Par Basketbolu

Reāli domājot, Banki pēc EČ noturēt būs praktiski nereāli.
10.septembris 2023, 19:55 | links
 
Latvijai pasaules kausā tikai divas zaudēs .. čempioniem un bronzai! Super!
10.septembris 2023, 17:30 | links
 
Cerams ka spēlētāji pēc šī čempionāta tiks labos klubos un viņiem dos iespēju arī spēlēt nevis deldēt soliņu.Izlasei svarīgākais būtu noturēt Banki vēl vismaz dažus gadus jo tieši viņš ir tas kas šo izlasi radīja.Izlases trenerim nav jāmāca spēlētājus spēlēt bet komandas ķīmiju ir radījis tieši viņš radot komandu.Jācer ka to saprot arī federācija.Bez viņa nekas tāds nebūtu.
9.septembris 2023, 21:52 | links
 
Pēc šāda snieguma mūsu spēlētāji kā karsti pīrādziņi tiks izķerti. Spēlēs pa Eiro klubiem NBA, nākošgad tādu veiksmes sastāvu nesavāksim, kaut gan .
9.septembris 2023, 17:49 | links
 
par Latvijas basketbolu
9.septembris 2023, 17:34 | links
 
raihs [9.sep]: Lietuvā rītdienu noteiks par darba dienu
:)))
Klau, tad sanāk, ka pirmdiena oficiāla brīvdiena mums.
Savādāk kkā nesmuki sanāk.
9.septembris 2023, 17:27 | links
 
Lietuvā rītdienu noteiks par darba dienu
9.septembris 2023, 17:18 | links
 
Ahujeķ !!! Sorry nav pieklājīgu vārdu. Tāds noslēgums !!! Fantastiska spēle !!! Paldies vīri !!! Pirmdien pie Brīvības pieminekļa 17:30
9.septembris 2023, 16:58 | links
 
Es i beigts un šī pagalam!
9.septembris 2023, 16:58 | links
 
raihs [9.sep]: Perfekts tvīts Twiterī:
"Latvija-Lietuva basketbola spēles galvenais mērķis, lai Pasaule redz, ka tās ir divas dažādas valstis"
:DDD labs.
Kungi ir kādas prognozes ?
9.septembris 2023, 14:15 | links
 
Perfekts tvīts Twiterī:
"Latvija-Lietuva basketbola spēles galvenais mērķis, lai Pasaule redz, ka tās ir divas dažādas valstis"
9.septembris 2023, 13:34 | links
 
RaimisD [8.sep]: Friči samasē ASV , man šķiet, ka būsim zaudējuši ar pāris punktiem Pasaules čempioniem :)
Nedaudz pasapņojot.... iespējams bijām viena precīza metienā attālumā no medaļām. Iespējams pat zelta....:)
9.septembris 2023, 04:54 | links
 
Piektdienas noskaņā :D
FIBA šķiet, ka Lietuva ir Āfrikas pundurvalstiņa. :)))

https://jauns.lv/raksts/sports/575690-fiba-pieteikums-par-baltijas-dueli-basketbola-liek-uzdot-jautajumus

RaimisD, 8.septembris 2023, 18:24


Tai bildei saknes te aug, un ņipričom te ādas krāsa.
https://www.youtube.com/watch?v=uYMboTIXym4
8.septembris 2023, 23:05 | links
 
Friči samasē ASV , man šķiet, ka būsim zaudējuši ar pāris punktiem Pasaules čempioniem :)
8.septembris 2023, 20:43 | links
 

Piektdienas noskaņā :D
FIBA šķiet, ka Lietuva ir Āfrikas pundurvalstiņa. :)))

https://jauns.lv/raksts/sports/575690-fiba-pieteikums-par-baltijas-dueli-basketbola-liek-uzdot-jautajumus
8.septembris 2023, 18:24 | links
 
Pēdējās 2 spēlēs būtu noderējis Porziņģis, it īpaši ar vāciešiem, bet ja turnīra sākumā viņš būtu spēlējis, tad kas to lai zin, vai tik tālu mēs būtu tikuši. Kaut kā šaubas māc par to viņa traumu, drīzāk liekas, ka NBA kgi neļauj viņam spēlēt.
8.septembris 2023, 13:38 | links
 
RaimisD [7.sep]: daddy_j [Vakar]: varbūt tā bija DE viltība, pirmā 1/4 palaist +10 priekšā, lai rodas eiforija...Pieļauju, ka lielākā daļa šejieniešu ir labāki copmaņi kā basketbola analītiķi, vismaz es noteikti.

Mans subjektīvais viedoklis.
Šaubos vai kāda komanda , jo īpaši tāda līmeņa spēlē nodarbotos ar tādu herņu kā spēlēt sūdīgāk kā var, līki mest tik tamdēļ, lai iemidzinātu, iedzītu pretinieku ,,eiforijā"

Būt iedzinēja lomā ir milzīgs stress, daudz grūtāk spēlēt . A to vajag?

Friči tupa nevarēja uzlauzt mūsu aizsardzību, kas bija izcila. Nevarēja uzspiest savu spēles ritmu un pipec nekrita pat līderiem.

Klusē cilvēki, kas tiešām zin to drēbi un varētu iekomtēt. Aigars ,Andreiko .

Andreiko būtu ko pa lietu teicis, nevis postējis vecos klipiņus.
Aigaram nav ko teikt, Aigars šokā par tik labu čempi.
Kas bijis bijis, jāskatās tālāk. Vasarā jāizcīna vieta uz Parīzi, paveicot vēl pāris brīnumus (jo grupā būs atkal grandi, kā Spānija, Slovēnija, Lietuva utt, vismaz 2 no šādām). Parīzē jāņem medaļas un pēctam jau EČ mājās jāatkārto 90 gadus seni notikumi.
8.septembris 2023, 12:05 | links
 
Fričiem bija lieliska aizsardzība, bet uzbrukums švaks pateicoties mūsu aizsardzībai. Es Lūkas vietā pirms pedējā uzbrukuma būtu ņēmis minūti. Pluss... kāpec nelaida ārā Pasečņiku? Viņa augums zem groza būtu noderējis jo friči tur dominēja.
8.septembris 2023, 06:50 | links
 
daddy_j [7.sep]: varbūt tā bija DE viltība, pirmā 1/4 palaist +10 priekšā, lai rodas eiforija...
Pieļauju, ka lielākā daļa šejieniešu ir labāki copmaņi kā basketbola analītiķi, vismaz es noteikti.

Mans subjektīvais viedoklis.
Šaubos vai kāda komanda , jo īpaši tāda līmeņa spēlē nodarbotos ar tādu herņu kā spēlēt sūdīgāk kā var, līki mest tik tamdēļ, lai iemidzinātu, iedzītu pretinieku ,,eiforijā"

Būt iedzinēja lomā ir milzīgs stress, daudz grūtāk spēlēt . A to vajag?

Friči tupa nevarēja uzlauzt mūsu aizsardzību, kas bija izcila. Nevarēja uzspiest savu spēles ritmu un pipec nekrita pat līderiem.

Klusē cilvēki, kas tiešām zin to drēbi un varētu iekomtēt. Aigars ,Andreiko .

Andreiko būtu ko pa lietu teicis, nevis postējis vecos klipiņus.
7.septembris 2023, 21:02 | links
 
Teikšu jums atklāti... pofig. Neskatījos nevienu spēli un ir pilnīgi līdzeni :DDDD

mirtins, 7.septembris 2023, 10:49



Tad tikai ienāci te pasmirdēt? Sadaļas nosaukumu tak redzēji!
7.septembris 2023, 17:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager