Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Jeska,
Pierādījumi-visvairāk mazajās upēs tos izsita ar elektrību,izšāva(jā izšāva ar harpūnām) 90 gadu sākumā.Tā līdz šim laikam tās zivis nav skaitliski pat vienā skaitā ar kaut vai 80gadiem.Jo sapali,ālanti slēpjas zem iekritušiem kokiem un izšaut jau nav problēmu.Pats esmu redzējis šāvējus entās reizes un visi pārsvarā no centra puses.Ja saki man neķeras,ja ir ko ķert,tad sev noķeru.Tad jāsarakstās ar vēstulēm.
31.marts 2009, 20:11 | links
 
Līnis1
Tur jau ir tā lieta-Lv forumos (zive, draugos,fishing-biški mazāk) -galvenais ir uzbraukt, apdirst, nosaukt par gaļinieku. Paskaties zem jebkuras bildes-kur vairāk zivju. Sāk momentā mācīt, nezinot cik cilvēki ķēruši. No otras puses-kāda starpība vai es parādu 5-10, 20 zivis-pretējā gadījumā, nav jēgas neko nevienam rādīt. tāpat mazs puika noķer mazizmēra līdaku-a varbūt viņam pirmā mūžā-atlaidš -sāks raudāt. Katram pašam ir jāizvērtē cik ņemt, ko ņemt un ko atlaist-morāle un ētika.
aakki
Tev ir pierādijumi, ka meženes, sapali, ālanti u.c. isķerti pateicoties dancināšanai vai kādai citai metoodei? Varbūt tev vienkārši neķeras, varbūt vajag rīkus pamainīt-padomāt, a varbūt vienkārši tev skauž. neņem ļaunā.:-)
31.marts 2009, 19:55 | links
 
Lasot te visu brīžiem nāk smiekli,taču es domāju kad šeit forumā var padalīties ar zināšanām un pieredzi.Taču te jau sāk viens otru stulbi paķert.Vai tad tišām nau vairs par ko padiskutēt kā tikai pārmest viens otram.Visi mēs savā ziņā esam godīgi un negodīgi taču nekad jav paši sevi neredz.Vizbiežāk ja ir vieni paši jo tad jav var visu-nav jau kas aizrāda :)) Taču man šis forums patīk un idejas ari izsmeļošas Nekā personīga un ne asakas...
31.marts 2009, 19:33 | links
 
Nē,tikai nepievērsu tam uzmanību.Tāpēc jau ālantu,sapalu,mežeņu palicis tik maz.Tās jau visvieglāk tā sabāzt maisā.
31.marts 2009, 19:30 | links
 
aakkis
Iesīkstējis esi savā Kanādā! :))
31.marts 2009, 19:20 | links
 
Tiešām laikam esmu atpalicis pa 3 gadiem,iepriekšējos točna bija.Savienot savstarpēji krastus un tamlīdzīgi.
31.marts 2009, 19:03 | links
 
Breks
Pasteidzies pirms manīm.:-)
31.marts 2009, 18:59 | links
 
aakkis
Kur ir teikts ka tā saucamā lecināšana, dancināšana, divspinings ir aizliegts.
Nav tāda punkta noteikumos:-)
31.marts 2009, 18:58 | links
 
aakkis
Kopš kura laika aizliegta ir lecināšana? Izlasi noteikumus!
31.marts 2009, 18:45 | links
 
3-5cm kastmasteri un plaucē vasals.
31.marts 2009, 18:37 | links
 
Motelitis
Nezinu,pa vobleriem un poperiem.Pēc visa vajag slaids māneklis un cik zinu-Daugavā tik labi dabon uz spini.Gadās jau citos ūdeņos,bet vairāk pēc gadījuma rakstura.Vietējie baigi laiž ar aizliegtu paņēmienu-lecinot,sevišķi uz zilajām spārēm,kad tās lidinās.Pat tādas krāsas lupatas strēmeli uz āķa un ņem.Ar vizuļiem-panākumi tuvu nullei.Krievijā jau iet labi.Pats nesaprotu,kur tā šķirba.
31.marts 2009, 15:38 | links
 
jurchix
par to dinamitu labi ierecu :D
31.marts 2009, 15:33 | links
 
vairāk vai mazāk tos likumus ievēro visi, neviens normāls copmens neiet ar ar elektrību, ar tikliem vai nedo dievs ar dinamītu..:):):)...tiktik, kājau teic, iemet kāu trešo kātu, vai paņem kādu zivi vairāk.....un nejau lielās sugas arī ņem vairāk par atļauto, (līdakas, zandartus....) kur liksi 10 trīskilo līdakas!!!!??? parasti paņem vairāk kādu vimbu ,līni ,vai breksi un arī tad ja ir kā breks teica.."ja vajag ierūcināt kūpinātavu" un personīgi es to par lielu bēdu neuzskatu, ja tās zivtiņas ir godīgi uz makšķeres ķertas.....
31.marts 2009, 15:29 | links
 
Paldies Akkkki



bet man gribetos ar kadu no vobleriem,vai poperiem:)
31.marts 2009, 15:24 | links
 
nu uz karpaam kad seezu es vislaik izmantoju 3 kaatus.Taakaa noteikumus paarkaapju,bet dabai zaudeejumus neradu,jo taapat zivis palaizu atpakalj.
vieniigi sad tad kaadu liini panjemu,ja baigo smekji uzsit :)
Bet vispaar likumus censos ieveerot :)
31.marts 2009, 15:16 | links
 
par tiem ideālistiem man ir savs viedoklis!!!!! ideāli viņi ir tikai te, forumā.....pie ūdens ,tad tikai parādās tas īstais ES!!!!!No šī paša copeslietu večiem pie ūdens iet kā lops ,bet teviņš ir svētais un citiem skabargu acī redz, bet sev baļķi nepamana!!!!! Tālūk....un lai jau tie svētie te uzstājas, nekas slikts jau no tā nav,bet nu nevajadzētu tik uzkrītoši tēlot eņģelīšus.....latvija ir maziņa un ātrāk vai vēlāk kaut kur jau tiekamies pie kāda ūdens!!!! tas mans viedoklis un ne kā personīga!!!!
31.marts 2009, 14:33 | links
 
Breks
tas nebija personiski tev domats..
tas bija manas domas par bildem, ka nevajadzetu likt ieksha tadas, kur var skaidri redzet, ka ir parkapti MN!
nesmu teicis, ka esmu ideals..
31.marts 2009, 14:26 | links
 
andza
Tu atkal mani pārprati, nemaz nelielos, bet tikai izstāstu taisnību, lai jaunatne nedomā, ka te tikai tādi ideālisti, kā Tu ir sanākuši!
31.marts 2009, 14:21 | links
 
neviens nav ideals! Bet es tomer uzkatu, ja esi parkapis noteikumus ta ar to nav jalielas..
31.marts 2009, 14:18 | links
 
Laid uz dzīvo,vietā kur viņas sit ar asti mailes.Ēsmai,maile uz āķa un ja meženes kursē,tad viena no labākajām iespējām.Jā,dziļi laist nevajag,~metru.Vēlāk,kad ir sienāži,spāres,tad peldini tos.
31.marts 2009, 13:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager