Par Basketbolu

Serbiem jāpazaudē viena spēle.

arvis_an, 6.septembris 2017, 10:35


Pie noteikuma kad mēs vinnējam :)
6.septembris 2017, 10:50 | links
 
Serbiem jāpazaudē viena spēle.
6.septembris 2017, 10:35 | links
 
Pag, un kam ir jānotiek, lai būtu pirmie?
6.septembris 2017, 10:31 | links
 
Janičenoks vienmēr bijis mans spēlētājs, favorīts. Visus iepriekšējos gadus viņš tomēr ir vilcis LV izlasi, par to cepuri nost viņa priekšā!
Palasot citos portālos komentārus, saprotu, ka cilvēki aizmirst iepriekš viņa paveikto, skumji, bet cilvēkiem patīk riet ...

Šis nav viņa čempis (traumas, vecums utt.), bet vai ir kas labāks ko mums paņemt viņa vietā?! Varbūt, bet viņš ir pelnījis tur būt.
6.septembris 2017, 10:05 | links
 
nor4a [06.09.17]: man patika kad vienā treneru paņemtā minūtē -krievu komandas treneris stāsta kombināciju-tad seko atbilde ko varēja skaidri sadzirdēt tv"Kakaya naxyuii kombinacija bladjjj" no Krievijas spēlētāja,tas bija pirmais signāls ka dupsī zvans.
Šito vajadzētu izgriezt un publiskot:)
6.septembris 2017, 09:52 | links
 
man patika kad vienā treneru paņemtā minūtē -krievu komandas treneris stāsta kombināciju-tad seko atbilde ko varēja skaidri sadzirdēt tv"Kakaya naxyuii kombinacija bladjjj" no Krievijas spēlētāja,tas bija pirmais signāls ka dupsī zvans.
6.septembris 2017, 09:37 | links
 
Ja zaudē, tad paliek ceturtie un pretī dabūs spāņus. Ja vinnē, tad laikam otrie un visdrīzāk spēlēs pret Melnkalni.
6.septembris 2017, 09:36 | links
 
Kas tad tagad notiek- ja zaudē turkiem, tad kas? Ja uzvar, tad kas? Neko nesaprotu...
6.septembris 2017, 09:32 | links
 
Komandas kapiņš, - To ka krievija megjinas v iskautka ierobežot KP, tur citu domu nevareja būt - bet ātii no otras puses aktivi spelejot pret Švedu sanača viņu relativi ierobežot, vbet beigas katram savs pienesums tiesa Blums un Janičenoks - ja aizsardzībaa ir vel puslidz 0 tad uzbrukumā laikam pulveriic bik pamircis vai izshauts. Tiesa pietiks k''ada no nakamajam speleēm savakt +- 10 pts un buus ok
6.septembris 2017, 08:59 | links
 
Mūsējie malači,vēsturisks panākums!!
5.septembris 2017, 21:47 | links
 
mūsējie malači, lai gan spēli neredzēju. Skatīties ierakstu nav vairs tas, ierakstus skatoties, tu jau zini, ka tas ir noticis plus lielākoties zini arī galarezultātu.
5.septembris 2017, 20:27 | links
 
Tiesneši labi krievus vilka, visu pirmo puslaiku. Bet mūsējie tomēr parādīja klasi!
5.septembris 2017, 19:27 | links
 
Skatoties kā horvāti spēlē pret esp, nav variantu, jāņem turki un tad cerības iziet no grupas uz čehiem


Varianti ir vienmēr. Mūsējie var, un reizēm arī grib.

Raih, tā ir tikai spēle. Tā kreņķējoties jau nevar izbaudīt. Tamdēļ es tiešraides neskatos, tikai ierakstus.
5.septembris 2017, 19:17 | links
 
Skatoties kā horvāti spēlē pret esp, nav variantu, jāņem turki un tad cerības iziet no grupas uz čehiem
5.septembris 2017, 18:49 | links
 
Dieviņš stāvēja klāt!!!!!! Urrā!!! Žanis tiešām bija labs,bet domāju,ka Blūms un Janičenoks balli izlasē ir beiguši-diemžēl!!! Patika arī Šmits!
5.septembris 2017, 18:14 | links
 
Mana skepse pakaļā.I paldies Dievam! Šādu spēli 3/4 un 4/4 nudien negaidīju. Katrs kapāja uz max. Droši var teikt, ka vinnēja komanda (ar mazu Timmas pārssvaru) .Arī Bagijs apspēlēja krievu treneri. Porītis šodien bija zem līmeņa, bet bija arī gaidāms,ka krievi neļaus izvērsties. Pat tūļīgais Žanis izdarīja savu darbu! Malači! Turkus vinnam un esam otrie,ja pareizi rēķinu.
5.septembris 2017, 18:05 | links
 
reinis101 [05.09.17]: Mums latviešiem ar savu mentalitāti krieviju nepaņemt!!! Plus, pārlieku lielā slavināšana!?Dievs dod uzvarēt ,bet prognozēju -14
Nuja nu...:)
5.septembris 2017, 16:47 | links
 
Ups! Pārspēja pat manu prognozi! Malači džeki. Peiners bij labs. Žēl ka blūms nav gatavs. moš vēl atnāks vaļā ;)
5.septembris 2017, 16:43 | links
 
Es tak teicu!!!:))
5.septembris 2017, 16:16 | links
 
Mozgovs nolika Porīti uz benķa.Bet vaina sastāvā,ka nav postā pretspēlētāja.Tur trenera vaina, jo pirms čempja Bagijs teica,ka tā esot novecojusi spēles maniere (ar smago pamatcentru).Tagad visi skrienot kā traki un tik lādē (un tik šau). Kaut kā neļauj skriet.... .
5.septembris 2017, 15:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager