Burtnieku ezera nākotne?

Metam mieru tīkliem?
Velcei ar motoriem ir viens labums- makšķernieki izķemmē diez gan lielas akvatorijas ar vobleriem, stipri apgrūtinot dzīvi brakaniem.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:07

Brekaņjeriem nav kur likt savus sūŪUUUUUUUU-dus
19.novembris 2013, 17:12 | links
 
Velcei ar motoriem ir viens labums- makšķernieki izķemmē diez gan lielas akvatorijas ar vobleriem, stipri apgrūtinot dzīvi brakaniem.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:07
Piekrītu un viss jau būtu labi ja tas būtu atpūtas veids un princips noķēru atlaidu un paturētu kādu vienu vakariņām, bet lielākai daļai tas ir veids kā ķert zivis pārdošanai nevis atpūsties.

Malikis2011, 19.novembris 2013, 17:11

Nu redz kā tu beidzot sācis sasprast citus. Vienkārši cepuri nost!!!
19.novembris 2013, 17:14 | links
 
Arnis1973- es labi visu saprotu un pagaidām mums ūdeņi būtu jāglābj no makšķerniekiem.
19.novembris 2013, 17:18 | links
 
ir gan savi + un - pašpatēriņam ja katru dienu tiklis stāv ezerā un ja katreiz kaut kas ielien tad sāk no zivīm nelabi palikt.. līdz ar to kur liks ? a mož kādam pa lēto pārdot .. un iziet tā lieta.... bet ir reizes ka tīklā nekas neiet un citi domā o tam pilns ar zivīm .. zivs ar nav tik dumjas ... viss vairāk zivis tīklā saiet nārsta laikā... aizliegt licenzētos tīklus tas nozīmē vairot nelegālo tīklu .. neaizmirsīsim ka vēl pastāv citi veidi kā iegūt zivs ... piemēram murdi tur zivs neiet bojā tik ātri kā tīklā.. tīklu citreiz aizmirst un kad ārā ir karsts laiks tad tīklu jābauda 2x dienā jo no karstuma nobeidzās ātrāk. .. parasti brēku ceļ kam neķerās zivs tad citi vainīgi . ..as ar neatzīstu velcēt ar motorenēm tas nav vairs inresanti ...
19.novembris 2013, 17:21 | links
 
[quote=337861]Vispār ja man atmiņa neviļ krievu laikos ar motoreni nedrīkstēja velcēt.
Un tas ka mēs tādā veidā izskaldam lielās mammas arī ir fakts.

Reims,Protams kad izskalda.Un daudzi to normu saķer un patur.Pa gadu saķer dah...jā bet ja tik ar airīšiem varētu un mētāt tad reti kurš spētu tās 5 dabūt.
19.novembris 2013, 17:21 | links
 
“Pašpatēriņa zveja – rūpnieciskā zveja, kurā zvejniekam ir tiesības izmantot ierobežotu zvejas limitu (rūpnieciskās zvejas rīku skaitu, veidu, nozvejas apjomu), kas norādīts attiecīgos rūpnieciskās zvejas noteikumos, bez tiesībām zvejā iegūtās zivis pārdot vai piedāvāt tirgū.”
19.novembris 2013, 17:25 | links
 
Zinat ir,jau viena lieta saistībā ar Burtnieciņ,manā skatījumā ir lieta tāda ja es nopērku atlauju pa 2,00ls,uz diennakti, tad tiklenieki noperk pa 20,00 uz diennakti,kapēc es nedrikstu makšķerēt 24 st. ,bet ja man maisas tīkli gan pa laivais dzenskruvi,āķiem,vizuļiem,vobleriem,es nezinu kur viņi ir tāpēc lai notiek gaišā dienas laikā,2 reizes nedēļā,un lieta darīta attiecīgi divreiz vairāk maksa par tīklu ielikšanu max 50 metri.
19.novembris 2013, 17:27 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram, normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.
19.novembris 2013, 17:29 | links
 
Arnis1973- nepatīk brauc uz Jūru makšķerēt.
Nu es vienā ezerā noņēmu tīklus, gads bija mierīgi, pagāšgad uzināja pilsētas makšķernieki un sākās , šogad jau būs makšķernieki ezeru no plēsējiem izkāsuši un pasaki kāda atšķirība, noķer vietējais zvejnieks vai bars alkatīgu pilsētas makšķernieku kam aprīkojums 10 reiz labāks un dārgāks nekā man darba? Nav vērts ņemt nost tīklu limitu kāmēr kardināli nemainīs makšķerēšanas noteikumus.
Nu skaisti māki runāt par pilsētniekiem-tikpat uzraksti par zivīm

Malikis2011, 19.novembris 2013, 16:19
19.novembris 2013, 17:30 | links
 
Zinat ir,jau viena lieta saistībā ar Burtnieciņ,manā skatījumā ir lieta tāda ja es nopērku atlauju pa 2,00ls,uz diennakti, tad tiklenieki noperk pa 20,00 uz diennakti,kapēc es nedrikstu makšķerēt 24 st. ,bet ja man maisas tīkli gan pa laivais dzenskruvi,āķiem,vizuļiem,vobleriem,es nezinu kur viņi ir tāpēc lai notiek gaišā dienas laikā,2 reizes nedēļā,un lieta darīta attiecīgi divreiz vairāk maksa par tīklu ielikšanu max 50 metri.

Rochtobelis, 19.novembris 2013, 17:27

Tur jau tā lieta!!!!!
19.novembris 2013, 17:33 | links
 
Nedaudz ne taa izteicos.
Ja es noperku licenci 2,00 uz diennakti nokeru 2 lidakas 2 zanderus,tad man ir ko paest draugiem zaciite,bet ja es noperku licenci 20,00 ls vertiba tiklu liksanai mazaka veiksme 20 lidakas 20 zanderi domajat pasi.
19.novembris 2013, 17:33 | links
 
Nedaudz ne taa izteicos.
Ja es noperku licenci 2,00 uz diennakti nokeru 2 lidakas 2 zanderus,tad man ir ko paest draugiem zaciite,bet ja es noperku licenci 20,00 ls vertiba tiklu liksanai mazaka veiksme 20 lidakas 20 zanderi domajat pasi.

Rochtobelis, 19.novembris 2013, 17:33


es gan teiktu ka maksķernieks ir lielāks kaitnieks nekā tiklu licējs reizēm ...
19.novembris 2013, 17:36 | links
 
Viennozīmīgi,-tīkliniekus ziepēs! :))
19.novembris 2013, 17:36 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram, normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:29

Ne reizi neesmu palicis bez loma bet man radās princips šo tēmu celt un celšu kamēr bēs rezultāts. Nav ko tēlot ezera īpašniekus
19.novembris 2013, 17:36 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram, normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:29
Ne reizi neesmu palicis bez loma bet man radās princips šo tēmu celt un celšu kamēr bēs rezultāts. Nav ko tēlot ezera īpašniekus

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:36


Šeit tu rezultātu nepanāksi. Te neko nelemj.
19.novembris 2013, 17:41 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram,
normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:29
Ne reizi neesmu palicis bez loma bet man radās princips šo tēmu celt un celšu kamēr bēs rezultāts. Nav ko tēlot ezera īpašniekus

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:36

Šeit tu rezultātu nepanāksi. Te neko nelemj.

V.S.O.P., 19.novembris 2013, 17:41

Tak vajag mēģināt un ir iesaistītas citas intereses.
19.novembris 2013, 17:48 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram,
normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:29
Ne reizi neesmu palicis bez loma bet man radās princips šo tēmu celt un celšu kamēr bēs rezultāts. Nav ko tēlot ezera īpašniekus

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:36

Šeit tu rezultātu nepanāksi. Te neko nelemj.

V.S.O.P., 19.novembris 2013, 17:41
Tak vajag mēģināt un ir iesaistītas citas intereses.

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:48


Nu mēģini. Pēc tam pastāsti - ko panāci.
19.novembris 2013, 17:50 | links
 
Arnis,tu uz velci dragā???
19.novembris 2013, 17:51 | links
 
Burtniekā regulāri velk ļoti skaistus lomus, daudz trofeju no turienes nāk. Par lomiem, tie, kas prot, nesūdzas. Tad kur ir problēma? :) Ka tik dažiem neskauž, ka citi prot noķert :))
Es stipri šaubos, ka regulāri var to normu saķert, pie tam, daudzko nosaka laikapstākļi, lielā vējā nemaz nepamakšķerēsi tajā jūrā.
Bet, ja jau ir tik traki, tad lūdzu- loģiski argumentētu pamatojumu, un licencētās makšķerēšanas organizētājs nosaka, piemēram,
normu- 2 līdakas un 2 zandarti makšķerēšanas reizē.

andzus69, 19.novembris 2013, 17:29
Ne reizi neesmu palicis bez loma bet man radās princips šo tēmu celt un celšu kamēr bēs rezultāts. Nav ko tēlot ezera īpašniekus

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:36

Šeit tu rezultātu nepanāksi. Te neko nelemj.

V.S.O.P., 19.novembris 2013, 17:41
Tak vajag mēģināt un ir iesaistītas citas intereses.

Arnis1973, 19.novembris 2013, 17:48

Nu mēģini. Pēc tam pastāsti - ko panāci.

V.S.O.P., 19.novembris 2013, 17:50

Šaubu nav
19.novembris 2013, 17:55 | links
 
Arnis,tu uz velci dragā???

udo733, 19.novembris 2013, 17:51

Mācos
19.novembris 2013, 17:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager