Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
rāmāk kungi, rāmāk. krustiņš ir nepieciešams, vēlams sarkans, citād uz tā baltā fona nav pamanāms dažreiz, trāpās uzklikšķināt :DDD
1.marts 2011, 08:55 | links
 
Un vēl - neesmu ielicis nevienu sludinājumu. Cik saprotu, ka citas lapas nedrīkst reklamēt tikai sludinājumos, nevis ievietot foruma sadaļās.

Līdz ar to, jautājums - ko nozīmē tavs teksts "Saprotu iebildumus, īpaši ja ir vēlme popularizēt savu makšķerēšanas lapu, kas te ik pa laikam tiek reklamēta."

Vai esi pats izskaitījis cik interneta vietnes dienā šeit tiek reklamētas, ievietojos mājsalpu adreses no sērijas - vai šis spinings ir ok (www....)? Vai šī spole kalpos ilgi (www...)? Vai man pirkt šo bori (www.)?

Arī videofailu ievietošana faktiski arī nozīmē izeju un citām mājsalapām.

Tā ka vai nu uzvedies adekvāti un ievēro pats savus noteikumus, vai arī taisi šo bodīti ciet.

P.S. Pašlaik sludinājumu sadaļas noteikumi neierobežo juridisku personu sludinājumu ievetošanu. Līdz ar to Latrexam ir visas tiesības pret tevi vērties tiesā, par nepamatotu sludinājumu izdzēšanu.

Izdomā pats ar ko privātsludinājums atšķiras no privātpersonas sludinājuma.

Vispār tu mani reāli nokaitināji. Bet laikam jau šī valsts iet arvien straujāk uz galu un šāda attieksme tagad ir norma. Tu taču būtu par to iebildumu pret reklāmu mani nošāvis? Tā jau tāda pati čipšu paka vien ir, kuru es tev mēģināju izsist no rokām:DDD
1.marts 2011, 08:59 | links
 
eerglis - ja atklāti, tad man godavārds sāk fascinēt attieksme pret cilvēkiem visās jomās. Bet tu vecīt trenējies. Šie vēl ir pumpuriņi, puķītes tev būs ceturtdien:DDD
1.marts 2011, 09:01 | links
 
diemžēl nebūs 4dien :(( JST aizņemts un nenāks pie mums uz tikšanos. bet nu jautājumi tāpat ir uzdoti ir ko darīt. labi ka jautājumi jau ir tagad nevis 18. ir laiks sagatavoties :)
1.marts 2011, 09:07 | links
 
eerglis - es gan vairāk piestrādātu pie mērķiem un pārstāvniecības jaunajā organizācijā.
1.marts 2011, 09:10 | links
 
vot! http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/41319/ingmars-lidaka-grib-lai-visi-cilveki-maksa-par-senosanu-un-ogosanu

Atvainojiet, ja kādu aizskaru personīgi, bet Līdaka ir negudrs.

JST vēl runāja, ka par ogošanu un sēņošanu nevar runāt kā par nozari ;D
1.marts 2011, 09:10 | links
 
tu ko.. tā ir īstena nozare:DD

Rīga, 25.febr., NOZARE.LV. Katru gadu Latvijas mežos tiek salasītas sēnes 35,9 miljonu latu vērtībā, liecina šodien konferencē "Meža nozare 20 Latvijas neatkarības gados" prezentētie materiāli.


Kā norādīts Zemkopības ministrijas Meža departamenta direktora Arvīda Ozola sagatavotajā prezentācijā, mežā iegūto nekoksnes produktu kopējā vērtība patlaban veido 71 miljonu latu. No tās pusi - 35,9 miljonus latu jeb 50% - veido sēnes.


Šiem aprēķiniem pievērsis uzmanību ekonomists Andris Strazds, kurš savā sociālā tīkla "Twitter" kontā raksta, ka tādējādi sēņu nozare veido 0,2%-0,3% no Latvijas iekšzemes kopprodukta vērtības.
1.marts 2011, 09:18 | links
 
vo! nez kādās cenās rēķina, bet skaitļi iespaidīgi! tupums ir ogotājiem + sēņotājiem likt kartes pirkt, tās tak neviens nekontrolēs. Vieglāk būtu uzlikt uzpircējiem nodokli 0,5 ls par uzpirkto kg.

Un nez kā būs, ja lasa ogas savā mežā, vai ar kaimiņa atļauju viņa mežā? :DDD
1.marts 2011, 09:25 | links
 
kaut kāds murgs!!! copes žurnālā aicina lai tik nāk (((((((( ko tik neizdomā pat pa pirdien grib lai maksā!??? mēs jau paliksim LV kā vēsture((((((((
1.marts 2011, 09:31 | links
 
cik lielu āķi izvēlēties kad sien pavadiņā virs mormiškas?
1.marts 2011, 13:12 | links
 
Par sēnēm un ogām - skaidrs, jāmaksā!:)) Un vēl ierosinu puķīšu nodokli - par uz Jāņiem savāktajām kalmēm, ozolzariem, madarām utt:))))
1.marts 2011, 13:22 | links
 
gribētu redzēt tos aprēķinus un pieņēmumus par tām sēnēm...

ja vidējo cenu pieņem 1Ls/kg (es dārgāk toč nepirktu), tad tas sanāk 35 900 000 kg sēņu. Pieņemot, ka sēņotājs ir katrs trešais iedzīvotājs, sanāk, ka katrs gadā salasa ~50kg sēņu. manuprāt reizes 10 pārspīlēts...
1.marts 2011, 13:28 | links
 
daddy_j
Zin, man šķiet, ja kāds paliek pa deputātu, tad nezin kāpēc automātiski paliek par muļķi. Tas jau ārstu un zinātnieku kompetencē, lai izskaidro šito fenomenu:))
1.marts 2011, 14:10 | links
 
Kas tur ko skaidrot,ja cilveeks visu muuzhu ir straadaajis uz kuggi par mezzsargu un tagad piedaavaa taadu daarbu,vinnam jau saskrien maali galvaa...
1.marts 2011, 16:18 | links
 
:(
man ieteikums ieviest gājējiem nodokli un vēl tehnisko apskati katram:D naudiņa ienāks
1.marts 2011, 16:59 | links
 
Mlg 2 Nav tehniskās apekates uzlīmes-aizliegts iziet no mājas;))))))))
1.marts 2011, 17:56 | links
 
daddy_j - tavi aprēķini neatbilst patiesībai - pirmās gailenes un beciņas iet pa daudz lielāku naudiņu:DDD Turklāt 50 kg sēņu ir iesācēja daudzums:DDD Es ar gailenēm piesitu pilnu saldētavu un turklāt atēdos pa vasaru līdz lūpai:DDD Tagad ziemā, ik pa laikam velku laukā un ēdu sēņu mērces:DDD Domāju, ka pa vasaru 50 kg gaileņu tikai tā vien ir... a ja vēl lasītu citas sēnes:DDD
1.marts 2011, 18:00 | links
 
Ja starp copmaņiem ir kāds daudzdzīvokļu namu apsaimniekotājs , vai kopsapulces vecākais , vai vnk iedzīvotājs, kas vēlas nosiltināt daudzdzīvokļu māju , tad drosi raksti man uz profilu palīdzēsim no a-z, piesaistīsim ES naudinu un veiksim kvalitatīvu nama siltināšanu.;)))
1.marts 2011, 19:07 | links
 
mirtin - Tu esi gaileņu gaļenieks!!!
1.marts 2011, 19:23 | links
 
Nu skaidri redzams, ka Rīgas kungiem ir visai virspusēja nojausma par dzīvi laukos. Vasarā laukos ogu un sēņu lasīšana vasarās praktiski ir vienīgais izdzīvošanas veids ļoooti lielai daļai cilvēku. Par tiem konkrētajiem latiem un kilogramiem nezinu, bet uz 100 ciema iedzīvotājiem vismaz 30 iet vismaz reizi nedēļā uz mežu, lai sagādātu ģimenei pusdienas, un vismaz 10 cilvēki ir tādi, kuri tiešām tikai no tā iztiek, katrs tā pusotra mēneša laikā nopelnot 1-2 tūkstošus latu, atkarībā no ražīguma un paša centības. Nezinu vai tur kopā sanāks entie miljoni, tikai paskaidroju kungiem, ka ar to reāli cilvēki pelna. Katrā ciemā ir 1-3-5 uzpircēji, kuri par katru kilogramu nopelna 5sant/kg. Un kilogrami jau ir diezgan daudz, minimums pārsimts kg dienā katram uzpircējam. Ehh, kas ta man... runājat tik tālāk :)
1.marts 2011, 19:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager