Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Glamour: un kur ir kādi kontakti?
23.marts 2014, 21:39 | links
 
 
hecs7: paldies! tas ir tas - ko meklēju. PALDIES!
23.marts 2014, 22:12 | links
 
Sveiki ! Man tāds jautājums. Paskaidrojiet man, kas ir sliekšots. Es jau agrāk esmu par viņu dzirdējis, bet tā arī neesmu sapratis. Vai tas ir tā, ka pie kaut kādas mazās zvingalvas , teiksim 3 g uzāķē sliekas gumijas zivtiņas vietā un tad pa grunti velk ?
24.marts 2014, 00:51 | links
 
Farnirs, noskaties šo, vajadzētu būt skaidrs. :)

24.marts 2014, 01:06 | links
 
L.Cope, tam fišiņam ir tik izteikta astes pamatne, ka tur pat divu domu nevar būt :)
24.marts 2014, 07:50 | links
 
Chau. Jautaajums sekojosh? Vai ir atljauts makshkjereet pie/zem.mazajaam hidroelektro stacijaam (hesiem) Ropazhos ir maza hidro elektro stacija uz kanaala, kas iztek un ietek L.Juglaa, zem hesa pavasaros pulceejas daudz zivju, taiminji, vimbas, raudas un citi zveeri, visas taas zivis, kas naak no juuras naarstot. Netruukst arii zivju gribeetaaji, copmanji. Man jau shkjiet, ka nav labi taadaas vietaas atljaut copeet. varbuut kaads var sho te komenteet un padaliities ar veertiigaam atzinjaam vai citu informaaciju.
Paldies.
24.marts 2014, 17:16 | links
 
ja nemaldos kautkādi metri jau ir,jāskatās noteikumos
24.marts 2014, 17:23 | links
 
24.Visu gadu aizliegta jebkura veida makšķerēšana:
◦24.2. 100 metru posmā lejup pa straumi no aizsprostiem, slūžām, ūdenskritumiem un citām gultni aizsprostojošām ietaisēm;
24.marts 2014, 17:40 | links
 
Taa, tik taalu skaidrs :) tad kur un pie kaa griesties, lai padenaatutos likumpaarkaapeejus? Shodien tur bija viens, jo lija visu dienu, bet ir dienas, ka vechi tur pilns...
24.marts 2014, 18:07 | links
 
Man jau pašam ļoti patīk aiz dambja ķert, asari tur vienmēr bijuši padaudz un garlaicīgi nav. Kāds var izskaidrot, kapēc tas ir aizliegts ?
24.marts 2014, 18:09 | links
 
P.S. Nepārprotiet, es runāju par mazām upītēm, kur, kā te kāds minēja, laši nenāk nārstot... Tikai asari dzīvojas.
24.marts 2014, 18:11 | links
 
P.S. Nepārprotiet, es runāju par mazām upītēm, kur, kā te kāds minēja, laši nenāk nārstot... Tikai asari dzīvojas.

Farnirs, 24.marts 2014, 18:11

Tieši tāpēc, ka tur visas zivis pulcējas un viegli viņas noķert...
24.marts 2014, 18:17 | links
 
Bet tikai tapēc, ka tur zivis ir viegli noķert, tam būtu jābūt aizliegtam ? Ir taču mēri zivīm, cik daudz var ķert, kādas un kad drīkst ķert, kāda atšķirība , ja piemēram es kā parasts iesācēj copmanis asarīšus pavelku aiz dambja vai arī citur. Beigu beigās limitu jau tā pat es negrasos pārsniegt.
Saki, ka zivis tur dodas nārstot ? Tad varbūt sanāk, ka visa gada garumā katrai zivij tur ir savs periods, kad viņas tur nārsto un prncipā nesanāk reize, kad netiktu patraucēts kādas sugas nārsts ? Tas kaut kā skanētu sakarīgāk.
24.marts 2014, 18:25 | links
 
Farnirs> ja visi būtu tādi pūkaini nevainīgi jēriņi kuriem interesē tikai pāris asarīši, tad jau iespējams neeksistētu tāds aizliegums :) Redzi slūžas un dambji kā magnēts pievilina cemmerētājus, kuri iemanījušies visai veiksmīgi uzdoties par godīgiem copmaņiem. Par piemēru kaut vai Varkaļa tilts-slūžas, kuras gan īsti nefunkcionē kā aizsprosts, bet vienalga zivis tur pulcējas lielākos baros, jo tā saucamais pudeles kakla efekts + vibrācija no visai noslogota tilta.
24.marts 2014, 18:46 | links
 
Itaalis
Pie tā reģiona inspektoriem.
24.marts 2014, 19:52 | links
 
Bandito, varētu ielikt lūdzu Jura tel.nr?

Bandito, bet tur ir tā, ka aizbrauc, noķer, uzcep? Tam visam paredzēts laiks, apmēram, 1,5h-2h.

jkalvitis, 13.marts 2014, 14:42
Vangažos, ja nav pilnīgs... (nekad rokās pīcku nav turējis) tad 15 minūtēs 10 foreles, vēsi pīpējot! Ja nekad nav rokās pīcka turēta - 30min! :)
Karpas būs, es teiktu, neiespējami, jo vēl guļ!
ir smukas vietas kur uzgrillēt, pasēdēt, papļurkstēt! Arī zem jumta!

Bandito, 13.marts 2014, 15:06
26.marts 2014, 15:05 | links
 
Juris negrib, ka pie viņa sāktu braukt visi pēc kārtās .... tāpēc arī negrib lai viņu papildus reklamē...
26.marts 2014, 16:11 | links
 
Sveiki visiem!

Ļoti interesē - vai kāds pazīst CL administratoru (vai tur varbūt vairāki?) - kā sauc, ko dara, kas ir, ko ziemā ēd utt. ?

Dikti gribas tikt skaidrībā par dažām lietām, jo apnicis, ka kāds te izrāda varu, ir tendenciozs un klaji nevienlīdzīgs.
26.marts 2014, 17:55 | links
 
Tad sanāk, ka iepriekš rakstītais ir tā "starp citu"? Tur nevar sarunāt tā, ka aizbrauc, noķer 2-4foreles, kko uzcep, par to visu samaksā un aizbrauc? Aptuveni 2h.
Juris negrib, ka pie viņa sāktu braukt visi pēc kārtās .... tāpēc arī negrib lai viņu papildus reklamē...

NG-NG, 26.marts 2014, 16:11
27.marts 2014, 08:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager