Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Urmaasam tak laikam ir Latenergo benzīnkarte,ta jau var atļauties pa veikaliem pabraukāt...
7.marts 2015, 22:32 | links
 
Varētu padomāt, ka šeit LV ir tikai viens copes veikals. :)
Savus štrumus komplektēju vairākos veikalos - Salmo/JIG.LV/Gards/Pie Vitālija/Ēsmā/utt. Diemžēl sakarīgu komplektu pa sakarīgām naudiņām vienā veikalā ir gandrīz neiespējami nokomplektēt. Ta spole, ta kāts, ta āķi, ta mānekļi utt, vienmēr kautkā kādā bodē pietrūkst. Teiksiet esmu izvēlīgs, laikam jau jums būs taisnība. Jo ir mānekļi kurus atrodu vairāk gadijuma pēc. Savus štrumus komplektēju kā māku un kā varu. Tāpēc, ja tajā kautko neatrodu, nenonievāju nevienu veikalu.
7.marts 2015, 22:28 | links
 
Varētu protams iejaukties par cenu politiku, ekonomikas attīstību, tirgus pieprasījumu nu tu saprati, ilgi un dikti, bet jautājums tautai ir vienkārš - tas domāts JIG.LV
Pie tevis,piemēram Makoras 130 - 12,19 evriķi, a UA jau ar visu pacelto cenu (agrāk pirku vēl lētāk) - ap 8 USA zaļie. Kopēccc?

andris-gu, 7.marts 2015, 21:20

Nu tas gan nav jautājums man bet ražotājam. Es pirku Makoras no Latvijas "Salmo" vairumtirdzniecības un man tās iepirkuma cenā izmaksāja dargāk. Bet nu ne par to stāsts. Ukrainā neko nedrīkst officiāli pārdot valūtā, tikai grivnās. A kursa ta nav, tikai neoficiālais , kurš mainās pa stundām, par officiālu piegādi vispār runa neiet. Mēs, kā uzņēmums, nevaram riskēt ar reputāciju un , nodarbojoties ar kontarbandu un citām krimināli sodāmām darbībām. Ja vari privāti tur ko nopirkt, tad cepuri nost, esi ļoti advancēts vecis, es toč nevaru!

JIG.LV, 7.marts 2015, 22:00


Vai, dieviņ,nepiesaucu nekādu kriminālu, bet tu gan atbildēji, to ko arī gribēju dzirdēt, tas kā reiz ir šīs tēmas "Sūdzības par SALMO"- tēma...ceru, ka pārējiem skaidrs, ka tēmai ir laiku pa laikam jāparādās forumos, lai kaut nedaudz, bet arī mēs ko varētu ietekmēt...nu tas domāts - cenu politikā...
7.marts 2015, 22:15 | links
 
Varētu protams iejaukties par cenu politiku, ekonomikas attīstību, tirgus pieprasījumu nu tu saprati, ilgi un dikti, bet jautājums tautai ir vienkārš - tas domāts JIG.LV
Pie tevis,piemēram Makoras 130 - 12,19 evriķi, a UA jau ar visu pacelto cenu (agrāk pirku vēl lētāk) - ap 8 USA zaļie. Kopēccc?

andris-gu, 7.marts 2015, 21:20


Nu tas gan nav jautājums man bet ražotājam. Es pirku Makoras no Latvijas "Salmo" vairumtirdzniecības un man tās iepirkuma cenā izmaksāja dargāk. Bet nu ne par to stāsts. Ukrainā neko nedrīkst officiāli pārdot valūtā, tikai grivnās. A kursa ta nav, tikai neoficiālais , kurš mainās pa stundām, par officiālu piegādi vispār runa neiet. Mēs, kā uzņēmums, nevaram riskēt ar reputāciju un , nodarbojoties ar kontarbandu un citām krimināli sodāmām darbībām. Ja vari privāti tur ko nopirkt, tad cepuri nost, esi ļoti advancēts vecis, es toč nevaru!
7.marts 2015, 22:00 | links
 
Intereseanta lieta SALMO Lietuvas veikalā :)
Varbūs kāds salmo pārstāvis pakomentēs...
Šodien ieskrēju Lietuvas Salmo veicī - skatos atlaides. Super! Samēru sameklēju waders zābakus. Un turklāt atlaide 50%. Vispār prieks! :)) Aizeju līdz kasei...: Ā, sorry, uz šīs kastes nav atlaides uzlīmīti, tieši šim konkrētajam izmēram - pirksiet pa pilnu cenu? NENOPIRKU!
Vai var un ir tā, ka atlaide ir viena modeļa konkrētiem izmēriem?
Bizness ir bizness, un tam ir jāpelna, bet kka neforši! :(
Līdz šim par SALMO neko sliktu nav gribējies teikt :)

Forelpuikas, 7.marts 2015, 16:56

Man stipri līdzīgi sanāca tepat, Piedrujas bodē, rudens atlaižu laikā, arī izslavētie 50% "vasaras precēm" - domāju, nu tik sapirkšos. Veikalā, saprotams, tam brendam akcijas nav, šitam brendam akcijas nav, nekam dārgam akcijas nav, nu lab, paņemu poļu brienamzābakus, pie kases arī tam akcijas nav... Kad nu nav tad nav, pārjautāju vai tad zābaki nav "vasaras prece" tad man atbildēja ka tie poļu, tie nav salmo prece. Tā nu izgāju tukšām rokām.

zverkavis, 7.marts 2015, 17:58


Tak bija konkrēti un nepārprotami teikts reklāmā - atlaide SALMO vasaras precei. Citas, ne salmo brenda preces, kurām bija atlaide, uztvēru kā patīkamu bonusu... LJ vai visas kastes piemēram.
7.marts 2015, 21:50 | links
 
Andriiit nu apskatisimies cik tu nopelnisi, kad tev bus jasamaksa papildus muitas izdevumi, piegade, pvn un vel veikala uzturesana.

martins_riga, 7.marts 2015, 21:32

Jautājums nav par to, gan jau JIG.LV saprata par ko...

Jā, jāpasaka arī JIG.LV paldies par rīkotām akcijām un atlaidēm, arī, ja nemaldos tad pirms Jaungada akcijās arī kaut ko no JIGa paķēru...

andris-gu, 7.marts 2015, 21:40
7.marts 2015, 21:42 | links
 
Andriiit nu apskatisimies cik tu nopelnisi, kad tev bus jasamaksa papildus muitas izdevumi, piegade, pvn un vel veikala uzturesana.

martins_riga, 7.marts 2015, 21:32


Jautājums nav par to, gan jau JIG.LV saprata par ko...
7.marts 2015, 21:40 | links
 
Andriiit nu apskatisimies cik tu nopelnisi, kad tev bus jasamaksa papildus muitas izdevumi, piegade, pvn un vel veikala uzturesana.
7.marts 2015, 21:32 | links
 
Varētu protams iejaukties par cenu politiku, ekonomikas attīstību, tirgus pieprasījumu nu tu saprati, ilgi un dikti, bet jautājums tautai ir vienkārš - tas domāts JIG.LV
Pie tevis,piemēram Makoras 130 - 12,19 evriķi, a UA jau ar visu pacelto cenu (agrāk pirku vēl lētāk) - ap 8 USA zaļie. Kopēccc?
7.marts 2015, 21:20 | links
 
JIG.LV, luk tas ir serviss! :)
Bet man kā copmanim copes lietu bodes, kā bābām kurpju veikals - nepaiesi garām. Un ja vēl skidkas... :D
Skaidrs par atlaidēm līdz 50%, būsim godīgi tas ir mārketinga triks pēc savas būtības, lai gan šoreiz tik tiešām daudz precem tā skidka arī bija. VIens modelis - 10, 13, 9 izmēram ir atlaide, a 11, kuru man vajag NAV atlaide! Varbūt brāļukām nepatika, ka slāvu mēlē sāku runāt :(
7.marts 2015, 21:15 | links
 
Intereseanta lieta SALMO Lietuvas veikalā :)
Varbūs kāds salmo pārstāvis pakomentēs...
Šodien ieskrēju Lietuvas Salmo veicī - skatos atlaides. Super! Samēru sameklēju waders zābakus. Un turklāt atlaide 50%. Vispār prieks! :)) Aizeju līdz kasei...: Ā, sorry, uz šīs kastes nav atlaides uzlīmīti, tieši šim konkrētajam izmēram - pirksiet pa pilnu cenu? NENOPIRKU!
Vai var un ir tā, ka atlaide ir viena modeļa konkrētiem izmēriem?
Bizness ir bizness, un tam ir jāpelna, bet kka neforši! :(
Līdz šim par SALMO neko sliktu nav gribējies teikt :)

Forelpuikas, 7.marts 2015, 16:56


Veči, Jums tak pie manis "blats", Ivaram esmu pateicīgs par uzņemšanu vēju pilsētā un uzskatu par čomu, ceru viņš mani arī. Atsūtiet ko vajag, paskatīsiemies ko var izdarīt.
7.marts 2015, 19:29 | links
 
Intereseanta lieta SALMO Lietuvas veikalā :)
Varbūs kāds salmo pārstāvis pakomentēs...
Šodien ieskrēju Lietuvas Salmo veicī - skatos atlaides. Super! Samēru sameklēju waders zābakus. Un turklāt atlaide 50%. Vispār prieks! :)) Aizeju līdz kasei...: Ā, sorry, uz šīs kastes nav atlaides uzlīmīti, tieši šim konkrētajam izmēram - pirksiet pa pilnu cenu? NENOPIRKU!
Vai var un ir tā, ka atlaide ir viena modeļa konkrētiem izmēriem?
Bizness ir bizness, un tam ir jāpelna, bet kka neforši! :(
Līdz šim par SALMO neko sliktu nav gribējies teikt :)

Forelpuikas, 7.marts 2015, 16:56


Man stipri līdzīgi sanāca tepat, Piedrujas bodē, rudens atlaižu laikā, arī izslavētie 50% "vasaras precēm" - domāju, nu tik sapirkšos. Veikalā, saprotams, tam brendam akcijas nav, šitam brendam akcijas nav, nekam dārgam akcijas nav, nu lab, paņemu poļu brienamzābakus, pie kases arī tam akcijas nav... Kad nu nav tad nav, pārjautāju vai tad zābaki nav "vasaras prece" tad man atbildēja ka tie poļu, tie nav salmo prece. Tā nu izgāju tukšām rokām.
7.marts 2015, 17:58 | links
 
:
Vairis30- kad tev vajag atlaidi, tad tu zini kur to prasît, skaties, ka nesanàk tàpat kà Kalnietei Maskavà:))))

NG-NG, 4.marts 2015, 22:10

Te nebija nekas personīgs, bet es vienkārši spriedu loģiski. Un šeit LV Salmo nav vienīgais kas liek lielus uzcenojumus, tā ir LV vispārīga slimība. Es drusku esmu pētījis LV tirgu, jo man ir maģistra grāds ekonomikā un interneta tirgus tēma bija viena no sadaļām, kad to aistāvēju.
Par atlaidām - OK, turpmāk ņemšu vērā Tavu ieteikumu :-)))))

Vairis30, 4.marts 2015, 22:54


Čau, Vairi! Sorry, ka iejaucos, pie tam novēloti (biju Ķīnā), bet nu, ja Tev ir maģistra grāds ekonomikā (es nezināju), man arī tāds ir, tad Tavs teksts izbrīna. Tev it kā būtu labi jāsaprot, tādi jēdzieni kā: tirgus kapacitāte, krājumu aprites ātrums, cenu veidošanās tirgus pieprasījuma un piedāvājuma iespaidā, ROI efektivitāte, noliktvas atlikumu menedžmenta analīze, patēriņa prognozes dispersija, risku diversifikācija, mārketinga stiprās un vājās puses, valūtas riski, sortimenta politika, reģionālā cenu politika un kanālu stratēģija, izmaksu struktūra utt.
Lai izdarītu objektīvus spriedumus par Salmo vai jebkāda cita biznesa darbību ekonomistam jāveic kaudze ar specifiskiem aprēķiniem un jāredz visa bilde.
7.marts 2015, 17:32 | links
 
Ganjau kljuume navigaacijaa. Diez vai kads speciali liks cenu zimi kura neatbilst patiesiba. Tam tachu nav nekadas jeegas!
7.marts 2015, 17:19 | links
 
Intereseanta lieta SALMO Lietuvas veikalā :)
Varbūs kāds salmo pārstāvis pakomentēs...
Šodien ieskrēju Lietuvas Salmo veicī - skatos atlaides. Super! Samēru sameklēju waders zābakus. Un turklāt atlaide 50%. Vispār prieks! :)) Aizeju līdz kasei...: Ā, sorry, uz šīs kastes nav atlaides uzlīmīti, tieši šim konkrētajam izmēram - pirksiet pa pilnu cenu? NENOPIRKU!
Vai var un ir tā, ka atlaide ir viena modeļa konkrētiem izmēriem?
Bizness ir bizness, un tam ir jāpelna, bet kka neforši! :(
Līdz šim par SALMO neko sliktu nav gribējies teikt :)
7.marts 2015, 16:56 | links
 
Paldies Daugavgrīvas pārdevējiem, iesakot un nokomlektējot 2-us komplektus bušu copei! Ir gan atlaides un prece arī O.K!
5.marts 2015, 14:51 | links
 
Neesmu dārgo galu izmantojis, bet cik man Salmo produkti ir bijuši nav man bijušas sūdzības. Normāla izpārdošana.
4.marts 2015, 23:00 | links
 
:
Vairis30- kad tev vajag atlaidi, tad tu zini kur to prasît, skaties, ka nesanàk tàpat kà Kalnietei Maskavà:))))

NG-NG, 4.marts 2015, 22:10


Te nebija nekas personīgs, bet es vienkārši spriedu loģiski. Un šeit LV Salmo nav vienīgais kas liek lielus uzcenojumus, tā ir LV vispārīga slimība. Es drusku esmu pētījis LV tirgu, jo man ir maģistra grāds ekonomikā un interneta tirgus tēma bija viena no sadaļām, kad to aistāvēju.
Par atlaidām - OK, turpmāk ņemšu vērā Tavu ieteikumu :-)))))
4.marts 2015, 22:54 | links
 
O kā nogļukoja :)))
4.marts 2015, 22:34 | links
 
Daudzas ccopes preces tirgū maksā dārgāk nekā veikalā!Pa kvlitāti vispār nav ko runāt!
4.marts 2015, 22:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager