Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Man nav salūzis neviens Salmo kāts... Vot SALAUZIS gan esmu kādus padsmit :)
13.oktobris 2013, 22:32 | links
 
Eghh nu gan s******es tiek stumts ...

Kauns ka cilvēki nemāk problēmas risināt cilvecigi.
13.oktobris 2013, 22:29 | links
 
Nebija nekāds, jāpaskatās, varbūt garantija varbūt jāmaksā. Skaidri un gaiši pateica, ka par garantiju netaisīs, jāmaksā. Es te neleju ūdeni pa tukšo un saku kā man pateica.
13.oktobris 2013, 22:28 | links
 
Toni, pačukstēšu kādas ššokolādes viņām garšo.




LIELAS, AR LIELIEM RIEKSTIEM.:)
13.oktobris 2013, 22:18 | links
 
Es savu pirmo spiningu nopirku SALMO veikalā, Balzer kurš izgatavots pēc anti crack tehnoloģijas. Pēc pieciem gadiem Ālandos viņš ņēma nelabu galu, kad iedevu darba kolēģim kurš pamanījās saizt kopā trīs spiningus, savu, manu un vēl no vietējā saimnieka aizlienētu. Nopirku vēlrsiz tādu pašu un ju sestais gads kalpo godam. Sūdzībabūtu tāda, kamdēļ ir palicis tik šaurs minētàs firmas sortiments.
13.oktobris 2013, 22:17 | links
 
Par 'zapīša' cenu mersi nenopirksi...:)
Viss šai dzīvītē ir samērīgs,bet ja nav,tad -bankrots...:)
Mani 'SALMO'apmierina ,it sevišķi meitenes Juglas un Deglavas veikalos...:):)
13.oktobris 2013, 22:10 | links
 
Ja spole lietota , kā pats raksta , pārdevēja visticamāk tā arī pateica, ka aizvedot uz servisu un meistaram apskatot , ja spole nav garantijas gadījums, iespējams tiks piedāvāts maksas remonts, nevis kundze noteica diagnozi, prasīja naudu uttutjp.
.
13.oktobris 2013, 22:09 | links
 
Vai tik dārgā gala spoles netaisa Ķinas Daiwas rūpnīcā jo daži spoļu modeļi ir 1:1 ar Daiwas modeli Pat korpusa skruvēs izmantots 6 kantis tora
13.oktobris 2013, 22:04 | links
 
nekljuudaas kas neko nedara, bet daargie tautieshi shitaa muusu veiksmiigo cilveeku/uzneemumu ap.irshana ir smiekliiga. salmo tas nav ekstraklase megadaargs apriikojums - taas ir lietas ko peerk videejais statistiskais muusu rodinas iedziivotaajs(sevi un lielaako dalju copes entuziastu pieskaitu shajaa kategorijaa). ja esat baigi viilushies peerkat to ko uzskatat par labu un diez vai taas ir salmo spoles kaati auklas utt. man elite microtech kalpo labi ar nedaargo powerpro auklu - ja prasiibas ir augstaakas skataties citaa kvalitaates/cenas/piedaavaajuma plauktaa. gan jau arii salmo ir braakji bijushi(noteikti ka ir!) bet vai tas ir iemesls teikt ka viss ko tirgo/paarstaav muusu lielaakais copes veikalu tiikls ir suuds? pie tam tas ir ziimols ko LABI zin rus ukr un vispaar austrumeiropas tirgos(vismaz man taa liekas) nu kaut vai juutjuubee paskataties salmorucom kanaala video - nu kapeec ir taa ka muus ciena vairaak citi nekaa mees pashi savus cilveekus???
p.s. man nav sakara ar salmo tiiklu copeslietu tirdznieciibu vai pat ar misteru ng :) mani vienkaarshi kaitina muusu VISU skaudiiba.
13.oktobris 2013, 22:02 | links
 
bums To spoli pēc tam nodevu tev savešanai darba kārtībā, jo pats tad no spolēm neko nesapratu. Tagad kalpo labi:)

ArtUp, 13.oktobris 2013, 21:59

Man prieks :))
13.oktobris 2013, 22:00 | links
 
Salmo Spice tas arī laikam būs vienīgais veikals no visa tīkla kuru apmeklēju -Esmu apmierināts pat ļoti Parsti ar pārdevējiem izpļāpājamies kas jauns Kāda atlaižu programma gaidāma u.t.t
13.oktobris 2013, 22:00 | links
 
bums To spoli pēc tam nodevu tev savešanai darba kārtībā, jo pats tad no spolēm neko nesapratu. Tagad kalpo labi:)
13.oktobris 2013, 21:59 | links
 
usi es nebiju servisā, bet gan Daugavgrīvas veikalā:) Tā sieviete bija pārdevēja un tāpēc es tieši viņai prasīju ko darīt. Atbilde bija var nest uz servisu, bet būs jāmaksā.
13.oktobris 2013, 21:57 | links
 
Salmo servisā nekad kundzes nav strādājušas:)

usis, 13.oktobris 2013, 21:55

Tieši tā 2 kungi :)) Bet varbūt puisis bija griezies pie pārdevējas ? :DD
13.oktobris 2013, 21:57 | links
 
Par Salmo rīku kvalitāti grūti spriest, pašam ir tikai viena spole no Salmo - elite adrenalin. Teikšu ka spole visā visumā kalpo ļoti labi un par to cenu kuru, es viņu pirku esmu apmierināts. Taču kad es spoli iegādājos, mājās izrādās, ka viņai ir neliels brāķis, proti aukla sprūst starp lociņu un rullīti iekšā, ja ir plānāka pa 0.20 monofilo. Aiznesu uz Salmo cerībā uz garantiju vai arī maiņu. Bet ko man tur nācās dzirdēt..par velti nelabojam, būs jāmaksā. Kad es teicu priekš kam tad ir garantija, kundze tikai noplātīja rokas un pasmaidīja. Liels pfuu par to Salmo.

ArtUp, 13.oktobris 2013, 21:47

Tā nav liela vaina Vienkārši jānomain starplika starp rulli un tā sēžu tas prasa tieši 3 min Atskruvēt pielasīt vajadzīgo izmēru un saskruvēt
13.oktobris 2013, 21:56 | links
 
Salmo servisā nekad kundzes nav strādājušas:)
13.oktobris 2013, 21:55 | links
 
Par Salmo rīku kvalitāti grūti spriest, pašam ir tikai viena spole no Salmo - elite adrenalin. Teikšu ka spole visā visumā kalpo ļoti labi un par to cenu kuru, es viņu pirku esmu apmierināts. Taču kad es spoli iegādājos, mājās izrādās, ka viņai ir neliels brāķis, proti aukla sprūst starp lociņu un rullīti iekšā, ja ir plānāka pa 0.20 monofilo. Aiznesu uz Salmo cerībā uz garantiju vai arī maiņu. Bet ko man tur nācās dzirdēt..par velti nelabojam, būs jāmaksā. Kad es teicu priekš kam tad ir garantija, kundze tikai noplātīja rokas un pasmaidīja. Liels pfuu par to Salmo.
13.oktobris 2013, 21:47 | links
 
Gini5 tikpat sūdains kā Tu pats!!
13.oktobris 2013, 21:32 | links
 
martins, uztaisi topiku "sūdzības par kodīgiem asariem":), jāā asaru kvalitate stipri klibo pēdējā laikā, apvainošos un neķeršu šos vairs
13.oktobris 2013, 21:30 | links
 
Pagājušo nedēļ biju J&J bodē un paņēmu pāris izjaucamās volframa čeburaškas. Pirmā copes reizē pie iemetiena mana čeburaška izķidājās un aizlidoja ar visu foršo tvisteri. Vakar nopirku jaunus tvisterus, bet rūgtums sirdī ta palika... Būs jāuztaisa te viens topiks, piemēram, Sūdzības par J&J. Ko sakat tauta?
13.oktobris 2013, 21:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager