Par Basketbolu

Es neteiktu ka vācieši bij stiprāki.Tam pašam Šrēderam nekrita iekšā vispār.Spēle gāja diezgan līdzīgi,tad mēs priekšā, tad viņi un tā uz maiņām
6.septembris 2023, 20:48 | links
 
 
 
 
Bet būsim godīgi vācieši šodien bija spēcīgāki un ja būtu tas trijnieks iekritis, tad tā būtu nereāla izglābšanās!

Davis-Di, 6.septembris 2023, 19:50


Nebija spēcīgākli!! Spēle gāja punkts punktā...

nu nez, mans basīša-amatiera viedoklis (esmu pret pašu VALTERU spēlējis RTU) :) :
- ja esam iedzinējos, labāk drošs 2-nieks, nekā varbūt 3-nieks
- vai nevarēja pēdējās sekundēs (pirms pēdējā LV uzbrukuma) ņemt minūti? Tad būtu iemetiens DE zonā (pāris sekundes ietaupītas), +izprovocēt sodu - 2 metieni - neizšķirts, vai iet līdz 2niekam un papildlaikam?

Ok, amatiera pārdomas... jo viss turnīrs kā pasaka šķiet...

bet
7.septembris 2023, 08:51 | links
 
daddy_j [7.sep]: Bet būsim godīgi vācieši šodien bija spēcīgāki un ja būtu tas trijnieks iekritis, tad tā būtu nereāla izglābšanās!

Davis-Di, 6.septembris 2023, 19:50

Nebija spēcīgākli!! Spēle gāja punkts punktā...

nu nez, mans basīša-amatiera viedoklis (esmu pret pašu VALTERU spēlējis RTU) :) :
- ja esam iedzinējos, labāk drošs 2-nieks, nekā varbūt 3-nieks
- vai nevarēja pēdējās sekundēs (pirms pēdējā LV uzbrukuma) ņemt minūti? Tad būtu iemetiens DE zonā (pāris sekundes ietaupītas), +izprovocēt sodu - 2 metieni - neizšķirts, vai iet līdz 2niekam un papildlaikam?

Ok, amatiera pārdomas... jo viss turnīrs kā pasaka šķiet...

bet
psiholoģiskā noturība pietrūka beigās teiksim . tas bij labi redzams
7.septembris 2023, 09:19 | links
 
psiholoģiskā noturība pietrūka beigās teiksim . tas bij labi redzams

svens76, 7.septembris 2023, 09:19


varbūt tā bija DE viltība, pirmā 1/4 palaist +10 priekšā, lai rodas eiforija...
7.septembris 2023, 09:38 | links
 
daddy_j [7.sep]: psiholoģiskā noturība pietrūka beigās teiksim . tas bij labi redzams

svens76, 7.septembris 2023, 09:19

varbūt tā bija DE viltība, pirmā 1/4 palaist +10 priekšā, lai rodas eiforija...
arī daļa stratēģijas teiksim
7.septembris 2023, 10:01 | links
 
Teikšu jums atklāti... pofig. Neskatījos nevienu spēli un ir pilnīgi līdzeni :DDDD
7.septembris 2023, 10:49 | links
 
mirtins [7.sep]: Teikšu jums atklāti... pofig. Neskatījos nevienu spēli un ir pilnīgi līdzeni :DDDD
tad jā. labāk copēju, man līdzīgi:)
7.septembris 2023, 10:50 | links
 
sīkie (augumā) ... :))))
7.septembris 2023, 11:19 | links
 
Itāļus saliecām! Yess!
7.septembris 2023, 13:33 | links
 
Teikšu jums atklāti... pofig. Neskatījos nevienu spēli un ir pilnīgi līdzeni :DDDD

mirtins, 7.septembris 2023, 10:49



Tad tikai ienāci te pasmirdēt? Sadaļas nosaukumu tak redzēji!
7.septembris 2023, 17:38 | links
 
daddy_j [7.sep]: varbūt tā bija DE viltība, pirmā 1/4 palaist +10 priekšā, lai rodas eiforija...
Pieļauju, ka lielākā daļa šejieniešu ir labāki copmaņi kā basketbola analītiķi, vismaz es noteikti.

Mans subjektīvais viedoklis.
Šaubos vai kāda komanda , jo īpaši tāda līmeņa spēlē nodarbotos ar tādu herņu kā spēlēt sūdīgāk kā var, līki mest tik tamdēļ, lai iemidzinātu, iedzītu pretinieku ,,eiforijā"

Būt iedzinēja lomā ir milzīgs stress, daudz grūtāk spēlēt . A to vajag?

Friči tupa nevarēja uzlauzt mūsu aizsardzību, kas bija izcila. Nevarēja uzspiest savu spēles ritmu un pipec nekrita pat līderiem.

Klusē cilvēki, kas tiešām zin to drēbi un varētu iekomtēt. Aigars ,Andreiko .

Andreiko būtu ko pa lietu teicis, nevis postējis vecos klipiņus.
7.septembris 2023, 21:02 | links
 
Fričiem bija lieliska aizsardzība, bet uzbrukums švaks pateicoties mūsu aizsardzībai. Es Lūkas vietā pirms pedējā uzbrukuma būtu ņēmis minūti. Pluss... kāpec nelaida ārā Pasečņiku? Viņa augums zem groza būtu noderējis jo friči tur dominēja.
8.septembris 2023, 06:50 | links
 
RaimisD [7.sep]: daddy_j [Vakar]: varbūt tā bija DE viltība, pirmā 1/4 palaist +10 priekšā, lai rodas eiforija...Pieļauju, ka lielākā daļa šejieniešu ir labāki copmaņi kā basketbola analītiķi, vismaz es noteikti.

Mans subjektīvais viedoklis.
Šaubos vai kāda komanda , jo īpaši tāda līmeņa spēlē nodarbotos ar tādu herņu kā spēlēt sūdīgāk kā var, līki mest tik tamdēļ, lai iemidzinātu, iedzītu pretinieku ,,eiforijā"

Būt iedzinēja lomā ir milzīgs stress, daudz grūtāk spēlēt . A to vajag?

Friči tupa nevarēja uzlauzt mūsu aizsardzību, kas bija izcila. Nevarēja uzspiest savu spēles ritmu un pipec nekrita pat līderiem.

Klusē cilvēki, kas tiešām zin to drēbi un varētu iekomtēt. Aigars ,Andreiko .

Andreiko būtu ko pa lietu teicis, nevis postējis vecos klipiņus.
Aigaram nav ko teikt, Aigars šokā par tik labu čempi.
Kas bijis bijis, jāskatās tālāk. Vasarā jāizcīna vieta uz Parīzi, paveicot vēl pāris brīnumus (jo grupā būs atkal grandi, kā Spānija, Slovēnija, Lietuva utt, vismaz 2 no šādām). Parīzē jāņem medaļas un pēctam jau EČ mājās jāatkārto 90 gadus seni notikumi.
8.septembris 2023, 12:05 | links
 
Pēdējās 2 spēlēs būtu noderējis Porziņģis, it īpaši ar vāciešiem, bet ja turnīra sākumā viņš būtu spēlējis, tad kas to lai zin, vai tik tālu mēs būtu tikuši. Kaut kā šaubas māc par to viņa traumu, drīzāk liekas, ka NBA kgi neļauj viņam spēlēt.
8.septembris 2023, 13:38 | links
 

Piektdienas noskaņā :D
FIBA šķiet, ka Lietuva ir Āfrikas pundurvalstiņa. :)))

https://jauns.lv/raksts/sports/575690-fiba-pieteikums-par-baltijas-dueli-basketbola-liek-uzdot-jautajumus
8.septembris 2023, 18:24 | links
 
Friči samasē ASV , man šķiet, ka būsim zaudējuši ar pāris punktiem Pasaules čempioniem :)
8.septembris 2023, 20:43 | links
 
Piektdienas noskaņā :D
FIBA šķiet, ka Lietuva ir Āfrikas pundurvalstiņa. :)))

https://jauns.lv/raksts/sports/575690-fiba-pieteikums-par-baltijas-dueli-basketbola-liek-uzdot-jautajumus

RaimisD, 8.septembris 2023, 18:24


Tai bildei saknes te aug, un ņipričom te ādas krāsa.
https://www.youtube.com/watch?v=uYMboTIXym4
8.septembris 2023, 23:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager