Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
jurik, ļoti interesanta doma, bet tajā ūdenī īpaši daudz nelīdzēs, jo sasalsi kramā, ja neviens nebūs tuvumā... bet protams, kādu dzīvību tas varētu glābt.

būtu interesanti dabūt satistiku, vai bojā gājušie ir % vecuma kategorija utml.
27.marts 2011, 23:30 | links
 
jurik,tu piedaavaa tagad staigaat pa pusmetru stabilu biezu ledu ar glabshanas vesti ?
27.marts 2011, 23:14 | links
 
Pēc tam kad šodien visu dienu kā idiots novazājos pa ledu ar glābšas vesti - iedomājos kapē nevar ielikt iekšā MK noteikumos punktu - vai nu peldošais vai arī veste. Īstenībā tas vaŗtu biki arī nomierināt tos kas tur par suisaidālajiem mūs saukā.
27.marts 2011, 23:01 | links
 
ļoti sakariga sieviete ! Bij foršs raidijums :)
27.marts 2011, 18:59 | links
 
Nesatraucies, viss ir labi! Es pats jau skatījos, tāpēc man nav, par ko teikt paldies. Raidījums foršs, tiešām... interesanti par visu pastāstīja. Cerams man kāds mājās ar skatījās, un ieklausījās, ka labāk, lai makšķerē, nekā dod kādam pa mūli... tā ka, lai tik sponsorē manu hobiju :)))
27.marts 2011, 18:58 | links
 
trijzuburis. Ja Tev ir Baltkoms,tad ir jāpārštellē kanāli pa jauno.Viņi tur kautko remontēja un pēc tā ir tāda herņa.
27.marts 2011, 18:52 | links
 
ES uzraxtiju un pats skreju pie teluka, Ta man tagad visi pasaules makšķernieki japazist? ! But paldies pateikush,ka pazinoj par tad raidijum !
27.marts 2011, 18:45 | links
 
kas noticis ar dekodera ārzemju kanāliem?
27.marts 2011, 18:42 | links
 
"kautkadu sievieti interve" nu to jau gan vajadzētu zināt, kā Latvijas TOP makšķerniekus sauc :)
27.marts 2011, 18:41 | links
 
sodien 18:25 ltv1

Zivju mānītāja. Gads vēl tikai sācies, bet Latvijai jau ir savs 2011.gada čempions zemledus makšķerēšanā. Augstais tituls ticis Lailai Grīnbergai. Droši vien retais no viņas pacientiem Cēsu slimnīcā, kur Laila strādā par fizioterapeiti, nojauš par dakterītes aizraušanos, lai gan kā veiksmīgu makšķerniece viņu pazīst tālu aiz mūs valsts robežām. Jautāta par kādiem zvejas noslēpumiem Laila atbild - viņai zivis izdodas piemānīt tā, lai tām liktos, ka makšķerētājs ir kārtīgs vecis.
27.marts 2011, 18:36 | links
 
Pa LTV1 tagad iet kauakd sa raidijums un par makskereshanu kaukas ari. kautkadu sievieti interve ! sledz ieksha
27.marts 2011, 18:30 | links
 
tieshi vakar nebija ko dariit un garaazzhaa niekojoties restaureeju dziivo zivtinju kjeseli ;) pirku salmo - kaut kaada polju. alumiinija stari teleskopiski divdaljiigi. kaa raavu aaraa no uudens, taa tie stari nolociijaas :( iespeejams, ka es nemaaku ar to darboties, tachu likaas, ka leenaam velkot aaraa visi sen aizpeldeejushi. izjaucu un bumbinjas uzkniedeeju njerzhas stienjiem galaa :P alumiiniju nafig. nav teleskops, bet ir njerzha. baigais tjuunings, jaagaida kad nokusiis ledus, tad jaaiet izmeegjinaat. vismaz aatraak grims :D
27.marts 2011, 10:24 | links
 
Kas tā nekait dzīvās zivtiņas smelt!
27.marts 2011, 10:14 | links
 
Vo ,labs diskusijas cienīgs dzīvnieks kurmis.Bij man vienreiz gadījums ,ka šo dzīvnieku es nobendēju ne Latvijas zemē Vācijā,nu velns ka šie satraucās par tādu manu izgājienu ārprāts,kas man bija jādzird vēl tagad atceroties tirpas pār kauliem skrien pāri.Izrādās kurmis Vācijā ir tikpat svēts ,kā Indijā govs ,tikai viena iemesla dēļ viņu uzskati ir par to ,ka kurmis izdzenā no zemes visus draņķus tie ,kas kaitē zemes augsnei.Tātad mīļie tautieši nesitiet kurmjus ,bet ķeriet un eksportēsim.
26.marts 2011, 23:40 | links
 
Kurmji tāpat daudz apsprāguši. Laikam saistīts ar to atkusni kas bija pirms lielā sala. Man suns tik nes un nes mājās un krauj rindiņā:D
26.marts 2011, 22:29 | links
 
:DDDDDDD
26.marts 2011, 22:16 | links
 
mmartins un pasludinātu savu pagalmu + vēl apkārtējo māju pagalmus par natura 2000 teritoriju, kur nedrīkst rakt, un māja jāpamet gar tālāko robežu.
26.marts 2011, 22:15 | links
 
Patiess zaļais pēc tam tajā dārzā ar mazu barnauliņu saurbtu daudz aliņas un introducētu tur 3x vairāk šīs apdraudētās sugas pārstāvju ;)))
26.marts 2011, 22:13 | links
 
"patiess zaļais" drīz vien nonāktu pie lēmuma par pašnāvību :DD
26.marts 2011, 22:07 | links
 
Lasot šitos textus kāc "patiesi zaļais" laikam vismaz noģīptu :DDDDDDDDDD
26.marts 2011, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager