Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Spices Salmo pārdevēja pret mani gan ir bijusi vienmēr laipna, pasaka priekša uz ko labāk ķerās utt.
Džeks gan vienmēr dusmīgs staigā... Pirku tur fīdera komplektu knapi no viņa izlūdzos 5% atlaidi.
Tie ir mani novērojumi.

ready, 11.jūnijs 2014, 22:50


nu nezinu 15 % atlaidi nebija grūti dabūt uz 100 eirikiem ;)
12.jūnijs 2014, 06:17 | links
 
Par apkalposhanu salmo veikalos suudziibu nav. Nesen biju Muukusalas salmikjii, onka visu laipni paraadiija, pastāstīja ieteica un beigaas smuki saskaitiija :D
Piedrujas salmikjii arii, biji, bode galiigi tuksha, E.Dimants savos uzdevuma augstumos, apkalpoja, ieteica super sakabes ar pus griezuli prieksh MJ utt.
Agrāk bieži iepirkos daugavgrīvas veikalaa, puikas bija saprotoši.
Piemēra pēc statoil meitenes varu minēt. lidz vakaram vēl smaidīgas un laipnas, bet ap pusnakti kad zapara, tad ne smaida ne kaa cita, tik vien kā paldies un lūdzu.
Tapēc sapratni lūdzu vairāk :)
11.jūnijs 2014, 23:05 | links
 
Spices Salmo pārdevēja pret mani gan ir bijusi vienmēr laipna, pasaka priekša uz ko labāk ķerās utt.
Džeks gan vienmēr dusmīgs staigā... Pirku tur fīdera komplektu knapi no viņa izlūdzos 5% atlaidi.
Tie ir mani novērojumi.
11.jūnijs 2014, 22:50 | links
 
rio tiešām dikti izdilis :D
tur viņiem tajā salmo kaut kāda mode - tievēt.
ingus ar stipri izmainījies. nākamajam vajadzētu būt NG :))))
11.jūnijs 2014, 15:39 | links
 
NG, noliekat katrā bodē pie kases sūdzību grāmatu, lai visi apbižotie var uz vietas tur izpausties, vismaz tas būs objektīvi. Pieļauju domu, ka netā tomēr bieži vien viss tiek pārspīlēts dēl slikta garīgā, nedodošas sievietes mājās un tamlīdzīgiem apstākļiem.
Tik pat labi es tagad varētu arī paliet žulti, ka, piemēram, Piedrujas bodē tiku pasūtīts irst, kaut ko paprasot un tad vēl Rio, izmantojot sava brangā rumpja priekšrocības, man pa seju sasolījis... :D tas būs tik pat ticami :)
Nezinu, bet man liekas, ka pa visu laiku, neesmu bijis nevienā veikalā, kur neatbildētu uz labasdienas vēlējumiem ienākot, ja, protams, sveiciens netiek izteikts drebošā, klusā balstiņā zem deguna.. :)
Tādēļ, Salmo, dajoš sūdzību grāmatu katrā bodē :)

martins_, 11.jūnijs 2014, 10:16

nu jau diezgan pasen man nav vairs tas brangais rumpis:):):)
11.jūnijs 2014, 13:22 | links
 
par spices salmo .tāpardevēja ir profs,vienmēr laba apkalpošana, varu teikt lielu paldies. Tev laikam noSaldus nevajag ārā braukt,ja tur ir tik laba apkalpošana!

lacoga, 11.jūnijs 2014, 11:51


Huberts atrodas mazliet ārpus Saldus :D

Bet nu jā. Laikam neesmu viens ar šādu viedokli. Copes veikals ir vienīgais veikals, kurā eju ar prieku un mērķi, bet ja sagaida dusmīga pārdevēja tad gan nav labi. Nedomāju, ka viņām maksā Maximas algas un darbs ir vissnotāļ interesants bet nu varbūt ka katrai pārdevējai ir sava melnā diena. Kaut gan savā darba vietā (muzejā) cilvēkus sagaidu ar augstāko atbildības sajūtu un laipnību ( lai arī cik liela poķele būtu) :D:D:D
11.jūnijs 2014, 12:38 | links
 
Sveiki,
Jāsaka no savas pieredzes, ka Salmo Spice ir retais copes veikals uz kuru ar sajusmu nesteidzos, nu nav tur pārdevēji paši laipnākie + ir gadījums, ka iesaka nepiemērotas spoles.
Lai nav tikai sliktais, tad Salmo Piedrujas, ir tikai un vienīgi tā labākā pieredze.

Lai vai kā, copēt ir forši! :)
11.jūnijs 2014, 12:07 | links
 
par spices salmo .tāpardevēja ir profs,vienmēr laba apkalpošana, varu teikt lielu paldies. Tev laikam noSaldus nevajag ārā braukt,ja tur ir tik laba apkalpošana!
11.jūnijs 2014, 11:51 | links
 
Sen atpakaļ ir sanācis saskarties ar diezgan nepatīkamu attieksmi Salmo, kas ir juglā, bet tagad cik būts Salmo veikalos, varu teikt tikai to labāko. Pēdējo reizi būts, manis pieminētajā juglas Salmo, personālam lielais plus, gribās atgriezties vēl.
11.jūnijs 2014, 11:51 | links
 
No otras puses - ir tak iespējas Swiss pulksteņus pēc garantijas labot/samainīt jebkurā pasaules veikalā :)
11.jūnijs 2014, 11:28 | links
 
pamēģini vienā Depo pirktās flīzes samainīt citā Depo :) Aizmirsti :)
11.jūnijs 2014, 11:03 | links
 
nē un ... nezinu arī cita profila veikalus, kur tu vari veikalā samainīt to, ko pie viņiem neesi pircis...

NG-NG, 11.jūnijs 2014, 10:11


Drusku aizbrauci-es jau negribēju to Salmo pirkto preci samainīt Ēsmā, bet Salmo. Tik pēc citas adreses. Tā kā pēc būtības - pie viņiem pašiem.

NG-NG atbilde par šo pašu:
Ja godigi, tad lidzigu gadijumu ir maz, es teiktu, ka 2-4 sezonā ...., bet es jau ari nesaku, ka nevar :), vienmer uzsveru, ka ir jarunā :):)
2.novembris 2013, 22:18 | citēt | links
11.jūnijs 2014, 10:24 | links
 
NG, noliekat katrā bodē pie kases sūdzību grāmatu, lai visi apbižotie var uz vietas tur izpausties, vismaz tas būs objektīvi. Pieļauju domu, ka netā tomēr bieži vien viss tiek pārspīlēts dēl slikta garīgā, nedodošas sievietes mājās un tamlīdzīgiem apstākļiem.
Tik pat labi es tagad varētu arī paliet žulti, ka, piemēram, Piedrujas bodē tiku pasūtīts irst, kaut ko paprasot un tad vēl Rio, izmantojot sava brangā rumpja priekšrocības, man pa seju sasolījis... :D tas būs tik pat ticami :)
Nezinu, bet man liekas, ka pa visu laiku, neesmu bijis nevienā veikalā, kur neatbildētu uz labasdienas vēlējumiem ienākot, ja, protams, sveiciens netiek izteikts drebošā, klusā balstiņā zem deguna.. :)
Tādēļ, Salmo, dajoš sūdzību grāmatu katrā bodē :)
11.jūnijs 2014, 10:16 | links
 
nē un ... nezinu arī cita profila veikalus, kur tu vari veikalā samainīt to, ko pie viņiem neesi pircis...
11.jūnijs 2014, 10:11 | links
 
Šodien biju iegājis Spice home Salmo. Pārdevēja uz manu laipno sveicienu pat nereģēja. Pie kases attieksme -nulle. Ne miņas no laipnības. Beigās vēl izvijai kaut ko krieviski zem deguna nobubinaja.
Piedāvāju Salmo pārdevēju kolektīvam atbraukt uz Saldus copes veikalu Huberts un pamācīties, kā sievietei ir jāņemas pa copes un medību veikalu. Prieks atgriezties.

Krumjan1s, 11.jūnijs 2014, 00:04


Taisnības labad.
Ziemā pirku tur-Spice home Salmo - vešiņu. Puisis bij'. Ļoti laipns un zinošs. Pēcāk vešiņš gan par knapu izrādījās. Nobraucu uz Spici un samainīju. Vienīgā problēma, ka nevarēju samainīt sev tuvējā Salmo, bet bij' jābrauc apakaļam uz Spici. Par šo jau atzīmēju, ka būtu labi, ja iepirkto preci varētu samainīt, nepieciešamības gadienā, sev tuvākā Salmo bodē. Vai tagadiņās tas ir iespējams?
11.jūnijs 2014, 10:04 | links
 
Paldies par to, ka nenoklusēji, šo pārsūtu veikala kolektīvam, ceru, ka situācija neatkārtosies...
11.jūnijs 2014, 08:59 | links
 
Šodien biju iegājis Spice home Salmo. Pārdevēja uz manu laipno sveicienu pat nereģēja. Pie kases attieksme -nulle. Ne miņas no laipnības. Beigās vēl izvijai kaut ko krieviski zem deguna nobubinaja.
Piedāvāju Salmo pārdevēju kolektīvam atbraukt uz Saldus copes veikalu Huberts un pamācīties, kā sievietei ir jāņemas pa copes un medību veikalu. Prieks atgriezties.
11.jūnijs 2014, 00:04 | links
 
Reputāciju ta nevienam negribas maitāt. :))
2.maijs 2014, 19:34 | links
 
He, vakar pasūdzējos un šodien piegāde bij klāt!:))))
Es jau pasmējos, kad internetam ir spēks.. :)))
2.maijs 2014, 19:07 | links
 
Būšu drusku no tās tēmas atgājis... MK noteikumos ir jau gatavas blankas ( paraugi ), tikai kuri tie MK noteikumi ar kādu nr., tad man jāmeklē, uz sitiena nepateikšu.
1.maijs 2014, 22:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager