Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Lūdzu . esmu pārliecināts ka ar rezultātu būsi apmierināts .
14.augusts 2014, 18:16 | links
 
Iepirkumu jaunus zabacinjus ziemas copej Norfin pa 30 euro Neoshopa. Vel tur ir jig budzetklases kātiņi ar labam atlaidem. Jau laikus jāsagatavojas!:)
19.augusts 2014, 15:56 | links
 
Varbūt šeit forumā ir kāds riepu speciālists vai riepu tirgotājs?Kas tas par riepu brendu Toyo?
22.augusts 2014, 17:43 | links
 
Varbūt šeit forumā ir kāds riepu speciālists vai riepu tirgotājs?Kas tas par riepu brendu Toyo?

andis47, 22.augusts 2014, 17:43


Sens.
22.augusts 2014, 18:12 | links
 
Varbūt šeit forumā ir kāds riepu speciālists vai riepu tirgotājs?Kas tas par riepu brendu Toyo?

andis47, 22.augusts 2014, 17:43


Gana sens USA brends. Vēl ne tik senā pagātnē riepas bija labas kvalitātes. Pie mums gan nav īpaši plaši pārstāvēts.
22.augusts 2014, 18:27 | links
 
Saprotu,daudziem patīk sēņot,man tajā skaitā,bet vai tiešām tagad sēnes jāpublicē vairāk kā zivis? Zināma līdzība procesam ir,bet tā tomēr nav cope :)
26.augusts 2014, 20:04 | links
 
Saprotu,daudziem patīk sēņot,man tajā skaitā,bet vai tiešām tagad sēnes jāpublicē vairāk kā zivis? Zināma līdzība procesam ir,bet tā tomēr nav cope :)

Metalists, 26.augusts 2014, 20:04

Lielākā daļa no šiem sēņotājiem ir riebīgie gaļinieki. Paņemtu pāris sēnes mērcei un uz māju.Nē,jāizkāš tukšs mežs,jāsavāc visi zemmēri. Nekāda cieņa un domāšana par nākošajiem sēņotājiem.DD
26.augusts 2014, 21:21 | links
 
Un......es neesmu sēņotājs,bet citi tās sēnes esu redzējis rauj ar visām saknēm a tur viņy tak nebūs???vrb es kļūdos palabojiet:)
26.augusts 2014, 21:28 | links
 
Derētu šo resursu ieguves veidu biku aplikt, ne ?
:)
26.augusts 2014, 21:30 | links
 
Vai kāds ir laivojis no Staiceles līdz jūrai pa Salacu un zin, kur meklēt karti ar licenzētajām zonām Salacā? Gribas pa ceļam pacopēt, bet licencetajā zonā bez licences laikam nebūtu prātīgi to darīt..
26.augusts 2014, 21:58 | links
 
Un......es neesmu sēņotājs,bet citi tās sēnes esu redzējis rauj ar visām saknēm a tur viņy tak nebūs???vrb es kļūdos palabojiet:)

pludinsh, 26.augusts 2014, 21:28


Man, savukārt, ir pretēja informācija - griežot un atstājot daļu kāta augsnē, tiek iznīcināta sēņotne.
Domājams, ka vajadzētu biologa viedokli, lai saprastu, kā ir pareizi.
26.augusts 2014, 21:58 | links
 
miljoniem gadu sēnes aug, gan tiek nokostas, gan izkārpītas,izskrūvētas un lauztas, grieztas gan pēdējos varbūt 100 gadus:)
26.augusts 2014, 22:11 | links
 
Runā ,ka Kurzemes pusē arī sēņošana būšot licenzēta,jauna biedrība tiekot veidota.Baravikām un gailenēm- 10 eiro mēnesī,pārējām bekām -5 eiro.
26.augusts 2014, 22:36 | links
 
Ar nepacietību gaidīsim arī izglītojošus seminārus:)
26.augusts 2014, 22:51 | links
 
Tas ir copmaņu portāls vai kā??? Uzreiz tā īsti nevar saprast kur esi nokļuvis - pilns ar sēņu bildēm...
Nākamajās brīvdienās braucu uz laukiem uz mēslu talku, atgiezīšos arī pilnu portālu pielikšu ar bildēm, lai vīriem ir par ko papriecāties...
26.augusts 2014, 22:55 | links
 
Nu bet ja ļeidakas nekožas...:)
26.augusts 2014, 23:00 | links
 
Usis,
Semināri lieti noderēs,savādāk bērzlapi no mušmieres neatšķirt,arī sēņošanas kultūra jaunajiem sēņotājiem jāiemāca,- 'bildē ,bet negriez' princips dzīvē jāievieš...
Pārrobežu attīstības ES fondi apgūti tiks,pa mežmalēm uz kaimiņzemi tranzīts ar sēņu groziņu,atpakaļ ar benzīnkaniņu...
27.augusts 2014, 08:19 | links
 
Un......es neesmu sēņotājs,bet citi tās sēnes esu redzējis rauj ar visām saknēm a tur viņy tak nebūs???vrb es kļūdos palabojiet:)

pludinsh, 26.augusts 2014, 21:28

Man, savukārt, ir pretēja informācija - griežot un atstājot daļu kāta augsnē, tiek iznīcināta sēņotne.
Domājams, ka vajadzētu biologa viedokli, lai saprastu, kā ir pareizi.

Morbidejs, 26.augusts 2014, 21:58



Es nezinu senotajs neesmu vnk kkautkur tadu dzirdeju:)
27.augusts 2014, 14:36 | links
 
Par sēnēm!Teikšu kā nespeciālists,bet ko esmu ievērojis.Nogriežot to pašu gaileni,pēc kāda laika atgriežoties tai vietā var novākt jaunu ražu!Kādreiz var pat redzēt kad pie saknes aug daudz maziņo...Secinājums,ja izrauj ar sakni,tas ir pizdec!Baravikām apmēram tāpat.
P.S.vismaz mani mācīja,nogriezt sēni godīgi,neraujot ārā!
27.augusts 2014, 22:17 | links
 
un panesās arī te par sēnēm... :D
Mani ar no bērnības mācīja,ka saknes esot jaatstāj,bet nu,piemēram,pamēģiniet celmenēm saknes atstāt :)
27.augusts 2014, 22:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager