Par Basketbolu

Piedod, bet tu pieminēji bijušās Dienvidslāvijas valstis. Tās ir tevis nosauktās četras, plus Maķedonija, plus Bosnija un Hercegovina.
Par Maķedonijas dabu, citāts no Vikipēdijas:

Valsts reljefs lielākoties ir kalnains. Lai gan tā ir iekšzemes valsts, tai ir vairāk nekā 50 ezeri un 16 kalni, kas ir augstāki par 2000 metriem.
10.septembris 2017, 22:40 | links
 
Tagad mūsējiem ir Divas Lielas problēmas (lai gan abi ir mazie spēlētāji). Pirmā ir Luka Dončičs, pašreizējais labākais Eiropas jaunais basketbolists (ļoti labs sniegums EČ līdz šim). Otra un Lielākā ir Gorans Dragičs. Šo mazuli līdz šim nav spējis apturēt neviens arī visā NBA jau diezgan ilgu gadu garumā. Iet caurgājienā un ieliek, pilnīgs ph kādi torņi stāv apakšā. Viens no kādiem pieciem labākajiem saspēles vadītājiem nba. Tas nozīmē pasaulē. Neapšaubāmi meistarības ziņā pašreiz labākais pleimeikers šajā Eiropas čempī.
Vienīgā izeja - samest pulkāk nekā šie slovēņu mazuļi (plus vēl divi trīs špīleri no Slo).

andreiko, 10.septembris 2017, 17:55
Andreiko,
Šis ir mūsdienu(21gts) basketbols.
Tu nosauci tik divus spēlētājus....
Protams, nebūs viegli, bet uz papīra mūsu izlase ir labāka. Ja vien "Bagijs" mācēs visu salikt pa "plauktiņiem ", viss būs OK.
Šogad mūsu izlases vājākais posms, ir tieši treneru korpuss.

dakterp, 10.septembris 2017, 20:40

Man patika Bagija domugrauds kādā preses konferencē:Basketbolu pārzina visi,gan spēlētāji gan skatītāji,izņemot tos piecus idiotus,trīs kas tiesā un divus,kas vada spēli.

mazkalns, 10.septembris 2017, 20:51

Esmu basīti spēlējis 37 gadus. Bagijs (pazīstu) ir trīs gadus jaunāks par mani. Vai tad man nav nekādu tiesību izteikties par mīļoto spēli?
Un, mazkaln, es jau pasmīnēju ne jau par tavu viedokli basītī. Mans smaids bija par tavām ģeogrāfijas zināšanām. Neķer pierē, ķer zivi un kaifu no EČ!

andreiko, 10.septembris 2017, 21:22


Tā ar nesapratu priekš kam tā Maķedonija te parādijās,šogad viņu ta nav,tāpēc netika minēta kā kalniešu valsts.
10.septembris 2017, 22:31 | links
 
CRO - RUS onlainā http://www.online-match.tv/now/
10.septembris 2017, 21:49 | links
 
Tagad mūsējiem ir Divas Lielas problēmas (lai gan abi ir mazie spēlētāji). Pirmā ir Luka Dončičs, pašreizējais labākais Eiropas jaunais basketbolists (ļoti labs sniegums EČ līdz šim). Otra un Lielākā ir Gorans Dragičs. Šo mazuli līdz šim nav spējis apturēt neviens arī visā NBA jau diezgan ilgu gadu garumā. Iet caurgājienā un ieliek, pilnīgs ph kādi torņi stāv apakšā. Viens no kādiem pieciem labākajiem saspēles vadītājiem nba. Tas nozīmē pasaulē. Neapšaubāmi meistarības ziņā pašreiz labākais pleimeikers šajā Eiropas čempī.
Vienīgā izeja - samest pulkāk nekā šie slovēņu mazuļi (plus vēl divi trīs špīleri no Slo).

andreiko, 10.septembris 2017, 17:55
Andreiko,
Šis ir mūsdienu(21gts) basketbols.
Tu nosauci tik divus spēlētājus....
Protams, nebūs viegli, bet uz papīra mūsu izlase ir labāka. Ja vien "Bagijs" mācēs visu salikt pa "plauktiņiem ", viss būs OK.
Šogad mūsu izlases vājākais posms, ir tieši treneru korpuss.

dakterp, 10.septembris 2017, 20:40

Man patika Bagija domugrauds kādā preses konferencē:Basketbolu pārzina visi,gan spēlētāji gan skatītāji,izņemot tos piecus idiotus,trīs kas tiesā un divus,kas vada spēli.

mazkalns, 10.septembris 2017, 20:51


Esmu basīti spēlējis 37 gadus. Bagijs (pazīstu) ir trīs gadus jaunāks par mani. Vai tad man nav nekādu tiesību izteikties par mīļoto spēli?
Un, mazkaln, es jau pasmīnēju ne jau par tavu viedokli basītī. Mans smaids bija par tavām ģeogrāfijas zināšanām. Neķer pierē, ķer zivi un kaifu no EČ!
10.septembris 2017, 21:22 | links
 
Tagad mūsējiem ir Divas Lielas problēmas (lai gan abi ir mazie spēlētāji). Pirmā ir Luka Dončičs, pašreizējais labākais Eiropas jaunais basketbolists (ļoti labs sniegums EČ līdz šim). Otra un Lielākā ir Gorans Dragičs. Šo mazuli līdz šim nav spējis apturēt neviens arī visā NBA jau diezgan ilgu gadu garumā. Iet caurgājienā un ieliek, pilnīgs ph kādi torņi stāv apakšā. Viens no kādiem pieciem labākajiem saspēles vadītājiem nba. Tas nozīmē pasaulē. Neapšaubāmi meistarības ziņā pašreiz labākais pleimeikers šajā Eiropas čempī.
Vienīgā izeja - samest pulkāk nekā šie slovēņu mazuļi (plus vēl divi trīs špīleri no Slo).

andreiko, 10.septembris 2017, 17:55
Andreiko,
Šis ir mūsdienu(21gts) basketbols.
Tu nosauci tik divus spēlētājus....
Protams, nebūs viegli, bet uz papīra mūsu izlase ir labāka. Ja vien "Bagijs" mācēs visu salikt pa "plauktiņiem ", viss būs OK.
Šogad mūsu izlases vājākais posms, ir tieši treneru korpuss.

dakterp, 10.septembris 2017, 20:40


Man patika Bagija domugrauds kādā preses konferencē:Basketbolu pārzina visi,gan spēlētāji gan skatītāji,izņemot tos piecus idiotus,trīs kas tiesā un divus,kas vada spēli.
10.septembris 2017, 20:51 | links
 
Tagad mūsējiem ir Divas Lielas problēmas (lai gan abi ir mazie spēlētāji). Pirmā ir Luka Dončičs, pašreizējais labākais Eiropas jaunais basketbolists (ļoti labs sniegums EČ līdz šim). Otra un Lielākā ir Gorans Dragičs. Šo mazuli līdz šim nav spējis apturēt neviens arī visā NBA jau diezgan ilgu gadu garumā. Iet caurgājienā un ieliek, pilnīgs ph kādi torņi stāv apakšā. Viens no kādiem pieciem labākajiem saspēles vadītājiem nba. Tas nozīmē pasaulē. Neapšaubāmi meistarības ziņā pašreiz labākais pleimeikers šajā Eiropas čempī.
Vienīgā izeja - samest pulkāk nekā šie slovēņu mazuļi (plus vēl divi trīs špīleri no Slo).

andreiko, 10.septembris 2017, 17:55

Andreiko,
Šis ir mūsdienu(21gts) basketbols.
Tu nosauci tik divus spēlētājus....
Protams, nebūs viegli, bet uz papīra mūsu izlase ir labāka. Ja vien "Bagijs" mācēs visu salikt pa "plauktiņiem ", viss būs OK.
Šogad mūsu izlases vājākais posms, ir tieši treneru korpuss.
10.septembris 2017, 20:40 | links
 
andreiko [10.09.17]: Tas vienkārši bija mājinieku sindroms,kur milzu atbildība savas publikas priekšā,ja atceramies LV hokeja izlases izgāšanos Rīgā.Cita lieta ka Melkalne ir bijusī Dienvidslāvijas sastāvdaļa ar izcilu basketa skolu.Taču šķiet ka jau šodien sākas pārsteigumi.

mazkalns, 9.septembris 2017, 22:03


Biedri Lielkaln! Vai tad Maķedonija nav bijusī Dienvidslāvijas sastāvdaļa??????????[/quote]Vēl viens kam gribas pakasīties,labi nepārdzīvo!
10.septembris 2017, 20:00 | links
 
... kur var redzēt spēli ar krievu piedalīšanos?
10.septembris 2017, 19:45 | links
 
Tagad mūsējiem ir Divas Lielas problēmas (lai gan abi ir mazie spēlētāji). Pirmā ir Luka Dončičs, pašreizējais labākais Eiropas jaunais basketbolists (ļoti labs sniegums EČ līdz šim). Otra un Lielākā ir Gorans Dragičs. Šo mazuli līdz šim nav spējis apturēt neviens arī visā NBA jau diezgan ilgu gadu garumā. Iet caurgājienā un ieliek, pilnīgs ph kādi torņi stāv apakšā. Viens no kādiem pieciem labākajiem saspēles vadītājiem nba. Tas nozīmē pasaulē. Neapšaubāmi meistarības ziņā pašreiz labākais pleimeikers šajā Eiropas čempī.
Vienīgā izeja - samest pulkāk nekā šie slovēņu mazuļi (plus vēl divi trīs špīleri no Slo).
10.septembris 2017, 17:55 | links
 
Tas vienkārši bija mājinieku sindroms,kur milzu atbildība savas publikas priekšā,ja atceramies LV hokeja izlases izgāšanos Rīgā.Cita lieta ka Melkalne ir bijusī Dienvidslāvijas sastāvdaļa ar izcilu basketa skolu.Taču šķiet ka jau šodien sākas pārsteigumi.

mazkalns, 9.septembris 2017, 22:03[/quote]

Biedri Lielkaln! Vai tad Maķedonija nav bijusī Dienvidslāvijas sastāvdaļa??????????
10.septembris 2017, 17:47 | links
 
raihs [10.09.17]: mazkalns [7.sep]: Lai nu kas,bet kalnieši basi māk spēlēt...Nu nezinu...:)
Es neteicu ka labāk par mūsejiem!priekā!
10.septembris 2017, 14:17 | links
 
mazkalns [07.09.17]: Lai nu kas,bet kalnieši basi māk spēlēt...
Nu nezinu...:)
10.septembris 2017, 14:15 | links
 
Tādu basīti es varu skatīties:) Tagad fanojam par Horvātiju vakarā! Nu un par turkiem, lai paveic brīnumu
10.septembris 2017, 14:03 | links
 
Šodien +10 līdz +17. Ar Sovēņiem būs grūtāk.
10.septembris 2017, 09:16 | links
 
Braliukai go home... Tā kā es uz leišiem esmu bik dusmīgs, tad diez ko žēl nav..
9.septembris 2017, 23:08 | links
 
Leišiem mīnus 11 trešajā...
9.septembris 2017, 22:37 | links
 
Lai nu kas,bet kalnieši basi māk spēlēt,no bijušās Dienvidslāvijas tālāk četras komandas,serbi,horvāti,melnkalnieši un slovēņi.

mazkalns, 7.septembris 2017, 23:47

Maķedonija! Vēl pirms samērā neilga laika EČ 2011, kas notika Lietuvā, ceturtdaļfinālā izsita leišus no cīņas par medaļām.

andreiko, 9.septembris 2017, 20:50


Tas vienkārši bija mājinieku sindroms,kur milzu atbildība savas publikas priekšā,ja atceramies LV hokeja izlases izgāšanos Rīgā.Cita lieta ka Melkalne ir bijusī Dienvidslāvijas sastāvdaļa ar izcilu basketa skolu.Taču šķiet ka jau šodien sākas pārsteigumi.
9.septembris 2017, 22:03 | links
 
Lai nu kas,bet kalnieši basi māk spēlēt,no bijušās Dienvidslāvijas tālāk četras komandas,serbi,horvāti,melnkalnieši un slovēņi.

mazkalns, 7.septembris 2017, 23:47


Maķedonija! Vēl pirms samērā neilga laika EČ 2011, kas notika Lietuvā, ceturtdaļfinālā izsita leišus no cīņas par medaļām.
9.septembris 2017, 20:50 | links
 
Luuudzu- tūlīt Vācija uzvilks franču nigerus!
9.septembris 2017, 16:54 | links
 
Būšu ne tik optimistisks. Latvija - Horvātija par bronzu.
9.septembris 2017, 12:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager