Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Cien. NG kungs otreiz es nopirku citu pavadiņu , citas firmas, probleemair tā, ka griezulis izraavaas no pavadiņas- pavadiņu sienot klāt auklai, vienkārši trubiņa bija daļēji saspiesta. Lai jau paliek, paldies par atbildi.
28.jūlijs 2014, 23:55 | links
 
Opasums - ko tur daudz komentēt, es nevaru paraustīt visas pavadas, ja ir nekvalitatīva prece, tad nes atpakaļ uz veikalu, ja tev vienu reizi trāpījās slikta lieta, tad kāpēc tu otru reizi pirki tieši to pašu....
Vienmēr esmu teicis, ja ir nekvalitatīvs produkts trāpījies, tad nesat atpakal, ja tās ir Salmo ražotās pavadas, tad to ir viegli novērst, jo tās ražo Rīgā, vajag parādīt ražošanai, kur ir problēma, lai to novērš, jo sākotnēji , produktu izstrādājot, problēmas nebija
28.jūlijs 2014, 22:38 | links
 
vai tiešām Salmo veikalā (kas Spicē) nav neviena spoguļāķa? Pie mums Ogrē vietējā bodē pārdevēja izvilka veselu albūmu ar visvisādiem, lieliem un maziem utt, kad uzprasīju. Šodien slaistījos pa Spici, domāju ieķert kādu spoguļāķi asariem, pārdevēja saka ka nav... Pārjautāju - kā tā, varbūt nesaprata, ko gribu? Šī saka ka visi izpirkti.... nu tad pasūti vēl....

Kviesis, 28.jūlijs 2014, 21:24

Tev var palīdzēt "Gards" uc copes veikali. Pārdevējai nav obligāti zināt par atlikumiem noliktavā. Šodien ar apciemoju to pašu veikalu, kurā tevis pieminētā pārdevēja strādā. Manis meklētā prece tur nebij. Un ko, man tagad par to būtu visai pasaulei jāsūdzās? Kaut zinu skaidri, ka daudzi veikalnieki varētu par mani pasūdzēties. Jo parasti es meklējot ko specifisku, ko veikali nemaz nepiedāvājot! :)
28.jūlijs 2014, 22:26 | links
 
Varbuut NG kungs vareetu atbildeet, vai komenteet šis mazaas probleemas !?
Šii ir otraa reize, kad es esmu nopircis nekvalitatiivas pavadiņas!!
28.jūlijs 2014, 21:38 | links
 
vai tiešām Salmo veikalā (kas Spicē) nav neviena spoguļāķa? Pie mums Ogrē vietējā bodē pārdevēja izvilka veselu albūmu ar visvisādiem, lieliem un maziem utt, kad uzprasīju. Šodien slaistījos pa Spici, domāju ieķert kādu spoguļāķi asariem, pārdevēja saka ka nav... Pārjautāju - kā tā, varbūt nesaprata, ko gribu? Šī saka ka visi izpirkti.... nu tad pasūti vēl....
28.jūlijs 2014, 21:24 | links
 
Pirms nedēļas, Salmo veikalā, pie CenuKluba, nopirku "spīguļus", lielos- ap 6mm, kad pie jūras tos aktivizēju- aplauzos...!? Veci "spīguļi", kas krastā mētājas labāk spīd...!?
Cik ilgi "Salmo" vecus mēslus tirgos...!?
28.jūlijs 2014, 18:00 | links
 
Labvakar. Pienaacis arii man laiks uzrakstiit sūdzību !
Vardu sakot, ja peerkat Salmo veikalos pavadiņas iesaku viņas parbaudīt neatejot no kases, jo trubiņas viņām var buut neaizpiestas vai paarspiestas, man bija neaispiestas.
Pavadiņa TITANIUM TWICH SMALL GAME 15cm gara, veikals atrodas Krokusā, cena 2.5 euro.
27.jūlijs 2014, 21:19 | links
 
nomads.
-vienkārši ,viens bij nocenots ,otrs vēl ne...:)
gintsgg.
-par Urmaasu sūdzēties bezpoļezno,šamam āda bieza,uz augstsprieguma līnijām norūdīta...:))
21.jūlijs 2014, 18:29 | links
 
nedaudz pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai, pirmdiena vai kā bet,

Daugavgrīvas SALMO bija divi vizuāli vienādi Vision ZIP LONG waders ar atšķirīgu cenu (+/- 25 EUR) pārdevējs nezināja ar ko šie un vai vispār atšķiras

un vispār laikam par tēmu waders no pārdevēja gaidītu vairāk zināšanu.
21.jūlijs 2014, 16:39 | links
 
Man arī ir sūdzības gan par Urmassu , gan par Ačgarno , pagaidām vēl nezinu kādas , bet drīz izdomāšu , tad es pasūdzēšos pa īstām .

gintsgg, 7.jūlijs 2014, 17:37

Es Tev varu pačukstēt priekšā-kādu laiciņu neesmu bijis pie tevis. Laikam jau būs jālabo šī kļūme. :))
7.jūlijs 2014, 21:54 | links
 
Kopš es ar velo varu piebraukt pie kases salmo bodē, sūdzību nav. :D
7.jūlijs 2014, 20:24 | links
 
Man arī ir sūdzības gan par Urmassu , gan par Ačgarno , pagaidām vēl nezinu kādas , bet drīz izdomāšu , tad es pasūdzēšos pa īstām .
7.jūlijs 2014, 17:37 | links
 
Negribās pietirst foršu tēmu. :D
7.jūlijs 2014, 17:36 | links
 
abrakadabra vajag sūdzības pa visiem. Man pieņemsīm sūdzība par Urmasu,nu kā tā var ķemot Angļu valodu kantry,wikenda :D :D :D

silpeiv, 7.jūlijs 2014, 15:36
Ačgārnais, gribi satikties? :D

urmaas, 7.jūlijs 2014, 17:24


Gribi par to izrunāties ?:D
7.jūlijs 2014, 17:34 | links
 
abrakadabra vajag sūdzības pa visiem. Man pieņemsīm sūdzība par Urmasu,nu kā tā var ķemot Angļu valodu kantry,wikenda :D :D :D

silpeiv, 7.jūlijs 2014, 15:36

Ačgārnais, gribi satikties? :D
7.jūlijs 2014, 17:24 | links
 
Salmo kātus pasūta tajās pašās Ķīnas rūpnīcās, kur dārgie brendi. Ražojums uz aci izskatās tāds pats, tikai ar ''Salmo'' virsū. Ja kas izskatās vienādoi, bet ir lētāks tad uz izmantoto materiālu rēķina.

wimba, 7.jūlijs 2014, 16:04

Tieši otrādi, materiāls var būt tas pats tikai bez brenda uzcenojuma. Domāju, ka shimano uzlīme sadārdzina x3. :)

Salmo juglas lielveikalā man patīk ka tur ir liela izvēle un arī nesalmo produkti. Mīnuss tāds, ka piekrāmēju pilnu grozu. :)

Gan Ēsmā (brīvības), gan Salmo (juglas) pārdevēji ir nīgri un kaut ko pajautājot rodas sajūta, ka iztraucēju sapnīti par copi ar savu jautājumu. :)
7.jūlijs 2014, 17:10 | links
 
Tiem dārgajiem brendiem jau cena iet lielāka bieži vien paša nosaukuma dēļ. Salmo produkcija man ļoti patīk
7.jūlijs 2014, 16:54 | links
 
euuu, suudzmanjbanda, tad kad ieejat veikalaa, juus gaidat kad Jums pados labdien vai sveiki, vai pashi apsveicinaties?
Un peec pirkuma, gaidat to luudzu vai vispirms pashi sakat"paldies un lai Jums jauka atlikusii diena utt"
dazhs labs te ir tuvu gniidas statusam, ja kas... :)
7.jūlijs 2014, 16:37 | links
 
Salmo ir tas retains brends , Kur atsevishtjas lietas var buut 3-5 reizes leetaakas kaa top brendu alternatiivas, t.I. kvalitaate daudzkaart paarsniedz cenu.

Robchiks, 6.jūlijs 2014, 17:55


Salmo kātus pasūta tajās pašās Ķīnas rūpnīcās, kur dārgie brendi. Ražojums uz aci izskatās tāds pats, tikai ar ''Salmo'' virsū. Ja kas izskatās vienādoi, bet ir lētāks tad uz izmantoto materiālu rēķina.
7.jūlijs 2014, 16:04 | links
 
Puiši ko jūs cepjās un tukši runājiet - paņemiet to visu nofilmējiet ar kameru vai ierakstiet diktafonā un nosūtiet NG uz e-pastu, gan jau viņš zinās ko darīt!!
7.jūlijs 2014, 15:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager