Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
JIG.LV
Jaffftājums.
Vai pie tevis ir gaidāmas LJ jaunās gumijas, ko reklamē Ingus D., ja nemaldos - Joco Shaker...un spininga kāti ne tik dārgi kā Varivas, bet, piemēram, Major Crafti, vārdusakot - vai plāno paplašināt kātu klāstu no citiem pazīstamiem, japāņiem, amerikāniem, vai arī mūsējiem (alfred's road, šeit protams domāta vairāk kātu komplektēšana)?

andris-gu, 8.marts 2015, 13:09


Par Joco Shaker Floating jāprasa Ingusam , realitātē viņus esmu redzējis, bet tikai kā testa paraugus. Biju cerējis mazliet nopirkt Maskavas izstādē, bet arī tur bija tikai burkā peldoši paraugi:



Par kātiem - Varivas gan nebūt nav tie dārgākie kāti,
~ 200EUR, bet nu noteikti būs arī citi brendi gan japāņi, gan ukraiņi , gan arī kādi no SALMO utt. iespējams arī citi un aŗi kaut kas uz vietas ražots uz amerikāņu blanku bāzes. Visas cenu kategorijas, galvenais nosacījums, lai nebūtu tādi sū... ko kauns cilvēkiem tirgot, mēs izvēlamies tikai tādus kātus ko pats esmu pakratījis un apskatījis, negribu lai man pēc tam klienti ar to kātu pa muguru :)
8.marts 2015, 14:56 | links
 
Viiri, kam ir pa karstu, var aiziet uz teemu Ukraina !
8.marts 2015, 14:00 | links
 
JIG.LV
Jaffftājums.
Vai pie tevis ir gaidāmas LJ jaunās gumijas, ko reklamē Ingus D., ja nemaldos - Joco Shaker...un spininga kāti ne tik dārgi kā Varivas, bet, piemēram, Major Crafti, vārdusakot - vai plāno paplašināt kātu klāstu no citiem pazīstamiem, japāņiem, amerikāniem, vai arī mūsējiem (alfred's road, šeit protams domāta vairāk kātu komplektēšana)?
8.marts 2015, 13:09 | links
 
Palasīju daudzās patiesības latviskā „vau vau” izpildījumā un secinājums: neviena copes bode nav sievasmāte pie kuras 8.martā obligāti jāiet. Bet nevaru noturēties ieriebt visiem veikalniekiem uzreiz un nepastāstīt par vakardienas novērojumiem pie „braļukām” 50 km no Latvijas robežas. Kamēr meitenes ķemmēja Šauļu tirgu, iegāju šamējo copes bodītē un pavērojot sortimenta/cenu attiecību „bišku appigojos”. Biju arī agrāk ievērojis, ka tur ir ļoti plašs lēto spoļu gals, bet tagad, kad visas cenas ir EUR, arī kātu cenas lika atsēstie. Tur praktiski nav mums zināmo brendu, bet visu „čainu”, jau mūsu bodēs nesabāzt. Piemēram, fīderi ir cenā no 17-25 eur -vieglais gals un 20- 30 eur- 390 izmēri, pie tam pa 30 naudiņām jau ir ar pilno korķa rokturi un vizuāli pat ļoti pievilcīgi. Pārējos segmentos situācija līdzīga + vēl daudzām lietām 40% atlaide.
Tas, ka mūsu tirgotāji liek 100% uzcenojumu, jau ir pieņemts, kā norma. Kā laiši izvelk ar aptuveni 50-70% zemāku ciparu ir viņu privāta lieta, bet kaut kā viņi tirgo. Kāds droši vien teiks, ka tā ir vislētākā čaina, bet man Daugavpils ielā pirms n-gadiem pirkts fīderītis, bez nosaukuma un testa, žvidzina visa izmēra svinus ne sliktāk, ka viņa „labā brenda” čoms par cienījamu ciparu.
Labi, ka biju paguvis finanšu lielumu pie lupatniekiem atstāt, tāpēc iztiku ar fīdera spolīti (brends Crown, 7 gultņi) par 13 EUR pēc 40% atlaides.
P.S.
Nevienu neaicinu tur doties. Būsim patrioti un ķangāsim savējos pa savām mājām.

aldis64, 8.marts 2015, 11:45


Man jau te ieteica labāk paklusēt, bet nu nevaru noturēties :) Pirmkārt, uz Ķīnas lētā gala precēm (ir arī dārgais gals, pie tam ļoti labs) kā reizi var uzlikt daudz lielāku uzcenojumu, tikai dēļ kvalitātes nestabilitātes sanāk lotereja un domājošs tirgotājs
neriskēs īstermiņa "varkas" dēļ sabojāt pašu lielāko biznesa ilgtermiņa vērtību - reputāciju.
Otrkārt, tiem, kas rēķina uzcenojumus, nezinot iepirkuma cenas, gribētu norādīt, ka uz dažādām preču grupām parasti ir dāžāds uzcenojums, tur ir visādi, bet nu kopējā tendence ir jo dārgāka prece pati par sevi, jo mazāks uzcenojums. % uz maizes uzsmērēt nevar, norēķini notiek naudā absolūtos skaitļos - var notirgot 100 āķus pa 5 centiem pašizmaksā ar 500% uzcenojumu, vai vienu kātu ar pašizmaksu 100 eiro ar 25% uzcenojumu un abos gadījumos nopelnīta tiek vienāda naudas summa - 25EUR.
Treškārt, pie uzcenojuma/atlaižu % rēķināšanas jāatceras elementāra matemātiska nianse - pluss un mīnuss atšķiras. Ja tiek uzlikts 100% uzcenojums, tad maksimālā iespējamā atlaide lai neietu zem pašizmaksas ir 50%. Piemēram, 100+100%=200, bet 200-50% = 100.
8.marts 2015, 12:28 | links
 
Runā, ka Āfrikā nu pat džigu turgus iešot vaļā,piekrastē barakudas savairojušās esot...

Tonis, 7.marts 2015, 22:51


Tas labais...
8.marts 2015, 12:10 | links
 
jig.lv - kad tev tajā piparbodē būs atklāšana?

marti, 8.marts 2015, 09:28


Dēļ manas "vazāšanās" pa Ķīnu-Maskavu process bišku ieilldzis, pašlaik prognoze ir 15.03.
8.marts 2015, 11:55 | links
 
Palasīju daudzās patiesības latviskā „vau vau” izpildījumā un secinājums: neviena copes bode nav sievasmāte pie kuras 8.martā obligāti jāiet. Bet nevaru noturēties ieriebt visiem veikalniekiem uzreiz un nepastāstīt par vakardienas novērojumiem pie „braļukām” 50 km no Latvijas robežas. Kamēr meitenes ķemmēja Šauļu tirgu, iegāju šamējo copes bodītē un pavērojot sortimenta/cenu attiecību „bišku appigojos”. Biju arī agrāk ievērojis, ka tur ir ļoti plašs lēto spoļu gals, bet tagad, kad visas cenas ir EUR, arī kātu cenas lika atsēstie. Tur praktiski nav mums zināmo brendu, bet visu „čainu”, jau mūsu bodēs nesabāzt. Piemēram, fīderi ir cenā no 17-25 eur -vieglais gals un 20- 30 eur- 390 izmēri, pie tam pa 30 naudiņām jau ir ar pilno korķa rokturi un vizuāli pat ļoti pievilcīgi. Pārējos segmentos situācija līdzīga + vēl daudzām lietām 40% atlaide.
Tas, ka mūsu tirgotāji liek 100% uzcenojumu, jau ir pieņemts, kā norma. Kā laiši izvelk ar aptuveni 50-70% zemāku ciparu ir viņu privāta lieta, bet kaut kā viņi tirgo. Kāds droši vien teiks, ka tā ir vislētākā čaina, bet man Daugavpils ielā pirms n-gadiem pirkts fīderītis, bez nosaukuma un testa, žvidzina visa izmēra svinus ne sliktāk, ka viņa „labā brenda” čoms par cienījamu ciparu.
Labi, ka biju paguvis finanšu lielumu pie lupatniekiem atstāt, tāpēc iztiku ar fīdera spolīti (brends Crown, 7 gultņi) par 13 EUR pēc 40% atlaides.
P.S.
Nevienu neaicinu tur doties. Būsim patrioti un ķangāsim savējos pa savām mājām.
8.marts 2015, 11:45 | links
 
jig.lv - kad tev tajā piparbodē būs atklāšana?
8.marts 2015, 09:28 | links
 
vel pastav yada lieta ka viena veikala visu ko vajag nenopirksi piem pie Vitalija gumijas parastas jig.lv volframa atsvarus utt
8.marts 2015, 09:22 | links
 
esmu iepircies gan jig.lv salmo prusu gards un citos veikalos!voena beikala vvisu nesaperku jo peku tur kur ta lieta ir letaka un sada veida ietaupu pa sezonu ap 200-300€ kads teiks kapeiku pisejs lai ta butu bet nav no mazam summam ko ietaupu!
8.marts 2015, 09:20 | links
 
O, kā visi dabūja pa mici no "andrīša"! Redz, cilvēks nevar atļauties nopirkt makšķeri, tāpēc visi ir "pip.i"! :)
Es gan nesūdzēšos par Salmo. Drīzāk gan paslavēšu. Kopā ar paziņu iegriezos Daugavgrīvas veikalā. Gribēja nopirkt padārgu mantu, bet tai bija maza šaizīte (nenozīmīga). Ne ražotāja brāķis, drīzāk ilgi stāvējusi plauktā un nebija pirmā svaiguma. Griezos pie Normunda, jo tajā brīdī viņš iegāja veikalā. Nokārtojām visu pāris minūtēs, iedeva smuku ciparu. Paldies!
8.marts 2015, 07:40 | links
 
saksu ar to ka kompim beidzas garumzimes.
Salasijusies te dirse..ji. runa tagad bus par jig.lv. neko sliktu man neesat darijusi, bet ari tev ka ekomnomikas magistram jazin laiks un vieta kad muti turet. man pasam tikai bakalaurs un sadi tadi traktorista kursi pa vidu, bet vai tu magistr pats saproti ka sapinies meistariibaa? telpas kuras ir pi....c? 2014 vasara iebraucu veikala- kas tev bija ? 10 akju pacinas 5 rindaas ieejas kambarii, bet dzilaak 12 makskerkati pa 200 eur un dargaki. sevi slavinaji visaa valstii, bet pie tevis neko nenopirku. Vai plasa paterina cilvecins var nopirkt kaatu pa 250 eur?Labak es to daru eboat.lv un salmo, piesaucot. Salmo es slaveju un pelju vienlaicigi - esmu nopircis tadus rikus, kurus tikai tagad no USA un D var dabut ipasi sutot bet aparati zverigi.Tagat tadus vairs netirgo.(pirms 10 g ieteica pasi pardeveji). eboat - pipshi - parak uzsver savu klatbutni, jo vasara brauc tiesa tuvuma ar savam motorlaivam liela atrumaa citu makskernieku tuvumaa. ( tiem arii piparu bode, bet 10X labaka ka tev). taa luuk.

andrisandris, 7.marts 2015, 23:09


Nezinu, ko esmu Tev tādu nodarījis un kur "sapinies meistarībā", bet nu , protams, Tev ir tiesības uz savu viedokli. Kritikai par kātiem var pilnīgi piekrist, ņemot vērā, ka mūsu veikals kā tāds atvērās 2014. gada vasarā un kātu asortiments tur bija niecīgs ļoti mazo telpu dēļ, tomēr jau drīzumā mēs pievilkām ari budžeta klases FAVORITE kātus, jo tiešām atzinām tos par labiem esam. Šogad telpas restaurējām un paplašinājām, bet nu jebkurā gadījumā mēs esam veikals ar ļoti šauru sortimenta specializāciju un orientāciju uz konkrētiem izvēlētiem brendiem nevis uz visu pēc kārtas, tā kā droši vari saukt par "piparbodi" :)
8.marts 2015, 05:54 | links
 
No manas puses sūdzības pagaidām nav... Ir drīzāk neizpratne. :)
8.marts 2015, 00:15 | links
 
Neviens neliek tev ar varu tur iet.es piemēram neeju uz maximu.Tāpēc jau nesūdzos.
7.marts 2015, 23:59 | links
 
Pēdējā piecgadē Salmo bodēs iegriežos ne biežāk kā reizi gadā pēc kaut kā specifiska vai pēc kāda sīkuma. Šodien tā stunda bija situsi. Iebraucu pa ceļam Spicē, vajadzēja plastmasas mormenes un spoguļāķus. Tak nav. Vimbu, raudu laikā! Labi, ka Maxima nebij tālu un Gardā tādas lietas ir. Pie sevis nosolījos pie tā mūsu lieltirgotāja kāju nespert vēl ilgi.
7.marts 2015, 23:30 | links
 
Vienkāršošu jautājumu/sāpi -
Vai kādā no Rīgas SALMO veikaliem ir tā, ka pārdodot vienu noteiktu kostīmu, kādam no izmēriem tiek atstāta vecā cena (tjipa ejošais izmērs) un pārejie tiek attiecigi nocenoti?
Ja tā ir, tad no problems, ja nav, tad drāziet savus kolēgus LT! ;)
7.marts 2015, 23:14 | links
 
saksu ar to ka kompim beidzas garumzimes.
Salasijusies te dirse..ji. runa tagad bus par jig.lv. neko sliktu man neesat darijusi, bet ari tev ka ekomnomikas magistram jazin laiks un vieta kad muti turet. man pasam tikai bakalaurs un sadi tadi traktorista kursi pa vidu, bet vai tu magistr pats saproti ka sapinies meistariibaa? telpas kuras ir pi....c? 2014 vasara iebraucu veikala- kas tev bija ? 10 akju pacinas 5 rindaas ieejas kambarii, bet dzilaak 12 makskerkati pa 200 eur un dargaki. sevi slavinaji visaa valstii, bet pie tevis neko nenopirku. Vai plasa paterina cilvecins var nopirkt kaatu pa 250 eur?Labak es to daru eboat.lv un salmo, piesaucot. Salmo es slaveju un pelju vienlaicigi - esmu nopircis tadus rikus, kurus tikai tagad no USA un D var dabut ipasi sutot bet aparati zverigi.Tagat tadus vairs netirgo.(pirms 10 g ieteica pasi pardeveji). eboat - pipshi - parak uzsver savu klatbutni, jo vasara brauc tiesa tuvuma ar savam motorlaivam liela atrumaa citu makskernieku tuvumaa. ( tiem arii piparu bode, bet 10X labaka ka tev). taa luuk.
7.marts 2015, 23:09 | links
 
Runā, ka Āfrikā nu pat džigu turgus iešot vaļā,piekrastē barakudas savairojušās esot...
7.marts 2015, 22:51 | links
 
Vai, dieviņ,nepiesaucu nekādu kriminālu, bet tu gan atbildēji, to ko arī gribēju dzirdēt, tas kā reiz ir šīs tēmas "Sūdzības par SALMO"- tēma...ceru, ka pārējiem skaidrs, ka tēmai ir laiku pa laikam jāparādās forumos, lai kaut nedaudz, bet arī mēs ko varētu ietekmēt...nu tas domāts - cenu politikā...

andris-gu, 7.marts 2015, 22:15


Nu es neesmu "Salmo" darinieks vai fans , bet kā ekonomikas/vadībzinību maģistrs, analizējot daudz scenārijus neredzu :( Vai nu dēļ Krivijas/Ukrainas tirgus kapacitātes krituma, nopietni pievērsties Baltijas tirgus mazumtirdzniecībai, tad lielākajai daļai citu mazo veikalu uzreiz iestāies "trekna polārlapsa", vai arī lauzties uz Āziju un "Veco Eiropu". Pašrezējā situācijā Ukrainas tirgus ir zem nabadzības robežas, Krievijas tirgus naudas iztuiksmē samazinās 2x. Deizgan skarbi ... :(
7.marts 2015, 22:43 | links
 
Urmaasam tak laikam ir Latenergo benzīnkarte,ta jau var atļauties pa veikaliem pabraukāt...

Tonis, 7.marts 2015, 22:32

Nebūtu jau slikti. :))
Pie tevis braucot tak pimpelus un ne tikai ari pirku. :))
7.marts 2015, 22:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager