Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Saharova ielas Prisma. Mozh jums kaads pazinja straadaa tur un peekshni shamajam piepluudums ar eedamajaam, padodat zinju, varbuut kaads tirgo netaa pez iepakojuma ar. Paarsvaraa bij taarpveidiigie, balti, kreemkraasas ar spiiguljiem un bordo kraasaas, vairaakos izmeeros.
10.jūlijs 2014, 00:56 | links
 
Shodien bija peedeejaa piliite Prisma veikalaa, biju iecereejis piepirkt klaat Tioga eedamgumijas, bet kaads man bij paarsteigums, ka no 20 iepakojumiem 15it bija jau atgriezti valjaa un no 10gumijaam pacinjaa tik bij palikushas labi ja 2-3.

Tur kaads darbinieks vai krople copeetaajs vairumaa zog vinjas, es tik nesaprotu kaa, ja tur kamera tieshi uz turieni paveersta. Es jau kuro reizi netieku pie vajadziigajaam eedamajaam :(

quickbot, 10.jūlijs 2014, 00:54

kurā prizmā? man viens paziņa strādā mūkusalas ielā
10.jūlijs 2014, 05:39 | links
 
Esmu atkal ar sakariem. Numurs tas pats iepriekšējais. :)
10.jūlijs 2014, 19:06 | links
 
Mjā,Urmi,skābs cepums gadījās? :D
Nākamreiz ķeļefonu ar izoleni pie rokas pietin! :D
10.jūlijs 2014, 21:03 | links
 
Vai ta tiešām tās gumijas ir ēdamas!Kā viņas lai ēd,ceptas vai vārītas!
10.jūlijs 2014, 21:06 | links
 
Orest,vot nopērc vienu un pamēģini! :D
Nu nē,pārtikā nav lietojamas,vienkārši ir ar dabīgu aromu piešpricētas ;)
10.jūlijs 2014, 21:08 | links
 
Briket, rīt varbūt laivu uzpūtīšu , bildi varbūt nomainīšu:)
10.jūlijs 2014, 21:56 | links
 
Mjā,Urmi,skābs cepums gadījās? :DNākamreiz ķeļefonu ar izoleni pie rokas pietin! :D

Brikets, 10.jūlijs 2014, 21:03

Nu jau kādu laiciņu negraužu! Būtu labāk virtuālo atsūtijis! :D
10.jūlijs 2014, 22:08 | links
 
Vai ta tiešām tās gumijas ir ēdamas!Kā viņas lai ēd,ceptas vai vārītas!

orests, 10.jūlijs 2014, 21:06


Līdz šim es domāju, ka esmu vienīgais, kam termins "ēdamā gumija" liekas augstākā mērā idiotisks, bet re - ir vēl kāds.
Kas tur ēdamāks par citām? Agrāk arī bija smaržīgas gumijas (vai nu smirdīgas, kā nu to uztver). Šīm ir bišķiņ sāls... sālītās gumijas - nebūtu precīzāk?
10.jūlijs 2014, 22:32 | links
 
Hotentot,tātad tomēr "uzliki uz zoba" ? :D:D:D
10.jūlijs 2014, 22:36 | links
 
Pareizāk būtu sālīts smakojošs silikons jo no gumijas tur nav ne smakas. :)
10.jūlijs 2014, 23:05 | links
 
Urmaas,kas ta nu atgadījies, ka cepumus negrauz,nebūs kāds 'kariies' iemeties...:)
10.jūlijs 2014, 23:51 | links
 
Vai ta tiešām tās gumijas ir ēdamas!Kā viņas lai ēd,ceptas vai vārītas!

orests, 10.jūlijs 2014, 21:06

Līdz šim es domāju, ka esmu vienīgais, kam termins "ēdamā gumija" liekas augstākā mērā idiotisks, bet re - ir vēl kāds.
Kas tur ēdamāks par citām? Agrāk arī bija smaržīgas gumijas (vai nu smirdīgas, kā nu to uztver). Šīm ir bišķiņ sāls... sālītās gumijas - nebūtu precīzāk?

Hotentots, 10.jūlijs 2014, 22:32

"ēdamās gumijas" var dalīt divās kategorejās-
Sasmaržinātas/sasmirdinātās "garšīgas", zivis tās nespļauj ārā jo sajūt garšu uzskata to par ēdamu objektu. Tātad itkā ēdams objekts.. Ir bijuši gadijumi, kad plēsoņām atrastas pilnībā apēstas ēdamās gumijas vēderos. Tak nejua ar varu kāds viņām tur to bāza. Neskaitāmas reizes vienkārīs guļošu "ēdamo guiju" iesūc kāda zivs. jo ir sajutusi, smaržu garšu.. loca tik iekšā.

Otras ir parasti ar tādām pašām īpašibām, visbiežāk Japošku, tikai bonusā tās dabiksi sadalās un nav toksiskas, tātād pa lielam viņas ja arī apēd, tad nekāda saindēšanās nedraud. Runā, ka kaķi ļoti labi loca iekšā LJ Long Jonu :D

Nu kā tad vēl tādas nosaukt, ja ne ēdamās..?:)
11.jūlijs 2014, 00:34 | links
 
P.S Vispār termins "ēdamās" "sjedobka" vairāk nāk no austrumu kaimiņiem. Citur pasaulē parasti apzīmē ar Scented, Atractant, Formula, Eco, biodegradable utt. Gan jau speci var paskaidrot un palabot sīkāk.

Jo laikam lielās koorporācijas ASV un Japānā nevar atļauties uz paciņas uzlikt bliktu "ēdams" Tiesu darbi būs garantēti, zinot to auditoriju:)
Toč saēdisīes un bez mērcītes:)
11.jūlijs 2014, 00:43 | links
 
P.S Vispār termins "ēdamās" "sjedobka" vairāk nāk no austrumu kaimiņiem. Citur pasaulē parasti apzīmē ar Scented, Atractant, Formula, Eco, biodegradable utt. Gan jau speci var paskaidrot un palabot sīkāk.

Jo laikam lielās koorporācijas ASV un Japānā nevar atļauties uz paciņas uzlikt bliktu "ēdams" Tiesu darbi būs garantēti, zinot to auditoriju:)
Toč saēdisīes un bez mērcītes:)

kraft, 11.jūlijs 2014, 00:43


Pirms gada vai diviem Rio tak tepat forumā rakstīja, ka ēdamgumiju ķaķim iebarojis :) Interesanti kā kaķītis jūtās?

Vispār jau tur tās gumijas mēdz būt dažādas... Vienkārši aromatizētas gumijas par "ēdamajām" saukt īsti nevar, arī ar pliku ielikšanu sālī arī silikona māneklis par "ēdamu" nepārvēršas... Parasti par "ēdamajām" gumijām sauc tādas, kurās ir sāls, aromatizatori (labākajiem japāņu ražotājiema arī aminoskābes u.c. dabīgi slepenie komponenti) un šiem mānekļiem vismaz teorētiski būtu jāsadalās apkārtējā vidē bez piesārņojuma, kā arī bez riska nodarīt kaitējumu zivij, dzīvniekam vai pat cilvēkam, kam ienāk prātā to norīt... Indes jau tur nav , organiska viela...Neiet jau runa par to, ka var rīt karotēm, tad labākā gadījumā noraus aizcietējumu :) . Japānā vispār nedrīkst sacensībās izmantor mānekļus, kam nav marķējuma fECO, respektīvi ekeoloģisks un bioloģiski pašsadalošais... Starp citu, kaut kas taisīja arī patiešām tādas gumijas, ko bez riska var lietot pārtikā uz želantīna un vēl kaut kā bāzes...
11.jūlijs 2014, 02:10 | links
 
Hotentots....tagad mēs esam divi tādi idioti!Es ar domāju ka es tāds viens!
11.jūlijs 2014, 11:08 | links
 
Nu man uz Zip Baits voblera rakstīts, ka tas izraisa vēzi un ka pēc pieskāršanās rokas jāmazgā..
11.jūlijs 2014, 14:38 | links
 
Asariem ari noteikta 5kg par dienu vienam makshkerniekam? A to pagajusho sestdien gandrīz jau bija pāri normai! Neatceras ,ka tur īsti bija!
11.jūlijs 2014, 18:48 | links
 
Asariem ari noteikta 5kg par dienu vienam makshkerniekam? A to pagajusho sestdien gandrīz jau bija pāri normai! Neatceras ,ka tur īsti bija!

koki, 11.jūlijs 2014, 18:48


Jūrā 10 uz sauszemes 5, ja netici tad CL sākumlapā ir noteikumi. :)
11.jūlijs 2014, 18:58 | links
 
Paldies par atbildi! Vel viens jautājums kāds nezin kur var nopirkt makshkereshanas karti 3 meneshiem. Vienkārši kolēģis nolēmis pacopet,bet bez kartes pasargā prieks! Cik zinu interneta ari var nopirkt tik nezinu kur. Japieversh COPEI jauni kadri.
11.jūlijs 2014, 19:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager