Spēle Russian Fishing

Man iet perfekti un gļuku līdz šim nav bijis ....
8.jūnijs 2008, 21:02 | links
 
taa palasot vairaakas lapas rodas jautaajums vai kaadam taa speele iet perfekti bez gljukiem???
8.jūnijs 2008, 19:21 | links
 
veel viena lieta.noinstaleeju speeli PILNIBA no datora tad paarinstaleeju ,atveru----un skat atkal mans vaards staav prieksaa un taa katru reizi.Nu kaut kaads sviests ar taam versijaam bet gribas tak speeleet normaali
8.jūnijs 2008, 19:20 | links
 
Cau visiem.Atkal probleemas man ar abaam speeles versijaam.1.5.8 biju diezgan taalu ticis--reiz kad iesleedzu paraadaas uzraksts run time error un viss kaartiibaa--viss pazuda,meginu nolaadeet par jaunu-atkal diivainas lietas lai nolaadeetu man prasa ievadiit autorizacijas kodu kurs ir 6 cip gars ailiitee kur varu ievadiit tikai 4 ciparus.sodien nociiniijos veselu dienu-pilniigi par velti.versiju 1.6 esmu parinstaleejis reizes 20 kaa nav zivju taa nav.Veel viena lieta---vai jums visiem tajaas versijaas ir tie gljuki ka neko nevar izlasiit-visaadi keburi un taadaa garaa?Nesaprotu tagad kaa un kur man nolaadeet atkal to veco versiju??????? kad buusu Latvija obligaati nopirksu speeles disku ja jau ir paraadiijies.Paldies,gaidiisu kaadu padomu.
8.jūnijs 2008, 19:09 | links
 
es neeju online man gluks onlainam
6.jūnijs 2008, 11:01 | links
 
spiners!
Ja nopērk pirmdienas avīzi un to pirmdienā atver tad vajadzētu visam būt ok.
Varbūt Tu esi iegājis onlainā,tad tā varētu būt.
6.jūnijs 2008, 00:41 | links
 
Es gribu piedalīties tajos turnīros. Es nopērku pirmdienas avīzi. Tad eju uz copes vietu - atveru kur var kātus panemt un tur raznoe - tad informacija - tad avīzi un avīzē zem uzraksta Informacija o turnirah nekas nav rakstīts. Varbūt spēlei gļuks?
4.jūnijs 2008, 10:49 | links
 
ā nu viss skaidrs. =]
3.jūnijs 2008, 21:58 | links
 
Paliek,bet spēlēt varēsi no tā datora, kurā aktivizēsi un vēlams ar vienu lietotāja vārdu.
3.jūnijs 2008, 21:54 | links
 
a kā tas pin kods ti kiegādājies unvarēs spēlēt visu laiku nebūs vairs jāpērk pa jaunu kaut kad ?
3.jūnijs 2008, 21:47 | links
 
McJanis
Es spēlēju 1.6.3 gan off,gan on lainā.Vienīgā atšķirība-onlainā vajag iegādāties PIN kodu.Es iegādājos ar īssziņu.
Vispār jau sākumā onlains nau nemaz tik nepieciešams.Ofā katru sestdienu (virtuālo)notiek turnīri.Pirmdienā nopērc avīzi,uzzināsi kur nākošais turnīrs,atver
http://rus-fishsoft.ru/forum/index.php?showforum=21
iepazīsties ar attiecīgo bāzi,sagatavojies un laid tur,tikai aprēķini laikus,lai varētu patrennēties un ar pietiekamu paikas un ēsmas devu sestdien 5:00 tikt uz reģistrāciju.Ar sešiem vinnētiem turnīriem vari pieteikties krutākā klubā,tad ir atlaides un iespēja iegādāties kātu uz 400 kg.
P.S.Turnīra laiks netiek skaitīts tūres laikā.Tas nozīmē,ka pilnīgi pietiek,ja tavs tūres laiks beidzas sestdien 5:05
3.jūnijs 2008, 21:36 | links
 
 
kur vel var nokacat veco 1.5.8 versiju?
3.jūnijs 2008, 16:54 | links
 
to es zinu bet nesanak?:(((
3.jūnijs 2008, 12:54 | links
 
uz pluda ja cope tad japiecert ar enter un velc ar g un h uz gruntenes tapat g un h
3.jūnijs 2008, 11:57 | links
 
viss notiek copes daudz gan uz gruntenes gan pluda bet....:0 :) nevaru nekadigi piecirst? kas par vainu?
3.jūnijs 2008, 11:33 | links
 
Ja kaut ko vajag var prasīt arī man ... =-]
3.jūnijs 2008, 10:50 | links
 
Paldies
3.jūnijs 2008, 09:33 | links
 
To mihails


Sāc tur pat kur vien esi, ej uz 4 lokāciju sapērc visu lētāko + nopērc noteikti podsachnjiku ar to varēs izvieklt zivis kas buus kg paari, a ja vinja nav tad zivi izvilkt nevar ..... Tad nopērc tos baltos tārpus hvz kaa sauc 18 no augshas. Tad velc tas zivis kas kjeras un 600g - .... varēs par lielu naudu pārdod .... =] Lai veicas .
3.jūnijs 2008, 07:54 | links
 
to Gatiz vai Bruno
help!!!!!!:))) 1.5.8 versija kur sākt copēt ?saku dikī bet pag. divas copes bet i tas neizvilku:)))))
2.jūnijs 2008, 22:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager