Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Nav ko teikt - vienkārši paklusē un neņem ļaunā.

Skatos makšķernieku virsaitis sevi vērtē augstāk par dievu.Iemāciesies taču vienreiz komunicēt ar cilvēkiem.
20.jūnijs 2014, 18:39 | links
 
Salmo vīri turaties, ākstu un ģimenes seksa kļūdu šajā foruma sadaļā ir daudz !
Novēlu visiem priecīgus svētkus.
20.jūnijs 2014, 17:58 | links
 
Kura būs nakamā "cepamtēma''?V.S.O.P., 20.jūnijs 2014, 09:47...:)))sorry nenocietos:)))...kad Tu ar savu uzņēmību visus ūdeņus pataisīsi par LM un pateiksi,ka tas ir cēlu mērķu labā:)))...tad būs cepiens ,jo būs noprihvatizēts pēdējais,kas šai valstī vēl ir palicis!:)))snipiens, 20.jūnijs 2014, 10:05No ko var dirst.... :( Makšķerniekiem jau 3 gadus draud, ka būs sliktāk un sliktāk, jo tā noteikti būs. UN? Kas ir sliktāk? KO sliktāku esam izdarījuši? Muļķības!Nav ko teikt - vienkārši paklusē un neņem ļaunā.

V.S.O.P., 20.jūnijs 2014, 10:13
Kāds ir jūsu mērķis?Saraksti konkrēti pa punktiem.Parastā "deputāteļa" atruna neies cauri.
1.Atbalsti/neatbalsti tiklus un pašpatēriņa zvejniekus iekšējos ūdeņos.
2.LM attīstība,vai aizliegums iekšējos publiskos ūdeņos.
utt.utjp.

Brize, 20.jūnijs 2014, 14:52


Vispirms, anoņimka, tiec galā ar savām emocijām un kļūsti pieklājīgs pret citiem foruma lietotājiem. Tu esi pieķēzījis daudzas sadaļas CL un tagad mēģini arī šo pieķēzīt. Kāpec lai tev vispār ko atbildētu...
20.jūnijs 2014, 16:51 | links
 
Lasot sito visu... Protams ir jau tiesam gadijumi, kad kads brakis un tamlidzigi... Bet sudzeties ka pardeveja ne ta pasveicinausi?! :D goda vards smiekligi. Sievietes necikst tik daudz kaa te dazs labs. Nu nopietni?! Sudzeties par tadam lietam...
Atkal esmu apjucis. Likas, ka vechiem menesreizes nav un nevar but...bet...
Atvainojos ja kadu aizskaru, uztaisat sadalu "sudzibas par cl foruma lietotajiem" :))))
20.jūnijs 2014, 16:42 | links
 
Kura būs nakamā "cepamtēma''?V.S.O.P., 20.jūnijs 2014, 09:47...:)))sorry nenocietos:)))...kad Tu ar savu uzņēmību visus ūdeņus pataisīsi par LM un pateiksi,ka tas ir cēlu mērķu labā:)))...tad būs cepiens ,jo būs noprihvatizēts pēdējais,kas šai valstī vēl ir palicis!:)))snipiens, 20.jūnijs 2014, 10:05No ko var dirst.... :( Makšķerniekiem jau 3 gadus draud, ka būs sliktāk un sliktāk, jo tā noteikti būs. UN? Kas ir sliktāk? KO sliktāku esam izdarījuši? Muļķības!Nav ko teikt - vienkārši paklusē un neņem ļaunā.

V.S.O.P., 20.jūnijs 2014, 10:13

Kāds ir jūsu mērķis?Saraksti konkrēti pa punktiem.Parastā "deputāteļa" atruna neies cauri.
1.Atbalsti/neatbalsti tiklus un pašpatēriņa zvejniekus iekšējos ūdeņos.
2.LM attīstība,vai aizliegums iekšējos publiskos ūdeņos.
utt.utjp.
20.jūnijs 2014, 14:52 | links
 
biju salmo piedrujas peec eedamgumijas - kameer lietus stiprs negribaas iet uz mashiinu, izdomaaju pastaigaashu paskatiishos. tad nu savaacaas veel dazhnedazhaadi niecinji deelj taa ka pashapkalposhanaas veikals(sanaaca kaa parasti izteereet vairaak kaa plaanots:D). Nolaadeetais salmo un NG - kaut tev NG tajaa eiropas chempii medalja tik smaga tiktu ka kakls saapeet saak!!! :)
20.jūnijs 2014, 14:28 | links
 
Lasot šo visu, nesaprotu, smieties vai raudāt, bet velk uz humora šovu.

Ņematies tā kā vistas uz perēšanu ( laukos sauc par klukstēm), kas īsti nezin, vai grib perēt vai nē. Nu tad profilakses nolūkos tādai uzliek kasti virsū, lai rodas apskaidrība.
















Lasot to visu, nesaprotu smieties vai raudāt, bet nu dikti velk uz humora šova pusi.

Ņematies, tā kā vistas uz perēšanu (laukos tās sauc par klukstēm), kas īsti nezin grib perēt vai nē. Tādos gadījumos labi palīdz kaste, kurā iespundē vistu, līdz šai rodas apgaismība, ko īsti grib.

P.s Tas ir tīri sievišķīgs viedoklis, palasot forumu.
20.jūnijs 2014, 10:50 | links
 
kādu laiku atpakaļ vienā no tēmām mūsu valsts prezidentu nosauca par kucēnu.komentārs netika dzēsts un neviens no foruma 14000 lietotājiem neaizstāvēja savas valsts galvu.tātad ko ierosinu-uz nakošajām prezidenta vēlēšanām panākt lai preidentu ievēl tauta un par prezidentu izvirzīt NG.

mikss, 20.jūnijs 2014, 10:41


heheh NG gan kādam varētu sadot pa muti, netikai draudēt kā mūsu Breziņtehvs :DDD
20.jūnijs 2014, 10:44 | links
 
kādu laiku atpakaļ vienā no tēmām mūsu valsts prezidentu nosauca par kucēnu.komentārs netika dzēsts un neviens no foruma 14000 lietotājiem neaizstāvēja savas valsts galvu.tātad ko ierosinu-uz nakošajām prezidenta vēlēšanām panākt lai preidentu ievēl tauta un par prezidentu izvirzīt NG.
20.jūnijs 2014, 10:41 | links
 
Kura būs nakamā "cepamtēma''?

V.S.O.P., 20.jūnijs 2014, 09:47

...:)))sorry nenocietos:)))...kad Tu ar savu uzņēmību visus ūdeņus pataisīsi par LM un pateiksi,ka tas ir cēlu mērķu labā:)))...tad būs cepiens ,jo būs noprihvatizēts pēdējais,kas šai valstī vēl ir palicis!:)))

snipiens, 20.jūnijs 2014, 10:05


No ko var dirst.... :(

Makšķerniekiem jau 3 gadus draud, ka būs sliktāk un sliktāk, jo tā noteikti būs. UN? Kas ir sliktāk? KO sliktāku esam izdarījuši? Muļķības!

Nav ko teikt - vienkārši paklusē un neņem ļaunā.
20.jūnijs 2014, 10:13 | links
 
Kura būs nakamā "cepamtēma''?

V.S.O.P., 20.jūnijs 2014, 09:47


...:)))sorry nenocietos:)))...kad Tu ar savu uzņēmību visus ūdeņus pataisīsi par LM un pateiksi,ka tas ir cēlu mērķu labā:)))...tad būs cepiens ,jo būs noprihvatizēts pēdējais,kas šai valstī vēl ir palicis!:)))
20.jūnijs 2014, 10:05 | links
 
Kura būs nakamā "cepamtēma''?
20.jūnijs 2014, 09:47 | links
 
A man nava nekādu sūdzību!:)
20.jūnijs 2014, 09:45 | links
 
Deficīts. Kur bez Salmo veikaliem vēl viņus var dabūt?
Arzels, 19.jūnijs 2014, 22:38

Skaistkalnes 1A
20.jūnijs 2014, 09:05 | links
 
Palasīju šo sadaļu ar smaidu , kur jums visiem grūti , man gan vieglāk , dzīvoju 2 minūšu braucienā no Spices Salmo un mani tur viss apmierina , gan pārdevēji , gan attieksme , gan viss pārējais , bet jā kaut kas man tur liekās par dārgu , vai nav tādā kvalitātē , kādu es gribu , vienkārši tur nepērku , bet meklēju citur , un neredzu ne mazāko iemeslu čīkstēt , veikalam nav ne vainas , visas problēmas ir pašu galvās un ar to ir jātiek pašiem galā .

gintsgg, 19.jūnijs 2014, 10:26



Vot ko bet ko piekrītu, tieši tā pat daru. Un dažreiz var arī ko sarunāt bez visas CL kartes - simboliski bet prieks.

PS. Nopirku pirms nedēļas TelSpin20 jo ar lidmašīnu bija jālido un nezināju kā kurā vietā būs ar rokas bagāžu lai nav baigi lielā skāde ja atņem - un par tādu cenu, saliekamais teleskops biju pārsteigts par viņu akciju, jūtību patiešām ir OK (protams universāls) un drošības kontrole neatņēma. :) Rīt skatīsimies atkal :)
19.jūnijs 2014, 23:29 | links
 
NG-NG,
nepievērs uzmanību visādiem pus-stopiem,nav vērts...
Tu savu darbu dari pēc labākās sirdsapziņas un tātad būs jau labi...Ja galīgi sagursi ,dod ziņu,aizbrauksim pie manis uz Vilhelmīni,atvilksimies pālijas, normas ietvaros:),izbaudīsim skaisto Zviedrijas dienvidlapzemes dabu,varbūt ko atkorķēsim pilnai laimei,a varbūt arī nē...,bet jutīsimies brīvi un dabas mātes enerģijas piepildīti...:)
Tas nav intīma rakstura piedāvājums...:DDD (ŠUTKA)!
19.jūnijs 2014, 23:24 | links
 
esam nedaudz iecietīgāki viens pret otru....

NG-NG, 19.jūnijs 2014, 09:46

Tieši tā, 100% piekrītu un ne tikai veikalā. Un nevajag iedomāties, ja TU esi klients un uzreiz esi cars veikalā!!!!

Vairis30, 19.jūnijs 2014, 10:40

Un kā Tu vairi iedomājies. Man jāiet bodē un jālūdzās par savu naudu, murgs.
Kas maksā, Tas arī pasūta mūziku. Punkts.
Un nav ko te bodniekiem dirst.
Lai priecājas par to ka klients ienācis veikalā un kautko meklē, un varbūt arī nopirks.
NG-NG Tas it īpaši būtu jāņem vērā.
Stap citu, NG-NG. man jau ir sakrājušies Tavi izteicieni par sūdzībām, drīz tiks apstrādāti un video izpildījumā būs skatāmi.DDD

stops, 19.jūnijs 2014, 15:06


Nu tu čalīt laid, it kā būtu gatavs visu veikalu sausu izpirkt. A patiesībā vairāk par mušu kāpuru kastīti, vai motiļus pa 30 kapeiķiem priekš sevis nevari izspiest un tad gribi, lai kundziņam klanās:))) Parasti jau visvairāk cepās tie, kas nav gatavi neko nopirkt un meklē tam attaisnojumu - tad ne tā paskatījās, tad ne tā cena, tad ne tie ķīnieši ražojuši:))

Kamēr jūs cepās, es jau sakrāmējos rītdienas copei:)))
19.jūnijs 2014, 22:57 | links
 
Vistu kūts :D
19.jūnijs 2014, 22:47 | links
 
Kolosāla tēma, caur veikalu iziet simtiem cilvēk un ir jau normāli ka parādās kāds "brāķis". :)
Pats strādāju jau vairākus gadus ir gājis dažādi, esmu bijis gan laipns, gan nevisai, daudz atkarīgs arī no klientiem. Mēdz būt indivīdi kas pārkāpjot slieksni labdien vietā prasa atladi...
Principā pārdevējam ir jāpārdod prece un jābūt pieklājīgam, bet ne uzbāzīgam! ;)
Bet daudzums pārēvēju vēl arī palīdz ar izvēli, nokomplektēšanu ir pat gadījumi ka jāsasien kāds komplektīņs. Ne maz neranājot par džiga uzmaukšanu uz gumijzivs... tās vispār ir tonnām! :D
Bet par visiem šiem gadiem kaut kādu pateicību konfekškastes vai tējasnaudas izskatā esmu saņēmis ļoooti reti. It kā jau nav tas tik svarīgi, bet ir % pircēju ar kuriem ir patīkami sadarboties un viņiem man nav jāprasa atlaides, jo man pašam ir patīkami kādu foršu cenu iedot. :)
Man nav zināma neviena cita tirdzniecības sfēra kur pircēji var būt tik bezkaunīgi, nu nekurā citā bodē neesmu dzirdējis ka atlaide pienākās tikai tāpēc, ka es kaut ko pērku! :D

Tiem kas grib ok attieksmi pret sevi, mēģiniet atiekties arī pret citu cilvēku labi, iespējams ar foršu joku tam pārdevējam uzlabosiet garīgo uz visu dienu un viņš noteikti jūs atcerēsies ar labu vārdu. :)

Dresden, 19.jūnijs 2014, 22:12

Tajaa Bodee kuraa Tu straadaa bez atlaideem vispār reti ko var pirkt, bet pircis esmu un ne maz..
19.jūnijs 2014, 22:41 | links
 
Vot par Owner S-59 es ar varu pasūdzēties. :D
Deficīts. Kur bez Salmo veikaliem vēl viņus var dabūt?
19.jūnijs 2014, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager