Piekabes

Viss par piekabem
Trio [12.05.20]: ivarsods [Vakar]: to trio Man dulkanam 370 bija respo ar sliedēm u vinču.ir ok ,vienīgi čakars ar lukturu plankas montāžu un demontāžu.Tev noteikti bija šis modelis: https://www.respo.ee/en/trailers/boat-and-pwc-trailers/5363

Es skatos uz: https://www.respo.ee/en/trailers/boat-and-pwc-trailers/8768

Vai

https://www.respo.ee/en/trailers/boat-and-pwc-trailers/5653

Gribās saprast kura ir ērtāk lietošanā, ja braucu uz copi viens.
Manuprat nr 2 un 3 ir udensmociem. Piepusamajai vajag plataku sliedi, savadak atbalsta punkti ir mazi un plēš laivu. Tie rulli ir vairak cieta dibena laivai.
13.maijs 2020, 07:49 | links
 
Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies
2.jūnijs 2020, 21:50 | links
 
Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies

meinys, 2.jūnijs 2020, 21:50


Kad pieslēdz piekabi pie auto,ko rāda panelis(auto)?
visādas alarm lampiņas deg vai ir normāli kā jābūt?
2.jūnijs 2020, 22:00 | links
 
DSV [02.06.20]: Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies

meinys, 2.jūnijs 2020, 21:50

Kad pieslēdz piekabi pie auto,ko rāda panelis(auto)?
visādas alarm lampiņas deg vai ir normāli kā jābūt?
Alarmi nedeg. Volvo xc70 neidegās piekabes kontrollampiņa. Itkā nebūtu pievienota.
Navarai ar nekādu alarmu nebij.
Caddy ari ne.
2.jūnijs 2020, 22:03 | links
 
DSV [6m]: Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies

meinys, 2.jūnijs 2020, 21:50

Kad pieslēdz piekabi pie auto,ko rāda panelis(auto)?
visādas alarm lampiņas deg vai ir normāli kā jābūt?Alarmi nedeg. Volvo xc70 neidegās piekabes kontrollampiņa. Itkā nebūtu pievienota.
Navarai ar nekādu alarmu nebij.
Caddy ari ne.

meinys, 2.jūnijs 2020, 22:03

MAN KOMPLEKTĀ AR A6 VISS TIKAIJAM DARBOJĀS UN PANELIS ARĪ VISU SAPROT. VARBŪT PĀREJA, JA TĀDA IR GĻUČI? KAS TAD NEDEG NO GAISMĀM?
2.jūnijs 2020, 22:07 | links
 
seedoo [02.06.20]: DSV [6m]: Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies

meinys, 2.jūnijs 2020, 21:50

Kad pieslēdz piekabi pie auto,ko rāda panelis(auto)?
visādas alarm lampiņas deg vai ir normāli kā jābūt?Alarmi nedeg. Volvo xc70 neidegās piekabes kontrollampiņa. Itkā nebūtu pievienota.
Navarai ar nekādu alarmu nebij.
Caddy ari ne.

meinys, 2.jūnijs 2020, 22:03
MAN KOMPLEKTĀ AR A6 VISS TIKAIJAM DARBOJĀS UN PANELIS ARĪ VISU SAPROT. VARBŪT PĀREJA, JA TĀDA IR GĻUČI? KAS TAD NEDEG NO GAISMĀM?
Deg viens no gabarītiem, avareikas un pagriezieni, viens no stop uguņiem. Pagriezieni blāvi deg arī tad kad nav ieslēgti.
2.jūnijs 2020, 22:11 | links
 
Pārejas nav
2.jūnijs 2020, 22:12 | links
 
Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies

meinys, 2.jūnijs 2020, 21:50


LED'iem pretestības citas, vai nu jāliek auto atsevišķs bloks (kas nav lēts prieks un galīgi neatmaksājas šrotmašīnā) vai nu kaut kā jāmocās. Es arī savulaik uzliku, visu +/- pielauzu, bet atpakaļgaiats ugunis nedeg līdz šim brīdim. Uz tehnisko katru gadu ņemu no kaimiņa vecu amerikāņu Crayler, kam atpakaļgaitas nav principā un pārbaudītājam tā arī rādu "a nava" :D
2.jūnijs 2020, 22:12 | links
 
kam atpakaļgaitas nav principā un pārbaudītājam tā arī rādu "a nava" :D

zaraza, 2.jūnijs 2020, 22:12[/quote]

Par to bloku arī iet runa.
Atpakaļgaitas gaisma ir vajadzīga priekš trailer,kas ir 2-asu.
2.jūnijs 2020, 22:15 | links
 
Tads bloks maksāja Rumbulas bodē ap 70Ls,ja pareizi atceros.
Man par laimi nevajadzēja pirkt.
2.jūnijs 2020, 22:18 | links
 
Par to bloku arī iet runa.
Atpakaļgaitas gaisma ir vajadzīga priekš trailer,kas ir 2-asu.

DSV, 2.jūnijs 2020, 22:15


visam, kas ražots pēc 2009. (laikam, varu ar gadu kļudīties) gada atpakalģaitām jābūt un punkts, info no tā paša CSDD kur lepni ar to piekabi pirmo reizi aizbraucu ar savu džipu un viss dega izņemot atpakaļgaitu, neizlaida bez variantiem. Tā kā tagad kaimiņa Crysler bez atpakaļgaitām - mašīna legāla, ja vilcējam nav paredzēts no rūpnīcas, tad arī piekabei var nedegt.
2.jūnijs 2020, 22:18 | links
 
Tads bloks maksāja Rumbulas bodē ap 70Ls,ja pareizi atceros.
Man par laimi nevajadzēja pirkt.

DSV, 2.jūnijs 2020, 22:18


nu ar darbu droši vien 200EUR nostāsies... nu un kāds saprātīgs ekonomisks pamatojums ieguldīt tai heverē ~20% no jaunas piekabes vērtības? :D
2.jūnijs 2020, 22:20 | links
 
Tā kā tagad kaimiņa Crysler bez atpakaļgaitām - mašīna legāla, ja vilcējam nav paredzēts no rūpnīcas, tad arī piekabei var nedegt.

zaraza, 2.jūnijs 2020, 22:18[/quote]

Nju mūsu CSDD paziņos ne to vien,nebrīnos.
Man mierīgi igaunis pateica,ka ja pats gribi tad vari uzlikt,bet vajadzība ir tikai 2-asu(obligati).
Zarazam PALDIES par āķīšiem,ko mana meita šodien saņēma!
2.jūnijs 2020, 22:22 | links
 
Zarazam PALDIES par āķīšiem,ko mana meita šodien saņēma!

DSV, 2.jūnijs 2020, 22:22


ņem pa labu :D
2.jūnijs 2020, 22:24 | links
 
ņem pa labu :D

zaraza, 2.jūnijs 2020, 22:24[/quote]

Uz labiem āķīšiem,labi zandartiņi,D
2.jūnijs 2020, 22:25 | links
 
zaraza [02.06.20]: Par to bloku arī iet runa.
Atpakaļgaitas gaisma ir vajadzīga priekš trailer,kas ir 2-asu.

DSV, 2.jūnijs 2020, 22:15

visam, kas ražots pēc 2009. (laikam, varu ar gadu kļudīties) gada atpakalģaitām jābūt un punkts, info no tā paša CSDD kur lepni ar to piekabi pirmo reizi aizbraucu ar savu džipu un viss dega izņemot atpakaļgaitu, neizlaida bez variantiem. Tā kā tagad kaimiņa Crysler bez atpakaļgaitām - mašīna legāla, ja vilcējam nav paredzēts no rūpnīcas, tad arī piekabei var nedegt.
Ko var atkal pļū..... pilnīgu sviestu. Man ir piekabe laivai un NAV NEKĀDAS atpakaļgaitas lampas, izeju tehnisko bez problēmām bez amerikāņiem, ar vācu autiņu.
2.jūnijs 2020, 22:42 | links
 
Man ir piekabe laivai un NAV NEKĀDAS atpakaļgaitas lampas, izeju tehnisko bez problēmām bez amerikāņiem, ar vācu autiņu.

KurmisZ, 2.jūnijs 2020, 22:42


Ogres CSDD aizbrauc un pastāsti... Es ar viņiem stāstīju, ka O1 kategorijai nav obligāti jabūt, bet mani tur pasūtīja motivējot ar Eiropas regulām... Tipa pēc kaut kāda gada, visām jaunām reģistrētām piekabēm principā nevar nebūt atpakaļgaita... Varbūt, ka ja panelī nav lampas kā tādas, tipa amerikāņu piekabe, tikai kaut kā ES tikusi reģistrēta, tad mož i nevajag , bet manai piekabei viņas tur ir, bet nedeg.
2.jūnijs 2020, 23:21 | links
 
zaraza [02.06.20]: Man ir piekabe laivai un NAV NEKĀDAS atpakaļgaitas lampas, izeju tehnisko bez problēmām bez amerikāņiem, ar vācu autiņu.

KurmisZ, 2.jūnijs 2020, 22:42

Ogres CSDD aizbrauc un pastāsti... Es ar viņiem stāstīju, ka O1 kategorijai nav obligāti jabūt, bet mani tur pasūtīja motivējot ar Eiropas regulām... Tipa pēc kaut kāda gada, visām jaunām reģistrētām piekabēm principā nevar nebūt atpakaļgaita... Varbūt, ka ja panelī nav lampas kā tādas, tipa amerikāņu piekabe, tikai kaut kā ES tikusi reģistrēta, tad mož i nevajag , bet manai piekabei viņas tur ir, bet nedeg.
Tāpēc ir ražotājs, kur skaidri minēti piekabes parametri, kuros mimēts, ka vienasu nav paredzēta atpakaļ gaitas gaisma , tas ka lukturis ir neko nenozīmē. Man autiņam aizmugures lukturi arī ir identiski, bet deg tikai viena atpakaļgaitas lampa, jo pēc tevis teiktā vajadzētu tad degt abām un es nevarētu iziet tehnisko, bet redz nav problēmu. Jā, Rīgas csdd arī reiz viens ,, pārgudrinieks,, par piekabes atpakaļgaitas gaismu gribēja pagudroties. Mierīgi pateicu, lai pie kolēģiem pakonsultējas vai netā paskatās specifikāciju. Aizgāja, atnāca, izsniedza uzlīmi un novēlēja laimīgu ceļu.
3.jūnijs 2020, 10:31 | links
 
Man brentex piekabe laivai un neptūns parastā piekabe, abiem nav atpakaļ gaitas lukturu. Skates gāju bez problēmām gan rīgā, gan pagaišo gad ogrē. Neptūns 3gadus vecs, brentex vecāks.
3.jūnijs 2020, 14:15 | links
 
Ezs87 [03.06.20]: Man brentex piekabe laivai un neptūns parastā piekabe, abiem nav atpakaļ gaitas lukturu. Skates gāju bez problēmām gan rīgā, gan pagaišo gad ogrē. Neptūns 3gadus vecs, brentex vecāks.
Man afiteh.
3.jūnijs 2020, 14:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager