Atkarības

Būtu interesanti šo patirzāt, padalīties pieredzē, iespējams kāds(a) gūtu noderīgu informāciju no šīs tēmas.
Vispār LSD veselībai ir daudz nekaitīgāks kā cigaretes un alkohols.
31.decembris 2015, 00:31 | links
 
Ok,Ziemeļnieki,kapēc nav dzirdēts par Somu,Zviedru,Norvēģu,Islandiešu nepanesību?

legionars, 31.decembris 2015, 00:09


Redzi Skandināvijā pat aļņi pļēguro :) gan jau būsi redzējis bildes, video ar pillā zviedru aļņiem, kuri vēlā rudenī saēdas ierūgušus ābolus. Bet ja nopietni te tūkstošgadīgas tradīcijas vainīgas, dienvidos, piemēram Ēģiptē brūvēja kviešu alu, Mezopotāmijā vīnus. Tikmēr čukči un eskimosi dzēra valzirgu asinis :)
31.decembris 2015, 00:29 | links
 
Tu vienkārši palasi veikala plauktā ko tu pērc, pēc tam pamēģini atrast ko katrs E nozīmē, ir literatūra un droši vien, ka aŗī netāvar ko atrast. Un tad būs skaidrs kur palika imunitāte. Zīdaiņu barībā jau ir visāda Huiņa - muiņa. Visi ir aizņemti, fiksā ēšana, jo veselīgo nevar atļauties un arī nemaz tik viegli to nav dabūt. nu viss komplekss pasākums.
Čukčiem ir ģenētiska lieta kā visām Ziemeļu tautām - nepanesamība uz alkoholu. Dienvidu tautu gēni ir pieradināti pie sarūgušiem augļiem, rūguma produktiem - tie satur alkoholu. Nu kaut kādi ziemeļnieki jau ir aklimatizējušies šajā
jautājumā.
Ne par velti - vienam ielej 100 gramus, viņš paliek nekontrolējams, cits izrauj litru šnabja un tad tikai sāk ko darīt. Senču gēni.

30.decembris 2015, 23:38 | citēt | nosūdzēt | links

Nav slikti, tāpēc jau arī "brīnumi" ģenētiskā līmenī notiek pie čukčām, bet kā tad ar pašmāju tautiešiem? Kad tad tā ģenētika nonāks līdz mūsu šūniņai? Un cik labus varēsi kādam(ai) nodot?
31.decembris 2015, 00:26 | links
 
Tu vienkārši palasi veikala plauktā ko tu pērc, pēc tam pamēģini atrast ko katrs E nozīmē, ir literatūra un droši vien, ka aŗī netāvar ko atrast. Un tad būs skaidrs kur palika imunitāte. Zīdaiņu barībā jau ir visāda Huiņa - muiņa. Visi ir aizņemti, fiksā ēšana, jo veselīgo nevar atļauties un arī nemaz tik viegli to nav dabūt. nu viss komplekss pasākums.
Čukčiem ir ģenētiska lieta kā visām Ziemeļu tautām - nepanesamība uz alkoholu. Dienvidu tautu gēni ir pieradināti pie sarūgušiem augļiem, rūguma produktiem - tie satur alkoholu. Nu kaut kādi ziemeļnieki jau ir aklimatizējušies šajā
jautājumā.
Ne par velti - vienam ielej 100 gramus, viņš paliek nekontrolējams, cits izrauj litru šnabja un tad tikai sāk ko darīt. Senču gēni.
30.decembris 2015, 23:38 | citēt | nosūdzēt | links
Un Tu,Domātāj vienmēr veikalā ieciklējies uz visiem E vitamīniem:),es domāju,ka nē,jo savadāk Tev veikala apmeklējums sanāktu diezgan pailgs,jebšu Tava mājas misene papildinātos ātrāk,nekā Tu spēj nopelnīt,neaizmirsti šajā sakarā arī to,ka starp tiem e ir arī citronskābe un citi sen zināmi padomijas produkti!

Ok,Ziemeļnieki,kapēc nav dzirdēts par Somu,Zviedru,Norvēģu,Islandiešu nepanesību?
31.decembris 2015, 00:09 | links
 
Nu jau kādus 5 gadus nesmēķēju - izlasīju Alana Karra grāmatu "Kā viegli atmest smēķēšanu?" - pirms tam nesekmīgi mēģināju reizes 5-cas.Smēķēju += 30 gadus.Pašsajūta ideāla,klepus pazudis,nauda ķešā.
Dzeršanu atmest ir krietni grūtāk - tur man palīdzēja Elmārs Spodris (www.spodris.lv).Noņem domas par alkoholu,iespējams ,jāiet vairākas reizes.Tie,kas apzinās problēmu,tiem derēs.Nav bezmaksas pasākums.
Otrās dienas sajūtas ir ideālas.Nav pohu.Dzīvo savu dzīvi nevis mokies pohās.
Katram jau tā lietiņa ir individuāla.

fish1, 30.decembris 2015, 23:35



Kādi trīs pipari+ ar šo grāmatu staigājām, viena no beibēm pat lepni paziņoja -vsjo ,ja uže dve nedeļi ņekurju-. NU ir tā ,ka viss sen aizmirsts , bet laiciņu iepriekš APD tos pīpātājus...velkam visi uz nebēdu un šo atceramies, rekords- 2mēnēši (siev).

Liels paldies par informāciju.
30.decembris 2015, 23:56 | links
 
vislabaka metode ir pirma ledus asaru cope...nav laika kad pipet :D
30.decembris 2015, 23:53 | links
 
Starp citu - tiem, kuri pīpējuši visu mūžu, atmešana var izrādīties nāvējoša, dēļ tā, ka sāk tīrīties asinsvadi un rasties trombi, dēļ kā infarkts. Bet nu varianti šeit dzirdēti dažādi, cits saka, ka attiecoties tikai uz tiem, kas stipro
tabaku ir lietojis.

Nu re, tāds ir tavs viedoklis, pieļauju ,ir cilvēki, kas līdzīgi domā, vai arī stāstu līdzīgu dzirdējuši. Neesmu saistīts ar medicīnu, bet manuprāt tas ir "ja ne sviests, tad margarīns".
30.decembris 2015, 23:41 | links
 
Nu jau gandrīz gadu nepīpoju.. Mēģinājumi atmest nemaz nebija daudz, vienmēr dzīvoja doma par to. Kādu dienu gāju uz veikalu pēc kārtējās smēķu paciņas, taču veikalā iedomājos- ne šodien un saderēju ar sevi, ka vairs nekūpināšu sevi. Ar katru nākamo stundu izaicinājums auga, līdz beidzot vēlēšanās pēc dūma pazuda. Visgrūtāk gāja pirmos divus mēnešus, jo īpaši sēžot upmalā pie makšķerēt. Tagad pat neprasās. Īsāk sakot vajag iedvesmu un vēlēšanos, tad viss izdosies, ko arī novēlu jums visiem Jaunajā gadā!
30.decembris 2015, 23:38 | links
 
Laimīgu jauno Gadu!
30.decembris 2015, 23:38 | links
 
Labāk pajutā kur mazuļiem (bērniem) pazudusi imunitāte? Ome tava i ieņēma i iepīpāja i uz lauka pašiverēja. Kā tad tā ir sanācis ka "atkarīgajiem"šis cipars tik pat kā neaizsniedzaams?
30.decembris 2015, 23:06 | citēt | nosūdzēt | links


Palasi rūpīgāk,tā nebija mana ome:)Protams par imunitāti arī var daudz un dažādi runāt,bet kāpēc čukčiem joprojām nav imunitātes pret alkoholu pēc tik daudz gadiem krieveļu jūgā?

legionars, 30.decembris 2015, 23:28


Tu vienkārši palasi veikala plauktā ko tu pērc, pēc tam pamēģini atrast ko katrs E nozīmē, ir literatūra un droši vien, ka aŗī netāvar ko atrast. Un tad būs skaidrs kur palika imunitāte. Zīdaiņu barībā jau ir visāda Huiņa - muiņa. Visi ir aizņemti, fiksā ēšana, jo veselīgo nevar atļauties un arī nemaz tik viegli to nav dabūt. nu viss komplekss pasākums.
Čukčiem ir ģenētiska lieta kā visām Ziemeļu tautām - nepanesamība uz alkoholu. Dienvidu tautu gēni ir pieradināti pie sarūgušiem augļiem, rūguma produktiem - tie satur alkoholu. Nu kaut kādi ziemeļnieki jau ir aklimatizējušies šajā
jautājumā.
Ne par velti - vienam ielej 100 gramus, viņš paliek nekontrolējams, cits izrauj litru šnabja un tad tikai sāk ko darīt. Senču gēni.
30.decembris 2015, 23:38 | links
 
Nu jau kādus 5 gadus nesmēķēju - izlasīju Alana Karra grāmatu "Kā viegli atmest smēķēšanu?" - pirms tam nesekmīgi mēģināju reizes 5-cas.Smēķēju += 30 gadus.Pašsajūta ideāla,klepus pazudis,nauda ķešā.
Dzeršanu atmest ir krietni grūtāk - tur man palīdzēja Elmārs Spodris (www.spodris.lv).Noņem domas par alkoholu,iespējams ,jāiet vairākas reizes.Tie,kas apzinās problēmu,tiem derēs.Nav bezmaksas pasākums.
Otrās dienas sajūtas ir ideālas.Nav pohu.Dzīvo savu dzīvi nevis mokies pohās.
Katram jau tā lietiņa ir individuāla.
30.decembris 2015, 23:35 | links
 
labi, ka es atmetu nesākot :)
1995. gads pa Jāņiem pēdējā. Un nekādas cigas vairs, nekādas ūdenspīpes utt.

Domaataajs, 30.decembris 2015, 22:30

Nekādu padomu ar šo neesi devis tiem kas pīpā (atkarīgajiem):(

skutans, 30.decembris 2015, 22:33


Es devu padomu nesākt ;). Protams, ka laiku atpakaļ neatgriezīsi. Citi lieto Tabex kaut kādu tur, bezrecepšu laikam, dažādi tur, vājaki, stiprāki. vienu mēnesi izdzer to normu un it kā labi esot, Protams, sākot to dzert, smēķi jāizmet. Kā viņš tur darbojas, nezinu, tad jāprasa aptiekā. Galvenais pēc tam ir neatsākt kāda pasākumā atkal to daŗīt. Čalis teica, kamēr dzēris to drapi, smēķi pa naktīm sapņos rādījušies. Diemžēl kaut kādā pasākumā pakļāvies kārdinājumam un atkal velk, bet nu atkal mēģināšot tikt vaļā ar to pašu metodi.
Starp citu - tiem, kuri pīpējuši visu mūžu, atmešana var izrādīties nāvējoša, dēļ tā, ka sāk tīrīties asinsvadi un rasties trombi, dēļ kā infarkts. Bet nu varianti šeit dzirdēti dažādi, cits saka, ka attiecoties tikai uz tiem, kas stipro tabaku ir lietojis. Ej nu tu zini kā tur patiesībā ir. es zinu pāris večus, kas vilkuši visu mūžu no studentu laikiem līdz pensijai tad atmeta, kad dakters pateica un nekāda vaina, staigā jau vairākus gadus.
30.decembris 2015, 23:30 | links
 
Labāk pajutā kur mazuļiem (bērniem) pazudusi imunitāte? Ome tava i ieņēma i iepīpāja i uz lauka pašiverēja. Kā tad tā ir sanācis ka "atkarīgajiem"šis cipars tik pat kā neaizsniedzaams?
30.decembris 2015, 23:06 | citēt | nosūdzēt | links


Palasi rūpīgāk,tā nebija mana ome:)Protams par imunitāti arī var daudz un dažādi runāt,bet kāpēc čukčiem joprojām nav imunitātes pret alkoholu pēc tik daudz gadiem krieveļu jūgā?
30.decembris 2015, 23:28 | links
 
Mani pa lielam ar mārketings neietekmē,protams dabīgo produktu nav daudz palicis,bet vai tad tāpēc mums skumt:)?

legionars, 30.decembris 2015, 22:57


Labāk pajutā kur mazuļiem (bērniem) pazudusi imunitāte? Ome tava i ieņēma i iepīpāja i uz lauka pašiverēja. Kā tad tā ir sanācis ka "atkarīgajiem"šis cipars tik pat kā neaizsniedzaams?
30.decembris 2015, 23:06 | links
 
Mani pa lielam ar mārketings neietekmē,protams dabīgo produktu nav daudz palicis,bet vai tad tāpēc mums skumt:)?
30.decembris 2015, 22:57 | links
 
viss sākas ar jautājumu,vai vēlos kautko mainīt?ja jā,tad lielo ļaunumu var mēģināt aizstāt ar mazāk kaitīgu,vai ideālā gadijumā vispār nogriest,pamatā visa tā vajadzēšanas huiņa ir galvā,var mēģināt iestellēt domu ka ,špička ko zelē ir smēķis,sulas glāze ir čarka utt,kas zin varbūt aiziet,personīgi smēķi izmetu 89,iemesls?kamēr veči sēdēja svētajā perekurā,paspēju nopelnīt čarkai,tā arī aizgāja,03 gada sākumā pamēģināju nelietot grādīgo,bļin iepatikās,vai esmu ko zaudējis?domāju ka nē,arī ģimene ir par visiem 100% starā
30.decembris 2015, 22:55 | links
 
Atkarība no copes,dūma vilkšanas un protams meitukiem,par alkoholu vispār neko nesaku!Neko negrasos atmest,pat tagad,šo rakstot,ierauju aliņu,uzpīpēt ar tūdaļ aiziešu:)!Ja kāds jautās,kapēc-vienkārši patīk!Viens babuks labu laiciņu atpakaļ teica,ka dzīvošu ilgi un laimīgi,tad kāpēc sev to prieciņu liegt:)!Čēŗčilam ar reiz jautāja,kāds ir viņa dzīves moto,uz ko viņš atbildēja,ka maksimums viskija,cigāri un Nekāda sporta-nemaz tik maz viņš arī nenodzīvoja!Pie tam,mana čoma vecmuttere nodzīvoja līdz 94 gadiem,lai gan pīpēja bezfiltrenes,reizi nedēļā kārtīgi ierāva sīvo un vēl bija spēks baļļukā uzgriezt danci!Tā ka vīri,spēks ir gēnos un galvā!

legionars, 30.decembris 2015, 22:40


Šamie lietoja citu pārtiku uzturā "nabija mārketinga"...
30.decembris 2015, 22:45 | links
 
Atkarība no copes,dūma vilkšanas un protams meitukiem,par alkoholu vispār neko nesaku!Neko negrasos atmest,pat tagad,šo rakstot,ierauju aliņu,uzpīpēt ar tūdaļ aiziešu:)!Ja kāds jautās,kapēc-vienkārši patīk!Viens babuks labu laiciņu atpakaļ teica,ka dzīvošu ilgi un laimīgi,tad kāpēc sev to prieciņu liegt:)!Čēŗčilam ar reiz jautāja,kāds ir viņa dzīves moto,uz ko viņš atbildēja,ka maksimums viskija,cigāri un Nekāda sporta-nemaz tik maz viņš arī nenodzīvoja!Pie tam,mana čoma vecmuttere nodzīvoja līdz 94 gadiem,lai gan pīpēja bezfiltrenes,reizi nedēļā kārtīgi ierāva sīvo un vēl bija spēks baļļukā uzgriezt danci!Tā ka vīri,spēks ir gēnos un galvā!
30.decembris 2015, 22:40 | links
 
Par pašu atmešanas procesu varu padalīties, ka atmetu atvalinājuma laikā, laukos pie ūdens un COPĒJOT. par cik parasti copējot visvairāk nopīpējas, tad tas bija labs pamats. Zinu, ka laikam pilsētā nebūtu izturējis to sākumu, jo lomka bija konkrēta. Bet kā jau teicu, bija motivācija un nebija bailes ! Galvenais sevi nebaidīt, jo tikai bailes ir tas kas mūs attur vai salauž. (kā būs, kā es dzīvošu, kas notiks, kā es tikšu galā ar to vai to..) tie ir tie jautājumi, kas atbaida un liek salūzt vai pat nesākt. Tākā nevajag baidīties, ja nesanāks tagad, tad sanāks nakamo reizi! never give up!

Copē tiešām pīpas aiziet vairāk kā ikdienas dzīvē, darbs=cope aptuveni līdzīgs smēķu skaits. Pats labākais ir tas ,ka no rīta ietes kafiju alus kausa izmēros un pusdienas atved mājās... cope dara savu:) Šis moments reizēm zarnu izgriež konkrēti...

Naudas nemaz i neskaitu, kontrabasu iepīpēt nevaru ,ap 3.00eur "mierīgajās" dienās. Šis moments jau ir bijis gana iztirzāts...

Paldies kungi par dalīšanos un padomiem.

Man pēdējie meiģinājumi bija "uz paģirām", nākamā dienā kad tuvu pat CG dūmu negribi sajust. Žēl ,ka šo nepiekopju ,meiģināšu ieņemt pavairāk (šis moments diemžēl riebjas) JG un šo atkārtot.

Cik nu esmu noturējies, "jubilejās ieņemot nervs neiztur"...

skutans, 30.decembris 2015, 22:23


Mans gan kaut kaa vasaras laikaa noķēra konkrētu angīnu ka uz cīgu i skatīties negribējās,tā nu liekas gadus desmit jau atmests.Sen jau netraucē ka apkārt kumarī,ir pat uzvilkts dūms iekapājot,vairs nepavelk ,ja ir gribēšana nomest tad vajag mēģināt,klepus pazūd,sajūtas patīkamākas,kaut kā tā:)
30.decembris 2015, 22:35 | links
 
labi, ka es atmetu nesākot :)
1995. gads pa Jāņiem pēdējā. Un nekādas cigas vairs, nekādas ūdenspīpes utt.

Domaataajs, 30.decembris 2015, 22:30


Nekādu padomu ar šo neesi devis tiem kas pīpā (atkarīgajiem):(
30.decembris 2015, 22:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager