Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
iegāju garāžā, vakar lauztie Salmo spīguļi nu jau velk 26 stundu

usis, 5.septembris 2014, 21:47

Tāpēc nav jābrīnās, ka SALMO tirgo "vecus" spīguļus. Ja tie tik ilgi spīd tad noieta šamiem nav. :)))
5.septembris 2014, 21:51 | links
 
iegāju garāžā, vakar lauztie Salmo spīguļi nu jau velk 26 stundu
5.septembris 2014, 21:47 | links
 
Man nav saprotams, kāpēc dēļ 70 centiem par diviem spīgulīšiem būtu jāstājās dzimumattiecībās ar kapeiku.
5.septembris 2014, 21:42 | links
 
Ļoti labi spīgulīši ir Akara ražojums. Viens paziņa teica, ka ar vienu varot 3 nedēļas izvilkt, tik atnākot mājās jāiemet saldētavā!
Vienreiz konstatēju, ka esmu aizmirsis paņemt līdzi, jau satumsa, sēdēju un ar lukturīti spīdināju uz fīdera spici, līdz brīdim, kad pametu skatienu sāņus un ieraudzīju zemē ko spīdam, neticēju - spīgulītis. Tad nu pilnvērtīgi varēju turpināt copi, secinu, ka vismaz diennakti viņš tur bija nogulējis.
5.septembris 2014, 21:24 | links
 
tiko sava bode panemu spiguli kurs ir vismaz 4 gadi vecs, viss notiek un spid labi. redzes kads bus no rita pec 12 stundam.
p.s. tie nak no salmo.
5.septembris 2014, 20:27 | links
 
Jā man ar tika, žēl ka tik Salmo un Lucky John produkcija, mans jau skatījās uz visko citu, ko nedeva neparko :-)
5.septembris 2014, 19:24 | links
 
Kadu laiku atpakal, braucot butes uz juru, pirku Salmo veikala pie Cenukluba spigulus, nemu vairakus, 6mm un 4mm! 6mm pec aktivizesanas, var tekt, ka nespideja vispar, salidzinosi ar 4mm tos nevareja redzet, baiga skrobe! Tam 6mm salidzinosi vajadzeja spidet gandriz, ka lukturim...!?
Aizvakar, braucot uz copi iegriezos tai pat veikala, starp citu paprasiju par spiguliem, un iespejamo preces terminu, pardevejs nogrozija galvu un teica, ka ta nevar but...!?
Es domaju, vai nevar but, ka tiem kimiskajiem reagentiem - spiguliem ir, kads tirgosanas, lietosanas termins, un Salmo gruz vecu preci...!?
P.S.
Ari tiko pirktie 4.5mm vakar cope ipasi nespideja...!?
5.septembris 2014, 18:38 | links
 
shodien savaacu salmo testa komplektu- nesapotu kapeec tik maz mantu iedeva??? :D p.s. vispaar visu cienju var pats izveeleeties ko gribi 5 gab - kaa saka na haljavu uksus sladkij a ja veel 5 mantas kuras pats vari izveeleeties kaadas vajag, nu tad vispaar viss ir chiki piki :) tencinu!
5.septembris 2014, 16:02 | links
 
Sieva man uzdāvināja Salmo veikala dāvanu karti. Būtu jāiztērē, bet tagad sāku justies tramīgs. Aiziešu, nopirkšu kaut kādus vizuļus, uz kuriem zivs nu nekādi neņems un ko tad? Iešu sūdzēties, bet NG man pasolīs pa purnu... vispār situācija nav krietna un nezinu, ko taisni darīt... :)

Hotentots, 2.septembris 2014, 10:00


Vienkārši pirms tam ir jānopērk hokejistu vārtsarga maska. :)

-d.
2.septembris 2014, 23:38 | links
 
Ir cilvēku kategorija, kuri jau pēc paskata vien ir redzams, ka pieder pie "večno obiženijiem". Tai kaitei nelīdz nekādas zāles, ja nu tikai koka mētelītis...
2.septembris 2014, 11:41 | links
 
īstenībā NG neko tādu nepateica, jo tas attiecās uz viņa personīgo mantu..., kas nav saistīta ar viņa darba pienākumu veikšanu..
2.septembris 2014, 11:29 | links
 
nesolīšu, goda vārds nesolīšu, pašam kauns tagad, ka tā paspruka....
nekādi nevaru sevī to prasto lauku veci savaldīt reizēm...., bet cenšos

NG-NG, 2.septembris 2014, 10:44


Tak nesaki, ka uztvēri manis teikto nopietni :)
2.septembris 2014, 11:28 | links
 
testa komplektu 1.septembra cik ilgaa laikaa var iznemt kaads nezin?
2.septembris 2014, 10:56 | links
 
nesolīšu, goda vārds nesolīšu, pašam kauns tagad, ka tā paspruka....
nekādi nevaru sevī to prasto lauku veci savaldīt reizēm...., bet cenšos
2.septembris 2014, 10:44 | links
 
Sieva man uzdāvināja Salmo veikala dāvanu karti. Būtu jāiztērē, bet tagad sāku justies tramīgs. Aiziešu, nopirkšu kaut kādus vizuļus, uz kuriem zivs nu nekādi neņems un ko tad? Iešu sūdzēties, bet NG man pasolīs pa purnu... vispār situācija nav krietna un nezinu, ko taisni darīt... :)
2.septembris 2014, 10:00 | links
 
iesākšu tēmu, gan aktīvais jaunietis tiks līdz internetam un tēma turpināsies....

Es domāju ka ,ja tam aktivajam jaunietim ir drusku smadzenes ,ta nelīdīs te un nepadarīs sevi pa apsmieklu :D

silpeiv, 2.septembris 2014, 08:28


Pilnīgi piekrītu.
2.septembris 2014, 09:58 | links
 
No šāda viedokļa raugoties ar visām copes bodēm kautkas nav kārtība!Pēdējo reizi copes bodē biju kautkad maijā?
2.septembris 2014, 09:50 | links
 
Urmaas, pamēģini rīt ko tādu atkārtot , nomainot adresi:)
2.septembris 2014, 09:18 | links
 
Vakar apmeklēju vienu no SAMO veikaliem. Neko nenopirku. Kautkas nav kārtībā. Atcerēšos, tad gan pasūdzēšos. :))
2.septembris 2014, 09:05 | links
 
iesākšu tēmu, gan aktīvais jaunietis tiks līdz internetam un tēma turpināsies....

Es domāju ka ,ja tam aktivajam jaunietim ir drusku smadzenes ,ta nelīdīs te un nepadarīs sevi pa apsmieklu :D
2.septembris 2014, 08:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager