Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
viedi vārdi Toni....
tieši tā ne jau viņš to plasmasu kausē.
15.novembris 2014, 23:10 | links
 
Normis vārdu tur,man arī vienreiz tai miskastveidīgajai ziemas kastei plīsušo plastmasas vāku nemirkšķinot nomainīja,pēc nedēļas gan atkal saplīsa...:)
Neņem ļaunā,nu huiņa galīgā...:D
15.novembris 2014, 23:08 | links
 
Tur jau tā lieta... NG jau tos kātus un spoles garāžā neražo viņš tik izplata. Tas ir tas pats kas nopirkt veikalā maizi a tur iekšā kondons iecepts, neba tāpēc kasiere vainīga.
15.novembris 2014, 23:02 | links
 
izrunāties vajag argumentus, kasīties jau instinktu līmenis, no tāliem senčiem:)
15.novembris 2014, 22:59 | links
 
Ak dievs cik ātri cilvēki sāk degradēties dēļ sīkumiem. Kasīties letiņi māk, bet cilvēciski aprunāties, izrunāties pašcieņa neļauj.
15.novembris 2014, 22:57 | links
 
Ak dievs cik ātri cilvēki sāk degradēties dēļ sīkumiem. Kasīties letiņi māk, bet cilvēciski aprunāties, izrunāties pašcieņa neļauj.
15.novembris 2014, 22:57 | links
 
:):):):) kad es tev piedāvāu uzreiz atdot naudu, tad tu atteicies :):):), jo spoli biji nopircis uz lielām atlaidēm, gribēji tieši tādu ...
pietam nevis Salmo spoli, bet gan cita ražotāja, kuram noliktavā tāda spole arī neparādījās līdz pat vasaras vidum :):):):)
Tici vai nē, bet tev jau vajadzēja, nevis man ..., es VIENMÈR pildu savus solījumus un jau labu laiku , būtu vēl biki pagaidījis un viss būtu kārtībā :):):), patīk vai nē, bet Latvijas lielajiem tirgotājiem vasaras prece ienāk 1-2 reizes gadā ..., ir tādas īpatnības mazajam tirgum :):):)
Morālā kompensācija jebkurā gadījumā tev pienākās...., pēc kuras domāju, ka dusma pāries :):):):), raksti privāti :):):)
15.novembris 2014, 22:53 | links
 
Gahans - :):):):)):) ir Salmo vaina vai nav es 95% visu problēmu risinu tā, ka pircējs paliek apmierināts, 5 % tie ir īpašie, kuriem liekās, ka visiem obligāti ir viņiem jāklanās un jāizdabā.... , bet... tā viņš gluži nenotiek :):):)

NG-NG, 15.novembris 2014, 21:14




Pie kuriem tad es lai sevi pieskaitu???Pie pirmajiem tā kā nē,samierinājies esmu,bet apmierināts gan nēsmu.Pie otriem pavisam nē,drīzāk es jums klanījos vairāk kā pus gadu ,nu jau gads rinķī.Tā kā nav nemaz tik balti kā izskatās,diemžēl.
P.S.Spole tika atdota uz rezerves daļām
15.novembris 2014, 21:32 | links
 
andris-gu .Piekrītu,nav sliktu makšķernieku,vienkārši meistarība pieklibo...
15.novembris 2014, 21:23 | links
 
Oo,bratooo, da tu pisiholog...a kopēēēc nā, dorgijs...tīši tai, tja že visi lomojās..vīns iz Salmo, vīns iz pordevēju no Salmo, a paši kas labāki vai?

andris-gu, 15.novembris 2014, 17:53
15.novembris 2014, 21:15 | links
 
Gahans - :):):):)):) ir Salmo vaina vai nav es 95% visu problēmu risinu tā, ka pircējs paliek apmierināts, 5 % tie ir īpašie, kuriem liekās, ka visiem obligāti ir viņiem jāklanās un jāizdabā.... , bet... tā viņš gluži nenotiek :):):)

Ja ir konkrētas problēmas ar preci vai apkalpošanu Salmo veikalos, dodiet ziņu šeit vai uz e pastu normunds&salmo.lv,
Ja gribās vienkārši pakasīties bez īpaša pamata, tad droši to varat te darīt :):):)
15.novembris 2014, 21:14 | links
 
:):):) paskatieties kalendàrà , puiki mauki :):):), normàlà situàcijà veikaliem vispàr vajadzèja bût pilnîbà pàrgàjušiem uz ziemas preci, seviški tik maziem un dàrgiem uzturèšanà kà Spice

:):):) galveinais lai bûtu ko apdirst, iemeslu jau atradîsim :):)::))

NG-NG, 14.novembris 2014, 21:40

nejau dirsana ir tapat vien.ir problema ir dirsana.zjel tikai ka ir tadi kas nemak atzit savu vainu.
15.novembris 2014, 17:57 | links
 
Oo,bratooo, da tu pisiholog...a kopēēēc nā, dorgijs...tīši tai, tja že visi lomojās..vīns iz Salmo, vīns iz pordevēju no Salmo, a paši kas labāki vai?
15.novembris 2014, 17:53 | links
 
Neesmu no fanu klubiņa.Viena no iespējām,piekosties un smaidīt.Rakstu kā bija,bez apdir... .
15.novembris 2014, 17:35 | links
 
Es jums izstāstīšu ko no savas prakses...
Pa atlaidēm tikko nesen paņēmu Salmo X-twichu 28 liekas, + spoli, + auklu utt.
1.braucienā uz copi - vai nu pats vai kolēģis, vai velns viņu zin kas, bez spinīša kāts kā reiz pie paša copes galiņa pizdik un ieplīsa vēl pat neiemetot, ieraudzīju to tikai laivā, nu ko darīt sacīt jāsaka...Nogriezu galu un nu domāju būs velcei ar lieliem vobleriem, tā arī izdarīju...
2.braucienā uz copi jau laivā domāju šo pašu spini izmantot velcei, uz tā uzlikta tā pati spole pa atlaidēm no Salmo un uztīta Salmo aukla. Uzliku lielu SP Rudru, nu tulīt pavelcēšu, metu....un pizdik aukla jau pārui 30 metriem nolidojusi nez kapēc aizķērās aiz spoles -nezinu kā saucas, nu tas pie kā stiprinās aukla pie uztīšanas un noskan kā šāviens, ne tev puses auklas, ne Rudras kura lēnām, bet pārliecinoši aiziet pa pieskarei uz gultni.
Tā vot, i kas vainīgs, Salmo? Atlaides? Velns? Vai es pats? Pareizi HVZ...tiem, kas saprot, labāk ieraut vienu aliņu nekā dirst uz visu un visie, ne asakas...
15.novembris 2014, 16:46 | links
 
Slavas dziesmas nedziedāšu,nav iemesla.Uz atlaidēm paņēmu špinu, spoles savelkamais rokturis atdalījās.Salīmēju, jo garantija dārgi izmaksā.Līme iekšā bija, kā bada gados.Škrobe vienkārši!
15.novembris 2014, 16:21 | links
 
-? :)
Tas nav lāāb'...:)
14.novembris 2014, 23:13 | links
 
Toni
Ja mani atmiņa neviļ, tad Grosmeistars kādu laiku jau nelieto! ;)
14.novembris 2014, 23:03 | links
 
NG,
atzīsties,cik jau aiz ribām? :D
14.novembris 2014, 22:38 | links
 
:):):) paskatieties kalendàrà , puiki mauki :):):), normàlà situàcijà veikaliem vispàr vajadzèja bût pilnîbà pàrgàjušiem uz ziemas preci, seviški tik maziem un dàrgiem uzturèšanà kà Spice

:):):) galveinais lai bûtu ko apdirst, iemeslu jau atradîsim :):)::))
14.novembris 2014, 21:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager