Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
ne jau dēļ naudas -bet dēļ PRINCIPA cepiens.Ja ir -40% vasaras precei tad IR!Lai nečakarē tautu-tad uzraksti atlaides līdz -40 % * akcijā neietilpst visa prece kam nav Salmo,vai Lucky john firmas zīmes!!
To ko iedosi Spicei,to reklāmā nodrukās!!!!

Besij vnk!
Suņi rej-Karavāns iet uz priekšu
17.novembris 2014, 16:20 | links
 
pirms 3 gadiem nopirku burvīgus voblerus no BALZER.3 tādēļ ka str;ad;a perfekti.iet uz beigam bet nopirkt jaunus vairs nevaru - veikala nav :(
17.novembris 2014, 10:34 | links
 
Salmo veikalos ir kvalitatīvas un mazāk kvalitatīvas preces. Vai tāpēc būtu jāgānās? Cilvēkiem kuri retāk apmeklē Metrapoli un ir iegādājušies kādu no salmo precēm kura nav izturējusi garantijas laiku ir problemātiskāk to apmainīt, vai saremontēt salmo servisā. Jo reizēm ceļa izdevumi pārsniedz labu daļu no preces vērtības.
Salmo ir viens no retajiem izplatītājiem ar kuru preces remonta, vai maiņas gadijumā problēmas man nav bijušas.
17.novembris 2014, 07:53 | links
 
norča, tač ej un pērc dajebkurā laikā tieši to ko vēlies, atlaides domātas tiem , kas nav īsti gatavi, nespēj laicīgi sagrupēties, nav tik gudri, vārdu sakot , ne tavā svaru kategorijā , kā saka gudri ļaudis, ja īstie veči jau nestrādātu par kurinātājiem, šoferiem, elektiķiem un citiem profiem- valsts vadītājus atrast nebūtu nekādu problēmu:)
16.novembris 2014, 23:14 | links
 
Nja nor4a tu tiešam fantastiku stāsti kātus ,kostimus ko tik vell ne viņjam dot ,taka viens tads gudrinieks esi kurš pa haļavu grib ;D Es biju uz atlaidēm arī to ko gribēju dabūt dabuju un brīnumus negaidiju , varu teikt paldies par to pašu apmēram tā .
16.novembris 2014, 22:54 | links
 
Speciali Cilpai

Volfroma džigalvas skaitās vasaras prace,bet nezjaucamās nav ar atlaidipa pilnu programu-jo nav Laimīgais Jānis,Spoles stikla vitrīnā Shimano .Abu garcija,viena-20%,viena-15% ,bet 3gb pa pilnu ciparu,neviena vasaras kombinzona,pat keponu nebija -un vel var turpināt

Kā teica Godmanis BET!!!-REKLĀMA BIJA -40%VASARAS PRECEI-tulkojumā tas ir (mēs no pirksta izzīdām un izdomājām kas un pa cik tirgosies,un džeki paši skrēja pie datora katru nieku pārbaudīt-jo hvz kas ir domāts ar vārdu Vasara, Ng jau tagad ziema iestājusies!

Līdz svētkiem pasteidzieties nopirk spiningus jo "aizvāks" prom. BORIEM VIETU VAJAG-SPININGI ZIEMĀ NEBŪSS!!

Nekā personīga-Salmo tie paši vēzīši tikai citās kulēs:))

nor4a, 16.novembris 2014, 21:52


nor4a, beidz tak ķert kreņķi :) Salmo ir sava politika, un lai kā dažreiz gadās ( a kam negadās!)
tam kantorim un cilvēkiem cepuri nost par to ko kopumā izdarījušu LV makšķerešanas attīstībai.
A LJ gumijas nopirksi rīt pie mums ar 30% atlaidi, tas pats apmēram sanāks :) Garantēju, ka neviena cena nebūs "uzkruķīta" un neko uz noliktavu prom nenesīsim.
16.novembris 2014, 22:28 | links
 
Speciali Cilpai

Volfroma džigalvas skaitās vasaras prace,bet nezjaucamās nav ar atlaidipa pilnu programu-jo nav Laimīgais Jānis,Spoles stikla vitrīnā Shimano .Abu garcija,viena-20%,viena-15% ,bet 3gb pa pilnu ciparu,neviena vasaras kombinzona,pat keponu nebija -un vel var turpināt

Kā teica Godmanis BET!!!-REKLĀMA BIJA -40%VASARAS PRECEI-tulkojumā tas ir (mēs no pirksta izzīdām un izdomājām kas un pa cik tirgosies,un džeki paši skrēja pie datora katru nieku pārbaudīt-jo hvz kas ir domāts ar vārdu Vasara, Ng jau tagad ziema iestājusies!

Līdz svētkiem pasteidzieties nopirk spiningus jo "aizvāks" prom. BORIEM VIETU VAJAG-SPININGI ZIEMĀ NEBŪSS!!

Nekā personīga-Salmo tie paši vēzīši tikai citās kulēs:))
16.novembris 2014, 21:52 | links
 
Piektdien 0,5-5,5 Tiogai salūza spice starp tulpīti un nākamo riņķi,tomēr vārīgs,lai gan kādu tūkstots asarīšu izvilkts...Nesāku skumt,noņēmu riņķīti,saīsināju līdz ar plaisām un pielīmēju tulpīti.Šodien izmēģināju,tests,protams,pakāpies uz augšu,bet 4,5g met labi un sīkasarīšu cope labi redzama.Parasti copēju ar 3g līdz 5g,domāju tagad varēs līdz 7g,nākamvasar mocīšu tālāk....
16.novembris 2014, 19:50 | links
 
tas nebija domats ka man ir vsp tikai 3 kati! bet tiesi no salmo 3! ir daudz un dazadi man varetu apm but pie 20 bet tas jau cits stasts! vienigais kats kurs mani ir pievilis bija konger firmas kurs parluza! un tas bija pirmaja cope ar vinu maksaja ap 60eiro loti smuks utt,bet ka nospriedam veikala tad laikam bija brakis jo parluza pie spoles gandriz velkot nelielu zivi! un laimiga karta samainija man pret citu tiesa tas firmas es vairs nenemu!

erx88, 16.novembris 2014, 18:51

Nu es jau ar saku ka man ir 23 salmo kāti!Citu brendu kāti ar ap to grozas!Un Salmo kāti ir labi!Pa dārgo galu nezinu jo vēl sevi nevaru pārvarēt bet izskatas ka būs jāiepērk kāds!
16.novembris 2014, 19:01 | links
 
tas nebija domats ka man ir vsp tikai 3 kati! bet tiesi no salmo 3! ir daudz un dazadi man varetu apm but pie 20 bet tas jau cits stasts! vienigais kats kurs mani ir pievilis bija konger firmas kurs parluza! un tas bija pirmaja cope ar vinu maksaja ap 60eiro loti smuks utt,bet ka nospriedam veikala tad laikam bija brakis jo parluza pie spoles gandriz velkot nelielu zivi! un laimiga karta samainija man pret citu tiesa tas firmas es vairs nenemu!
16.novembris 2014, 18:51 | links
 
nezinu cik taisniba no visiem sitiem ap.......niem,bet man nekad nav bijusas problemas ar Salmo produkciju tiesa man ir tikai 3 salmo kati 2paredzeti boilam un 1 MJ ne tas letakais un viss inventars kalpo lieliski! Kka viss sitas portals ir tik pi.......,ka pilnigi briziem te nav ko lasit man liekas ka sis portals bija domats par un ap copi nevis kengat vienam otru vairak nav neviena sadala kur kads netiktu nod......! ne asakas visiem

erx88, 16.novembris 2014, 18:15


Nu vot tev trīs man 23 kāti ar nevienu kātu nav bijusi problēma pat tad kad pats izdaru stulbību un domāju ka kirdik spicei būs bet iztus!!!Kāti sākot no MJ utt
Spoles ir cits stāsts Match spole un Feedera spoles ir priekš savām cnām labas bet citas cik ir bijušas trīs spoles nepatika nomainīju pret citu brendu!!
Salmo ir daudzas lietas kas ir labas un ir lietas kas nevisai!Bet tas ir taspats kā ar citiem brendiem!Ir labas lietas ir sliktas lietas!!!
16.novembris 2014, 18:31 | links
 
Par Balzer pavadiņam, par viņu kvalitaati izteicos pirms pusgada, skatos nekas nav mainiijies, ...:)
16.novembris 2014, 18:15 | links
 
nezinu cik taisniba no visiem sitiem ap.......niem,bet man nekad nav bijusas problemas ar Salmo produkciju tiesa man ir tikai 3 salmo kati 2paredzeti boilam un 1 MJ ne tas letakais un viss inventars kalpo lieliski! Kka viss sitas portals ir tik pi.......,ka pilnigi briziem te nav ko lasit man liekas ka sis portals bija domats par un ap copi nevis kengat vienam otru vairak nav neviena sadala kur kads netiktu nod......! ne asakas visiem
16.novembris 2014, 18:15 | links
 
Vispār to firmu sauc Balzer un Latvijas tirgū tā ir jau gadus 20, vidēji zema līmeņa inventārs, bet Vācijā viņiem iet labi, tur copmaņi esot mazākprasīgi :):):)), tie ir viņu vārdi

Kungi, lūdzu dodiet ziņu kuras pavadas plīst, ja tās ir tieši Salmo fleksonīta vai titāna pavadas, tad noteikti nemetiet tās plīsušās ārā, visas samainīšu, pavadas iemetienā nedrīkst plīst ....
16.novembris 2014, 17:37 | links
 
BLAZER pavadas jus smejaties ,tas takš pensionāru arsenālam domāts ,ir takš normālas pavadas flexonīt un titan nepamanijāt vaj naudu pažēlojāt ?nor4a vispar nevar atrauties no monitora un aiziet lidz veikalam ,protams ka kautkas jau ir izgājis arā, bet nu daudz kas vell ir pār parēm a ko vajag ?
16.novembris 2014, 17:24 | links
 
13.11.2014 iegādājos Salmo Spices veikalā pavadas, vakar pie pirmā iemetiena protams pavadai attaisās vieta kur tā ir saspiesta un veido cilpu un pavada kopā ar Salmo XRap vobleri ir tālu ūdenī un nav atrodams, tātad ap 20Eur ir izmesti jau pirmajā metienā! Šī nav pirmā reize, jau iepriekš ir šādi gadijies ar BLAZER (ja nemaldos) firmas pavadu. Vairs negrasos pirk pavadas Salmo veikalā, saprotu, ka ne Salmo tos ražo, taču nu tā vairs nav nejaušība...

BigArchi, 16.novembris 2014, 11:18

Tu neesi vienīgais man tas pats pat šodin ar pārplīsa tā cilpa pēc iemetiena labi ka gumija bija galā un nav tik sāpīgi!!!
Rezumē trijās nedēļās trīs līdaku pavadas un divas asaru pavadas!:)
Asaru pavadas iemet un velc ārā un tik grīzeklītis galā pavada pazudusi!!!
Salmo vajadzētu pievērst uzmanību šīm pavadām jo izskatas baigie fufeļi pēdējā laikā!:((
Pagāšgad visu sezonu nostrādāju ar šīm pavadām un nekas nav noticis kas līdzīgs bet šogadējās kas ir pirktas brāķi baigie!:(
16.novembris 2014, 16:57 | links
 
Uzrakstiet kurš ir bijis pēc Shopinga festivāla Spices Salmo vai ir pieejamas Lacky John ēdamgumijas??? Jo ĢENERĀLIS rakstija ka laukā

Ziemas mēnesis-un gumijas nebūs līdz pavasarim.
Man kā vēsturniekam ļoti interesanti:))
16.novembris 2014, 14:38 | links
 
Gahans - :):):):)):) ir Salmo vaina vai nav es 95% visu problēmu risinu tā, ka pircējs paliek apmierināts, 5 % tie ir īpašie, kuriem liekās, ka visiem obligāti ir viņiem jāklanās un jāizdabā.... , bet... tā viņš gluži nenotiek :):):)

Ja ir konkrētas problēmas ar preci vai apkalpošanu Salmo veikalos, dodiet ziņu šeit vai uz e pastu normunds&salmo.lv,
Ja gribās vienkārši pakasīties bez īpaša pamata, tad droši to varat te darīt :):):)

NG-NG, 15.novembris 2014, 21:14

ok Normund.2x biju veikala,2x bij problema.ka nekad tur vairs neiegrizisos-nesaku.un ja nu sanaks vel kada problema ar salmo,dosu Tev personigi zinju.jo te ir tik daudz to kas to nesapratis un ka tik pariet uz kadu. nekad nevienu bez vainas neesmu apd...is.bij problema-bij uzbrauciens.
16.novembris 2014, 11:25 | links
 
13.11.2014 iegādājos Salmo Spices veikalā pavadas, vakar pie pirmā iemetiena protams pavadai attaisās vieta kur tā ir saspiesta un veido cilpu un pavada kopā ar Salmo XRap vobleri ir tālu ūdenī un nav atrodams, tātad ap 20Eur ir izmesti jau pirmajā metienā! Šī nav pirmā reize, jau iepriekš ir šādi gadijies ar BLAZER (ja nemaldos) firmas pavadu. Vairs negrasos pirk pavadas Salmo veikalā, saprotu, ka ne Salmo tos ražo, taču nu tā vairs nav nejaušība...
16.novembris 2014, 11:18 | links
 
Adrenalins2,kā tu zini ka es nēsmu cilvēciski aprunājies?
16.novembris 2014, 09:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager