Vimbas

Piemetīšu savus 5 centus diskusijai par zivju skaitu copes reizē

1. Rietumos liela daļa zivis lomā vispār nepatur- CR princips. Un - daudzās valstīs tas pat nav obligāti- vienkārši tā iegājies. Rezultātā- daudz lielu zivju, brakars ir kaut kas unikāls, par ko vispār pusvalsts cepas. Pavisam cita kultūra
2. Austrumeiropa- nu zivis patur, kā smejies, daudzi ar varu mazu žani aiz olām staipa, lai minimālo izmēru sasniegtu, stiepj ar maisiem, kastēm, ja savādāk nevar, tad jēlu upmalā aprij, acis samieguši, bez sāls un pipariem. Pierasts, ka jāgrābj, ja ir, jo var nebūt. Pluss vēl jāpalielās, kāds es varens copmanis- saskaldīju cukura maisu ar zivīm. Kādām- nav svarīgi, galvenais ir maiss....
3. Trešās pasaules valstis- okei, saprotu- nav ko rīt, bet krāns stāv un bērni sataisīti pilna būda- nu labi, tikai atcerieties, ka mazbērniem var nākties blusas ķert, ne zivis, jo vienkārši tās būs iznīdētas.
Rezumē- ne mēs nabagi, ne mēs bagāti- nu tad ar mēru, jedritvaikociņ, ar mēru. Nu atlaid to kaudzi zivju- paaugsies un būs niknāka vilkšana. Nu izsauc inspektorus, ja brakari plosās- ja nebrauc, tad ar prātu un viltību padariet nekaitīgus. Jo vairāk copmaņu un atpūtnieku, jo mazāk brakaru, jo aktīvāki cilvēki, jo grūtāk mērgļiem plosīties.
UN pilnīgi lieli argumentēt, ka lūk es kā protestu tagad katru asaku likšu maisā un stiepšu prom, jo redz tādi un tādi šitā dara. Ja paši darām pareizi, tad arī ar laiku daudz kas cits sakārtojās
11.aprīlis 2019, 22:57 | links
 
Tak neņemiet pierē to Jurasasaris, kaut kāds prātu izkūkojis vecis, laikam vecuma dilērijs iznācis
11.aprīlis 2019, 22:44 | links
 
ivars78 [11.04.19]: Jurasasaris [25m]: Vimba nāk no vienas un tās pašas jūras te lohi 5 tik var bet lt un ee ņem cik gribi ..jobanie lv likumiVajadzētu vēl reņģēm uzšaut limitu makškerējot ar kātu,nu teiksim 20gb,gribi vairāk,licence.ha,ha. Vienmēr esmu uzskatījis,ka copējot ar kātu ļaunumu zivju populācijai nenodarīs,tas vienkārši nav iespējams un basta.
Lv jefiņiem to nesaprast
11.aprīlis 2019, 22:39 | links
 
Jurasasaris [11.04.19]: Vimba nāk no vienas un tās pašas jūras te lohi 5 tik var bet lt un ee ņem cik gribi ..jobanie lv likumi
Vajadzētu vēl reņģēm uzšaut limitu makškerējot ar kātu,nu teiksim 20gb,gribi vairāk,licence.ha,ha. Vienmēr esmu uzskatījis,ka copējot ar kātu ļaunumu zivju populācijai nenodarīs,tas vienkārši nav iespējams un basta.
11.aprīlis 2019, 22:26 | links
 
Vimba nāk no vienas un tās pašas jūras te lohi 5 tik var bet lt un ee ņem cik gribi ..jobanie lv likumi
11.aprīlis 2019, 22:14 | links
 
Domaataajs [11.04.19]: Jā, davai noņemam limitu visām zivīm un uzņemam laiku pēc cik gadiem visi, kas copes laikā regulāri kursē starp mašīnu un upi sāks kaukt, ka tīklinieki visu izķēruši.
Blin Igaunijā limits tik pāris zivim . lašiem forelem alatai ..samu salāti un vēl kko nevarēja vispār ..asarim jūrā tik pārējās njem cik gribi..tu gribi teikt viņiem nav zivis ...ko mūldi
11.aprīlis 2019, 22:12 | links
 
Lielākā daļa tāpat patur šobrīd cik vēlas nevajag liekuļot.
11.aprīlis 2019, 22:11 | links
 
Jā, davai noņemam limitu visām zivīm un uzņemam laiku pēc cik gadiem visi, kas copes laikā regulāri kursē starp mašīnu un upi sāks kaukt, ka tīklinieki visu izķēruši.

Domaataajs, 11.aprīlis 2019, 21:45

Tā jau ir ,ka tie po.ujisti patiesībā apzog pārējos un pēc tam čīkst gan par zivju trūkumu gan par pie.irstajām copes vietām.
11.aprīlis 2019, 22:09 | links
 
Domātāj , ja tev nav saprašana par vimbām tad nemurgo viņas jūrā ir tikpat daudz cik ezeros pliču, tad uzliekat pličiem ar liegumu un raudām arī.
11.aprīlis 2019, 22:07 | links
 
Jā, davai noņemam limitu visām zivīm un uzņemam laiku pēc cik gadiem visi, kas copes laikā regulāri kursē starp mašīnu un upi sāks kaukt, ka tīklinieki visu izķēruši.
11.aprīlis 2019, 21:45 | links
 
MV-F [11.04.19]: Kam Jums 10 vai vāirāk vimbas, aiznesot mājās piecas, kuras katra sver 600-800 g, var pieēsties līdz "acīm".
Katru dienu lietot uzturā vienveidīgu pārtiku nav labi.
Lai paliek 5, pārējās ķer un met atpakaļ upē.
Ko tu vari pļutit ..limitu vajag vispār noņemt ..ka citās valstīs blakus mums...viņiem bez limita ..jūra viena ..tik tupaki lv tādu kko var izdomāt
11.aprīlis 2019, 21:33 | links
 
Ēst,neēst,ķert neķert,pašiem jums ne zajebala ,ir taču sadaļa kur var izliet savu sirdi jopcik,Cl toč paliek par tādu apdalīto forumu.
11.aprīlis 2019, 21:04 | links
 
Tādu ir mazākums.Lielākā daļa nenoķer.
11.aprīlis 2019, 20:52 | links
 
Vai kāds var pateikt cik ir tādu kuri aiziet noķer cik vajag ēšanai un iet mājās.
Tad jau nav vajadzības pēc copes veikaliem un visas tās industrijas kura visus tos pričindālus ražo. Zivis būs kā mudž un varēs ķert ar rokām.
Un nevienam neinteresēs šāds forums jo nebūs par ko diskutēt. Visiem būs pie kājas ar kuru roku kādu zivi pusdienām būtu noķerts.
Salienam alās un ietērpjamies ādas un būsim super zaļi. Pie tam ar garantiju vēl tūkstošiem paaudzes varētu ķert zivis.
Galīgs murgs... jāiet jāierauj, bļin
11.aprīlis 2019, 19:40 | links
 
tur ir dauz lielākas un šito mazo pienācās atlaist tur jau pat 1 sviestmaize nesanāk un es jau teicu ka neeju kad nav vajdzīgas zivis kaut varu uz copi iet katru dienu
11.aprīlis 2019, 18:42 | links
 
aizej un paod vienreiz nopirku līni un vairs neko tur izņemot siļķi nepērku un priekš manis tie upes tīklu licēji kaut izput
11.aprīlis 2019, 18:34 | links
 
daksa [11.04.19]: skaidrs ka sadisti es nemaz neeju ja man nav vajadzīga ēšanai.gribētu redzēt ko teiktu lie laidēji vaļā nkad šos slīcinātu tā pat vie
A kam Tu to forelīti, kas Tavā bildē, gāji ķert un laidi vaļā?! Tad Tu nebiji sadists? :)))
Tukša iršana!
11.aprīlis 2019, 18:33 | links
 
Labāk un pareizāk būtu vispār neiet copēt! Ēšanai zivis jāpērk tirgū!
Nav ko mocīt zivis! :)))))))
11.aprīlis 2019, 18:26 | links
 
skaidrs ka sadisti es nemaz neeju ja man nav vajadzīga ēšanai.gribētu redzēt ko teiktu lie laidēji vaļā nkad šos slīcinātu tā pat vie
11.aprīlis 2019, 18:17 | links
 
Nevis ķer un met atpakaļ,bet ej mājās ! Te jau vienreiz gudrs cilvēks uzrakstīja,ka vimba ir ļoti vārīga zivs,pēc samocīšanas var neizdzīvot !Tapēc vai nu apēd,vai liec mierā ! Nevar ar dzīvo radību spēlēties,vai nu barības ķēde vai ķer zivis kas to pacieš,piem. karpas ar atbilstošu inventāru-gultiņām u.t.t.

Arvids8, 11.aprīlis 2019, 16:15



Tad jau tie, kas ķer un met atpakaļ = sadisti, lai vispār sēž mājās :D
11.aprīlis 2019, 16:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager