Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Lasu un neviļus asociācijas par sašutumu, ka veļasmašīnas instrukcijā nebija rakstīs : *Mājdzīvniekus mazgāt nedrīkst!*

bushmans, 4.janvāris 2016, 17:29


Nemaz ar neesmu sašutis:) Vienkārši gaidas bija citas, bet saņēmu kaut ko citu. Nu jau daudz gadu, man nav pārsteigums, kā jāģērbjas ziemas copei un šis nav pirmais kombinezons. Taču, ja ir rakstīts mīnsu 35, tad nu biju iedomājies, kaut ko sala izturīgāku, nekā saņēmu.
5.janvāris 2016, 08:30 | links
 
Norfin discovery ar liimeetajaam suveem un udensdrosajiem reiferiem vairs nebuus pieejami? veikalaa ir palikusi tikai divi mazie izmeeri.

tie jaunie discovery ar lipekliem ir, kaa lai maigaak pasaka, suudiigi?! kapec jus noceelaat no trases vienu sasodiiti labu un kvalitatiivu apgjeerba gabalu?
Man pašam ir Norfin discovery kostīms mani apmierina viņā mīnus 20 grādos esmu sēdējis ar atpogātu jaku vaļā ,jo ir karsts un šis kostīms ir ļoti ērts!
martins_riga, 4.janvāris 2016, 19:05
4.janvāris 2016, 19:14 | links
 
Norfin discovery ar liimeetajaam suveem un udensdrosajiem reiferiem vairs nebuus pieejami? veikalaa ir palikusi tikai divi mazie izmeeri.

tie jaunie discovery ar lipekliem ir, kaa lai maigaak pasaka, suudiigi?! kapec jus noceelaat no trases vienu sasodiiti labu un kvalitatiivu apgjeerba gabalu?
4.janvāris 2016, 19:05 | links
 
Lasu un neviļus asociācijas par sašutumu, ka veļasmašīnas instrukcijā nebija rakstīs : *Mājdzīvniekus mazgāt nedrīkst!*
4.janvāris 2016, 17:29 | links
 
Tagad paskaidrošu gudri. Ražotājs ir pieņēmis skalu, lai savus produktus salīdzinātu savā starpā. Viena ražotāja ietvaros tas patiesībā ir ļoti ērti un uzskatāmi.

Visi tie kombinzoni ir domāti multilayerī - miesenis, bāzīte, flīss un tad kombis. Kārtas kombinē atkarībā no apstākļiem.

Starpība no tulupa, vatņika utt ir svarā, kustības brīvumā un tajā ka kombis (ja ir slīkstošais nevis peldošais) elpo. Ja nosvīdīsi - nosalsi abos, bet normālā komberī ir izredzes apžūt (vatņikā gan ne)
4.janvāris 2016, 17:25 | links
 
Vatņikā ir apbrīnojama kustības brīvība!Tas pats kas gulēt ar Vates segu-Tikai mugurā!
4.janvāris 2016, 17:14 | links
 
Pa lielam biju iedomājies, ka ja man jāvelk septiņas citas kārtas, tad nafig man tas komberis. Ja es savilkšu trīs termoveļas, arī vatņikā būs ok :) Bišķi jūtos vīlies....

Bet gan jau būs labi, piešaušos.
4.janvāris 2016, 17:07 | links
 
Tātad esmu riktīgi pārpratis. Lieta tāda, ka līdz šim, ar (nezināmas izcelsmes) veco komberi pat mīnus 20 grādos vilku tikai veco kozīlainu un pa virsu komberi. Bija ļoti labi. Pie mīnus 10 un bez vēja, staigāju gandrīz ar vaļā jaku:)

Tagad ar jauno zilo Norfinu mīnus 15 grādos un vienu pašu kozīlainu bija ne visai...

Bet nu ok... piepirkšu plāno veļu plus flīša jaku.
4.janvāris 2016, 17:06 | links
 
Jautājums par Norfin kostīmu siltumnoturību. Kāir jāsaprot tas, ka uz kombinezona rakstīts mīnus 35?

mirtins, 4.janvāris 2016, 15:58

mirtin, pareizi savelkot pārējo apģērbu, šis vidējam organismam nodrošinās dzīvību, minētajos apstākļos:)
4.janvāris 2016, 16:49 | links
 
mirtins
Tas kā kuram...pieļauju, ka tikai retajam tajā kombī pie -35 būs komfortabli (bišku piepušķot jau vajag), bet ja apakšā pareizi savilktas termoveļas tad nebūs tik traki. Vienam būs auksti tādā arī pie -15, cits tādā temperī apakšā pavilks tikai vienu termo kārtiņu un būs karsti. Vēl jau arī aspekti ko Tu dari - staigā kā dulls un urbies meklējot, vai visu dienu nosēdi pie viena āliņģa.
4.janvāris 2016, 16:37 | links
 
Mirtin! Tas nozīmē, ka pie -36 kostīms pašiznīcinās ;)
4.janvāris 2016, 16:12 | links
 
Jautājums par Norfin kostīmu siltumnoturību. Kāir jāsaprot tas, ka uz kombinezona rakstīts mīnus 35?
4.janvāris 2016, 15:58 | links
 
man salmo daimond kampetišn mačiņam plāānā korķa plēve lobās nosten, apakšā kauč kāds stingrs korķkrāsas materiāls, tikai skats cietis, bet citādi pagaidām ir fain, man makten patīk ar viņu pikšķerēt, dancināt ārā breksēnus viens prieks!
Laimīgu visiem!!

eldorado, 31.decembris 2015, 23:12



Tā plēve visiem "Salmo" produktiem lobās nost, jo tur bija paredzēts "Salmo" loterijas numurs, ja numuru neredz, vai savādāk, lotereja beidzās...!?
1.janvāris 2016, 02:04 | links
 
man salmo daimond kampetišn mačiņam plāānā korķa plēve lobās nosten, apakšā kauč kāds stingrs korķkrāsas materiāls, tikai skats cietis, bet citādi pagaidām ir fain, man makten patīk ar viņu pikšķerēt, dancināt ārā breksēnus viens prieks!
Laimīgu visiem!!
31.decembris 2015, 23:12 | links
 
Atrak par 4.01. Pecpusdienu , vis ticamak, ka Riga motila nebus, ne tikai svetki vainigi :)), ari apstaklis, ka no plostiem vairs nevar skalot, bet no ledus vel nevar skalot :)), katru gadu sezonas sakuma ir tada 3-5 dienu deficita situacija :)), tas ir visiem piegadatajiem :))
31.decembris 2015, 21:16 | links
 
Sveiki,tā nav sūdzība.Gribēju uzzināt kad varētu Salmo veikalos iegādāties motili.
31.decembris 2015, 21:11 | links
 
67473117 Salmo serviss
5.augusts 2015, 14:45 | links
 
kaads varbuut ir lietas kursaa vai salmo servisaa var noprkt elite feederim apakseejo posmu(uz kura spole stiprinas)? tizlaas rokas nodarija skiet nelabojamus bojaajumus tai kaata daljai :)
5.augusts 2015, 14:20 | links
 
Hotentot-oša koka mēbele no oša naž finiera atšķirās ar cenu,tieši tāpat kā Robinsons un Salmo no ...P.S Man ne kas nav pret šiem brendiem,lietoju abus
25.jūlijs 2015, 22:14 | links
 
Es tikai gribēju paust savu viedokli par to, ka nav saprotams kādēļ ir rokturim ir jālīmē virsū kaut kāda plāna kārtiņa, kura tūlīt nolobās? Neviens jau negaida, pērkot Salmo kātu, ka tā būs premium klases manta. Runa ir par to, ka nevajag darīt lieki to, ko nevajag. Ja nu vienīgi mūsu mazie brāļi tādējādi būs mēģinājuši ietaupīt un apvest ap stūri pasūtītāju.

tevocis, 25.jūlijs 2015, 14:48


Man Robinson kātam līdzīgi - apakšā korķis, kam pa virsu tā plānā kārta no pēc skata līdzīga materiāla. Kāda velna pēc, to nudien neizprotu, jo neba zem virskārtas prastais putuplasts vai vecas riepas materiāls...
Izprotu situāciju, kad skaidu plāksnei uzlīmē oša finierīti, lai radītu iespaidu, ka mēbele ir no oša viscaur, bet lai korķi piesegtu ar korķi? :)
25.jūlijs 2015, 16:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager