Vimbas

Braukt ar moskviču vai bembi ar nekādas starpības.:)
Fīderis-zivju ķeršana;
Gruntene ar svinu-makšķerēšana.
Vai ir starpība?
3.aprīlis 2017, 22:06 | links
 
,,un es vien gribu teikt, ka fēderistiem nevajadzētu celt degunus gaisā, jo fīderis nevienā no pozīcijām neapsteidz grunteni vulgaris,,, tas ir vien makšķeres paveids, ne vairāk !
Līdzīgi, kā karpinieki vai MM iedomājas sevi augstākā rangā par citiem makšķerniekiem esam !
3.aprīlis 2017, 20:59 | links
 
Bušmen, ar to es gribēju teikt, ka stiprā strumē es neredzu zatšķirību ar ko copē-gruntenes sistēma jeb fideris. Manā skatījumā straumes spiediens uz auklas padara abus vienlīdz jūtīgus jeb nejūtīgus. Mans viedoklis.
3.aprīlis 2017, 20:45 | links
 
.. ! jūtīgums IR : auklas diametrs+svina(barotavas) svars+ attālums+straumes ātrums !
Nu un kur starpība, ja man teleskopiskā makšķere 3,6m ar testu 100gr. Arī lieku uz žāklīšiem! Kur tā starpība jūtībā ?????
3.aprīlis 2017, 20:38 | links
 
Par tēmu fideris-gruntene manas domas: fideris ir labāks dēļ sava jūtīguma, bet kāds nahren jūtīgums straumē, kur jākabina 100+ grami barotava? sgtraume nospriego auklu, tā pati pašaizciršanās vien ir. Tikai gaumes jautājums, ar ko copēt. ar barotavāv 70 mīnuss grami cits stāsts. tikai un vienīgi mans viedoklis. Galvenais lai veči paši apmierināti ar ko velk.
3.aprīlis 2017, 20:32 | links
 
.. dev : un kas liedz grunteni pārmest biežāk ! ? :)
..raivo022 baigi nepārliecinoši subjektīvs arguments,,,bez dajelkāda pamatojuma,,tīrs fetišs patīk, jo patīk un viss :) !
3.aprīlis 2017, 18:54 | links
 
No pieredzes - makšķerēju ar grunteni un fīderi vienlaicīgi un rezultāts bija 10 ; 1 par labu fīderim. Tas bija jau labu laiku atpakaļ, kad iegādājos pirmo fīderi lai izmēģinātu kas tas par zvēru un tagad jau daudzus gadus uz grunteni vairs neskatos virsū. Iesaku izmēģināt un saopratīsi to starpību. :)))
3.aprīlis 2017, 18:47 | links
 
..tik un tā, nesaprotu, kapē tāda pārākuma dvesma no fēderistiem pret grunteņotajiem !
..nu uzlieku es gruntenei barotavu,,,un palieku par tādu pat fīderistu,,,kur škirba ???
,,man personīgi fīīderkāts nepatīk viena vienīga iemesla pēc - ... salikšana un jaukšana transportēsanai un siešana spices maiņai ! Teleskopisko grunteni, atbraucu, izvilku viss vietā pieliku svinu vai barotavu...un aidā !

bushmans, 3.aprīlis 2017, 14:44


fīderis manā izpratnē nenozīmē tikai pielikt barotavu. ar fīderi tu pastāvīgi piebaro zivi. ja grunteni pārmet reizi 15 minūtēs, tad baigā jēga tur imho nav no tās "fīderēšanas".
3.aprīlis 2017, 16:55 | links
 
..tik un tā, nesaprotu, kapē tāda pārākuma dvesma no fēderistiem pret grunteņotajiem !
..nu uzlieku es gruntenei barotavu,,,un palieku par tādu pat fīderistu,,,kur škirba ???
,,man personīgi fīīderkāts nepatīk viena vienīga iemesla pēc - ... salikšana un jaukšana transportēsanai un siešana spices maiņai ! Teleskopisko grunteni, atbraucu, izvilku viss vietā pieliku svinu vai barotavu...un aidā !
3.aprīlis 2017, 14:44 | links
 
Njā, man ar grūti to saprast. Kāpēc jācopē ar tik rupjiem rīkiem un jābrīnās, ka cope 99 no 100 reizēm ir švaka.
Ja nopietni, tad liela daļa tā arī copē. Ir jau protams botāniķi, bet paldies dievam maz tādu un zivis var mierīgi vairoties.
o.
3.aprīlis 2017, 11:19 | links
 
..nez kapē, ja gruntene tad automātā striķi pavadām, āķi kā enkuri un pusgarnele uzsprausta !!! :)
3.aprīlis 2017, 11:07 | links
 
Protams, ja tu iemetīsi vimbām ģīmī savu gunteni, kaut ko dabūsi arī bez barošanas. Ja netrāpi, tad barība palīdz tās zivis dabūt nost no ceļa un pievilināt sev klāt. Un nav starpības - vimba, breksis, līnis, ... Galvenais, lai ir tuvumā. Ja nav, tad nekāda super duper dārgā barība neizdzemdēs tev zivis.
3.aprīlis 2017, 11:03 | links
 
Vakar man 10 metri nostāk sēdēja vīriņš ar grunteni "Brutalis". Galā svina piramīda, un divas mazas pavadas ar milzīgiem āķiem un pa pus garnelei uz katra. Meta burtiski blakus. Varat trīs reizes minēt, kā viņam gāja, salīdzinot ar mani.
Piekrītu....vimbu ceļš un laiks ir jāzin, bet tas, ka ar fīderi, barōšanu, smalkām pavadām, mikro āķīšiem un pārs baltajiem visrū var tikt pie daudz labākiem lomiem, tas ir viennozīmīgi!
3.aprīlis 2017, 11:00 | links
 
tieši tā, trapīsi uz *ceļa* - būs !
Netrapīsi, nelidzēs ne sensa,,, ne traper, ne NG, ne kapari ! :)
3.aprīlis 2017, 10:39 | links
 
Zināt un trāpīt uz vimbu "ceļa"!
3.aprīlis 2017, 10:33 | links
 
Te pirms brīža cepās par vimbu piebarošanu un man ir viedoklis par šo tēmu.
Pamatojoties uz trīs gadu desmitu pieredzi varu apliecināt, ka vimbu copē būtiskākais ir īstās makšķerēšanas vietas izvēle konkrētā laikā, - ne piebarošana, ne ēsma, ne rīki, pat ne makšķernieka prasme nespēlē pat ne pusi no tā, ko dod īstā laikā iemest īstā vietā.
3.aprīlis 2017, 10:14 | links
 
No 16.00 - 20.00 . 42 gabalas kaimiņi apdāvināti , vēl padsmit shodi pie krasta zālēs.
3.aprīlis 2017, 00:31 | links
 
Mēmelē pie Bauska pa 3st. 0 vimbas, 1 sapals 700gr.Apkārtējie arī tukšā!
2.aprīlis 2017, 23:01 | links
 
Panesās! Šodien no 16 lidz 20.00 uz fīderi 21 vimba. Vēl apmēram tik pat neatvilku līdz krastam. Cope gandriz nonstopā! Tie, kas uz gruntenēm, bez barotavām uņ pus garneli galā, daudz sliktāk. Tas virs Jelgavas.
Ne asakas!
2.aprīlis 2017, 22:36 | links
 
šodien Bauska 2 cilveku kompanijā apsalutā 0 tas no5.00-12.00 pārbraucu uz mazo juglu divu stundu laikā 2vimbas un 8 raudas bet tadas kādas nekad nebiju dabujis bez buldi 200-250g ñēma uz svaigo garneli ar balto
2.aprīlis 2017, 20:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager