Vimbas

pie vimbaam,par vimbaam,pie citaam ziviim,par citaam ziviim.Bet nu arii vimbai ir savs skaistums,nav ko zivtinju noniecinaat
15.aprīlis 2012, 23:51 | links
 
To Andris G....
EE zivīgajā upē;)
16.aprīlis 2012, 10:10 | links
 
To itāli.
Ja nēesi ķēris tev to nesaprast;) Tas ir kūlts, tās ir paražas tas ir lielākais pasākums pavasarī(agrā). Vienam meita citam māte;)
16.aprīlis 2012, 10:12 | links
 
To Lokijs!
Es tev jūtu līdzi, bet domāju kad vari aizmirst par kātiem...es zinu kad izklausās ļauni, bet tā ir:) Kāti labi ir svētāki par miesīgu sievu, lai cik viņa ir skaista.
Man čomam sieva no piektā stāva nolidināja kātus leja....gandrīz džeks dabūja sēdēt, par vardarbību ģimenē:D
16.aprīlis 2012, 10:15 | links
 
Dr.: tasdjeks peectam sievu lidināja pa logu? :)

Isteniibaa skarbi, žēl to ģimeni. jo ja copmaņa sievietei šitāds naids uz maksšķerēšanu, tur ir ļoti dziļas problēmas ģimenē. :((( Gan jau puisis bija ko citu sastrādājis, ja nē tad to sievišķi jāved ārstēties. Kāpēc precēja copmani, ja tāds naids uz partnera vaļsprieku?

Es neesmu precējies, bet man visi meituki jau sākuma stadijā ātri uzzin par manu "kaiti" un lieku noprast, ka ar to būs jārēķinās arī turpmāk.
Varbūt kāda var arī dēļ tā atkrīt, bet tas ir labāk, nekā companim dzīvot ar kautkādu mistiksu (lidzcilvēka) uzbūvētu vainas apziņu un bezmazvai pēc copes reizes, tad "jāatpelna" reitings.(izņemot, ja tas ar veselīgu attiecību forma) Pamatu pamatos tas noved pie recidīva vienai vai otrai pusei. tad ir tie varianti, ka vecais norāvies no ķēdes ij tad komplektā vēl pārcepumojās no priekiem, un tad akal ir šaize. Nebeidzamais loops.

vot pirmdies psihoanalīze :)))
16.aprīlis 2012, 11:21 | links
 
kā anekdotē:

...Sieva trijos naktī klusiņām izlien no gultas, aizlavās līdz pieliekamajam, kur stāv vīra makšķerēšanas piederumi. Ar cirvja palīdzību viņa sacērt visas makšķeres, ar skābi aplej spoles un auklas. Pārlaužot pār celi spiningu, ar izpildīta pienākuma sajūtu sirdī, viņa apguļas blakus sava vīra siltajam sānam un mīļi pieglaužas tam...jā... Viņai dzīvot atlika tikai divas stundas.
16.aprīlis 2012, 12:46 | links
 
Vakar ar copesbieru izceļojāmies pa Bauskas apkārtni. Mums zināmās, ne tik presingotās vietās ūdens priekš pludiem bija vēl nedudz par augstu, pamēģinājām pāris vietās, rezultāts 0, piebraucām pie citām vietām, neviens no copmaņiem ar dižiem lomiem palielīties nevarēja. Pārcēlāmies uz pilsētu - stadionu, tur pa 4,5 h normu salasīt varēja.
Ne asakas!
16.aprīlis 2012, 15:17 | links
 
Vakar biju tajā pašā vietā, kur 4dien. laiks labs, bet no 14 līdz19 tikai sīkie grabināja un grauza nost.
tad kaiiņš izcēla vienul tad es un tad panesās. Bet sāka palikt tumšs un bija jādodas prom. & krastā, 3 norāvās. Skaidrs bija viens - uz nakti būš ņēmiens...
16.aprīlis 2012, 20:31 | links
 
Foxi čā! Noreklamē nedaudz savu dīķi, kas tur ir un cik maksā, cope jau sākusies?
17.aprīlis 2012, 15:26 | links
 
Robchik -chā !!! :))
Vēl nekas nenotiek, auksts vēl.
Kad nāks tuvāk došu ziņu, tagad vimbās jāiet :D
17.aprīlis 2012, 18:38 | links
 
ka ar vimbam bartas upe tagad ir?
17.aprīlis 2012, 18:43 | links
 
cālēn - palasi attiecīgo sadaļu - Bārtas upe
17.aprīlis 2012, 19:43 | links
 
Lielupē 2,5 stundu laikā norma. Garnele nestrādā, mušu kāpuri ar slieku
17.aprīlis 2012, 20:20 | links
 
SVEIKI ĻAUTIŅI.Biju pie b,kāpas no plkst 06.30-07.30 3 vimbas no 36-39 cm,1 jūras rauda pēc tam sākās sīkie.
17.aprīlis 2012, 21:28 | links
 
ar kadu pastaisiitu bariibu labaak iebarot vimbas!??
19.aprīlis 2012, 20:09 | links
 
Vai kāds ir bijis Irbē uz vimbām šogad? kādi rezultāti?
20.aprīlis 2012, 10:24 | links
 
Labdien!apskraidiju visu google,nekur nevaru atrast makskeresanas noteikumus 2012 gadam.
Vairak man intrese punkts par vimbu kershanu!
No kura,lidz kuram datumam var kert Gauja?
varbut kaads zin,saitu kur var atrast tos noteikumus? ))
20.aprīlis 2012, 14:53 | links
 
 
Vimbu liegums Gaujā ir no 31. decembra līdz 1. janvārim (neieskaitot).
20.aprīlis 2012, 15:44 | links
 
Ko lai saka, iemarinēju vakar jēlu, tikai cukurs un sāls 1:3 kā Zivinieks minēja, šodien ar visiem dienas stresiem pa darbiem ņemoties, piemirsu par zivi, sieva atģādināja. Paņēmu izgrieztās filejas, noskaloju lieko, sagriezu krusteniski asaciņas, sagriezu kā lasi un liku uz maizes, uzbēru pipariņu un sāli, diemžēl sīpols nebija, abi kožam un garšojam. Goda vārds, es i uz pakaļas, fantastiski garšīgi, es nekad neko tādu nebiju gaidījis, no šīs dienas šī zive iet manā racionā un atvainojos tai par asaku bunti. apēdu divas filejas, nesajutu nevienu asaku. Vēlreiz saku ka fantastika.
23.aprīlis 2012, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager