Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Būs jalabo tēma "kā lietot" , Toni , manuprāt tēma "kā labāk lietot" nav īsti ok, jo tēma "kā lietot" paredz arī atbildes tevis ieteiktajai tēmai:)

skutans, 19.februāris 2014, 22:44

:):):)
19.februāris 2014, 23:05 | links
 
Kungi ,iesaku iemest aci sadaļā Daugava. Tā teikt mūsu klients...:) gaidu atbildes:)
19.februāris 2014, 23:07 | links
 
Baidos ka ar vienu 'svecīti' būs par īsu,pajem divas...:)
19.februāris 2014, 23:08 | links
 
Baidos ka ar vienu 'svecīti' būs par īsu,pajem divas...:)

Tonis, 19.februāris 2014, 23:08

Tas jau uz grupņiku velk! :D
19.februāris 2014, 23:10 | links
 
urmaas, atslēdz savu samaitāto prātu, kungs dod mājienu, ka ir pietiekoši turīgs, lai šajos grūtajos laikos apdzīvotu 2 istabas:)
19.februāris 2014, 23:13 | links
 
A kas mums 'jaunajiem' var to liegt..:)
19.februāris 2014, 23:14 | links
 
urmaas, atslēdz savu samaitāto prātu, kungs dod mājienu, ka ir pietiekoši turīgs, lai šajos grūtajos laikos apdzīvotu 2 istabas:)

usis, 19.februāris 2014, 23:13

A es par ko? :)
19.februāris 2014, 23:16 | links
 
Usi,
'turīgi kungi'divās istabās tik copes pričendāļus var sapakot...:D
19.februāris 2014, 23:19 | links
 
 
Eiropa sev gatavo izgāztuves poligonu.Labs piķītis sastumts iekšā no ES ja šie tik ilgi var nestrādāt.
20.februāris 2014, 16:21 | links
 
Sekojot līdzi traģiskajiem notikumiem Ukrainā, atcerējos, ko man savā laikā mācīja, proti, kā rīkoties, ja izceļas karš un ko var/nevar nogalināt.
Situācija Ukrainā ir ļoti līdzīga kara apstākļiem, bet ir "kara likumi", kuri ir VIENMĒR jāievēro. Tas noteikti izriet no elementāras izpratnes par lietu kārtību. Nogalināt identificējamu mediķi ir pēdējais, ko karavīrs var atļauties...
Pie šādiem apstākļiem nesaprotu, kāpēc ANO nav sākusi rīkoties un kāpēc ANO spēki nav Ukrainā... Patiesi nesaprotu...

1949. gada 12. augusta Ženēvas konvencija par civilpersonu aizsardzību kara laikā
http://likumi.lv/]doc.php?id=61344
20.februāris 2014, 16:46 | links
 
Neviena no pusēm jau negrib atzīt ka iet karš.Lai karotu vajadzīgas divas puses,bet te otra puse ir miermīlīgi demonstranti.
20.februāris 2014, 16:51 | links
 
preicājieties ka mums te neiet karš
20.februāris 2014, 17:01 | links
 
Manas domas par notiekošo:
Ukrainā vienīgais kas varētu glābt no pilsoņu kara ir ja armija nepakļaujas prezidentam un nostājās starp demonstrantiem un policiju un pieprasa jaunas vēlēšanas, ja nē tad roši ka Krievu armija ieies un ANO spēki un Ukrainu sadalīs.(Krievija gaidītākais attīstības senārijs)
20.februāris 2014, 17:45 | links
 
Katra makšķernieka sapnis...

20.februāris 2014, 21:34 | links
 
Kā ar līmeni un copi Lielirbē
22.februāris 2014, 22:14 | links
 
Malikis2011
Ukrainā, paldies Dievam pagātnes izteiksmē, nebija pilsoņu kara pazīmes!?
Pilsoņu kara pazīmes mēģināja veidot Krievijas dienesti, un lojālie Krievijas atbalstītāji/līdzīgi LV , SC ar Ušakovu, Latvāņi/, ar uzsaukumiem, lai "Maidanam" pretojas austrumu, dienvidu un Krimas iedzīvotāji, bet tas neizdevās!?
23.februāris 2014, 02:06 | links
 
Tev liela taisnība, vitenahemot - prezidenta apartamentu bildes izsaka visu - Ukrainā, kas strauji kļūst trūcīgāka.

Vēl jau būs dažādi mediju brīnumi - berkuta sagaidīšana ar ziediem (nebrīnītos, ja sagaidītāji būtu izdzīti no kādas fabrikas ar solījumu beidzot samaksāt algu) un tamlīdzīgi.
23.februāris 2014, 10:46 | links
 
Vispār jau nu cepuri nost tiem haholiem! Es visu laiku sekoju līdzi,kā šiem tur iet. Pēc tā "izdevīgā" gāzes līguma un tiem milzīgajiem sala grādiem jau likās,ka cauri būs,bet nekā-malači!
Vienīgi,nekas jau viņiem tur diži nemainīsies (vismaz ekonomiski)-esmu absolūti pārliecināts,ka valdība ir tautas spogulis(kā arī pie mums). Man,cik ir bijusi ar haholiem darīšana,vienmēr viss ir beidzies slikti. Kā saka-kur hahols gājis,žīdam nav ko darīt.
Bet viņi jau to arī saprot-pirms pāris mēnešiem Ēģiptē pļāpāju ar vienu haholu-viņš tā arī teica-mēs neceram uz EU brīnumiem,mēs vienkārši gribam sākt brīvi elpot
23.februāris 2014, 11:14 | links
 
Vovka Pļutkins jau mēdz uzvesties tā, ka jeņķi EU, ANO, u.c. vienkārši nevēlas ielaisties, nu tad šis pa kluso un pa naglo lien kur vien iedomājas. Kā jau Vovočka.
24.februāris 2014, 12:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager