Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Sagitaro - sorry es parāvu visus zemvienas strīpas bet ir jau par ko atcerēties ...kaut vai to zemessargu kurš kartupeļu laukā nošāva 6 cilvēkus !!! Vai tad tā nav ka tas viens bij kādarvas spainis - nevis piliens .
16.janvāris 2011, 21:21 | links
 
Braaliit - vai peec viena slima cilveeka izdariibaam jaaspriezh par desmitiem tuukstoshiem citiem?? Un jaapaliek visi zem vienas birkas? Ai, labi, es jau teicu, ka nediskuteeshu sheit, paaraak daudz man tas laiks noziimee. ;) Es off par sho.
16.janvāris 2011, 21:29 | links
 
Kilka :Atbrauksi,iedzersim ,tad parunāsim i par zemeņu sargiem ,gan pa viņu iekšējo un ārējo virtuvi :))
16.janvāris 2011, 21:35 | links
 
Kilka , kāpēc viena un slima , cik tie slimie tad tur bija un kāpēc tie slimie tika uzņemti zemessardzē ? Vai tie bija veseli kur Mārupē nošāva bērnu , kurš ar sniega piku iemeta pa logu , logu pat neizsita , bet bērns par to samaksāja ar savu dzīvību , vai veseli bija tie kuri uz Jaunmārupes tilta nošāva sievieti kura brauca govi slaukt , tādus gadījumus var saskaitīt ļoti daudz , nevar kurām katram dot varu , kur nu vēl ieroci , tam parasti ir ļoti bēdīgas sekas .
16.janvāris 2011, 21:40 | links
 
Ginča beidz. Bij tūkstošiem cilvēku kas ar pārliecību bij gājuši tai organizācijā.Cik saprotu Kilka,Sagitario un citi. . .Milzīga daļa bij lai dabūtu ieroču nēsašanas atļauju . Tagad ir armija - nevajag vairs tādu organizāciju.
16.janvāris 2011, 21:47 | links
 
toties baidījās..., bijība bija.
Jautājumus pēc tam uzdeva
16.janvāris 2011, 21:48 | links
 
Brālīti- kartupeļa lauka slepkava bija Sibīrijas mednieks, nevis zemessargs, ja pareizi atceros.

Gintsgg- kādus gadījumus Tu vēl vari saskaitīt, ko? Skaitītājs, atradies... Pie kā pieskaitīsi ikdienas kriminālziņu statistikas "varoņus"?
16.janvāris 2011, 21:52 | links
 
Nu tā jau mēs aizrunāsimies līdz mežabrāļiem !
:))))
16.janvāris 2011, 22:02 | links
 
Runcis71- arī neslikta tēma, ja kas...
16.janvāris 2011, 22:07 | links
 
Sagitario , nebūt negribu aizskārt ne Tavas , ne Kilkas jūtas par pagājušiem laikiem , bet es pats esmu visu mūžu staigājis ar ieroci kabatā , un arī tagad ar CAL 38 SPECIAL staigāju , savu laiku bija cieša sadarbība ar zemessardzi , tad arī saskatījos zili zaļus brīnumus , kad neizglītots cilvēks , ticis pie ieroča , dikti varens kļuva . Bija protams arī normāli čaļi , kuri tur bija cēlas idejas dēļ , bet bija arī tādi , ka Dievs esi žēlīgs.
16.janvāris 2011, 22:14 | links
 
tad jau es kā lohs - ar beizboleni ,,personiskai drošībai ,, ! :) un diviem ,,asinsuņiem,, !
16.janvāris 2011, 22:34 | links
 
Bet kāpēc vispār jāstaigā ar beizboleni rinķī apkārt ? Tā var uzrauties uz pamatīgām nepatikšanām . Es nezinu vai es mierīgi stāvētu , jā kāds man nāktu klāt ar beizboleni , drīzāk ka nē .
16.janvāris 2011, 22:46 | links
 
Rizēm savam sunim ar beizboleni bumbiņu situ projām, lai ātrāk var nokausēt. :D
16.janvāris 2011, 22:55 | links
 
:))))))) Aizmirsu bumbiņu mājās !
16.janvāris 2011, 22:56 | links
 
Gint, Tu no Mārupes puses. Tad jau tiešām esam vēdzeļojuši vienās vietās.
16.janvāris 2011, 23:03 | links
 
Es jau nu taadiem, hmm, varonjiem, kas ar strokji publiski plaataas, pirmajiem to atnjemtu. :(((
P.S. Tjipa visiem tagad jaabaidaas :DDD
16.janvāris 2011, 23:08 | links
 
Kola , viss maz vienā noteikti , tajā kas Tev bildēs , jā vēlēs varam daudz kur aizskriet kopā , bet vasarā zanderus pa Daugavu no laivas patrenkāt , man laivas garāža pretī Tavai zanderu vietai .
16.janvāris 2011, 23:10 | links
 
Kilka , tā ir tipiska zemessarga loģika , kādam ir obligāti no tevis jābaidās . Visu mūžu staigāju ar ieroci , un nevienām neesmu licis no tā baidīties . Ierocis ir tikai pašaizsardzībai .
16.janvāris 2011, 23:15 | links
 
Āķi , kas ar to Tavu video , kāpēc nevar noskatīties ?
16.janvāris 2011, 23:18 | links
 
Jā , jā, tāpēc drošības labad publiskā forumā nobļausties. Pašaizsardzībai. Lai visi zin!
:DDD
16.janvāris 2011, 23:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager