Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Sveiki, Vai Salmo veikala Daugavgrivas iela ir pieejams otrais posms katam MacroTech jigam garums 232cm ar testu 5-18 un cik naudas tas maksas . Paldies!

Spinings25, 24.augusts 2014, 17:04
Nav nevienam nekada zina!?

Spinings25, 25.augusts 2014, 18:23

Māte google.lv.. "Salmo veikala Daugavgrivas iela".. http://salmo.lv/?&mid=116
Uzzvani un apjautājies.. :))
25.augusts 2014, 18:39 | links
 
Sveiki, Vai Salmo veikala Daugavgrivas iela ir pieejams otrais posms katam MacroTech jigam garums 232cm ar testu 5-18 un cik naudas tas maksas . Paldies!

Spinings25, 24.augusts 2014, 17:04

Nav nevienam nekada zina!?
25.augusts 2014, 18:23 | links
 
kapec tad shi sadala vajadziiga?cilvekas izsaka savu saapi,un loti labi,tagad mees pareejie zinaasim kam japieversh uzmaniiba ieperkoties,un kaa riikoties ja shaada probleema notikusi.takaa nevajag nevienam neko parmest un saukaat par chiikstuli

tad jau taisam tik jaunas sadalas:
sudzibas par shimano
sudzibas par larus
sudzibas par okuma
u.t.t.
par ko parvetisies copeslietas?
to vien makam ka uz kadu zulti izliet.
25.augusts 2014, 00:37 | links
 
Eh, ciet.
24.augusts 2014, 19:19 | links
 
Krokuss vēl rītdien vaļā ir?
24.augusts 2014, 19:19 | links
 
Sveiki, Vai Salmo veikala Daugavgrivas iela ir pieejams otrais posms katam MacroTech jigam garums 232cm ar testu 5-18 un cik naudas tas maksas . Paldies!
24.augusts 2014, 17:04 | links
 
Hey, biju shodien piedrujas Salmo...
Visu cienju chalim ,kas shodien pirmo dienu stradat saka. ;)
Neuzbazigi palidzeja savakt copes komplektinju ;)
Visu cienju par tadu servisu- vienmer labu omu :)

vesel4ak, 22.augusts 2014, 22:51

forši ka ir arī tāda pieredze :)
24.augusts 2014, 11:31 | links
 
Hey, biju shodien piedrujas Salmo...
Visu cienju chalim ,kas shodien pirmo dienu stradat saka. ;)
Neuzbazigi palidzeja savakt copes komplektinju ;)
Visu cienju par tadu servisu- vienmer labu omu :)
22.augusts 2014, 22:51 | links
 
Runājot par LJ pavadām man tikai viena ir savērpusies pārejām pārlocījusies sakabe no biežas mānekļu mainīšanas un viss. Es kā pavadu piesienu viņa man paliek kamēr sabojājas vai norauju un tur diezgan ilgi.
29.jūlijs 2014, 16:41 | links
 
oposum, šorit runaju ar tevis minēto pavadu ražotaju- čalis tiešām brinījās, var jau būt uztrennējis, bet lidzšinējā pieredze pozitiva.būsi trāpijis statistiskajos 0,5 brāķa/ neveiksmes procentos:)
29.jūlijs 2014, 16:10 | links
 
Runa iet par to,lai vairaak kontroleetu kvalitaati, ja es ieeju veikalaa un peerku preci viņai ir jaatbilst kaut kaadaam kvalitaates prasiibaam.
Nu nevajag Hu--u tirgot.
Kaa jau teicu - laižu uz copi............
29.jūlijs 2014, 15:59 | links
 
Veltijums visiem piiksteetaajiem

http://www.youtube.com/watch?v=CoIFqKQWa4o

Labs video, laikam kaads katru dienu ar sieviņu skataas.::))

Labi veči - tagad laižu uz buteem, ta ka diskusija riit vakaraa .................:))))
29.jūlijs 2014, 15:54 | links
 
No savas pieredzes varu pateikt, nekad vienaa veikalaa nevarees atrast visu ko veelies un kvalitaati, kaadu veelies. Salmo ir sava specifika, Gardaa sava un mazajos specializeetajos veikalos sava.
Ja tev ir izstrādājusies konkrēta gaume tad atrodi sev piemeerotaako veikalu, piegaadaataaju un uz priekšu.
29.jūlijs 2014, 15:44 | links
 
kapec tad shi sadala vajadziiga?cilvekas izsaka savu saapi,un loti labi,tagad mees pareejie zinaasim kam japieversh uzmaniiba ieperkoties,un kaa riikoties ja shaada probleema notikusi.takaa nevajag nevienam neko parmest un saukaat par chiikstuli
29.jūlijs 2014, 14:33 | links
 
Veltijums visiem piiksteetaajiem

http://www.youtube.com/watch?v=CoIFqKQWa4o

osco, 29.jūlijs 2014, 13:51



labs gabals tieši pa tēmu :) Nosmējos kārtīgi :)
29.jūlijs 2014, 14:09 | links
 
Veltijums visiem piiksteetaajiem

http://www.youtube.com/watch?v=CoIFqKQWa4o
29.jūlijs 2014, 13:51 | links
 
Nu nebraukšu uz Paardauguvu no Purčika, lai samainiitu pavadiņu uz jaunu tas taa.
Silpeiv nejaucies, kur nevajag, čiiksti Tu es rakstu par probleemu.

opusums, 29.jūlijs 2014, 09:52


Problēmas jārisina, nevis par tām jāraksta...
29.jūlijs 2014, 10:06 | links
 
runājot par pavadiņām (ne tikai Salmo ražojumu) vispār ir bēdu ieleja - noteikto svaru netur katra otrā. Pēc neilgas lietošanās visas savērpjas skrudzī, lai gan speciāli tiek pajautāts vai tā nebūs. Volfremenes var nostiept un atkvēlināt, tērauda jāmet ārā...

Tā vien nagi niez aiziet uz veikalu ar dinamometru un "patīrīt" plauktus, tikai kas par šo kvalitātes kontroles darbu man maksās??
29.jūlijs 2014, 10:05 | links
 
Nu nebraukšu uz Paardauguvu no Purčika, lai samainiitu pavadiņu uz jaunu tas taa.
Silpeiv nejaucies, kur nevajag, čiiksti Tu es rakstu par probleemu.
29.jūlijs 2014, 09:52 | links
 
Vopšim kad NG saka kā risināt problēmu tad atbilde ir " Lai jau paliek, paldies par atbildi." Kā vienmēr,pačikstēja un viss..
29.jūlijs 2014, 09:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager