Piekabes

Viss par piekabem
Nestājaties intīmajās attiecībās ar kapeiku. Liekat virsū vissezonenes. I pašiem mierīgāk ap sirdi i mazāka iespējamība, ka piekabe jūsu auto aizvilks kur citur, nevis kur stūrējat.
p.s.
13", vai 14" riepas nemaksā tik dārgi cik jūsu autiņa remonts!
15.septembris 2017, 12:24 | links
 
Vo,pareizi Urmass,beidzot izdomájám....
15.septembris 2017, 12:29 | links
 
Padomājiet ari par BM (Bonus Malus) klasi. Ja izraisat CSN (Ceļu Satiksmes Negadijumu), tad jūsu nākamā apdrošināšanas prēmija būs par 30% dārgāka! Tobiš vienreizējā maksas starpība būs lielāka par bu riepu pāri! Tā kā BM klases cikls ir 11 gadi, tad parēķiniet cik jums tas izmaksās gala rezultātā-gandrīz vai lietotas piekabes cenā! :)
15.septembris 2017, 12:31 | links
 
Viss tas ir pareizi,piekrítu 100%,bet jautajums ir vai tádas vissezonas un ziemas riepas ir párdoshaná.Nekad netiku aizdomajies par sho.
Gan jau,kad ir,tagad jau var nopirkt visu,ka tik nauda ir kjeshá...
15.septembris 2017, 12:36 | links
 
Ir ir. Meklējiet pie piekabju ražotājiem un piekabju aksesuāru tirgoņiem.
15.septembris 2017, 12:40 | links
 
Vai tad piekabēm ir kaut kādas īpašas un nekur neatrodamas riepas? Man jau liekas, ka gluži parastas vien ir, tikai izmēri mazāki - +/- tādi, kā Urmaas minēja, bet tas nav nekas neatrodams.
15.septembris 2017, 12:43 | links
 
Atradísim visu,nav problému....
15.septembris 2017, 12:44 | links
 
Vai tad piekabēm ir kaut kādas īpašas un nekur neatrodamas riepas? Man jau liekas, ka gluži parastas vien ir, tikai izmēri mazāki - +/- tādi, kā Urmaas minēja, bet tas nav nekas neatrodams.

Hotentots, 15.septembris 2017, 12:43


Piekabém nekas ípashs un neatrodams nav.Riepa ar visu disku pat ir létáka,bet jautájums bija tieshi par vissezonas riepám.Ja ir,atradísim arí to....
15.septembris 2017, 12:46 | links
 
Viens no veikaliem ir russobalt-Matīsa ielā 92. Varat ari pa šrotiem pameklēt. Tur no mazlitrāžas golfiņiem, seatiem, fiatiem utt var sameklēt.
15.septembris 2017, 12:53 | links
 
Tāpat grozījumi MK noteikumos paredz, ka vieglo automobiļu ar pilnu masu līdz 3500kg katra ass būs jāaprīko ar vienādām riepām, kā arī atcelta prasība mazo piekabju (ar pilnu masu līdz 3500kg) aprīkošanai ar ziemas apstākļiem paredzētām riepām.
Šito gan nebiju vēl pamanijis! Tas ir kārtējais bāleliņu stulbums!!! Es kautkā nevēlos, lai man ziemā līkumā pretī nāk autiņš ar piekabi, kura aprīkota ar vasaras riepām!!!

urmaas, 15.septembris 2017, 12:18


Piedod, bet nedomāju, ka piekabēm šī lieta būtu aktuāla. Teorētiski - jā, uz slidena ceļa piekabi var samest, bet ja autiņam normālas riepas, tad piekabe ātri tiek izlīdzināta. Protams, ja kādam fļupikam (tobiš mazauto) pieāķēsi smagāku piekabi, tad piekabe var autiņu uz grāvi aizvilkt, bet pie normālas auto/piekabes masu attiecības nekam tādam nevajadzētu notikt.
p.s. visas lielās fūras braukā ar vasarenēm cauru gadu - tas Tevi nemaz nesatrauc?
15.septembris 2017, 13:07 | links
 
Tāpat grozījumi MK
p.s. visas lielās fūras braukā ar vasarenēm cauru gadu - tas Tevi nemaz nesatrauc?

ivog, 15.septembris 2017, 13:07

ne gluži vasarenes , bet MS
15.septembris 2017, 13:13 | links
 
Man,pieméram nekad nav bijis problému ar braukshanu..
Vienígi ieintereséja pats jautájums.
Piem.,parakájos pa Inetu un neatradu tádas Ziemas riepas vai M+S speciáli piekabém.
Varbút,ja káds zina palabojiet un iemetiet linku.....Uz shrotu iet un speciáli meklét,ja nav orgjinálo,prieksh ká?Piemeklet jau var da visu ko,bet vai vajag.Man to nevajag.
Par droshíbu varam runát da visu ko.
Man ir sprágusi priekshéjá riepa zimas salá uz gandríz ledus,i kas...izstúréju
15.septembris 2017, 13:17 | links
 
Ivog
Fiziku neviens nav atcēlis! Smagāku kravu ir grūtāk dabūt sānslīdē, kā vieglu. Toties vieglu var vieglāk savākt-tas ja to prot. Pavērojot kā tiek braukts pa ceļiem, man nemaz nešķiet, ka vairums to spēj bez piekabes. Kur nu vēl ar!
p.s.
Fūrēm tas ir maizaes darbs un ne velti šamos kādreiz dēvēja par profesionāliem vadītājiem!
15.septembris 2017, 13:21 | links
 
man ir vissezonu, XL, t.i. pastiprinātas.
15.septembris 2017, 13:24 | links
 
 
Jebkura riepu tirgotāja mājaslapā ieraksti riepu izmērus un tiks izmests piedāvājums. Ja kas tad ir ari telefons-var piezvanīt.
15.septembris 2017, 13:37 | links
 
Par tiem katalogiem viss ir sen jau zináms.Es parsvará ieperkos Inetá un problému naf.
Uzprasiju,jo es neatrodos LV,pashlaik un neatceros riepám izméru.
Kad iemetu tieshi piekabém riepas,tad uzrada tikai Vasaras.....tapéc arí joka péc uzprasiju iemetiet Ziemas vai M+S riepu vieglajam auto piekabei linku.
Ja neprasa péc likuma,man vinjas nafig naf vajadzígas.
15.septembris 2017, 13:49 | links
 
 
Paldies,Urmaas,zinaju,ka esi labs cilvéks...atbraukshu májás izpétíshu
15.septembris 2017, 14:10 | links
 
Paldies,Urmaas,zinaju,ka esi labs cilvéks...atbraukshu májás izpétíshu
15.septembris 2017, 14:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager