Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
- kto svideteļ?
- ja svideteļ, a čto slučilosj?
- Salmooooooo
14.novembris 2014, 21:23 | links
 
Ng-vai brauksi palīgā puikiem ēdamgumijas sakārtot,tur kur Lucky John karājās!!! Tur pa visu sienu uz kronšteiniem ir sakārta termoveļa??Tapēc likās ka veikals tāds gaišāks un plašāks-izrādās krejums(vairums top vasaras preces ir novāktas)-nosmelts.

Laivas ,motorus,ēdamgumijas,drēbes (izteikti vasaras nebija)-Izpirka 13.11.-tieši pirms izpārdošanas :))))))
14.novembris 2014, 18:26 | links
 
Kad būs Salmo Rēzeknē? un vai būs :)


Tev reezeknee ir divi copes veikali- blakus viens otram, labaak Reezeknee vajag normaalu eestuvi:))
14.novembris 2014, 18:25 | links
 
Ierosinu Copeslietas.lv atbildīgajām amatpersonām šo foruma sadaļu pārsaukt par "Salmo" vai "Informācija par Salmo". Lai arī bieži Salmo neiepērkos, tomēr esošais nosaukums ir "garām"! Šāds nosaukums varētu derēt LV aprobežotajiem žurnālistiem, kuri gan sava "prātiņa", gam naudas dēļ, visu mālē melnas krāsās! Bet mēs taču esam copmaņi nevis s..da žurnālisti! :))) P.S. Protams, ka ir zināms procents arī labu žurnālistu! :)

KasparsZ, 14.novembris 2014, 15:27

+++
14.novembris 2014, 17:17 | links
 
Ierosinu Copeslietas.lv atbildīgajām amatpersonām šo foruma sadaļu pārsaukt par "Salmo" vai "Informācija par Salmo". Lai arī bieži Salmo neiepērkos, tomēr esošais nosaukums ir "garām"! Šāds nosaukums varētu derēt LV aprobežotajiem žurnālistiem, kuri gan sava "prātiņa", gam naudas dēļ, visu mālē melnas krāsās! Bet mēs taču esam copmaņi nevis s..da žurnālisti! :))) P.S. Protams, ka ir zināms procents arī labu žurnālistu! :)
14.novembris 2014, 15:27 | links
 
sūdzos, jo puikiem šodien stipri daudz jāstrādā :):), šodien Spicē ir trakā atlaižu diena - nakts, līdz pat 1 naktī, visā t\c, arī Salmo veikalā ir dažiem apģērbiem, piemēram ARCTIC kostīmiem īpaši patīkama cena :):)
14.novembris 2014, 09:47 | links
 
Kad būs Salmo Rēzeknē? un vai būs :)
14.novembris 2014, 09:28 | links
 
Man arii sūdzība par Salmo- vajag veel vienu atlaidi 50%, savaadaak maks vaļa neveras :)
14.novembris 2014, 08:52 | links
 
Bebrs- "Man ar Sūdzība - manā pusē nav Salmo veikala, tātad nav par ko pasūdzēties"---------
Ahahahahahāāāāāh, LABAIS
13.novembris 2014, 21:31 | links
 
gahans
Atlaidi ta dabuji...kur problēma....uzskati ka laimēji loterijā
13.novembris 2014, 21:00 | links
 
Par kuru veikalu iet runa ????

Ir LJ gumijām, krāsojumie, kuri iet ārā no sortimenta labas atlaides, jābūt cenai virsū ...

NG-NG, 13.novembris 2014, 19:22

diemzjel vai nolaidibas pec cena nebij noradita ar atlaidem.un var jau but ka Tonim taisniba,ne jau visam izmainjam pardevejs var izsekot,vinjiem tak tomer jastrada.un tapec netaisos vinju prieksa klanities.
13.novembris 2014, 20:55 | links
 
NG, ja neesi pamanijis, tad Gahans var piekakāt da jebko, tā ka take it easy ;)

kadmijs, 13.novembris 2014, 19:46

+++
13.novembris 2014, 20:12 | links
 
Pārdevējus arī var saprast,ne uz visām preču zīmēm var visas cenu izmaiņas piefiksēt.Bet vispār čaļi strādā apzinīgi..,un meičas arīdzan...:)
Za to im ņizkij poklon...:)
13.novembris 2014, 19:56 | links
 
NG, ja neesi pamanijis, tad Gahans var piekakāt da jebko, tā ka take it easy ;)
13.novembris 2014, 19:46 | links
 
Par kuru veikalu iet runa ????

Ir LJ gumijām, krāsojumie, kuri iet ārā no sortimenta labas atlaides, jābūt cenai virsū ...
13.novembris 2014, 19:22 | links
 
stingri biju sev apsolijis nekad vairs neiet salmo bodes bet taka sodien vienam sanaca braukt garam,iegaju tak.iegadajos vienas no lj gumijam,pie kases maksajot izradas ka vinjam ir laba atlaida.kad apjautajos vai visam ta tipa gumijam ir atlaides,atbildeja ka ne,tikai atseviskam krasam.bet kuram,tas man pasam jauzmin,jo nekadas norades nebij ka vispar kkam ir atlaide.sezj 2i pardeveji,iegajusi pasi sevii,tas ir urbina degunu bet lai saliktu atlaizju kuponus uz precem kuram tas atiecas,nu ne nejau vinji te stradat nakusi.
13.novembris 2014, 19:07 | links
 
Man ar Sūdzība - manā pusē nav Salmo veikala, tātad nav par ko pasūdzēties

Bebrs, 7.septembris 2014, 10:51

Man līdz tam salmo ko mīties ap 7-8km, pilnīgs garām. Neviena salmo bode pie mājām. Un tirgo jau ar nezin ko. Ta zivs ķerās, ta neķerās. :)))
7.septembris 2014, 11:25 | links
 
Man ar Sūdzība - manā pusē nav Salmo veikala, tātad nav par ko pasūdzēties
7.septembris 2014, 10:51 | links
 
Ir gadījies iepirkties spīguļos, kuri nekādi negrib darīt savu darbu.
Es parasti daru tā, iepērkoties veikalā, vienmēr ir vairāki ražotāju piedāvājumi. Cenu atšķirība pāris santīmi (centi).
Es nepērku tos kaudzēm, jo nav nekāds defecīts un katru nākošo reizi var tos piepirkt cik vien tīk. Un ja gadās kāds kurš negrib spīdēt, paņem no citas paciņas un lieto vesels.
Kāpēc es pieskāros šai tēmai ?
Tapēc, ka acerējos šādu gadījumu. Kaut kad nesen biju ar puiku pastaigā pa copes bodēm un atbraucot mājās puika izpakojot savus pirkumus lielijās, ka vienā bodē esot devuši pa velti spīdekļus, itkā termiņš beidzies vai kas tur tāds. Izlikts bijis vesels grozs un ņem cik vajag un (ja) kauna sajūta atļauj. Puika vēl pārprasijis bodniekam un tas tā arī paskaidrojis, ka garantijas vairs neesot. Puika paņēma 4 pacinas. Mājās parbaudīja un tā arī bija. Nevar teikt, ka nedega vispār bet par degšanu to nekādi vairs nenosauksi. Praktiski visi ārā metami.
Tapēc godīga attieksme, atdot pa velti. Kam paveiksies tie priecāsies, kam nedegs, tiem arī nebūs par ko dusmoties, tik un tā pa velti nācis.
Un ja aizbraucot uz copi nedegs neviens, tad pārmest varēsi tikai pats sev par to, ka nožmiedzies uz sīknaudu un nenopirki nevienu derīgu.
7.septembris 2014, 10:42 | links
 
[quote=373363]Ļoti labi spīgulīši ir Akara ražojums. Viens paziņa teica, ka ar vienu varot 3 nedēļas izvilkt, tik atnākot mājās jāiemet saldētavā!
Vienreiz konstatēju, ka esmu aizmirsis paņemt līdzi, jau satumsa, sēdēju un ar lukturīti spīdināju uz fīdera spici, līdz brīdim, kad pametu skatienu sāņus un ieraudzīju zemē ko spīdam, neticēju - spīgulītis. Tad nu pilnvērtīgi varēju turpināt copi, secinu, ka vismaz diennakti viņš tur bija nogulējis.

jā uzsaldēt spīguli pēc copes ir labi, ir provēts...
6.septembris 2014, 14:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager