Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Dzērve....nobalsots jau otru reizi!Balsis 2951
26.aprīlis 2014, 19:44 | links
 
Kurš var pateikt ,kur var nopirkt Providus+CGV230 LV gāzes baloniņus,gāzes plītiņai.
26.aprīlis 2014, 20:24 | links
 
 
Paldies!!!
26.aprīlis 2014, 20:45 | links
 
Sveicināts, Ingus Dukaļski!

Ņemot vērā, ka tu - nominēts "Copeslietu" eksperts - neatbildi uz uzdotajiem jautājumiem, vēlos tevi informēt, ka pateicoties LJ komandas pārstāvim Armandam, kuru nejauši satiku kādā makšķerlietu veikalā, guvu iesaku LJ ēdamgumiju klāstā attiecībā uz mani interesējošām mazgumijām ar šrimpju smaku.

Tā, ka vari sevi neapgrūtināt ar atbildēšanu.

Lai veicas!
27.aprīlis 2014, 09:42 | links
 
Sveiki kads ir bijis makšķeret Ulbrokas ezera ? Vnk braucu garam visulaiku tur veči sež
27.aprīlis 2014, 11:22 | links
 
ko kekava taja mazaja upite visi ker?
27.aprīlis 2014, 13:44 | links
 
Ķekavas upītē neesu bijis gadus 20,bet agrāk pavasaros tur ķērās labas raudas un arī vimbas.
27.aprīlis 2014, 13:50 | links
 
Man ir iesācēja jautājums, kā pareizi nogalināt zivi, ja paredzēts to paturēt un apēst? Durt ar nazi?
27.aprīlis 2014, 15:07 | links
 
Gan -gan.Lašveidīgos,stores-nodur.Neuztvert 100%,salaku nevajag durt.Pārējās nosit ar veikalos nopērkamu instrumentu,pārdevējs palīdzēs atrast šo izstrādājumu.Ja negribi pirkt,apskaties unpielāgo,ko līdzīgu.
27.aprīlis 2014, 15:42 | links
 
Vairumam zivju man ir īlēns - tieši smadzenēs un lieta darīta. Var arī uztaisīt nelielu rundziņu un pa smadzeņu rajonu pāris reizes. Un zivtiņai nav liekas mocības.
27.aprīlis 2014, 16:10 | links
 
Ja līdzi ir kārtīgs tutenis, nevis mazs kabatas nažuks - ar spalu uzdod tā kārtīgi un lieta darīta.
27.aprīlis 2014, 17:08 | links
 
Sveiki kads ir bijis makšķeret Ulbrokas ezera ? Vnk braucu garam visulaiku tur veči sež

eils, 27.aprīlis 2014, 11:22

Ir raudiņas,asari,līdakas.
27.aprīlis 2014, 17:46 | links
 
Jautājums par makšķerēšanas kartēm un līdzbraucējiem. Man pašam nopirkt un turēt kabatā karti nav problēmu, bet kā ir ar līdzbraucējiem? Vai man katram, kas kāp manā laivā, ir jāpērk karte gadījumā, ja es makšķerēju? Piemēram sievai, kaimiņam utt. Laikam jau nevar nopirkt vienu papildus karti un iespraust beņķī (attiecīgi, kas tur sēž, tad tam arī ir tā karte), jo piesienās jau personas kodam utt.. vai tomēr kamēr otrs makšķerkātu rokā netur, tad neko nevajag?
27.aprīlis 2014, 18:32 | links
 
Katram jau nav vajadzīga karte, tikai tiem, kas makšķerē. Attiecīgi, var jau arī sieva pieturēt kātu, pie noteikuma, ja tikai 2 kāti ir iemesti. Tik skurpulozi jau inspektori domāju, ka nepiesiesies. Bet, ja abi domājat spiningot, nevis velcēt, tad nu tomēr, mums jau tā kartes cena ir tik simboliska... Kāpēc nenopirkt?
27.aprīlis 2014, 18:39 | links
 
Nevajag.
27.aprīlis 2014, 18:40 | links
 
Jautājums par makšķerēšanas kartēm un līdzbraucējiem. Man pašam nopirkt un turēt kabatā karti nav problēmu, bet kā ir ar līdzbraucējiem? Vai man katram, kas kāp manā laivā, ir jāpērk karte gadījumā, ja es makšķerēju? Piemēram sievai, kaimiņam utt. Laikam jau nevar nopirkt vienu papildus karti un iespraust beņķī (attiecīgi, kas tur sēž, tad tam arī ir tā karte), jo piesienās jau personas kodam utt.. vai tomēr kamēr otrs makšķerkātu rokā netur, tad neko nevajag?

Nicknice, 27.aprīlis 2014, 18:32

Par makšķerēšanas atļaujām (MK) katrs atbild pats. Sievai gan varēji nopirkt, ja viņa salīdzinoši bieži brauc copēt. Ja tikai sauļoties, kamēr Tu copē, tad nevajag.
27.aprīlis 2014, 18:44 | links
 
http://shop.salmo.lv/products/32500
Sacensībās dabuju šādu somu,spinningošanai ideala:)
27.aprīlis 2014, 19:09 | links
 
Sveiki Kolēģi!:) Varbūt kāds atceras līdz kādam vecumam bērns varēja makšķerēt bez makskereshanas kartes? Nu ne jau līdz 18 gadiem vai ne?
27.aprīlis 2014, 19:38 | links
 
Līdz 16.
27.aprīlis 2014, 19:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager