Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
koki
Kurā bodē biji, ir doma rīt caur bodi uz copi!?
14.februāris 2014, 21:17 | links
 
stilets
pacik taisos uz copi, tiko attaisiju cetras pakas katru no sava sutijuma, visas grimst. Cope lietoju gan ar barotavu gan sekluma berot no auksas.
P.S. Normunds jau rakstija , ja patiesam ir problema, griezies pie vina.
Ne asakas!
14.februāris 2014, 20:40 | links
 
koki, paldies par info, būs jāpoiebrauc.
14.februāris 2014, 20:35 | links
 
Sodien nobrinijos par atlaidem. Visu cienu! Tadi jau latvieshi ir labo nepiemin ,bet slikto cel goda. Kam ve vaig pasteidzas,tvisteri 20 gab tikai 0,71 cents. Es 4 pakas panemu. Nu galigi par leto. Pardeveji stastija ,ka muziki pirkusi ar kaudzem. Tapat ar Lucky John balancieriem cenas patikamas. Prieks iepirkties Salmo! Turas.
14.februāris 2014, 20:29 | links
 
STILETS- iebrauc Salmo, atrodi mani un morālās ciešanas kompensēsim, tas nopietni...

lai vai kā nevienām brekšu granulām NAV jāpeld, ja viņas to dara, tad tālāk jau runāsim ar ražotāju, pasūtot granulas es īpaši uzsvēru, kas tām jābūt smagām....

pašma man gan granulas ne īpaši patīk, baroju ar vasaras brekšu barībām ...., viss notiekās
13.februāris 2014, 08:53 | links
 
Es nesaprotu nāk portālā čikt un pīkst. Tak paņem barību un aizbrauc uz veikalu atpakaļ un kā cilvēkiem pienākas izrunājat esošo problēmu!
13.februāris 2014, 08:27 | links
 
No kurienes tu esi, degarzivs?
12.februāris 2014, 23:59 | links
 
Ja Tev, nejēga, ir kādas pretenzijas par vienkāršiem, pamatotiem izteikumiem - raksti PM, nokārtosim!
12.februāris 2014, 23:59 | links
 
DICHKA
Tu kautkā sagatavo viņas vai ber āliņģī no iepakojuma?
es ar barotavu laižu lejā, man negribās, lai atkal daļa uzpeld!!!


degarzivs
Tev nav ar ko parunāties mājās?;
un es tev neesmu nekāds vecīt...

Pilnīgi pareizi, kāpēc gan es Tevi tā pagodināju! Tu esi čīkstulis nejēga, tā arī tu turpmāk skaitīsies!



stilets, 12.februāris 2014, 22:55
12.februāris 2014, 23:51 | links
 
DICHKA
Tu kautkā sagatavo viņas vai ber āliņģī no iepakojuma?
es ar barotavu laižu lejā, man negribās, lai atkal daļa uzpeld!!!


degarzivs
Tev nav ar ko parunāties mājās?
un es tev neesmu nekāds vecīt...
12.februāris 2014, 22:55 | links
 
Tātad - atlika tikai "apmaisīt"! :D
Bet nu gaidi kādu smagu vārdu no Normunda! :D
12.februāris 2014, 22:42 | links
 
stilets
busi kautko sajaucis. es pats gan tirgoju sis granulas gan ari intensivi tas izmantoju gan vasara gan ziema. kops vinas paradijas nekadu problemu nav bijis un no citiem copmaniem ari sudzibu nav. so sestdienu atkal vinas izmantosu.
P.S. Izmantosu granulas kas man ir atliktas jau no to pirmssakuma.
ne asakas!

DICHKA, 12.februāris 2014, 22:29


ok, ok, ok, negribu vairs par to runāt. tiko podā izmēģināju, tiešām, puse nogrima ;)
12.februāris 2014, 22:38 | links
 
Paciņa caura, izžuvusi! Pirms copes pārbaudi! Elementāri! Bet nē, "man rokas aug no gurniem un domāju ar vietu vēl zemāk"... :D
Drīz jūs, ....., arī par āķiem sūdzēsieties - "pārdevējs teica, ka tie ir karpu āķi, bet uz viņiem brekši ķerās!" vai arī "pārdevējs teica, ka šī gumija ir asariem, bet man tikai līdakas tiek"! Ir jāsāk domāt ar to orgānu, kas augstāk par pleciem...
P.s. Man ar Salmo bodēm nekāda sakara, tikai smieklīgas kļūst tās sūdzības... :D No offence...

degarzivs, 12.februāris 2014, 22:11

nu jā, es ļoti atvainojos PROFESIONĀĻA kungs ;)

ja caura un izžuvusi, tad pārdevējs viņu paņemot rokās, lai kodu nolasītu, noteikti saprastu, ka kautkas nav tā kā vajag.... pirmo reizi pirku tādu barību, tapēc arī neiedziļinājos mikro caurumu meklēšanā. a mosh tādai tai barībai jābūt, dobelnieks arī grimst!

stilets, 12.februāris 2014, 22:27


Vecīt, es esmu tālu no profesionāļa, bet nu jopcik - tač pamēģini mājās kā tā granula uzvedās un tad dodies uz copi! Un galvenais - kāpēc jāraud dēļ kaut kādas negrimstošas barības - nu paņemsi nākošreiz līdzi to pašu barību jau samitrinātu, sabarosi un aiziet, varbūt savilksi daf... un teiksi paldies čomam, kas Tev "brāķi" pārdeva! Un mazāk sāksi iespringt uz sīkumiem...
12.februāris 2014, 22:33 | links
 
stilets
busi kautko sajaucis. es pats gan tirgoju sis granulas gan ari intensivi tas izmantoju gan vasara gan ziema. kops vinas paradijas nekadu problemu nav bijis un no citiem copmaniem ari sudzibu nav. so sestdienu atkal vinas izmantosu.
P.S. Izmantosu granulas kas man ir atliktas jau no to pirmssakuma.
ne asakas!
12.februāris 2014, 22:29 | links
 
Paciņa caura, izžuvusi! Pirms copes pārbaudi! Elementāri! Bet nē, "man rokas aug no gurniem un domāju ar vietu vēl zemāk"... :D
Drīz jūs, ....., arī par āķiem sūdzēsieties - "pārdevējs teica, ka tie ir karpu āķi, bet uz viņiem brekši ķerās!" vai arī "pārdevējs teica, ka šī gumija ir asariem, bet man tikai līdakas tiek"! Ir jāsāk domāt ar to orgānu, kas augstāk par pleciem...
P.s. Man ar Salmo bodēm nekāda sakara, tikai smieklīgas kļūst tās sūdzības... :D No offence...

degarzivs, 12.februāris 2014, 22:11


nu jā, es ļoti atvainojos PROFESIONĀĻA kungs ;)

ja caura un izžuvusi, tad pārdevējs viņu paņemot rokās, lai kodu nolasītu, noteikti saprastu, ka kautkas nav tā kā vajag.... pirmo reizi pirku tādu barību, tapēc arī neiedziļinājos mikro caurumu meklēšanā. a mosh tādai tai barībai jābūt, dobelnieks arī grimst!
12.februāris 2014, 22:27 | links
 
Pirmdien viekalā bija 3 dažādas baribas breksim,lai gan granulas principā ari var bērt.....
12.februāris 2014, 22:13 | links
 
Paciņa caura, izžuvusi! Pirms copes pārbaudi! Elementāri! Bet nē, "man rokas aug no gurniem un domāju ar vietu vēl zemāk"... :D
Drīz jūs, ....., arī par āķiem sūdzēsieties - "pārdevējs teica, ka tie ir karpu āķi, bet uz viņiem brekši ķerās!" vai arī "pārdevējs teica, ka šī gumija ir asariem, bet man tikai līdakas tiek"! Ir jāsāk domāt ar to orgānu, kas augstāk par pleciem...
P.s. Man ar Salmo bodēm nekāda sakara, tikai smieklīgas kļūst tās sūdzības... :D No offence...
12.februāris 2014, 22:11 | links
 
Kurš no pardevejiem ieteica Tev bērt granulas breksim?

lokijs, 12.februāris 2014, 20:49


neviens neko neieteica, šobrīd tur priekš brekšiem nav liela izvēlēties, jautāju tikai vai derēs...
12.februāris 2014, 22:06 | links
 
Vecīt, noskaties NG TV par ziemas feederi un skola būs rokā ;)
12.februāris 2014, 22:04 | links
 
31532
granilēta papildbarība BREKSIM!
PELLET CLUB BRASEM 4MM

likās tāda aizdomīgi sausa, bet nu.....
12.februāris 2014, 22:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager