Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Nez, šais bodēs esmu daudz bijis. Lai gan ierasti zinu pēc kā nāku, dažbrīd nepieciešamais padoms nekad nav atteikts. Normāli viss notiek. Laikam man veicās. o.
25.jūnijs 2015, 23:04 | links
 
Par nodokljiem ljoti pareizi,bet kvalitaate klibo ,pirms janjiem nopirku 4g salmopluds-super noszjancets super.gan jau ar spoleem uc viss bus ok ,vienigais minuss,ka testee uz vietejiem ,pa daargo.
25.jūnijs 2015, 23:03 | links
 
NG kungam vajadzeja vienu otru ar ziediem un orķestri sagaidīt, laikam nesgaidīja .......)
Kā jauzvedas Salmo pārdevējiem, kad ienāk potenciāls klients, varbūt, kāds var labas apkalpošanas instrukciju izstrādāt ?!? :)
25.jūnijs 2015, 22:56 | links
 
Manas pārdomas pēc pēdējā Salmo veikala apmeklējuma:
Ja esi mazohists, kurš gūst baudu no neviesmīlības un nelaipnas apkalpošanas, tad noteikti dodies uz Salmo veikalu Daugavgrīvas ielā 31!
Tur Tu vari saņemt šo baudījumu gan bezmaksas (neko nepērkot), gan maksas versijā (kaut ko nopērkot)! Pārbaudīts!

Paldies vēlreiz arī kādam veikala apmeklētājam, kurš neliedza padomu preces izvēlē un pat padalījās ar savu atlaižu karti! Vārdu nezinu, bet roku paspiedu!
25.jūnijs 2015, 22:31 | links
 
Salmo ir normāli outlet tipa pašapkalpošanās veikali :)
Ar komunikācijas prasmēm gan ir kā ir :) Man vienīgais izņēmums ir bijis viens te zināms tips, kurš uz brīdi pērn bija uz Piedrujas bodi aizfīrēts. Tagad tur, ja nav klientu, izskatās kā "Staigājošajos miroņos" :) Bet tas nemaz netraucē tur iepirkties, ja zini, pēc kā esi atnācis un par precēm nav iemesla sūdzēties.
Ja gribas papļāpāt ar veikalnieku, ir mazie specializētie veikaliņi...
25.jūnijs 2015, 22:15 | links
 
Nopierku norfin ūziņas. Neplīst maitas. Un ko nu? Nākamās nepirkšu kamēr sitās nesaplīsīs. :)
25.jūnijs 2015, 21:41 | links
 
...
nevienam arī nav obligāti lasīt manu viedokli.
25.jūnijs 2015, 21:38 | links
 
Krutku parasti tirgo Ivans vai Marussja,tie parasti savas tirzniecibas vietas nelegalizee,luuk

Kirsis6666, 25.jūnijs 2015, 21:24


... Kirsi, es negribēju nolikt vai slavēt Salmo, bet Salmo ir labi jau ar to vien, ka maksā nodokļus.
25.jūnijs 2015, 21:37 | links
 
jurists-un kur tad ir problēma ja cilvēks šajā tēmā izsaka savu sāpi? ja jau tevi tā aizskar kritika par salmo tad nelasi šo sadaļu.
25.jūnijs 2015, 21:34 | links
 
... bij man reiz meitene ar 18 gadiem ...,
varbūt pārdevēt tēmu par "sūdzības par dzīvi" vai
" ... dūrē tik spēks" jeb
"sapņoju, ka gredzens pirkstā ..."

veči, nu tik tiešām, vai jāraud tik skaļi?

jurists, 25.jūnijs 2015, 21:00

DD Gribēju nopirkt kaut ko jaunu copei. Tuvākā ir Salmo bode. Pa ceļam konstatēju, ka jaunajām tupelēm ir atlīmējusies zole. Bļ... Skatoties uz šo cūcību, pamanīju, ka manas dārgās Adidas trennuškas sākušas jukt ārā pa vīlēm. Bl...Sakautrējos un nolēmu braukt ar sabiedrisko transportu .Uzrāvos uz kontroli. Bļ...Piedevām kaut kur burzmā saplēsu maiku. Laikam ķīniešu, bļ...Beidzot makšķernieku veikalā. Kaut ko jau nopirku. Un tā kā visiem iepriekšējiem nav foruma, sāpi par tūdīgajām mantām un pārdevējiem nolēmu izteikt Copes lietās.
25.jūnijs 2015, 21:32 | links
 
Krutku parasti tirgo Ivans vai Marussja,tie parasti savas tirzniecibas vietas nelegalizee,luuk
25.jūnijs 2015, 21:24 | links
 
... būtu labāk iesnieguši sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā katru reizi, kad veikalā nopērk krutku.
25.jūnijs 2015, 21:17 | links
 
... bij man reiz meitene ar 18 gadiem ...,
varbūt pārdevēt tēmu par "sūdzības par dzīvi" vai
" ... dūrē tik spēks" jeb
"sapņoju, ka gredzens pirkstā ..."

veči, nu tik tiešām, vai jāraud tik skaļi?

jurists, 25.jūnijs 2015, 21:00

:D :D :D
25.jūnijs 2015, 21:10 | links
 
Ir jau tie vieteejie veikali daargi,bet parasti ,vismaz Salmo gadijumaa,visu var saremonteet vai apmainiit bez probleemaam.Laiku tas gan panjem,piekriitu.Bet kaa oposums teica-nevajag visu pirkt vienaa veikalaa.Arii 3xi nav garantija
25.jūnijs 2015, 21:07 | links
 
... bij man reiz meitene ar 18 gadiem ...,
varbūt pārdevēt tēmu par "sūdzības par dzīvi" vai
" ... dūrē tik spēks" jeb
"sapņoju, ka gredzens pirkstā ..."

veči, nu tik tiešām, vai jāraud tik skaļi?
25.jūnijs 2015, 21:00 | links
 
Toties kā skan - X-twich, jopt.! :D
25.jūnijs 2015, 20:46 | links
 
Sadomahahisms- apmeklēt to vietu vairakkārt, kura nepatīk, vai, arī galvas problēmas, nu ir lietas, kuras var pirkt salmo un ir tās kuras nevar :)
25.jūnijs 2015, 19:55 | links
 
Lidz sim biju apmeklejis salmo veikalu kadas 5 reizes un 3 no tam pec iziesanas no veikala esmu nosolijies, ka nekad vairs tur neiepirksos...
Ieprieks biju Juglas un Piedrujas veikalos. Soreiz sanaca apmeklet Daugavgrivas un jasaka, ka tik "atsaucigus" pardevejus pat Maxima gruti atrast..

Ja salidzina ar jig.lv, gards un anglersstudio ka diena pret nakti..

Nu neko, kaut ko jau nopirku un priecigs tiku ara no veikala ar salmo produktiem maisina. Nakamaja diena uzliku katam jauno x-twitch spoli un pito auklu un devos pakerstit mazos aserenus piemajas upite. Rezultats vienkarsi pakala, no kadiem 10 metieniem 4 beidzas ar nenormalo bardu un pusi auklas izmesanu. Uztinu tadu pasu biezuma delfina auklu no ebay un viss kartiba.
Ok, aukla nebija mega darga 17EUR/100m, bet nu ja vina der tikai 2 metieniem, tad tas ir d.irsa !!!

Nevienam neiesaku salmo x-twitch auklu, pilnigs mesls !!!
25.jūnijs 2015, 19:48 | links
 
Ir kaut kur pieejams Salmo 2015 katologs angļu/lat valodā?
3.jūnijs 2015, 21:05 | links
 
Ja nekļūdos, tad NG kaut kur minēja ka pie tā tiek strādāts/domāts (ir paņemts cilvēks kas tikai ar šo lietu nodarbojas).
24.marts 2015, 19:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager