Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Mļin, vajadzēja ātrāk šo lapu atvērt- nebūtu gājis uz copi. Pusotra lapa pa dienu pie***sta- značit necopes diena. Tā arī bija- uz špini ne piesitiena....
19.jūnijs 2014, 22:19 | links
 
Tie Salmo veikali ir galīgi garām...Piedrujas ielā vispār tā bodē smilkst aiz tukšuma..ne tur ko pirkt ne tur cilvēki...Eijiet bērni uz normāliem veikaliem!
19.jūnijs 2014, 22:16 | links
 
Kolosāla tēma, caur veikalu iziet simtiem cilvēk un ir jau normāli ka parādās kāds "brāķis". :)
Pats strādāju jau vairākus gadus ir gājis dažādi, esmu bijis gan laipns, gan nevisai, daudz atkarīgs arī no klientiem. Mēdz būt indivīdi kas pārkāpjot slieksni labdien vietā prasa atladi...
Principā pārdevējam ir jāpārdod prece un jābūt pieklājīgam, bet ne uzbāzīgam! ;)
Bet daudzums pārēvēju vēl arī palīdz ar izvēli, nokomplektēšanu ir pat gadījumi ka jāsasien kāds komplektīņs. Ne maz neranājot par džiga uzmaukšanu uz gumijzivs... tās vispār ir tonnām! :D
Bet par visiem šiem gadiem kaut kādu pateicību konfekškastes vai tējasnaudas izskatā esmu saņēmis ļoooti reti. It kā jau nav tas tik svarīgi, bet ir % pircēju ar kuriem ir patīkami sadarboties un viņiem man nav jāprasa atlaides, jo man pašam ir patīkami kādu foršu cenu iedot. :)
Man nav zināma neviena cita tirdzniecības sfēra kur pircēji var būt tik bezkaunīgi, nu nekurā citā bodē neesmu dzirdējis ka atlaide pienākās tikai tāpēc, ka es kaut ko pērku! :D

Tiem kas grib ok attieksmi pret sevi, mēģiniet atiekties arī pret citu cilvēku labi, iespējams ar foršu joku tam pārdevējam uzlabosiet garīgo uz visu dienu un viņš noteikti jūs atcerēsies ar labu vārdu. :)
19.jūnijs 2014, 22:12 | links
 
Sarunā ar NG lai uz nākamo x-mas uzdāvina Tev CL abonementu :D

micuks, 19.jūnijs 2014, 20:59

Abonementu uz aizvērto durvju dienu, vot ko man vajag! :D
Usis
Pārbaudiju. Ir točna kā Tu saki. :))
19.jūnijs 2014, 21:04 | links
 
urmaas, ķeša ir kule blakus kulei, vot
19.jūnijs 2014, 21:01 | links
 
Sarunā ar NG lai uz nākamo x-mas uzdāvina Tev CL abonementu :D
19.jūnijs 2014, 20:59 | links
 
urmaas CL karti vajag turēt ķešā, tad atlaide garantēta. Vismaz līdz šim bija :)

micuks, 19.jūnijs 2014, 20:37

Kas tā tāda? :D
19.jūnijs 2014, 20:54 | links
 
Atlaide tam, kam jau nav kāda atlaide vai spec cena, Urmasam jau pat karti nevajag, viņam tur blats ir :):):)
19.jūnijs 2014, 20:42 | links
 
:):):) nenoraksti gan neko :):), būšu atpakaļ uz jūlija sākumu, atgādiniet par sevi, maija beigās i Shimano i Abu pārstāvjiem sanāca tas kam bija jābūt martā :):):), iespējams Tavs modelis ir

Urmas, ja Tu par S-59 Owneriem, tad ieskaties arī citur, tie uz bridi parādījās vakar-aizvakar, bet vispār ar tiem būs problēmas šogad
19.jūnijs 2014, 20:40 | links
 
urmaas CL karti vajag turēt ķešā, tad atlaide garantēta. Vismaz līdz šim bija :)
19.jūnijs 2014, 20:37 | links
 
Vasals NG.
Iegāju veikalā, lai nopirktu āķīšus. Āķīšus nenopirku jo nebij, bet iepirkās soma/krēsls. Pūslim kā radīts. Atlaidi neiedeva (čomi vēl saucās :D), bet bōnusā konektoru gan iedeva. :D Es galīgi neesmu apvainojies, jo cena bij nežēlīgi salda. Par kvadrātmetru laba brezenta i to dārgāk prasa. :)
Bet par āķīšiem jāpiedomā.
19.jūnijs 2014, 20:33 | links
 
Ko nu vairs,to spolīti ,,Abu,,kas pienācās man pavasarī esmu jau norakstījis,un dusma ir pārgājusi.Lai visiem Jums priecīgi līgo svētki!
19.jūnijs 2014, 20:23 | links
 
Kvoks, par sāpi saki, ja kas vēršams par labu, tad to izdarīsim
19.jūnijs 2014, 20:13 | links
 
Skarbi!Gribēju ko bilst par savu sāpi,bet........!!!!!
19.jūnijs 2014, 19:52 | links
 
:D :D Ng tev ar priecīgus svētkus un ne asakas
19.jūnijs 2014, 19:52 | links
 
Stops - Tu nesaki ko man darīt un es neteikšu, kur Tev iet :):):):)

Darba laiks cauri, tagad neesmu Salmo pārstāvis, varu atļauties dārgajam tautietim kādu vārdu teikt, rīt aizbraucu uz EČ , dienas 10 būšu bez interneta ( tur, kur dzīvojam nav ), tāpēc ....:):):)

Labi, ka tādu pircēju kā Tu nav daudz, vajadzētu Tev un līdzīgiem izdalīt bezmaksas prezervatīvus, lai nevairojaties

Salmo darbinieki zin, ka parasti dažādas konflikta situācijas risinu par labu pircējam, bet... ja viņiem ikdienā jākontaktējas un jāizdabā tādiem pašapmierinātiem kretīneļiem, kā Tu, tad lieliski saprotu , kāpēc Tevi atkal ieraugot viņu sejas izstiepjas, Tu nenāc uz veikalu pirkt, bet gan kasīties, būt pārāks .... , zini.... Ej labāk uz citiem veikaliem....

:):):) Tu gribi manus izteicienus apstrādāt un tautai rādīt :):):), pieliec klāt arī to, ka tevi par vanckaru un uzpūtīgo kretīneli nosaucu :):):), pietam neaizmirsti man pēc tam autortiesības samaksāt :):):)

Man bieži saka, ka Tu, pieaudzis vecis, ko Tu ar viņiem tur strīdies, bet es nekad neesmu slēpis, ka esmu prasts lauku vecis, ar prastiem un rupjiem izteicieniem un man daudz pieņemamāk būtu šādiem kretīneļiem iedot pa tauri, bet... Ir tautas paruna, jo vairāk sūdu aiztiek, jo vairāk tas smird, tāpēc .... Vismaz šeit saku ko domāju

Visiem, izņemot Stopu :):), priecīgus svētkus, bet Tev Stop milzīgas pohas....
19.jūnijs 2014, 19:46 | links
 
Nezinu tos chikstetajus,ja nepatīk neperc! Ja zini ko gribi ej un aptausti un perc. Par cenu! Ja zini kur lētāk,tad perc tur kur lētāk. Vis ir vienkārši! Apdirst jau visi māk!:)
19.jūnijs 2014, 18:09 | links
 
Makšķerēt nav obligāti. Tā kā esiet tik laipni un neapgrūtiniet pārdevējus ar savu čīkstēšanu.:))
19.jūnijs 2014, 17:38 | links
 
Ar Salmo viss ir kartiba, nevajag cikstet, drizak butu japriecajas ka mums ir tik liels veikals kur vari ieiet ka Rimi ar grozinu.

Janciigais, 19.jūnijs 2014, 15:28

jā man ar viņš patīk ka var brīvi vazāties un aptaustīt netraucējot pārdevēju
19.jūnijs 2014, 16:36 | links
 
Nu tā jau ir- pārāk bieži tiem salmo pārdevējiem ir neoma, ģimenes problēmas, finansiālās utt. Par pagrabu meistariņiem vispār negribas runāt:-(
19.jūnijs 2014, 15:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager