Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
snipien, tikai nevajag, ir 4" un 6 " lielāku nu diez vai tev vajadzēs:)

usis, 15.oktobris 2013, 15:34


Ja tādus izkarinātu rindā,tad ļočenes varētu sajaukt ar skrejceļu...ja runa iet par tiem,kuri ir uzkarināmi!:)Iepriekšējā tekstā protams bija ironija...a tā man personīgi SALMO neko sliktu nav izdarījis!
15.oktobris 2013, 21:14 | links
 
Jā Taifuns ir zvērs,mēģināju salauzt,ja nemaldos tests ir 80gr.Pēdējā copes reizē uz vēdzelēm nebija līdzi vidējās klases svini, nācās galā likt smago artilēriju(160gr.)metieni tāli,kātam ne vainas.
15.oktobris 2013, 19:57 | links
 
Snipien, jāatzīst, ka arī es par Taifūna makšķeri varu teikti labus vārdus. Spinings - tas gan nu tā, nu tā :)
15.oktobris 2013, 19:37 | links
 
snipien, tikai nevajag, ir 4" un 6 " lielāku nu diez vai tev vajadzēs:)
15.oktobris 2013, 15:34 | links
 
Kraft, .... man ir aizķērušās 3 paciņas ar Rock Craw 2,8". Solīju Tev, bet biju piemirsis. Līdz 5dienai vari iebraukt.
15.oktobris 2013, 14:10 | links
 
Man ir reāla sūdzība...svētdienas vakarā SPICES SALMO nebija lielie ,,svetļečoki",kurus lietoju copei jūrā:(...nācās iegādāties uz pusi lētāk Gardā,lielāku un pilnīgāko ixņu!:)
Par trendiem...esmu TAIFUN fans dēļ cenas un izturības:).Divus gadus ar 5m.copeni valkāju līņus un citus ,,zvērus"...nelūzt...nu prasījās spicītei uzlikt vēl vienu riņķi,jo aukla ,,lipa" tai klāt,bet tie ir dzīves sīkumi salīdzinot ar daudzu šeit aprakstītajām problēmām!:)Spinings arī nelūzt...ja vajag var pārtaisīt par grunteni!Nu ja smagi...bet te jāatceras reiz krafta teiktais par airiem:,,meitenēm patīk ,,kačoki"(citāts neprecīzs)!":)
15.oktobris 2013, 13:58 | links
 
Jā, jā salmo sūds, aizvakar salauzu savu makroteča spici, jo tas taču ir nepieņemami, kad aukla aptinas ap rinķīti, stipri parauj, un salūzt! Fui :) Viena cita spice, maitā tāda izrādījās, vājāka, par mašīnas bagāznieku, arī fuj, ķīnas mēsls! :)

Ja nopietni, tad SALMO dažas lietas tiešām ir exelentas, piemēram, kā tas pats salauztais makroteč, par to ciparu nekas analogs nav pieejams. Vai vecais Elite fīderis 60-120..Ko tik viņš nav pārcietis.. A skaitās ta grafīts.. Es būtu ar mieru samaksāt pilnu ciparu, lai vēl tādu pašu dabūtu... diemzēl neražo. Jaunā Team salmo sērija ar dažiem izņēmumiem ir vienk exelenta, par savu ciparu! Par ilgspējīgu kalpošanu spriedīsim nedaudz vēlāk. Par spolēm gan ir druksu cits stāsts.. iespējams karma :( Grand Majestic spoles man sapņos jau rādās :DD

Kam nepatīk Norfin, mierīgi var iegādāties, Geoff Andersson un sajusties trendā:))))

Kas uzskata, ka uz Tiogām neķeras, var ķert ar 3x dārgākiem keitečiem.
Utt utt.

Bet tā jau ir, to labo jau ātri aizmirst.
P.S te loti labi var redzēt Samo koncerna tirgus daļu :) vidējie copmaņa rādītāji ir ap 70% un uz augšu. Izņemot spoles arī mans inventārs sastāda pie 85 pročiem Salmo vai apakšbrendu produkciju, bet tas arī tāpēc ka Salmo forši džeki strādā :)))
15.oktobris 2013, 12:10 | links
 
Tur jau tā lieta ka Pans ............Un ar paniem tā pat kā ar tām bitēm :DD nez vai pani nomaksāja par Latvijas izlasei nozagtajiem copes rīkiem Ivans un Agris pagaidām neko neatbild ...:)) Kā nekā viss tika aiznests no viesnīcas apsargātas stāvvietas ....
15.oktobris 2013, 11:16 | links
 
Negribu visu šo lasīt, bet apskatot dažus komentārus, lietas būtība liekās skaidra.
Manuprāt, par Salmo ir 10 reizes vairāk sūdzību, jo viņu prece pie mums tiek tirgota 20 reizes vairāk, nekā pārējie brendi. Plus vēl tas, ka nav vērts čīkstēt, piemēram, par kādu poļu darinājumu, jo atbildīgais Pans jau tāpat CL nelasa, bet NG gan te var sastapt.
Tas viss, protams, par proletāriešu klases loriņiem ...
15.oktobris 2013, 09:31 | links
 
Šīs vasaras-rudens sezonas rezumējums - 2 salauzti spininga kāti un izjukusi spole. Malači veči!Kvalitātes paraugs!

salmosucks, 13.oktobris 2013, 17:49


Biju nozvērējies neiejaukties šinī tēmā , bet neizturēju .
Āksts tu esi , nekas cits .
Man ir viss maz 30 dažādi kāti , puse no tiem ir Salmo vai pirkti Salmo veikalā , neko sliktu pateikt nevaru , kalpo jau gadiem ilgi un nevaru sūdzēties , nevienu neesmu salauzis , esmu nolauzis pāris reizes spicītes , bet tikai savas neuzmanības dēļ . Jā tu esi vienā sezonā esi salauzis 2 kātus , tad ir pēdējais laiks sākt macīties makšķerēt un apieties saudzīgi ar inventāru . Tas pats ar spolēm , viņas nevajag mētāt pa smiltīm , pa dubliem un mercēt ūdenī , tad nebūs jāsūdzās ka izjuka . Man ir Salmo spole kuru kautkādas akcijas laikā nopirku pa 5 ls , nu jau būs 3 sezonu nokalpojusi bez apkopes , un nav nekādas vainas .
Salmo ir tāds pats veikals ka visi citi , cenas parasti ir lētākas ka pārējos veikalos , un nevajag te d..st tik ļoti šķidri . Galu galā jā jau tik nepatīk , neej uz Salmo , ej uz citu , uz to labo veikalu .
15.oktobris 2013, 07:48 | links
 
Tas ir kruta - pats nopeerk pa daargo un lielaas, ka "apcakareejusi"- sadomazahists :))))
15.oktobris 2013, 05:30 | links
 
bums, 14.oktobris 2013, 19:48


:))) LABAIS
15.oktobris 2013, 01:05 | links
 
Ir arī salmo labas mantas, konkrētāk meklēju meiho kastes un atradu. Juglas veikalā cena 70ls. Atbraucu mājā un paskatijos cik maksā Vācijā tāda pati kaste un skat 49,99 euro ar visu nodokli( bez nekādām akcijām, izpārdošanām)Var jau saprast, Vācijā lielāks tirgus,var strādāt ar mazāku uzcenojumu, bet nu nevajadzētu cenai atšķirties vairāk par 20 %. Kā saka ir aitas ir viņām cirpēji.
Links:
http://www.am-angelsport-onlineshop.de/MEIHO-VERSUS-VS-E-6553-Softbox-320x280x265mm_c101-320_p21831_x2.htm
14.oktobris 2013, 22:31 | links
 
Es ar par gultņiem, gultnis, arī Āfrikā ir gultnis, bet ja tam ir zems hroma sastāvs, tad tas ir vienreizējs gultnis, to pat veļas mašīnā nevar likt....!? Šādam gultnim, pēc pirmās sezonas ir "Čau", diemžēl Salmo uz šādām niansēm, izturību pret mitrumu, nenorāda....!? Salmo sausā cope!?
Man Salmo spole ar 9 gultņiem nomira- sāka gaudot pēc pirmās sezonas, diemžēl, uz tās nebija rakstīts, ka tā nav mitruma izturīga, vai, it īpaši, ka ar to nedrīkst copēt jūrā...!?
Pretēji, Shimano, ar tikai trīs gultņiem, spole strādā jau piecus gadus, bez īpašām apkopēm!?
Salmo, iespējami, ir lielākais mēsls, ko LV var iegādāties...!?
14.oktobris 2013, 21:11 | links
 
Nūūu... Salmo serviss ir bik cits stāsts... Tur var tikai oriģinālās rezerves daļas pirkt, bet citus darbus es dodu priekšroku uzticēt citiem. Meistari jau droši vien ir normāli bet nu iegrimuši rutīnā un veselīgā poh..ismā...Baigi pa vienkāršo... Man pietika, ka uz nolauztas mirodžiga spices uzlika riņķi kas gandrīz 3x lielāks nekā nākošais... Soidjot...

zaraza, 14.oktobris 2013, 21:03

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tūlīt Vēl Moras nažu epopeja sāksies :DDDDDDDDDDDD
14.oktobris 2013, 21:07 | links
 
Nūūu... Salmo serviss ir bik cits stāsts... Tur var tikai oriģinālās rezerves daļas pirkt, bet citus darbus es dodu priekšroku uzticēt citiem. Meistari jau droši vien ir normāli bet nu iegrimuši rutīnā un veselīgā poh..ismā...Baigi pa vienkāršo... Man pietika, ka uz nolauztas mirodžiga spices uzlika riņķi kas gandrīz 3x lielāks nekā nākošais... Soidjot...
14.oktobris 2013, 21:03 | links
 
Nesaprotu cepiena būtību. Nevienu ar varu uz SALMO bodēm netrieca un spīdzinot nespieda pirkt šamo preci. Izvēle bij tikai un vienīgi pašu rokās.

urmaas, 14.oktobris 2013, 20:51

Es aju par to pašu Mierīgi šo topiku var aizvirināt ciet :DD
14.oktobris 2013, 20:53 | links
 
Nesaprotu cepiena būtību. Nevienu ar varu uz SALMO bodēm netrieca un spīdzinot nespieda pirkt šamo preci. Izvēle bij tikai un vienīgi pašu rokās.
14.oktobris 2013, 20:51 | links
 
Man ir viens retorisks jautājums Salkmo servisam ?....KĀDI GULTŅI JUMS IR PIEJAMI ...? ja tie kuri atnākuši kā spoļu rezerves daļas tad liels paldies NEVAJAG....Man rīt ievedīs 2 Shimano Stellas spoles pēc gultņu maiņas Bled ja es ieraudzīšu, ka Shimaņu gultņu vietā ir ielikta huiņa tad turieties..........
14.oktobris 2013, 20:41 | links
 
Pilnīgi piekrītu! Salmo veikalā var, šo, to arī nopirkt, piemēram tārpus, vai āķus, bet tiklīdz pērc preci ar Salmo brendu, jāņem vērā, ka iespējami, tas būs pēdējais ķīniešu mēsls ar Salmo brendu, vai arī, iespējami Salmo pasūtīts mēsls, kādā Ķīnas padibenē....!?
Savulaik, kad nezināju, ar, ko sadarbojos, iekritu uz dažādām n-to gultņu bezinerces spolēm, kurām n-tie gultņi nokāvās pirmajā sezonā!!!
Principā, no veikala jēgas nav, prece dārga un mēslaina, īpašu atlaidi arī nedod....!?
14.oktobris 2013, 20:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager