Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
nu traki llaudis
7.jūlijs 2010, 11:45 | links
 
man nakteņus tagad nav kur tāpat dabūt, tāpēc ar bija doma ar elektrību, bet tagad sabaidīji
cik tad tuvu tam dzelzs mietiņam var iet?
7.jūlijs 2010, 11:43 | links
 
Pagājušajās brīvdienās slimnīcā nonācis kāds katvarietis, kurš mēģinājis ķert sliekas ar elektrību, informē Limbažu apkārtnes laikraksts "Auseklis".

31 gadu vecais vīrietis mēģinājis izmantot elektrību, lai no zemes savāktu sliekas makšķerēšanai, un, acīmredzot, pārlieku pietuvojies elektroierīcei, informē laikraksts.

Cietušais bija īslaicīgā bezsamaņā, bet pēc veselības stāvokļa stabilizēšanās samaņu atguvis un nogādāts Vidzemes slimnīcā.

http://www.delfi.lv/news/national/novadi/katvarietis-medi-sliekas-ar-elektribu-un-nonak-slimnica.d?id=32878165

Laikam vajadzēja likt pie anekdotēm!?
7.jūlijs 2010, 11:04 | links
 
Kāds tagad ir bijis Ādažu Dūņezerā. Cik maksā licenze un vai drīkst braukt ar savu laivu?
7.jūlijs 2010, 09:49 | links
 
Paldies, aakki! :)
7.jūlijs 2010, 08:38 | links
 
Kas notiek patreiz ar copi? Cik biju nekad neko nenoķeru ne 5 no rīta ne vakarā..:(. Vai pie vainas karstais laiks? Cita izskaidrojuma nav.
7.jūlijs 2010, 01:46 | links
 
Kurš te itāļu valodu gribēja mācīties? http://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Stende?c=43760
7.jūlijs 2010, 00:16 | links
 
Zaraza

Ar šaujamieročiem esmu pazīstams no agras bērnības , tie man ir vesels lērums , sākot ar revolveru un beidzot ar dažādām karabīnēm , tikko samaksāju tuvu 100 latiem par to kontrolatšaušanu , ar likumdošanu arī esmu pazīstams , labākais ir tas , ka pēc LR likumdošanas mazāk problēmu būs jā nošausi , nekā jā sašausi .
6.jūlijs 2010, 23:19 | links
 
Saprotu ,ka arvien mazāk un mazāk paliek celiņi un piebrauktuves līdz ūdenstilpnēm lai tos nerotātu uzraksts ,bet būdams arī šāda uzraksta īpašnieks varu pateikt ar pilnu atbildību,ka visvairāk tracina komunistu sauklis ,,vsjo naše vsjo mojo'' Pārpratumi sākās tikai tad kad cilvēkiem dies ir liedzis sarunāties Paprasiet -vai lūdz nevarētu...... un viss..Man personīgi iznāk kašķi un ķiviņi ar nekaunīgiem un pezpardonniem tipiem.Pats esmu braucis uz Ventas privātām teritorijām pēc sarunas ar saimniekiem viss tiek nokārtots./kaut gan pāris reizes saņemti arī atteikumi/bet vai Tad Ventā maz labu vietu ??
6.jūlijs 2010, 23:19 | links
 
gintsgg

Ar šaušanu uzmanīgi! Es kā cilvēks, kam ir gan civilo gan medību ieroču nēsāšanas atļauja, ļoti labi apzinos ka pēc mūsu LIKUMIEM pat izvelkot šaujamieroci uz izdarot brīdinājuma šāvienu gaisā es jau esmu vainīgs un varu sēdēt ar daudz lielāku varbūtību nekā, ja ar cirvi apsistu visu ciemu :) Mums nav Amerika ar tās konstitūcijas 4. punktu, tā kā šaujamierocis ir tikai ultima ratio...
6.jūlijs 2010, 23:04 | links
 
puikas, necepaas! teicu jau, ka kompromisa varianta te diemžēl nav - ne īpašnieki (es arī) rīkos CV konkursu kas drīkst un kas nedrīkst lietot "viņu" teritoriju, na arī copmaņi vienmēr visi būs vienādi un kulturāli. Te nu ir darbs tieši LIKUMDOŠANAI - vai nu tā, vai nu šitā... Skandināvi ir izvēlējušies vienu variantu, vācieši citu, citas Eiropas valstis variē starp šīm divām galējībām dažādās inkarnācijās, ASV vispār štats no štata atšķiras radikāli. koroče kā lemsim tā būs - vēlēšanas tak priekšā! (Pasakām sen neticu :) )
6.jūlijs 2010, 22:57 | links
 
Vecīt , jā es šaušu , tad tu nekad , neko nededzināsi , bet jā nopietni tad es tev piekrītu , visiem pie tā ir jāpiestrādā , kāpēc visi nevarētu darīt kā to daru es , pie ūdens atrodoties paņemu vienu celofāna maisiņu kurā lieku visu nevajadzīgo , tukšos barības maisiņus , tārpu kastītes , pusdienu iepakojumu , tukšās pudeles , visu nevajadzīgo , un pabeidzis copi , iemetu to maisiņu mašīnā , aizvedu mājās un iemetu konteinerā . Nedzīvot kā cūkai nav nemaz tik grūti .
6.jūlijs 2010, 22:48 | links
 
Kāds var pateikt kāda bija tā itāļu laika prognožu mājaslapa?
6.jūlijs 2010, 22:44 | links
 
kapec bezjedzigu? man liekas, ka tikpat labi karusas narsto, tapec ari prasu...
6.jūlijs 2010, 22:38 | links
 
aizmirsu piebilst,ka es te cepjos upes pēc nevis ezeru,tas jav akal cits stāsts.
6.jūlijs 2010, 22:37 | links
 
Vecīt ja Tu šauj mani nost es to būd arī svilinu nost))),bet ja nopietni tad nevajadzēja pieļaut stutēt būdas un pārdod zemes pie ūdeņiem,kas atiecas uz sūdu neaizvākšanu,tad mums visiem pie tā ir jāpiestrādā,respektīvi,ja redz kādu kas to sūdu met zemē likt viņam savākt aiz sevis un ne tikai aiz sevis,bet citu gružus arī.
6.jūlijs 2010, 22:36 | links
 
Es , kā zemes īpašnieks ūdens krastā , mazliet izteikšos par tam tauvas joslām . Brauciet , ķeriet , nav jau žēl , atvēlēšu ne viss 4 metrus , bet kaut vai 100 metrus , bet brauciet tikai tie , kuri spēj aiz sevis savākt visus savus sūdus , lai man pēc tam nav jāstaigā un jālasa jūsu atstāto . Vienkāršs piemērs : Vārkaļu kanāls , pavasarī , lielās talkas laikā , visu kanāla apkārtni burtiski izlaizīja , paskatieties kas tur darās tagad , pagājuši ir tikai 3 mēneši !!! Redzot šo ārprātu es esmu par to , ka tauvas joslas vispār tiktu atceltas , žogs priekšā , iekšā traki suņi , un jā kāds rāpjās pāri - šauju nost . Te ir dalītas jūtas , no vienas puses nav jau žēl , no otrās puses - apšaut tādus makšķerniekus , kuri nevar aiz sevis savākt . Un kā lai atšķir kurš ir tas kurš aiz sevis visu savāks , bet kurš nē .
6.jūlijs 2010, 22:24 | links
 
un runa jav iet par izpļauto +-100m ne jav par 4x4 mazu pleķīti,tur pat es nelīdīšu:)
6.jūlijs 2010, 22:20 | links
 
sorry,runa gāja par grābeklīšiem,kuri nebij atļauti,kas atiecās uz sabarotu vietu,kā lai es zinu ka tu esi to vietu sabarojis,un es atbraucis 30-60 km uz cop netaisos meklēt citu viet
6.jūlijs 2010, 22:11 | links
 
Ilmarsss...

Te kaut kas neiet kopā... Valsts mežā točno ne ar kādiem likumīgiem līdzekļiem nav iespējams aizliegt ogot/sēņot ne tantukam, ne ministram. Ja runa par medniekiem, tad tā gan pavisam cita opera un par šo tēmu ne tādi vien stāsti dzirdēti, bet nu līdz meža dedzināšanai nolaisties var tikai pilnīgi lumpeni.
A runājot par makšķerēšanu,tad līst izpļautā un sbarotā vietā, ja darbu ieguldījušais protestē (te gan arī vārdi jāizvēlas, jo uz trīstāvīgu sveicienu var gaidīt tikai četrstāvīgu atbildi), man pašam liekas kaut kā neētiski, vienalga vai privāta, vai publiska vieta. Bet nu katram savs....
6.jūlijs 2010, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager