Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Jautajums! Ka tur ir ja ķer, 20. datuma. Visi saka ka ta nav, bet es nezinu- man tie asari tā. Nu ņemt ņem, bet es nesapratu kas tur bija. Es sāku no rīta, bet beidzu atkal kaut kad. Ka ir pareizi? nu ka pārejiem copmaņiem ir?
22.jūnijs 2014, 17:26 | links
 
Jautājums visai draudzei!
Kāda ir enkurošanās zīmes aizlieguma darbības zona?
Iepriekš pateicos!
22.jūnijs 2014, 17:51 | links
 
Kā izskatās asarēns, kas sasniedzis 2,5 cm garumu. Ceru uz kādu attēlu, jo nevaru identificēt sugu milzīgiem zivriņu bariem kanālā.
22.jūnijs 2014, 18:27 | links
 
Jautājums visai draudzei!
Kāda ir enkurošanās zīmes aizlieguma darbības zona?
Iepriekš pateicos!

fish1, 22.jūnijs 2014, 17:51[/quote]


A Humbolts viņu zina
varbūt paložņā šeit, es nav kuģotājs, vismaz ne šodien :)

http://www.gross.lv/lv/theory-topic.html?topic=58
22.jūnijs 2014, 20:07 | links
 
Juglas upē kūdras tilta rajonā atrasts zivju uztveramais tīkliņš ! Zaudētājs lai piesakās PM...
22.jūnijs 2014, 22:38 | links
 
Skatos pēc kalendāra rītdien izcila copes diena! Tikai nezinu vai ticēt tam jo shodien pamatīgs aplauziens! Kāds rītdien brauks copet?
23.jūnijs 2014, 23:39 | links
 
Straume nebūs,tad kalendāru varēs uzkārt atpakaļ uz nagliņas....Bet varbūt paveicas....
24.jūnijs 2014, 07:32 | links
 
Skatos pēc kalendāra rītdien izcila copes diena! Tikai nezinu vai ticēt tam jo shodien pamatīgs aplauziens! Kāds rītdien brauks copet?

koki, 23.jūnijs 2014, 23:39

Kanāla galā jau vairs nav kur iemest. :)
24.jūnijs 2014, 07:43 | links
 
Piestāj krastā un iemet,vieglāk trāpīt glāzē,viļņi nešūpo.....Prozit !!!!!
24.jūnijs 2014, 07:58 | links
 
Piestāj krastā un iemet,vieglāk trāpīt glāzē,viļņi nešūpo.....Prozit !!!!!

Arvids8, 24.jūnijs 2014, 07:58

:)))
To novēroju 6:00 braucot uz šept. :))
Priekš cepumu baudīšanas ir citas dienas. :))
24.jūnijs 2014, 08:04 | links
 
Esmu mazliet apjucis,vai kāds man nezinītim var paskaidrot kāpēc kuģu ceļš pa Daugavu virzienā uz jūru zem Dienvidu tilta un Salu tilta iet gar Daugavas labo krastu,tad saiet krustā un zem Dzelzceļa un Akmens tilta aiziet pa kreiso krastu.Bet zem Vanšinieka brauc kā gribi kuģu ceļs nav iezīmēts.
p.s.tiesības vadīt atpūtas kuģus kārtoju ļoti sen.
26.jūnijs 2014, 10:01 | links
 
varbūt kāds ir saskāries ar tādu problēmu, liekot bildes cl albumos.

karoč problēma tāda,ka lieku bildi, bet viņa visu laiku ieliekas nepareizā stāvoklī, respektīvi ačgārni :D

ko darīt? varbūt kāds ir saskāries ar šādu problēmu un kārīkoties

paldies!
5.jūlijs 2014, 18:26 | links
 
Varbūt kāds novērojis kāda ietekme ir laika tipam uz copi. Piem shodien 3 tips. Līdz ar to nebija cope. No rīta copes vel bez manis 2 laivas restartejas uz krastu.
6.jūlijs 2014, 19:07 | links
 
Vīri, lūgums pēc palīdzības.
Ir kāda ideja kā ar datora palīdzību varētu atrast nozagtu telefonu? Izmeklējos visus iespējamos variantus gan ar IMEI, gan ar vnk telefona nr utt. Kāmēr nav iepriekš ieinstalēta aplikācija, neko neizdodas izdarīt. Ir vēl kādi varianti?
Nav varbūt tas pats dārgākais telefons, bet nu... arī ne tas sliktākais.
6.jūlijs 2014, 21:19 | links
 
Vīri, lūgums pēc palīdzības.
Ir kāda ideja kā ar datora palīdzību varētu atrast nozagtu telefonu? Izmeklējos visus iespējamos variantus gan ar IMEI, gan ar vnk telefona nr utt. Kāmēr nav iepriekš ieinstalēta aplikācija, neko neizdodas izdarīt. Ir vēl kādi varianti?
Nav varbūt tas pats dārgākais telefons, bet nu... arī ne tas sliktākais.

sragiagiaA, 6.jūlijs 2014, 21:19



Ir!A kas par telefonu?nu es domāju modelis/ražotājs
6.jūlijs 2014, 21:41 | links
 
:) nezinu, vai ir īstā sadaļa, bet nu jautājums : palīdziet ar padomu, kur varu aizvest puikas uz pirmo copi? Negribās, lai pirmajā reizē nosēdētu pa tukšo kā akā:) Gan jau esat arī jūs kopā ar bērniem apmeklējuši kādu nu kautvai komercdīķi un pavilkuši kādu forelīti:) un ar garantiju:)
8.jūlijs 2014, 08:38 | links
 
:) nezinu, vai ir īstā sadaļa, bet nu jautājums : palīdziet ar padomu, kur varu aizvest puikas uz pirmo copi? Negribās, lai pirmajā reizē nosēdētu pa tukšo kā akā:) Gan jau esat arī jūs kopā ar bērniem apmeklējuši kādu nu kautvai komercdīķi un pavilkuši kādu forelīti:) un ar garantiju:)

trollis_s, 8.jūlijs 2014, 08:38


Paņem makšķerīti un pamakšķerē ezera krastā pie niedrēm kādus rudulīšus un raudiņas. Tādiem vajadzētu ķerties uz nebēdu. Ja lieta aizies, puikām interese radīsies.

Foreles jau vari ķert, bet ja bērniem radīsies vēlme VĒL un VĒL, var būt stipri padārgs prieks. Ej nu bērnam aizrādi, ka pēc 2. zivtiņas jādodas mājās (vaļā laist foreles šitādā laikā neviens neļaus).
8.jūlijs 2014, 08:46 | links
 
Ja kāds šodien Gaujas lejtecē ir atradis mob telefonu, tad par saprātīgu bet taisnīgu samaksu vēlētos atgūt vismaz SIM karti.
9.jūlijs 2014, 20:44 | links
 
Ja kāds šodien Gaujas lejtecē ir atradis mob telefonu, tad par saprātīgu bet taisnīgu samaksu vēlētos atgūt vismaz SIM karti.

urmaas, 9.jūlijs 2014, 20:44

Ja ari kāds negrib tikts "sazīmēts", tad SIM karti lūgums atstāt Gaujas veikaliņā.
9.jūlijs 2014, 21:14 | links
 
Shodien bija peedeejaa piliite Prisma veikalaa, biju iecereejis piepirkt klaat Tioga eedamgumijas, bet kaads man bij paarsteigums, ka no 20 iepakojumiem 15it bija jau atgriezti valjaa un no 10gumijaam pacinjaa tik bij palikushas labi ja 2-3.

Tur kaads darbinieks vai krople copeetaajs vairumaa zog vinjas, es tik nesaprotu kaa, ja tur kamera tieshi uz turieni paveersta. Es jau kuro reizi netieku pie vajadziigajaam eedamajaam :(
10.jūlijs 2014, 00:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager