Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Man arī SALMO diamond 5-25 salūza starp 1 un 2 grēdzienu. Mainīja servīsā Daugavgrīvas ielā 3 reizes pēc garantijas-katru reizi viens un tads pats-ka ar nazi nogriezts gals pēc 5-10 mētiena. Manekļa svars bija ap 10-12g. Laikam kāds brāķis.
22.oktobris 2013, 18:26 | links
 
JEESKA - ok, tikai pirms braukšanas precise laiku, lai es būtu uz vietas

:):) ir jau ok arī šeit uzsākt diskusiju, ja vien to daram ar cieņu viens pret otru :),

dīvainākais, ka neviens no tiem lielajiem bļāvējiem un šīs tēmas uzsācējiem tā arī nav ar mani sazinājies lai varētu risināt radušās problēmas :):)
22.oktobris 2013, 08:17 | links
 
Es gan varētu pateikt vienīgi PALDIES Salmo.
Tuvākais veikals latviešu vidusslāņa pārstāvim. Labs un attiecīgs cenas un kvalitātes apvienojums.
Grafīts pats par sevi ir trausls materiāls, kurš pie attiecīgas slodzes mēdz lūzt. Lielāka cipara grafīts lūzīs vai gūs mikroplaisas pat tikai nokrītot uz betona grīdas. Arī es salauzu savu Salmo Grand Majestic 5-32, 260 kātu. Salauzu to, stulbi un pārāk asi metot 30gr bleķi. Jāpiedomā pie tā, ko pērc un kam īsti to pērc.. Pie tā ko lieto un kā to lieto.
Un savas pretenzijas būtu labāk doties izteikt veikalā.
22.oktobris 2013, 02:09 | links
 
NG
Es nākam nedēļ ievedīšu Daugavgrīvas ielā paraādīšu....pašam neliela interese:-)
21.oktobris 2013, 21:09 | links
 
NG
Nesatraucies....būs labi:-)
Pārlūza otrajā posmā starp pirmo un otro gredzenu. Posmam jau gredzeno noņēmu:-). Kaut kad iebraukšu nopirkšu spici......cerams var orģinālas dabūt
21.oktobris 2013, 21:04 | links
 
jeeska- abet var būt, ka tais zobos tomēr ir jāieskatās :):), nu nav nevienam kātam jālūzt ne 5. ne 10 005. metienā, ja tas bija nesen un visas detaļas vēl ir, tad iebrauc Salmo, noiesim pie meistara, lai apskatās, var būt, ka tur nav arī transportēšanas traumes, bet gan kāda ražošanas šaizīte, kas reti, bet gadās,

katrā gadījumā morālai kompensācijai man ir tev labs piedāvājums :):)
21.oktobris 2013, 20:46 | links
 
Salmo Diamond light jig ar testu 5-15g izturēja tieši piecus metienus ar 5g svina galvu un relax gumiju. Tā kā dabuju to balvā, tad čeka protams nav. Kā saka dāvinātam zirgam zobos neskatās:-)
21.oktobris 2013, 20:11 | links
 
Vienmēr esmu apmierināts ar Salmo preci, nekādas problēmas nav bijušas...

Nejēdzu tos cilvēkus, kuri liek kaut kādas nejēdzības, cilvēkam kas uztaisīja šo sadaļu, laikam sen bija kaut kas sasāpējis un vēlējās šeit izgāzt dusmas... :D

Protams, katram var gadīties kāds brāķis, bet tā kā NG teica, visu vienmēr var sarunāt.
21.oktobris 2013, 14:59 | links
 
Salmo green diamond man ir nokalpojis 8 gadus. ir vilktas dažāda gabarīta līdakas gan 4 gan 5 gan 7 kg, kalpoja godam, salūza, jo ievēru durvīs. Par spolēm arī nevaru sūdzēties.
21.oktobris 2013, 13:30 | links
 
Jā, jā salmo sūds, aizvakar salauzu savu makroteča spici, jo tas taču ir nepieņemami, kad aukla aptinas ap rinķīti, stipri parauj, un salūzt! Fui :) Viena cita spice, maitā tāda izrādījās, vājāka, par mašīnas bagāznieku, arī fuj, ķīnas mēsls! :)

Ja nopietni, tad SALMO dažas lietas tiešām ir exelentas, piemēram, kā tas pats salauztais makroteč, par to ciparu nekas analogs nav pieejams. Vai vecais Elite fīderis 60-120..Ko tik viņš nav pārcietis.. A skaitās ta grafīts.. Es būtu ar mieru samaksāt pilnu ciparu, lai vēl tādu pašu dabūtu... diemzēl neražo. Jaunā Team salmo sērija ar dažiem izņēmumiem ir vienk exelenta, par savu ciparu! Par ilgspējīgu kalpošanu spriedīsim nedaudz vēlāk. Par spolēm gan ir druksu cits stāsts.. iespējams karma :( Grand Majestic spoles man sapņos jau rādās :DD

Kam nepatīk Norfin, mierīgi var iegādāties, Geoff Andersson un sajusties trendā:))))

Kas uzskata, ka uz Tiogām neķeras, var ķert ar 3x dārgākiem keitečiem.
Utt utt.

Bet tā jau ir, to labo jau ātri aizmirst.
P.S te loti labi var redzēt Samo koncerna tirgus daļu :) vidējie copmaņa rādītāji ir ap 70% un uz augšu. Izņemot spoles arī mans inventārs sastāda pie 85 pročiem Salmo vai apakšbrendu produkciju, bet tas arī tāpēc ka Salmo forši džeki strādā :)))

kraft, 15.oktobris 2013, 12:10

Majestic, gadījumā, nerāva auklu lociņa rullītī???
19.oktobris 2013, 11:07 | links
 
Būtu labi, mazliet precizēt- par kādu SALMO iet runa. Par to, kas zem reģistrētās preču zīmes, vai par to mazo kantorīti Akas ielā, kooperatīvu laikos?

Atklāti sakot, makšķernieki, priecājaties, ka dzīvojiet Latvijā! Laikam daudzi no šeit esošiem nav tālāk tikuši par Īrijas krastiem un nav iepazīstināti ar situāciju pārējā tirgū.
Regards
18.oktobris 2013, 23:54 | links
 
NG, labāk uz jūru lai papurina:))
P.s. Salmo ir un paliks !!! Izvēle katram sava!!!
18.oktobris 2013, 23:19 | links
 
NG ir vienkāršs Salmo algots darbinieks, mazumtirdzniecības vadītājs, tas skaidrībai, ne kādas dziļākas saistības kā darba attiecības man ar kompāniju nav , strādāju Salmo 10. gadu, Salmo sportistu komandā esmu kopš tās dibināšanas brīža1999. gadā ...., tas arī viss

ja neskaita to, ka man ļoti patīk darbs ko daru un esmu šīs kompānijas patriots, es nemāku un negribu darbā runāt vienu, bet ārpus darba ko pavisam citu, pa godīgo dzīvot ir daudz interesantāk un vieglāk :):)

tāpēc ir lietas, kuras varu ietekmēt, bet ir lietas, kuras nav manā kompetencē un neko vairāk kā nodot informāciju tālāk nevaru :):):)

labāk braucam copēt :):), ņemam Salmo lietussargu, uzvelkam Norfin ancuku un taisamies rīt uz raudu un jeļčiku copi :):):)
18.oktobris 2013, 23:06 | links
 
Varētu jaunu makšķeri nopirkt, tak nekādi nesanāk veco Salmo salauzt!

KristapsS, 18.oktobris 2013, 22:06


Tieši tā,
Par vidējo un augstāko galu nevaru komentēt jo
vislētākās Salmo spoles kalpo vairākus gadus un nevaru nokaut lai būtu iemesls pirkt ko nopietnāku.
Ar kātiem tas pats, jūrā tiek pārslogoti testi gandrīz 2x, mests no visa spēka, un nekas.

Paziņa ar Salmo teleskopisko kātu ar testu 20g. jūrā žvidzināja 120g. svinus bijušo nežēlojot un kāts izturēja uz goda.
18.oktobris 2013, 22:58 | links
 
Traapijaas nedataisiita- sataisiju, no Balzer produkcijas neatsakos :))
18.oktobris 2013, 22:45 | links
 
NG- Salmo īpašnieks...!?
18.oktobris 2013, 22:09 | links
 
Ir, ir tas Salmo sūds!Varētu jaunu makšķeri nopirkt, tak nekādi nesanāk veco Salmo salauzt!
18.oktobris 2013, 22:06 | links
 
nu bļin vai nebļin, bet Latvijā ražoatajām LJ pavadām brāķi nedrīkstetu būt .... Balzer pavadas ļoti labi tirgojas jau daudzus gadus, bet... pa vidu trāpās arī kāda nedataisīta ... :):)

ha, Shimano spolēm tātad tu redzi gan labas gan sliktas lietas, bet Salmo tikai sliktas :):), bet tik traki jau arī nav, ja skatāmies dziļāk ...

bet nav jau ne mans, ne kompānijas mērķis kādam pierādīt ka Salmo produkts ir labākais, noteikti nē, mērķis ir pastāstītun parādīt, ka Salmo produkts noteikti nav sliktākais, kā arī pastāstīt un ieteikt tiem, kam to vajag, kāds inventārs kādai copei nepieciešams, tāpēc arī pats principā lietoju tikai Salmo produktus, kaut vai tāpēc, lai parādītu un pierādītu, ka labus lomus un sportiskus rezultātus var sasņiegt arī ar Salmo produktiem :):)

paņemiet jebkuru priekšmetu un parādiet to 10 cilvēkiem un saņemsiet 10 dažādus viedokļus :):):), tādi mēs ļautiņi esam :):)

bet.... , Salmo gadījumā ir kam pasūdzēties un ir reāla iespēja risināt problēmas, ja tādas rodās :):):)
18.oktobris 2013, 21:33 | links
 
Vot bļin tavu skādi!!!
18.oktobris 2013, 20:51 | links
 
Arii es izteiksos.
Vardu sakot Salmo bodee tirgo Balzer pavadinas- iesaku visiem vinas paarbaudiit, jo var gadiities, ka nav saspiesta trubina un voblers var metiena briidii aizlidot loti taalu ar visu karabiini, man aizlidoja, labi, ka vobleris bija peldošs.
Salmo Briiviibas ielaa- nopirku 2 pacinas un abaam vienaa pusee nebija saspiesta trubina.
Cena ap 1ls.
18.oktobris 2013, 20:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager