Piekabes

Viss par piekabem
Tas laikam prātīgākais, ja ir vajadzība vizināt apkārt pēc 1. decembra.
15.septembris 2017, 11:30 | links
 
Piekabei ziemas riepas nevajag.

skiperis, 15.septembris 2017, 10:50

Uzliec vissezonas un viss būs čikiniekā. ;)
15.septembris 2017, 11:29 | links
 
Skiperi, vajag gan.
15.septembris 2017, 11:24 | links
 
Piekabei ziemas riepas nevajag.
15.septembris 2017, 10:50 | links
 
Sveiki visiem,
Pagājušajā gadā vadājot laivu uz piekabes arī ziemas mēnešos radās pārdomas vai piekabei obligāti vajag ziemas riepas un vai to pārbauda.
Pats braucu ar vasaras riepām, bet mani gan ne reizes neapturēja.
Vai kādam ir bijusi darīšana ar policiju šajā sakarā?
15.septembris 2017, 09:45 | links
 
Kādas muļkības,ja bruses ieziež ar dzeņa taukiem,ne antenu lauž,ne krāsu skrāpē!

BrunoL, 2.septembris 2017, 13:46


Būs jāpamēģina, zinu tikai to ka bebru, kurmju, odu un mērkaziņu tauki nepalīdz. Tikai par tām antenām neesmu pārliecināts. Nezinu kā Jūsu aprinķī, bet pie mums nu ļoti kaut ko cenšas kompensēt, antenas pie mums lielākas nekā kādreiz kolhoza galvenajam agronomam uz bobika. Otrs, kas biedē, ka vai tas ātrums kā ieslīd ūdenī nebūs pa lielu? Bet iespējams, ka dzeņa tauki dara savu, būs japamēģina, varbūt vēl kādam pieredze ar dzeņu taukiem?

p.s. āpšu tauku lietotāji var nerakstīt, šogad Rīgas Dinamo atbildīgais par inventāru visiem slidas ar tiem smērē, rezultāts acīm redzams ... bet nekas rīt šis uz cūku bērēm pie radiem, pēc šīs dienas spēles viss ciems gatavojas par stratēģiski politiskiem jautājumiem aprunāties, Antons jau mīļāko sētas mietu savlaicīgi izrāvis.
2.septembris 2017, 19:55 | links
 
Kādas muļkības,ja bruses ieziež ar dzeņa taukiem,ne antenu lauž,ne krāsu skrāpē!
2.septembris 2017, 13:46 | links
 
tas bij joks??Bla,es jau progresu esmu uzstutejis uz jumta,domaju ja visi tad visi

uldens2, 2.septembris 2017, 11:54


Joks tas ir priekš Rīdziniekiem, tie lai pērk tur visādus āķus pa 200, piekabes pa 1000, ja nav dots saprast, tad nav dots.'
Normāli veči ved un vedīs progresus uz jumta, vēl tikai piemirsu, labāk izmantot prieža koka sijas, jo ozola smagas, vispar lapu kokam neizturīgas, iesmērēs papeli - lūzīs kā špicka, bērza izlokās un skrāpē auto jumtu, vēl var liepu, bet labāk pārbaudītas vērtības, labāk priedi, egle zaraina un skrāpē progresam krāsu nost.
2.septembris 2017, 13:33 | links
 
tas bij joks??Bla,es jau progresu esmu uzstutejis uz jumta,domaju ja visi tad visi
2.septembris 2017, 11:54 | links
 
Kur rodas tāda apņemšanās rakstīt pilnīgu stulbumu- progress uz jumta, kātad, vēl jahta ledusskapī pilnai laimei.

usis, 1.septembris 2017, 23:31


Diskusija ievirzījās šādā gultnē pēc jautājuma, kurš izskanēja 22.augusts 2017, 09:12. Ja kāds nebija mājās, kad humora izjūtu dalīja, tad nezinu vai jājūtas vainīgam, saprotams, ja kāds uztvēra nopietni rakstīto, atvainojos. Ja ir cilvēki, kuri, ļoti atvainojos, lai "nopistu" kapeiku, nošpļaujoties uz drošību, āķa bumbu stiprina ieksrūvējamā cilpā, kura neatrodas auto aizmugures vidu un tā pārvieto piekabi, tad kāpēc lai progresu nevestu uz jumta, sanāk vēl lielāku kapeiku iekonomēt?
Paldies tiem, kas kopā pasmaidīja, tiem kas uztvēra nopietni ... pamēģiniet progresu ar motoru uztūķēt auto uz Jumta, iespējams pēc tam pasaule nedaudz savādāka izskatīsies.

p.s. visiem zināms, ka jahtas leduskapī (angāros ar konstanti zemu t) tur, lai vasks, kurš uzlabo gaitas īpašības, nezaudētu savas ķīmiskās īpašības, ja nekas vairāk par motorlaivu nav redzēts, tad ar to parasti nelepojas.
1.septembris 2017, 23:59 | links
 
A marfins laiž laivu ūdenī nenoņemot no jumta. Tā mazāks risks pret akmeni vai sēkli dzenskrūvi nojāt :D

Jurik, 1.septembris 2017, 23:14


Es nē, mēģināju, bet slāpst nost un pēc tam zandales slapjas kad auto stum ārā. Bet Burnis trīs sētas tālāk dzīvo tā dara, šim džips (vectēva mežu izdevīgi iemainīja) ar pārtaisītu izpūtēju un gaisa ieplūdi, tāda melna truba līdz jumtam, tas laiž kā kundziņš.
1.septembris 2017, 23:46 | links
 
Marfin
Daži noteikumi ir rakstīti uz asinīm!!!
Man pa lielam ir uz zirga pavizināties kā jūs pārvadājat savas laivas. Galvenais, lai man netraucē!
No piekabes ir krietni ērtāk gan ielaist laivu, gan ari izcelt!
Bij laiki kad pats laivu vadāju saliktā veidā mašīnā. Teikšu kā ir-nu i nafig tādu laimi!
:)

urmaas, 1.septembris 2017, 22:51


Gribu redzēt, kā ērti laivu ielaidīsi vietā, kur nav slipa. Jūs pilsētnieki esat pieraduši pie ērtībām, vienkāršas lietas Jums vairs neder, jo pa prastu!
Ar progresu uz jumta, pie piebrauc kur vēlies, pa brusēm noslidini, auto antenu atpakaļ pieskrūvē un copē visu dienu.
1.septembris 2017, 23:39 | links
 
Kur rodas tāda apņemšanās rakstīt pilnīgu stulbumu- progress uz jumta, kātad, vēl jahta ledusskapī pilnai laimei.
1.septembris 2017, 23:31 | links
 
A marfins laiž laivu ūdenī nenoņemot no jumta. Tā mazāks risks pret akmeni vai sēkli dzenskrūvi nojāt :D
1.septembris 2017, 23:14 | links
 
Marfin
Daži noteikumi ir rakstīti uz asinīm!!!
Man pa lielam ir uz zirga pavizināties kā jūs pārvadājat savas laivas. Galvenais, lai man netraucē!
No piekabes ir krietni ērtāk gan ielaist laivu, gan ari izcelt!
Bij laiki kad pats laivu vadāju saliktā veidā mašīnā. Teikšu kā ir-nu i nafig tādu laimi!
:)
1.septembris 2017, 22:51 | links
 
Vācija ir pavisam cits stāsts. Tu visa vara pieder naudai. Ja, kā saprātīgs cilvēks, vairums vadātu progresus uz jumta padomājiet cik naudas pazūd? Cilvēki nav spiesti pirkt āķus, likt tos virsū servisos vai piemaksāt par to ražotājam, cilvēkiem nevajag piekabes. Visam virsū PVN, ienākuma nodoklis. Loģiski ka korumpētie aizliegs visu, kas cilvēkam ļauj brīvāk dzīvot, nebarojot atbalstītājus un pašus.

Intersenati kā vairums ir nodzīvojuši līdz mūsu dienām? Mobilo nebija, vecāki nezināja kur ir bērni, mācīja, ka galvenais ir izvērtēt ko dari, ko dara citi, kādas var būt sekas, un nesasist galvu, ja vizinines ar riteni, nevis to, ka ķiverei ir jābūt un tev ir kāda taisnība uz ceļa.
Tagad, nav ķiveres sods, bērns nav pieskatīts sods... ko dos šī paaudze bez izvēles iepējām kuru pieskata iebiedēti vecāki? Noteikti tie pirks āķus, piekabes, jo tā rakstīts noteikumos.
1.septembris 2017, 22:45 | links
 
urmaas, 1.septembris 2017, 17:39


Video apstiprina - avārijas no tā, ka laivu ved piekabē vai arī uz jumta ir pārāk viegla laiva. Progresu no auto jumta nost dabūt pat Hārvijam būtu grūtības. Ja vēl piesietu, nu nekādi, tikai kopā ar auto pa gaisu aiznestu. Saprotams var skriet modei pakaļ - likt āķus, pirkt modernas piekabes, bet vai ir vērts?
1.septembris 2017, 22:35 | links
 
Ne tikai uz bāņiem skatās. Tur pat štrāfē par to, ja ved kravu neatbilstošā piekabē!

urmaas, 1.septembris 2017, 17:34

protams ka ne tikai uz baniem,tur ari spoilerus nedrikst likt ja nav sertificeti
1.septembris 2017, 17:46 | links
 
1.septembris 2017, 17:39 | links
 
Ne tikai uz bāņiem skatās. Tur pat štrāfē par to, ja ved kravu neatbilstošā piekabē!
1.septembris 2017, 17:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager