Par Basketbolu

Itāļus saliecām! Yess!
7.septembris 2023, 13:33 | links
 
sīkie (augumā) ... :))))
7.septembris 2023, 11:19 | links
 
mirtins [7.sep]: Teikšu jums atklāti... pofig. Neskatījos nevienu spēli un ir pilnīgi līdzeni :DDDD
tad jā. labāk copēju, man līdzīgi:)
7.septembris 2023, 10:50 | links
 
Teikšu jums atklāti... pofig. Neskatījos nevienu spēli un ir pilnīgi līdzeni :DDDD
7.septembris 2023, 10:49 | links
 
daddy_j [7.sep]: psiholoģiskā noturība pietrūka beigās teiksim . tas bij labi redzams

svens76, 7.septembris 2023, 09:19

varbūt tā bija DE viltība, pirmā 1/4 palaist +10 priekšā, lai rodas eiforija...
arī daļa stratēģijas teiksim
7.septembris 2023, 10:01 | links
 
psiholoģiskā noturība pietrūka beigās teiksim . tas bij labi redzams

svens76, 7.septembris 2023, 09:19


varbūt tā bija DE viltība, pirmā 1/4 palaist +10 priekšā, lai rodas eiforija...
7.septembris 2023, 09:38 | links
 
daddy_j [7.sep]: Bet būsim godīgi vācieši šodien bija spēcīgāki un ja būtu tas trijnieks iekritis, tad tā būtu nereāla izglābšanās!

Davis-Di, 6.septembris 2023, 19:50

Nebija spēcīgākli!! Spēle gāja punkts punktā...

nu nez, mans basīša-amatiera viedoklis (esmu pret pašu VALTERU spēlējis RTU) :) :
- ja esam iedzinējos, labāk drošs 2-nieks, nekā varbūt 3-nieks
- vai nevarēja pēdējās sekundēs (pirms pēdējā LV uzbrukuma) ņemt minūti? Tad būtu iemetiens DE zonā (pāris sekundes ietaupītas), +izprovocēt sodu - 2 metieni - neizšķirts, vai iet līdz 2niekam un papildlaikam?

Ok, amatiera pārdomas... jo viss turnīrs kā pasaka šķiet...

bet
psiholoģiskā noturība pietrūka beigās teiksim . tas bij labi redzams
7.septembris 2023, 09:19 | links
 
Bet būsim godīgi vācieši šodien bija spēcīgāki un ja būtu tas trijnieks iekritis, tad tā būtu nereāla izglābšanās!

Davis-Di, 6.septembris 2023, 19:50


Nebija spēcīgākli!! Spēle gāja punkts punktā...

nu nez, mans basīša-amatiera viedoklis (esmu pret pašu VALTERU spēlējis RTU) :) :
- ja esam iedzinējos, labāk drošs 2-nieks, nekā varbūt 3-nieks
- vai nevarēja pēdējās sekundēs (pirms pēdējā LV uzbrukuma) ņemt minūti? Tad būtu iemetiens DE zonā (pāris sekundes ietaupītas), +izprovocēt sodu - 2 metieni - neizšķirts, vai iet līdz 2niekam un papildlaikam?

Ok, amatiera pārdomas... jo viss turnīrs kā pasaka šķiet...

bet
7.septembris 2023, 08:51 | links
 
 
 
 
Es neteiktu ka vācieši bij stiprāki.Tam pašam Šrēderam nekrita iekšā vispār.Spēle gāja diezgan līdzīgi,tad mēs priekšā, tad viņi un tā uz maiņām
6.septembris 2023, 20:48 | links
 
RaimisD [6.sep]: svens76 [10m]: dažu labu tur saskrūvējis esmu, prieks skatīties kā skrien:)Kā lai neskrien ! Tik atbildīgā mirklī, tur skries pat vienkājis :)))
Joks.
Manī arī skrūvju pietiek, paldies dakteriem, ka dodiet otro iespēju.
ņemat par labu:)
6.septembris 2023, 20:27 | links
 
svens76 [6.sep]: dažu labu tur saskrūvējis esmu, prieks skatīties kā skrien:)
Kā lai neskrien ! Tik atbildīgā mirklī, tur skries pat vienkājis :)))
Joks.
Manī arī skrūvju pietiek, paldies dakteriem, ka dodiet otro iespēju.
6.septembris 2023, 20:25 | links
 
RaimisD [6.sep]: Greatedo [16m]: Ja būtu KP tad šodien Vācijai nebūtu variantu, bet iespējams nemaz tik tālu netiktu...Biju par to domājis kā būtu ,ja būtu.
Drīzākais, ka Tavs variants. Spēli balstītu tik uz viņa spēli, mazāk izpaustos pārējie. A ja viņam nebūtu tā labākā forma vai veiksme būtu pagriezusi piekto punktu.
Tad kā ?

A tā spēlēja visa komanda. Es domāju, ka tas arī bija izšķirošais faktors. Nu ir mums talanti, dodiet iespēju.
dažu labu tur saskūvējis esmu, prieks skatīties kā skrien:)
6.septembris 2023, 20:17 | links
 
Greatedo [6.sep]: Ja būtu KP tad šodien Vācijai nebūtu variantu, bet iespējams nemaz tik tālu netiktu...
Biju par to domājis kā būtu ,ja būtu.
Drīzākais, ka Tavs variants. Spēli balstītu tik uz viņa spēli, mazāk izpaustos pārējie. A ja viņam nebūtu tā labākā forma vai veiksme būtu pagriezusi piekto punktu.
Tad kā ?

A tā spēlēja visa komanda. Es domāju, ka tas arī bija izšķirošais faktors. Nu ir mums talanti, dodiet iespēju.
6.septembris 2023, 20:12 | links
 
Ja būtu KP tad šodien Vācijai nebūtu variantu, bet iespējams nemaz tik tālu netiktu...
6.septembris 2023, 20:01 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Tas šajā kontekstā, ja kāds neseko.

https://sportacentrs.com/basketbols/pk_2023/06092023-davis_netrapa_pedejo_talmetienu_vacija_pa

RaimisD, 6.septembris 2023, 19:40


Kā man čoms teica, gan jau paralēlā pasaulē trāpīja!!!

Bet būsim godīgi vācieši šodien bija spēcīgāki un ja būtu tas trijnieks iekritis, tad tā būtu nereāla izglābšanās!
vācieši bij labāki, tas tiesa
6.septembris 2023, 19:58 | links
 
Tas šajā kontekstā, ja kāds neseko.

https://sportacentrs.com/basketbols/pk_2023/06092023-davis_netrapa_pedejo_talmetienu_vacija_pa

RaimisD, 6.septembris 2023, 19:40



Kā man čoms teica, gan jau paralēlā pasaulē trāpīja!!!

Bet būsim godīgi vācieši šodien bija spēcīgāki un ja būtu tas trijnieks iekritis, tad tā būtu nereāla izglābšanās!
6.septembris 2023, 19:50 | links
 
Tas šajā kontekstā, ja kāds neseko.

https://sportacentrs.com/basketbols/pk_2023/06092023-davis_netrapa_pedejo_talmetienu_vacija_pa
6.septembris 2023, 19:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager