Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Skutān- varbūt Tev būtu paraugs?? ;)
1.maijs 2014, 22:05 | links
 
Šis man ar gudri uzdirsa, tev nēesot līguma.. kā tikai pavadzīmes kopija man par rēķinu..

1.maijs 2014, 17:02 | citēt | links


Līgumu uz noteiktu laiku ir ļoti vienkārši uztaisīt, var savlaicīgi sagatavot gadiem uz priekšu atstājot brīvu vietu atiecīgajās vietās .
1.maijs 2014, 21:56 | links
 
aizvakar nopirku ķekavas desu, rakstīc Siera cāļa desa, nu uzmeta reāli, siers tikai 8%, pārējais visādi citi labumi,cāļi vispār nav kvalificējušies, ko nu - labi ka ir prātīgu cilvēku uzturēta tēma, kur pasūdzēties:)

usis, 1.maijs 2014, 21:28


:DDD
1.maijs 2014, 21:33 | links
 
aizvakar nopirku ķekavas desu, rakstīc Siera cāļa desa, nu uzmeta reāli, siers tikai 8%, pārējais visādi citi labumi,cāļi vispār nav kvalificējušies, ko nu - labi ka ir prātīgu cilvēku uzturēta tēma, kur pasūdzēties:)
1.maijs 2014, 21:28 | links
 
Eh,paiet laiks un man ik pa laikam no jauna sanāk iekrist:) Tas laikam tādēļ,ka ar laiku piemirstu, citiem tas biznesa funktieris šancē "citādāk" nekā man pašam:)

raihs, 1.maijs 2014, 19:42


Njāā, Latvijā diemžēl ir Eiropai neraksturīgi augsts rādītājs uzmetēju proporcijā uz iedzīvotāju skaitu :( Tas jau ir viens no iemesliem, kāpēc esam kur esam... Bet paradīze nav nekur....
1.maijs 2014, 20:08 | links
 
Sūdzības.lv tas GVIDO jau ir minēts.. :)) žēl, kad paskatamies tur, kad paši esam ieberzušies.. Ielikšu noteikti, kā sāka info atsvaidzināšana.. Bet vēl mēģināšu visādas citas lietas, kā tagad moderni teikt- ieviest sankcijas :)
Raih- par būvniecību, ja to iziet cauri paliec ļoti gudrs :)) i par to, kad jāslēdz līgumi un vēl katram meistaram blakus jāstāv.. :/
Mana pieredze bij kad jālūdzās meistariem, lai brauc ciemos.. Līguma nebij, kā saka nodokļi un finanses.. tāpēc arī viņi vilka tik ilgi cik gribēja.. Mācaties no citu kļūdām un slēdziet līgumus...

mjuniors, 1.maijs 2014, 19:32

Eh,paiet laiks un man ik pa laikam no jauna sanāk iekrist:) Tas laikam tādēļ,ka ar laiku piemirstu, citiem tas biznesa funktieris šancē "citādāk" nekā man pašam:)
1.maijs 2014, 19:42 | links
 
Sūdzības.lv tas GVIDO jau ir minēts.. :)) žēl, kad paskatamies tur, kad paši esam ieberzušies.. Ielikšu noteikti, kā sāka info atsvaidzināšana.. Bet vēl mēģināšu visādas citas lietas, kā tagad moderni teikt- ieviest sankcijas :)
Raih- par būvniecību, ja to iziet cauri paliec ļoti gudrs :)) i par to, kad jāslēdz līgumi un vēl katram meistaram blakus jāstāv.. :/
Mana pieredze bij kad jālūdzās meistariem, lai brauc ciemos.. Līguma nebij, kā saka nodokļi un finanses.. tāpēc arī viņi vilka tik ilgi cik gribēja.. Mācaties no citu kļūdām un slēdziet līgumus...
1.maijs 2014, 19:32 | links
 
Nerausti aiz ūsām,pamodīsies vis lielais dzīvnieks.Labāk iesper pa pakaļu,varbūt uzspēsi aizlaisties.Bet vispār-cilvēkfaktors.Arī zeme nav apaļa,visi sūdzās,un dzīvo laimīgi.Savi varoņi ir jāzin,tāpēc ir-i-nets.
1.maijs 2014, 17:31 | links
 
Šis man ar gudri uzdirsa, tev nēesot līguma.. kā tikai pavadzīmes kopija man par rēķinu..

mjuniors, 1.maijs 2014, 17:02

Kā man šitie kropļi riebjas!!! Kad cēlu māju,uz šitādiem kretīniem krustām šķērsām saskatījos...
Taisnīgas atriebības nolūkos iebliez tekstu sudzibas.lv-tai lapai labs reitings googlē-ja kāds kādreiz izsitīs firmas nosaukumu vai vārdu,uzvārdu,google sūdzību izmetīs kā pirmo.
1.maijs 2014, 17:26 | links
 
Šis man ar gudri uzdirsa, tev nēesot līguma.. kā tikai pavadzīmes kopija man par rēķinu..
1.maijs 2014, 17:02 | links
 
Sūdzība- jeb mazgāsim netīro veļu!
Tikai foruma sadaļa nav īstā, šoreiz par Salmo nebūs un par copi ar! :)))
Apsūdzu vai brīdinu citus cilvēkus par Gido Gaili (Pinokio-r) no Bauskas, par galdniecības pasūtījuma neveikšanu, neizpildīšanu.. Samaksu jau esmu veicis Februārī, bet līdz šai dienai nēesmu saņēmis pakalpojumu kā tikai solījumus pēc nedēļas, vai pat nākošā dienā būs.. domāju sīkumos nav ko te ielaisties.. Neceļ pat trubu..
Čalis ir ar pieredzi, pa telefonu šis saka tu nēesi pirmais.. Google māte uzrāda, kad šādu vārdu un uzvārdu persona strādā policijā!?
Tāpēc pabrīdinu arī citus.. Un labprāt arī uzklausītu citus ko var iesākt ar šādiem cilvēkiem..

mjuniors, 1.maijs 2014, 16:03

Līgums ir? Ja nav, tad neko, ja ir, tad ir jāskatās.
1.maijs 2014, 16:41 | links
 
... droši vien juridiska persona, nevis tas zellis
1.maijs 2014, 16:13 | links
 
Sūdzība- jeb mazgāsim netīro veļu!
Tikai foruma sadaļa nav īstā, šoreiz par Salmo nebūs un par copi ar! :)))
Apsūdzu vai brīdinu citus cilvēkus par Gido Gaili (Pinokio-r) no Bauskas, par galdniecības pasūtījuma neveikšanu, neizpildīšanu.. Samaksu jau esmu veicis Februārī, bet līdz šai dienai nēesmu saņēmis pakalpojumu kā tikai solījumus pēc nedēļas, vai pat nākošā dienā būs.. domāju sīkumos nav ko te ielaisties.. Neceļ pat trubu..
Čalis ir ar pieredzi, pa telefonu šis saka tu nēesi pirmais.. Google māte uzrāda, kad šādu vārdu un uzvārdu persona strādā policijā!?
Tāpēc pabrīdinu arī citus.. Un labprāt arī uzklausītu citus ko var iesākt ar šādiem cilvēkiem..
1.maijs 2014, 16:03 | links
 
TN Kurši kuros ir copes nodaļas Ziemas precēm atlaide 30% Neatkarīgi no ražotāja un izplatītāja
20.februāris 2014, 19:52 | links
 
Man sūdzību nav, bet šī laikam ir populārākā tēma par "Salmo" uzņēmumu, tāpēc runāšu te. Gribēju vien pajautāt - varbūt kādam ir info, vai pavasarī gadījienā nebūs tādu krietnu 50% (vai līdzīgu) atlaižu dienu kā tas bija rudenī vasaras precēm. Ir padomā lērums mantu, ko vēlētos iegādāties, bet tomēr mazāka tā skāde makam, ja būtu bikucīti lētāk :)
20.februāris 2014, 19:44 | links
 
Baigi gribeetu piekrist Stiletam!!!Pashiem tieshaam nav kauns aizdirst saitu???? Vienam granulas negrimst ,citam zaabaki plaisaa,tresham pirksts pakalaa nelien-taads iespaids,ka izbeegushi no aptiekas ielas!!!! Salasaamies dazhaadas gudriibas un saak spreegaat ar izcilaam gudriibaam,kuras mums latvieshiem raksturiigas-vienam otru apdirst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uzskatu ,ka katram copmanim ir sava taisniiba un shii vina taisniiba ir vispareizaakaa,jo jaacopee taakaa pats tam tici)ir taa lieta ,kuru nekad neviens nekad liidz galam neizkodiis un diemzheel shii maaksla jaamaacaas liidz muuzha beigaam!!! Protams labi paklausiities un izdariit savus secinaajumus par dazhaadiem copes virzieniem,bet tikai savus secinaajumus.Bet vismaazaak jaaklausaas shitajos ingupishkas ,kas klauņo apkaart un tik murgo-tur leetaak .tur sliktaak!!! Ar cienu,Ingupishkas!!!!
15.februāris 2014, 20:55 | links
 
ok , viss zb......................
15.februāris 2014, 00:21 | links
 
stilets
pacik taisos uz copi, tiko attaisiju cetras pakas katru no sava sutijuma, visas grimst. Cope lietoju gan ar barotavu gan sekluma berot no auksas.
P.S. Normunds jau rakstija , ja patiesam ir problema, griezies pie vina.
Ne asakas!

DICHKA, 14.februāris 2014, 20:40


ok, man tikai puse grimst ;/
15.februāris 2014, 00:09 | links
 
OK!? "K čortu"...!?
14.februāris 2014, 22:31 | links
 
Juglas centra tur vel palika, tateikt citiem ari pietiks. Es ar rit uz copi uz Juglas ezeru. Ne asakas.
14.februāris 2014, 21:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager