Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Veči, a jūs nevarat aiziet paņemt pa simtam un likties mierā? :)
5.decembris 2013, 20:49 | links
 
Nu pavisam slikts veikals "Salmo ",tirgo labu labās mantas par puscenu.....
5.decembris 2013, 20:48 | links
 
Kāpēc nav sūdzības par citiem tirgotājiem, veikaliem?
5.decembris 2013, 20:43 | citēt | links To hromoj.

Te par citiem nedrīkst runāt...izdzēsīs!:)))
5.decembris 2013, 20:48 | links
 
Nevajag te NG pārmest kaut ko. Kur ko pirkāt, ejat atpakaļ uz bodi, prasiet sūdzību grāmatu, rakstiet visu, kas uz dvēseles sakrājies. :)) Te zolītes trūkst, te spice lūzt, te aukla netur.... labi, ka griesti savā vietā. Esmu Salmo pircis praktiski 90% inventāra...cena ir pat ļoti atbilstoša kvalitātei.
Ir taču nets, var aizrakstīt bodei un savu bēdu pateikt. Kāpēc šeit tāda tēma vispār? Kāpēc nav sūdzības par citiem tirgotājiem, veikaliem?
5.decembris 2013, 20:43 | links
 
Mums LATVIEŠIEM vispēr ir problēmas ar komunikāciju, kā kas tā pī...........! Un vēl no Sociķu laikiem iemantotās daiļrunības prasmes , nu ko tad varam gribēt! Subjektīvi- tas par sevīm. Norundam arī šo to esmu prasījis un vienmēr ir pozitīvas atbildes, kā arī māk iepriecināt:)) Par savu sapisto kombi nemaz neprasīju, ja pats tādu nopirku tad arī vainīgs, uzlēju bizoni un maucu nekas netek. Pazavēros Juglas veikalā, vairs šos neredz , laikam kaut kas tā īsti labi nebija!!! Ne asakas!
5.decembris 2013, 20:33 | links
 
NG-NG
Davaj palamājies....:-)
5.decembris 2013, 20:24 | links
 
Neizplūdīšu diskusijās, bet nelasi virspusēji, izlasi visu... Nevienu brīdi neesmu pārmetis Tev tavus darbus vai ko citu.
5.decembris 2013, 20:23 | links
 
:):) es vēlreiz atkārtoju, ka Salmo pārstāvis esmu tikai un vienīgi darba laikā, man ir arī savs viedoklis, pietam es tīri cilvēcīgi mēdzu kaut ko aizmirst, jo daru ļoti daudzas lietas ....

Nevajag man lasīt morāli, būtu cilvēcīgi atgādinājis, būtu normālu atbildi saņēmis, Vecīt , es ļoti labi zinu ko nozīmē būt invalīdam, man mamma 10 gadus uz gultas nogulēja...,

Bet ar savu invaliditāti nevajag lepoties vai bāzt acīs, vienmēr un visur esmu centies palīdzēt, ja cilvēks palūdz, bieži vien pat tur, kur nevajadzētu..., bet uz jebkuru nepatiesu uzbraucienu sev reaģējusi asi, šeit es vēl pat lamāties nesāktu ....

Un labāk skaties uz sevi un saviem darbiem ..., man nav kauns par to ko un kā daru...
5.decembris 2013, 20:16 | links
 
NG-NG,
Nekā personīga un viesu cieņu Taviem sasniegumiem sportā, dzīvē utt., bet Tava atbilde "uzgulis" netur nekādu kritiku. Ne kā pārdevēvēja, ne veikalnieka/pārdevēja, ne vienkārši līdzcilvēka. Cilvēks uzrakstīja, ka ir invalīds, nedod dievs kādam nokļūt viņa situācijā(invalīds)..., tātad nevar katru dienu skriet uz Rīgu mainīt, saņemt nesaņemto utt. Un viņa rakstītajā es nesaskatīju tiešus apvainojumus Tavā dārziņā. Pluss Tu vēl pats solīji pēc pirmā "posta", pirmndien atbildēt.
5.decembris 2013, 19:59 | links
 
Uzgulis vispār priecājies ka sagaidīji atbildi! Ir salmo mājaslapā veikalu telefona numurs ņem un zvanies.
5.decembris 2013, 12:36 | links
 
Ehhhh.... Zinu, ka mani lamāsiet par neiecietību un rupjību, bet.... Tomēr pateikšu...

Krāniņš tu esi, nevis vecis...., blin man darīt citu nav ko kā galvā Tavas zolītes turēt, būtu uzrakstījis privāti vai uz darbu , da kaut vai šeit normāli atgādinājis un sen būtu pie savām zolītēm ticis .....

Vēl iežēlināt tautu gribi, nabadziņš....

Bļin, no kurienes tie nevarīgie un pīkstošie veči ņemās, rokas spiediens kā lupatai, uzvedība kā skuķim ..., paši neko nedarīs, lai risinātu SEV svarīgas lietas

Piedodiet, ka nenoturējos, bet bikiņ zb man arī, es Salmo strādāju un tikai,
darba laiks ir no 8 līdz 17, viss, pirms tam un pēc tam es neesmu darbā, man drīkst būt citas nodarbošanās .....

NG-NG, 4.decembris 2013, 23:04


Šāda atbilde laikam dara godu tirgotājam Latvijā??? Paldies.
1. Es neesmu vainīgs pie tā ka netiec ar saviem darbiem galā un nezini kāda prece tirgojas Salmo veikalos.
2. Man nav jāatbild par Jūsu preču komplektāciju.
3. Cieni citus, tad arī Tevi cienīs

Paldies par šodienas atbildi. Kad braukšu uz Rīgu , iebraukšu pēc pēdiņām.
Ar cieņu; Normunds
5.decembris 2013, 12:27 | links
 
Darba laikā varu arī normāli atbildēt :):)

tiešām tā arī ir, ka šiem zābakiem papildus zolīšu nav, vai nu apraksts (preču birkas) ir kopēts no Yukon zābakiem vai rūpnīcā zeolites nav ieliktas skaidrosim ,
BET, atzīstu, ka īsti laba situācija nav, ja prece pilnībā neatbilst aprakstam, pat neiedziļinoties, ka paši zābaki ir ļoti ok

TĀDĒĻ, cienījamais pircēj, ņemot līdzi pirkuma čeku, lai redzam, ka tiešām esat šos zābakus pircis, droši griezieties Salmo veikalā Daugavgrīvas ielā un jums tiks izsniegtas biezas, kvalitatīvas, daudz labākas, kā preces aprakstā, zolites..., protams, ka būtu ideāli, ja jums būtu līdzi arī zābaki, lai varam pielāgot zolītes zābakiem, bet ja tas nav iespējams, tad vis maz zābaka izmēru vajag zināt...

Vai arī, ja jums ir principiālas pretenzijas, varat griezties veikalā, kurā pirkāt zābakus un jums tiks atgriezta nauda par zābakiem, vai tie samainīti uz citiem līdzvērtīgiem...

NG-NG, 5.decembris 2013, 10:16

Vot tā jau ir atbildīga tirgotāja rīcība! Cieņa un paldies!
5.decembris 2013, 10:20 | links
 
Darba laikā varu arī normāli atbildēt :):)

tiešām tā arī ir, ka šiem zābakiem papildus zolīšu nav, vai nu apraksts (preču birkas) ir kopēts no Yukon zābakiem vai rūpnīcā zeolites nav ieliktas skaidrosim ,
BET, atzīstu, ka īsti laba situācija nav, ja prece pilnībā neatbilst aprakstam, pat neiedziļinoties, ka paši zābaki ir ļoti ok

TĀDĒĻ, cienījamais pircēj, ņemot līdzi pirkuma čeku, lai redzam, ka tiešām esat šos zābakus pircis, droši griezieties Salmo veikalā Daugavgrīvas ielā un jums tiks izsniegtas biezas, kvalitatīvas, daudz labākas, kā preces aprakstā, zolites..., protams, ka būtu ideāli, ja jums būtu līdzi arī zābaki, lai varam pielāgot zolītes zābakiem, bet ja tas nav iespējams, tad vis maz zābaka izmēru vajag zināt...

Vai arī, ja jums ir principiālas pretenzijas, varat griezties veikalā, kurā pirkāt zābakus un jums tiks atgriezta nauda par zābakiem, vai tie samainīti uz citiem līdzvērtīgiem...
5.decembris 2013, 10:16 | links
 
salmo ir gan savi + gan - kā man reiz iznāca ar norfin lietus kostīmu pa 20 ls ka 3 copes reizē pēcpuse bija slapja kā izrādijas iekšējais matriāls sāka drupt .... diemžēl nebija šķirības vai pērc pa 5 ls china vai pa 20 ls norfin abiem viena vaina iekšējais matriāls drūp.. atbilde no NG-NG
nestrīdos, tādi kostīmi nav domāti nopietnma lietum, tikko sāc kostīmu burzīt, tā iekšējā aizsargkārta saplaisā, citam tas notiek uzreiz pēc 3-4 copēm, citam pēc pus gada, bet tā notiek, tas ir tāds retu reizi uzvelkams - sēņošanas, neliela lietus kostīms, bet nekādi ne lietus tērps.

diemžēl ir pieprasījums un ne mazs, arī pēc šādiem tērpiem, jo copmaņi ta ir dažādi...., vienam daudz skaitās, ja pa vasaru pacopē 3-4 reizez, citam maz, ja nedēļā 3-4 reizez :):), tāds ir arī preču piedāvājums, tāpat kā jebkurā citā jomā, ja nopērc skrūvgriezi pa 50 saņiem, tad pie pirmās iesērējušās skrūves to aprausi, ja nopērc pa 2,5 lati, tad aprausi to pie 50 skrūves u.t.t., profesionālās lietas maksā....

cilvēka dabā ir ticēt brīnumiem, bet... viņi nenotiek, to arī redzu pēc dārgo lietus kostīmu tirdzniecības, tikai pēdējos 2 gados tie sāk daudz maz tirgoties, jo pirms tam uz lietus kostīmu pa 70-100 latiem skatījās tikai retais, kad nu pamazām esam izgājuši šo lēto plašķu u.t.t. stadiju, tad saprotam, ka ja gribi būt sauss un smuks :):), tad ir jāpērk labs kostīms, ja naudas nav, tad ir jāpērk nevis plānais čaukstīgais, bet gan kārtīgs gumijots apģērbs (celtniekiem, zvejniekiem), var būt nav tik smuki, bet toties vienmēr sausi:):):)....

tā viš i ar tiem apģērbiem, arī ar ziemas kostīmiem, pa latiem 60-90 NEVAR gadiīt no kostīma brīnumus, bet tas nenozīmē, ka pa to naudu nevar atrast ko vilkt uz copi, vienkārši jābūt reālistam :):):), nevar braucot ar desmit gadus vecu opeli būt ambīcijas kā sēžot tikko pirktā mersī :):), lai gan pie mums tā ir lielākajai daļai :):)
5.decembris 2013, 08:01 | links
 
... to tiešām varēja savādāk risināt ...
5.decembris 2013, 00:57 | links
 
BTW: Ne Salmo veikalos ne Ēsmā ne dažos citos nav mazo tulpīšu (gala riņķu) :(
Sestdienas vakarā bija baigā škrobe.

Tiesa Daugavgrīvas servisā (darbadienā) dabūju gan tulpītes, gan jaunas spicītes. Tur normālu zivi ok - atkal burās, bet slimoju jau vairāk pa nedēļu un uz copi netieku :(.

Kolēģis jau nakarkal ka tagad uz 10x gadiem pietiks.
5.decembris 2013, 00:45 | links
 
Ko Jūs te čaukstiet, Normumds samainīja preci ar Salmo logo pat čeku nepajautājis, vajag runāt nevis ķengāties!
5.decembris 2013, 00:38 | links
 
Reti neprofesionala attieksme. Kauns.
5.decembris 2013, 00:01 | links
 
Ehhhh.... Zinu, ka mani lamāsiet par neiecietību un rupjību, bet.... Tomēr pateikšu...

Krāniņš tu esi, nevis vecis...., blin man darīt citu nav ko kā galvā Tavas zolītes turēt, būtu uzrakstījis privāti vai uz darbu , da kaut vai šeit normāli atgādinājis un sen būtu pie savām zolītēm ticis .....

Vēl iežēlināt tautu gribi, nabadziņš....

Bļin, no kurienes tie nevarīgie un pīkstošie veči ņemās, rokas spiediens kā lupatai, uzvedība kā skuķim ..., paši neko nedarīs, lai risinātu SEV svarīgas lietas

Piedodiet, ka nenoturējos, bet bikiņ zb man arī, es Salmo strādāju un tikai,
darba laiks ir no 8 līdz 17, viss, pirms tam un pēc tam es neesmu darbā, man drīkst būt citas nodarbošanās .....
4.decembris 2013, 23:04 | links
 
Virsraksts: Re: (klondaik) zābaku komplektācija
No: NG-NG

Vosals!!!!!!

Pašam interesanti palika:):), pirmdien noskaidrošu un došu atbildi

>> [uzgulis, 08.11.2013 21:34] Tākā ziema nav tālu, ziemas zābaki švaki, nolēmu iegriesties salmo bodē, varbūt atrodu ko derīgu?
Iebraucu Juglas veikalā, piedāvājums nav mazs, siltie ziemas zābaki dažāda veida , apģērbi un tt.
Smuki, nolēmu iegādāties jaunos (klondaik) siltos ūdensizturīgos zābakus.Izskatās labi, papēdī iemontēta pretslīdes radze, nostrādāti ar tā neko.
Tā arī tie zābaciņi nopirkās. Atbraucot mājās sāku lasīt klāt pievienotās cedeles (smalkā drukā), a tur rakstīts ka maniem zābaciņiem vēl klāt jābūt arī ieliekamām pēdiņām (apmēram 1cm biezām), manā kastē tādas nebij. Kas pie tā vainīgs, cedeļu rakstītājs, pakotājs, vai varbūt tas ir mārketinga triks?
Atbildi vēlētos saņemt no NG NG kunga.

piebildei, zābaki feini, patīk, ja būs izturīgi, patiks vēl vairāk, komplektācijas attīcība ar aprakstu, ; galīgās auzās!
8.novembris 2013, 21:27 | citēt | links

Labvakar , tākā atbildi no NG-NG vēl neesmu sagaidījis, gribētu dzirdēt citu copmaņu domas, par preces komplektāciju, kura neatbilst patiesībai.
Vēl jo vairāk, decembra copeslietu žurnālā tiek reklamēti tie paši zābaki, un rakstīts ka bonusi; izņemama trīskāršu zolīte, un tt.
Kas nezin, tad runa par NORFIN KLONDAIK zābakiem.
Varbūt tomēr NG-NG kungs varētu sniegt kādu paskaidrojumu.
Esmu nopircis labus siltus zābakus, esmu otrās grupas invalīds, ar kresās kājas smagu traumu, ziemā aizbraukšu pasēdēt uz bļitku, apsaldēšu kāju, kas vainīgs??? Laikam jau ka pats, nevajadzēja pirkt tādus apavus?
4.decembris 2013, 21:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager