Par Latvijas Pastu

Māri,
nesprēgā ja?Šeitan tiek risinātas globālas katra copmaņa interesējošas lietas...:)A kā tad citādi mēs tos foreļus un sīģus regulāri attransportēsim?...))
27.februāris 2014, 15:19 | links
 
eMKa, izlasi pašu pirmo ierkstu, tur visa sāls! Tālāk kā jau visos topikos šeit :D:D:D
27.februāris 2014, 15:39 | links
 
:D cik jauks topiks! Vismaz viens otrs var izpausties un "atmaskot" pasta shēmas un attiecīgo, darbībā iesaistīto, katras ķēdes posma motivāciju un iespējamo krāpniecību.
Bravo!!! :D
eMKa, 27.februāris 2014, 14:45


Esi pārliecināts ka izpaužos? Kā saka, grīda ir tava.
27.februāris 2014, 15:49 | links
 
eMKa, izlasi pašu pirmo ierkstu, tur visa sāls! Tālāk kā jau visos topikos šeit :D:D:D

Lucky, 27.februāris 2014, 15:39


Zini, izlasīju :) tāpat kā par pensionāru pensijām un visu pārējo :D
27.februāris 2014, 17:01 | links
 
kāds tūkstotis vīru vismaz no cabelas iepērkas, es tajā skaitā, cik nu regulāri. ja kāds var sistēmu sīkāk izskaidrot, tas tak lieiliski.
27.februāris 2014, 17:52 | links
 
Varēs pasmieties ja pēc dažu mēnešu garas izmeklēšanas izrādīsies, ka Cabeļi Lucky pakā tos voblerus neielika
27.februāris 2014, 23:00 | links
 
Labrīt!
Nu jūs Zb,šitā nolikt Latvijas pastu!Latvija vispār ir katra cilvēka sapņu zeme,ar savu veiksmes stāstu!Un Latvijas pastā strādā paši godīgākie cilvēki latvijā....
28.februāris 2014, 06:16 | links
 
Man Cieriti LV pasts jau en bankroteja, Terikas pasts ir 30min kajam attaluma.
Pasts ir biznesa mironis, man rekinos vien menesi irjasamaksa LV pastam ap 10 ls ( neta pa brivu ) un jaizstav kaskjigu penzionaru rinda.
Senais pasta sefs Droiskis bija liels pedofiils un pedarasts, noveda pastu lidz bankrotam ka jabut LV. Info no mana sena drauga, sporta meistara SAMBO, kurs bija Droiska personigs miesasargs arri seksa tuures uz Taizemi.
Coms ir normals, hetero........... bet sit labi.
Za sport.
28.februāris 2014, 10:33 | links
 
Man Cieriti LV pasts jau en bankroteja, Terikas pasts ir 30min kajam attaluma.
Pasts ir biznesa mironis, man rekinos vien menesi irjasamaksa LV pastam ap 10 ls ( neta pa brivu ) un jaizstav kaskjigu penzionaru rinda.
Senais pasta sefs Droiskis bija liels pedofiils un pedarasts, noveda pastu lidz bankrotam ka jabut LV. Info no mana sena drauga, sporta meistara SAMBO, kurs bija Droiska personigs miesasargs arri seksa tuures uz Taizemi.
Coms ir normals, hetero........... bet sit labi.
Za sport.
yoyo, 28.februāris 2014, 10:33


Intīmās aizraušanās nevaru komentēt. Par Pedofīlijas sižetu Stašāns ar Rupkusu dabūja tv gada balvu.

Bar bankrotu gan pilnīgs ... Droiskis "atstāja" pastu ar +14 miljoni latu.
28.februāris 2014, 11:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager