Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Redzkur it video, no sakuma kers karpas, pec tam bus paradits kada ir fidera sistema uz breksiem!
http://www.copeslietas.lv/site/video/player/319-vasaras-cope-kopa-ar-matt-hayes-3-dala.htm
18.aprīlis 2009, 21:56 | links
 
jaa es ar gribu lai kads parada sistemu fiderim
domaju tiesi nesimetrisko parejas visas zinu ideala vel nav atrasta
18.aprīlis 2009, 21:43 | links
 
Kads var paradit sistemu fiderim uz breksiem?
Vai varbut kads zin linku raidijumam ar makskeri kur normunds grabovskis copeja upe ar fideri?
18.aprīlis 2009, 21:34 | links
 
nu neaizmirsti vazajoties pakjert makshkjereeshanas karti liidzi :)...tas taa katram gadiijumam ?.......
17.aprīlis 2009, 00:10 | links
 
Noķer maluzvejniekus, kuru dabai nodarītais kaitējums ir 16000 latu--tas rakts ievietots 22.martaaja neshaubos-kaads zina kaas taalaak ir noticis ar sho lietu ??
17.aprīlis 2009, 00:07 | links
 
Lielāko tiesu jau var sarunāt utt...,bet ir arī izņēmumi)))
16.aprīlis 2009, 23:00 | links
 
Man mīļs teiciens, tikai pašam nevajag pimpam būt! Tad viss ir OK.
16.aprīlis 2009, 22:57 | links
 
Nevienam vēl nēsu atteicis Tie kuri sataisa kaut kādu šmuci paši nākošo reizi vairs nebrauc.Kārtībai jābūt gan pie dzeršanas gan pie vemšanas.
16.aprīlis 2009, 22:51 | links
 
Nu ko jums kungi varu iebilst Man arī zemes robežas iet gar ezera malu ,uzslietas laipas iekopts u.t.t.Nav nekādu problēmu ar makšķerniekiem ,kuri izmantojot manu darba rezultātu ,makšķerē tauvas joslā un uz laipas ,bet ir viens apstāklis ,paprasiet lūdzu atļauju ,lai es varētu kontrolēt situāciju kāda izveidojas uz manas zemes un copējiet veseli.Jo saķeršnās parasti iznāk ar bramaņiem kuriem viss ir poh..jā.Ir jārunā ar cilvēkiem un viss notiek.
16.aprīlis 2009, 22:48 | links
 
Šie jautājumi nav sakārtoti un problēmu ir daudz.Ar stulbo zemes iemērīšanu sākot.Par tauvas joslām vispār neskaidrības.Kā cilvēks var pārvietoties gar publiskiem ūdeņiem?Pa dumbrāju,krūmu biezokni,kā pie tā tikt?Visapkārt privātā zeme,daži celiņi pēc entiem km,vienīgais ar laivu.Ja līdīsi gar krastu,tad tiešām suņi nograuzīs,pats esmu jau daudz labus upes posmus pametis neapmakšķerējot.Un kur pavasarī beidzas tā josla?Tā ir zem ūdens,no laivas nedrīkst,sēdi karjerā!
16.aprīlis 2009, 22:26 | links
 
Joks tikai tas, ka likums ir Tavā pusē, man nemīžas
16.aprīlis 2009, 21:43 | links
 
Tiem saimniekiem mēdz būt kaut kas nopietnāks par gāzes pistoli:(
16.aprīlis 2009, 21:12 | links
 
Man čomam ir labs līdzeklis pret tādiem, GĀZES PISTOLE, palīdz gan suņiem, gan saimniekiem
16.aprīlis 2009, 21:09 | links
 
tur jau taa lieta vins tur nemas kaa KINGS un viss pie d....s vinam
16.aprīlis 2009, 20:56 | links
 
Tādam arī pašvaldība neko neizdarīs:(((
16.aprīlis 2009, 20:47 | links
 
yur jau taaa lieta kad ir ,veel pie tam kaartiigs ,vins jau nenaak 1 vins naak ar 4 suniem un ja neiet proom tad pucina virsuu.
16.aprīlis 2009, 20:45 | links
 
Tikai pārliecinies,vai viņš nav psihopāts:) Ir bijušas saķeršanās ar tādiem!!! Var sagaidīt visu ko!
16.aprīlis 2009, 20:43 | links
 
taatad 4 metri es varu staigaat drosu sirdi un tas vecais sakarnis neko man nevar teikt
16.aprīlis 2009, 20:40 | links
 
Cik plata ir tauvas josla? Dabiskās tauvas joslas platums ir: gar privāto ūdeņu krastiem – 4 metri, gar pārējo ūdeņu krastiem – 10 metru, gar jūras piekrasti – 20 metru.

No kuras vietas sāk mērīt tauvas joslu? Tauvas joslas platums tiek skaitīts: gar upju un ezeru lēzeniem krastiem – no normālās ūdenslīnijas; gar upju un ezeru kraujiem krastiem – no krasta nogāžu augšmalas, turklāt tauvas joslas platumā ietilpst arī zeme no ūdenslīmeņa līdz krasta nogāzei un pati nogāze. Piekrastes pilsētās vai biezi apdzīvotās vietās zvejošanai un kuģošanai (ja tāda tur atļauta) tauvas joslu lieto, ievērojot tādus pašus noteikumus kā neapdzīvotās vietās, bet, ja krastmalas apbūvētas ar ēkām tādā mērā, ka nav iespējams izmantot visu iepriekš noteikto platumu, gar ūdeņu krastu atstājama tik plata tauvas josla, lai nodrošinātu ērtu braukšanu pa krastu, ja nepieciešams, izvērtējot atsevišķi katru konkrēto apbūvi.
16.aprīlis 2009, 20:26 | links
 
Tev ir jāraksta sūdzība pašvaldībai
16.aprīlis 2009, 20:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager