Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
es tur vinas nezvejoju ar tiikliem un taadaam lietaam! zivis baigaas migree iekshaa! ar aciim var redzeet! protams ka lien iekshaa liidakas uz naarstu!
25.septembris 2008, 22:08 | links
 
Šodien, 22:01
aigaigars
ta gribi teikt es samakaju tos latinjus dazus noperku tiklu un keru cik uziet? psc un kur tad te paliek muusu(makskernieku) viedoklis? njaa man nav ko teikt
kapec nevaretu riigaa ari but kads makskenieks?!
riiga ir domata saima vai ka tos pe...us sauc kas lemj likumus!
25.septembris 2008, 22:08 | links
 
taa ari sapratu!
25.septembris 2008, 22:07 | links
 
sekunzu starpiiba! kameer es uzrakstu un piespiezu, lai aiziet eeteraa es neko neredzu!
25.septembris 2008, 22:07 | links
 
ta jau tas tavs dikis lidaku narsta laika ir pilns ne? tad jau elektrisko ganu 5aas rindaas un 20m augstuma vajag rinjkjii!
25.septembris 2008, 22:07 | links
 
nu andz labriit nez ko ta es tev teicu !:D
25.septembris 2008, 22:05 | links
 
aigar, tas ir mans diikis, pats racis esmu! ja tu pie maajas izraktu diiki un salistu iekshaa tur karpas ta tu vinas arii vareetu kert ar kaadu paneemienu gribeetu! kvai ar elektriibu!
25.septembris 2008, 22:03 | links
 
un vinji tur gribeja copet?
nu pareizi dariji ka neljavi! tavs dikis tavas zivis tavi likumi!
25.septembris 2008, 22:02 | links
 
ta gribi teikt es samakaju tos latinjus dazus noperku tiklu un keru cik uziet? psc un kur tad te paliek muusu(makskernieku) viedoklis? njaa man nav ko teikt
kapec nevaretu riigaa ari but kads makskenieks?!
riiga ir domata saima vai ka tos pe...us sauc kas lemj likumus!
25.septembris 2008, 22:01 | links
 
diikis atrodas uz manas zemes, kuru pats esmu taisiijis!
25.septembris 2008, 22:01 | links
 
vari paskaidrot kapec jums butu jakaujas? par to ka vins tur gribaje copet (taja diki)? vai ka?
25.septembris 2008, 21:59 | links
 
apsaimniekotaajs taatad nevar baazt tiilus pa labi, ne pa kreisi iekshaa! iipashnieks taa buutu cita lieta! var dabuut licenzi!
25.septembris 2008, 21:58 | links
 
man pasham ir privaatiipashums laukos, kur uz manas zemes ir maaksliigi izrakts diikis, kas ir savienots ar upi! 2 reizes gandriiz esmu sakaavies ar makshkerniekiem! peedeejo reiz baigam krievam braucu augumaa, tas buutu smags kautinsh, kuraa es diezvai vineetu, bet vinsh diezvai arii paliktu ar sveiku aadu! piedraudeeja man pat ar bori iemaukt pa galvu a es paneemu vergu un saciiju mauc, ta jau redzeesim, kursh no mums pirmais gulees! nosplaavaas, pateica ka sheit nav "zivju" un aizgaaja.
25.septembris 2008, 21:57 | links
 
mamma teica ka vinjs ir ta ezea aopsaimniekatoajs tatad ezera tiklus likt nevar ja? ble un tamn jo......m pi....m pardod lienzes uz tikliem vaitad ta var?
25.septembris 2008, 21:55 | links
 
nu tattad ka vienmer mes makskernieki paliekam mazi un melni!
25.septembris 2008, 21:52 | links
 
triis burti PSC
25.septembris 2008, 21:52 | links
 
ja ezers ir privaats ta jaa!
25.septembris 2008, 21:51 | links
 
neko neizsaka. ja ir privatizeets, ta dari ko gribi, bet ja tikai zeme pieder gar ezeru, taa nee! tu vari to noskaidrot vieteejaa pashvaldiibaa! zinu vienu ezeru aluuksnes rajonaa, kur apkaart ap ezeru zeme pieder 3 iipashniekiem un tie noleemushi nelaizt iekshaa makshkernieku, laigan ezers nepieder vieniem! prikols ka aluuksnes policijas priekshnieks ir viens no iipashniekiem un civeekiem draud pat ar ierociem, kas peec likuma ir aizliegts..
25.septembris 2008, 21:51 | links
 
a piem ja es vinja copeju un atbrauc tas kam vinjs piede vinjs var man aizliegt copet kautvai no laivas?
25.septembris 2008, 21:48 | links
 
nu ko tev izsaka skarbezers vai tautas valoda silkalejs?
25.septembris 2008, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager