Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Urmaas> es tāpat, tik pēdējā laikā paliek draņķīgāk, sevišķi no rīta. Bez rīta vingrojumiem pilnīgs čau. Saki no peredzes, no kā vairāk vajadzētu izvairīties?

skutans, 1.februāris 2014, 10:17


Visefektīvākais līdzēklis muguras muskulīšiem,ir pareizā un regulārā vingrošana.Uz galda nogulties vienmēr paspēsi!
1.februāris 2014, 10:56 | links
 
Skaidrs, piemirsu apjautāties par peldēšanu ,netālu no mājas ir baseins. Neesi meiģinājis? Varbūt ir efektīvāk teiksim reizi nedēļā iet uz peldi?

skutans, 1.februāris 2014, 10:49

Peldēšana nekad neko sliktu nedara. Peldēšana pat ir ieteicama. Kad baseins bij blakus mājai, tad to apmeklēju regulāri. :)
1.februāris 2014, 11:01 | links
 
Paldies vīri par atbildēm, pārliecinājāt:)
1.februāris 2014, 11:12 | links
 
skutans
Pirms 2 mēnešiem bija tieši tas pats kas Tev ar muguru. Nevarēju zeķes uzvilkt.
Tiku līdz ārstam .....tas man ieteica gulēt, visu laiku gulēt, uz WC iet četrāpus.:-). Jautāju par tiem vingrojumiem...atbilde to var darīt kad ir vesela mugura.
Rezultāts -nedēļu tiešām pagulēju (lai gan par maz. slimības lapu varēja dabūt kaut uz mēnesi), laikam kādas šaibas arī iedzēru un mugura vairāk nesāp. Pirms trim gadiem bija līdzīgi....arī pārgāja,
1.februāris 2014, 11:20 | links
 
Jeeska> Man tomēr ir savādāk , pagājušo gadu bija tā kā tu raksti, no rīta kafiju pat nedzēru. Man tieši otrādi, mazāk jāguļ un vairāk jākustas, jo no gulēšanas dēļ vājiem muguras( iekšējiem muskuļiem) muskuļiem izslīd diski(s). Vismaz tāda bija neirologa hipotēze. Nu neko ,1ien būs atbilde no MR , bija jau piegriezies gribēju operēt. Bet nu vairums cilvēku ieskaitot šo forumu tomēr pārliecināja par pretējo. Būs vien cītīgi jāvingro, ceru palīdzēs.
1.februāris 2014, 11:35 | links
 
Es gadiņus 20 atpakaļ ,no rīta zobus tīrīdams tā arī paliku uz grīdas,knapi līdz gultai aizrāpoju...
Brauca pie manis visādi gudrinieki,zem skalpeļa ātri par savu piķi būtu noguldināts....Liels paldies ,patreizējam nelaiķim dakterim Mertenam,kas ar noscīti vienkāršām tautas metodēm(sāls ūdens injekcijām skriemeļos),dabūja mani uz kājām.Par šo prosto ārstēšanas metodi dakteru mafija gan nebija īpaši priecīga...,un pie iespējas tam atriebās....
Bet nu ko par bēdīgo ikdienu...,dzīvosim ar pozitīvām domām...
Puiķi un cienījamie kungi!
Dabas māte ikvienā no mumsīm ir ieprogramējusi veselību,ja mēs tajā neieklausamies,esam slinki,tad vainojam tikai paši sevi...
Tikai aktīvs,mēreni sportisks dzīvesveids saturēs jūsu kauliņus kopā...
Braucam biežāk uz copi,urbjam caurumus un būs jau labi...:)
Za ribalku! :)
1.februāris 2014, 13:30 | links
 
Lūdzu Liepājas jauniešu interesēs nobalsot -http://www.labiedarbi.lv/lv/projekts/drosais-triks
2.februāris 2014, 15:49 | links
 
Man ar ir bijušas problēmas ar muguru bet katram jāatrod savs veids kā to dakterēt ! Es katru dienu rītā un vakarā stiepju to muguru un izpildu vingrojumus uz vedera un muguras muskuļiem .Nav ilgi un viss izmantojot sava ķermeņa svaru ! Sen vairs nav problēmu neskatoties uz to ka savos 50 regulāri spēlēju voļļuku un viņiem tā skaitās profesionāla kaite !
2.februāris 2014, 16:05 | links
 
es esmu atradis pāris paņēmienus kas ir atbrīvojuši no sāpēm, pēdējais ko man dakteris nostāstīja ir Smorļa trūce starp 3 un 4 skriemeli + 5.skriemelis nav īsti vietā. paņēmieni gan jādara uzreiz kad sāk sāpēt, ja vien par to tādā brīdī atceras un pēc tam vajag pagulēt, kamēr viss nomierinās + kādu attiecīgo smēri uzlikt, nu ja nepalīdz, tad neko - nodzen villu no muguras, pieliek Olfen, vai citas markas plāksteri + ripiņas ar pretiekaisuma efektu, tāpat jostas ar magnētiem,pie smagumu celšanas tagad tikai ar svarcēlāja jostu. nu kaut kā dzīvot var.
2.februāris 2014, 18:30 | links
 
... kad sāka šūpoties - pārgāju uz spinigošanu ar džerku, - fizuxa palīdzēja
2.februāris 2014, 21:02 | links
 
Iesakiet man lūdzu,kur varētu nopirkt tādu brīnumu kā 0,55mm mono aukla?
3.februāris 2014, 22:11 | links
 
Iesakiet man lūdzu,kur varētu nopirkt tādu brīnumu kā 0,55mm mono aukla?

raihs, 3.februāris 2014, 22:11

BN"Kurši" pie Jūrmalas tilta Slokā.Tur bija gan 0,6 un pat 0,7 300m rullī.
3.februāris 2014, 22:24 | links
 
Iesakiet man lūdzu,kur varētu nopirkt tādu brīnumu kā 0,55mm mono aukla?

raihs, 3.februāris 2014, 22:11


Ja nevajag tieši 0.55 tad Gardā bija 0,5 0.6 utt. Kam tev tik resnu?
3.februāris 2014, 22:33 | links
 
Iesakiet man lūdzu,kur varētu nopirkt tādu brīnumu kā 0,55mm mono aukla?

raihs, 3.februāris 2014, 22:11

Ja nevajag tieši 0.55 tad Gardā bija 0,5 0.6 utt. Kam tev tik resnu?

micuks, 3.februāris 2014, 22:33

Viņam žogs jāpin lai kaimiņu kaza redīsu dobes neapēd :D
3.februāris 2014, 22:40 | links
 
Ir jau nojausma kādiem mērķiem 0.5 mono ir vajadzīgs, bet ir labākas alternatīvas.
3.februāris 2014, 22:43 | links
 
Iesakiet man lūdzu,kur varētu nopirkt tādu brīnumu kā 0,55mm mono aukla?

raihs, 3.februāris 2014, 22:11

Ko ta ķeņķi profukal ?:DDD
3.februāris 2014, 22:49 | links
 
Iesakiet man lūdzu,kur varētu nopirkt tādu brīnumu kā 0,55mm mono aukla?

raihs, 3.februāris 2014, 22:11
Ko ta ķeņķi profukal ?:DDD

bums, 3.februāris 2014, 22:49

Beidzot esmu sasparojies braukt uz Pērnavu asarus cirst:)
3.februāris 2014, 22:55 | links
 
Ta arī ar 0,5 būs laab...:)
3.februāris 2014, 23:03 | links
 
nu ņifiga sebe, - darba nedēļas vidus, bet visi jau aizbraukuši copēt - forumā tāds klusums kā sestdienā.
4.februāris 2014, 13:07 | links
 
jāmaina tēmas topiks uz:
vienkārši nerunājam par visu ko
5.februāris 2014, 18:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager