Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
dievs jūs ir uzklausījis! Micron auklas ir 50m tinumos :) un izskatās ļoti labi! es jau kādas 15makšķerītes esmu pārsējis ar šo un pārējās ar laikam pārsiešu ar šām. būtu baigi labi ja būtu sarkana pieejama jo pierasts ka labi redzēt var.
bet nu tiešām paskatoties diametru ir 99% ticība diametram, par celtspēju skatīsimies kad sāks lietot :) bet cik ir izmeiģināts siet feederim pavadas- super :)
5.novembris 2013, 20:14 | links
 
Wo wo, es ar 30m 3 makšķeres vismaz aprīkot varu, jo uztaisu 3 x10m uz asariem ar dažādiem murmuļiem... (asari ķeru tikai dziļumā līdz 4m) un pāris makšķeres 2x15m kādam brekšukam, ķīšukam, pličukam... :) nezinu kādā veidā var apraut n-tos metrus pa copes reizi, man tāda šaize gadās pāris reizes pa ziemu liela vēja laikā ...
5.novembris 2013, 19:55 | links
 
Man to nesaprast - kā var ar 30 m auklas aprīkot 3 makšķerītes?

Elementāri, ja es braucu divas reizes pa ziemu ar mormišku uz Babīti, tad es labāk uzreiz aprīkoju 3 makšķerītes ar dažādām mormiškām un nečakarējos ar pārsiešanu. Patiesībā šādam pasākumam no 30 metriem pilnīgi mierīgi varētu aprīkot 6 makšķerītes.



Wo wo, es ar 30m 3 makšķeres vismaz aprīkot varu, jo uztaisu 3 x10m uz asariem ar dažādiem murmuļiem... (asari ķeru tikai dziļumā līdz 4m) un pāris makšķeres 2x15m kādam brekšukam, ķīšukam, pličukam... :) nezinu kādā veidā var apraut n-tos metrus pa copes reizi, man tāda šaize gadās pāris reizes pa ziemu liela vēja laikā ...



mirtins, 5.novembris 2013, 18:35
5.novembris 2013, 19:54 | links
 
Man to nesaprast - kā var ar 30 m auklas aprīkot 3 makšķerītes?


Elementāri, ja es braucu divas reizes pa ziemu ar mormišku uz Babīti, tad es labāk uzreiz aprīkoju 3 makšķerītes ar dažādām mormiškām un nečakarējos ar pārsiešanu. Patiesībā šādam pasākumam no 30 metriem pilnīgi mierīgi varētu aprīkot 6 makšķerītes.

Ņemot vērā ka es ar mormišku copēju ļoti reti un visu laiku tikai raustu, man mormišku makšķerēm aiziet ļoti maz auklas:) Bļitkām gan uzlieku katrai pa 30 metriem:)
5.novembris 2013, 18:35 | links
 
Tieši tā - nereti ir jāpastrādā arī 10 metros un dziļāk!
5.novembris 2013, 17:25 | links
 
Tak nevajag nekādu Zviedriju. Vai Latvijā trūkst vietu, kur, teiksim, 8 m dziļums (par dziļākiem pat nerunāšu)? Un ja tur plaudēns paņem, kas vēlas kādu metrīti pavilkt; ja kādi gabaliņi nogriezti u.t.t. Tad no sākotnējiem 10 paliec ar 3 metriem un dripelē murmuli pusūdenī...

Hotentots, 5.novembris 2013, 13:37

kaķītī 35 m
5.novembris 2013, 13:39 | links
 
Tak nevajag nekādu Zviedriju. Vai Latvijā trūkst vietu, kur, teiksim, 8 m dziļums (par dziļākiem pat nerunāšu)? Un ja tur plaudēns paņem, kas vēlas kādu metrīti pavilkt; ja kādi gabaliņi nogriezti u.t.t. Tad no sākotnējiem 10 paliec ar 3 metriem un dripelē murmuli pusūdenī...
5.novembris 2013, 13:37 | links
 
Zviedrijas dziļajos dīķos ar 10-15m nav ko darīt...:)
5.novembris 2013, 09:07 | links
 
Varbūt arī manu auklu patēriņu var izskaidrot ar tieksmi eksperimentēt, nevis necopes brīdī tupi gaidīt to zivi! Un Salmo ziemas krāsainās aukliņas man ir vienas no biežāk lietotajām, cena pret kvalitāti ir OK! Tikai mazajās bodēs gan var ieberzties uz vecu auklu, nespēj tie bodnieki neiztirgoto partiju vienkārši izmest, atstāj nākošajai sezonai iztirgot! Tas ir tīri cilvēcīgi - sev kabatā robu tač nesitīsi, ja tas apgrozījums jau tā ir kāds ir!
5.novembris 2013, 07:28 | links
 
Man to nesaprast - kā var ar 30 m auklas aprīkot 3 makšķerītes? Kas neviens mormenes nemaina un nepārsien visu ziemu? Pēc intensīvas copes pirmos metrus nenogriež? Tāpēc jau ir jāraud, ka zivis pasprūk ar pīrsingu, ja strādā ar smalku,nogurušu, izstaipītu aukliņu! Acīmredzot copē 1 m dziļumā visu ziemu ar vienu mormišku un 0,2 auklu, savādāk to nevar izskaidrot! Man 30 m standartā ir uz katras makšķerītes, x 6 gb, dažādās krāsās un tāpat ziemas beigas uz katras ir ne vairāk par 10 m! Reizēm dziļumos pat sanāk abloms - laid, un nepietiek! :D
5.novembris 2013, 07:24 | links
 
Copes bode nav skaistumsalons kuros apkalpojušajam personālam jāizskatās kā no modes žurnāla vāka.Cik ir nācies iegriezties pēc dažādiem knibuļiem salmo, jo citās bodēs tādu nav, neko sliktu nevaru teikt par kolektīviem Juglas, daugavgrīvas un spices bodēs, pārējos iegriežos ļoooti reti. Minētajās bodēs personāls vienmēr ir bijis atsaucīgs. Ja ko jautāju, tad ari atbild. Vajadzības gadijumā, pēc perestroikām, parāda kuros plauktos vajadzīgā prece iegūlusi.
p.s.
Ļoti bieži iepērkos citās copes bodēs.
5.novembris 2013, 06:54 | links
 
mārtiņ, izklausās, ka tu tur uz to juglas salmo brauc mest aci uz puišiem ;)
5.novembris 2013, 06:39 | links
 
Un vel man patik ka beidzot tas orangutans ar zirgasti tur vairs nav redzets.
Toties tur ir viens nice virs gados ar lenu nostaju beidzot. Ta turpinat.

Ja un tam otram galavanajam kursh tur kjikjere rinkji ari droshi var iespert pa dirsu. Ka bija nulle, tads ari tagad ir.
5.novembris 2013, 02:25 | links
 
Salmo diamond auklas uz akciju?

Juglas bodeee? Tas tachu ir joks vai ne NG?
5.novembris 2013, 02:16 | links
 
Es kaut kā esmu radis nepaļauties uz zīmoliem un testiem,bet tievās aukliņas stiprību vienkārši pārbaudu ar rokām ,gan veikalā,gan pirms copes.Un ja pats neesi īpaši stresains un velc ar izjūtām ,parasti viss ir OK...

Tonis, 4.novembris 2013, 15:21


Pilnīgi piekrītu, pats ar šad tad auklu pērkot, kad neesmu pārliecināts palūdzu pārdevējam kādu brangāku āķi un pārbaudu auklu kāda viņa ir mezgla vietā. Ir bijis tā ka no 6 auklām 5 bija pat ļoti, ļoti švakas bet viena pat ļoti laba. Tā ka kad neesmu pārliecināts i netaisos auklu pirkt!
4.novembris 2013, 23:48 | links
 
eduks - nja... Platajā galā ir problēmas. Pats gan Ditonā D-pilī ik pa laikam iepērkos, bet galvenokārt rokdarbus un vēlams no Baltkrievijas un Krievijas. Rūpnieciskos darinājumus ļoti reti kad:)
4.novembris 2013, 15:26 | links
 
Es kaut kā esmu radis nepaļauties uz zīmoliem un testiem,bet tievās aukliņas stiprību vienkārši pārbaudu ar rokām ,gan veikalā,gan pirms copes.Un ja pats neesi īpaši stresains un velc ar izjūtām ,parasti viss ir OK...
4.novembris 2013, 15:21 | links
 
NG-NG, Mirtins
Tieši Magic bija viena no manām mīļākajām auklām, bet kā jau minēju, pērkot pie mums Rēzeknē dažādos veičos iegrābos un atsita vēlmi pirkt atkal :((... Es katru gadu lieku virsū jaunu auklu (uz to pārāk neietaupīsi :DD), bet ja tā aukla, kas svaiga nākusi no veikala plaukta, nenotur pat sezonu, tad ir pakaļā :(( un pēc pāris aprāvieniem pat uz brangas raudas, par plaudi i nerunājot, šo auklu vairs negribas i redzēt, kas plīst no mazākajām slodzēm...
NG-NG
Liels paldies, ka piedāvā auklas, bet laikam atteikšos - esmu vienkārši audzināts un uz morālo kompensāciju nepretendēju - Tu taču neesi vainīgs, ka es ne tur auklu pirku :). Starp citu, Tevis iedāvinātā, sarkanā 0.20 mm aukla gan jau 2 sezonas uz bļitku makšķerītes nokalpojusi un izskatās, ka arī uz trešo sezonu netiks norakstīta :))...
4.novembris 2013, 14:40 | links
 
Noklausies šito Zilais valis - Double Faced Eals

vieglāk paliks :D:D
4.novembris 2013, 14:11 | links
 
par Spici ...., mums aizmirsa paparasīt ko domājam par vietas maiņu, vai nu pārvācies vai taisi bodi ciet...., lielajos tirdzniecības centros sevišķi neviens ar tevi runāt netaisās, īres ir uhhhhhh, vienmēr brīnos kā izdzīvot tie veikali ar 300-500 kvadrātu platību, kuros parasti nav cilvēku ...
NG-NG, 4.novembris 2013, 12:02

Man arī savs viedoklis par salmo- 5veikali, kuros dažos ziemā pārdevēji urbina degunu. Vēl ienāk pircējs un pparasa vai nevar nopārdot pusi balto kastīti.

Utubunga- kur pēc tās kastes jābrauc?

Blue_Marlin, 4.novembris 2013, 13:43


Pilnmēnes cauri,tātad tev jau stulbums ir asinīs
4.novembris 2013, 14:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager