Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Es isti nezinu kads vajadzigs vrb 0.8jo vobleri?oidz10cm gulbene kaut ne veikali,vrb ieriices itt no ka dabuut?
28.oktobris 2014, 11:07 | links
 
pludinsh > tad neko nevaru palīdzēt, būtu tuvāk 4-5 metri notītu 0,8mm, no metinātājiem,, sorry :)
28.oktobris 2014, 11:17 | links
 
To Cegls
Ja pašlaik vairs tas dzeses šķidrums nepazūd un ir gana liels spiediens sistēmā - trubas siltam nav mīkstas, ja šis spiediens ir arī aukstam motoram nākamajā rītā, tad paliek tik variants, ka šo spiedienu uzkačā kaut kas - un tā iespējams nav galvas blīve, jo tad dzeses šķidrums visātrāk nāktu pa izplūdes trubu ārā. Variants - mikroplaisa blokā... It kā varot arī aizmetināt un ir OK.
28.oktobris 2014, 11:21 | links
 
Sveiki. Centrāltirgū ir nēģi? Un lielos apjomos un kāda ir vidējā cena? (protams svaigi)
28.oktobris 2014, 11:23 | links
 
Sveiki. Centrāltirgū ir nēģi? Un lielos apjomos un kāda ir vidējā cena? (protams svaigi)

janchuks, 28.oktobris 2014, 11:23


kaut kad nesen tur biju. Nēģi bija, bet ne daudz un cena laikam 10,50 eur.
28.oktobris 2014, 11:30 | links
 
To Cegls
Ja pašlaik vairs tas dzeses šķidrums nepazūd un ir gana liels spiediens sistēmā - trubas siltam nav mīkstas, ja šis spiediens ir arī aukstam motoram nākamajā rītā, tad paliek tik variants, ka šo spiedienu uzkačā kaut kas - un tā iespējams nav galvas blīve, jo tad dzeses šķidrums visātrāk nāktu pa izplūdes trubu ārā. Variants - mikroplaisa blokā... It kā varot arī aizmetināt un ir OK.
Es jau pat nezinu, ko domāt. Pie tam, ka pašam man sajēgas šinīs lietās ļoti maz. Ļoti daudz laika pavadīju lasot visādus auto forumus (vakar pat hoķi nepaskatījos!!!IBIO!). Viedokļi dažādi. Mani par galvas blīvi mulsina tas, ka visi ar ko esmu runājis, saka, ka tad antifrīzs uzvārās... bet man tieši otrādi - nesilst, silst ļoti slikti. Nu, bet servisā pateica, ka arī tā varbūt. A, kā tās mikroplaisas var noteikt? VIzuāli var?

spiningists, 28.oktobris 2014, 11:21
28.oktobris 2014, 11:47 | links
 
To Cegls
Vizuāli būs grūti atrast - tās uzrāda/meklē ar petroleju - šamā izspiežas pa plaisu ārā. Sūdi var būt, ja šī plaisa veido gaisa burbuli un traucē motora dzeses procesu - tad gadījumā, ja pēc 3-5 km braukšanas pa pilsētu radiators ir auksts, tad var noķert klinku - siltums nereāli liels ir galvas rajonā un nekur netiek izvadīts.
28.oktobris 2014, 12:12 | links
 
Es isti nezinu kads vajadzigs vrb 0.8jo vobleri?oidz10cm gulbene kaut ne veikali,vrb ieriices itt no ka dabuut?

pludinsh, 28.oktobris 2014, 11:07


Vai tu pats vari izlasīt ko esi uzrakstījis ?
28.oktobris 2014, 14:27 | links
 
Sveiki. Centrāltirgū ir nēģi? Un lielos apjomos un kāda ir vidējā cena? (protams svaigi)

janchuks, 28.oktobris 2014, 11:23


kam tev vajag lielos apjomos?
28.oktobris 2014, 14:40 | links
 
Ir kādam Balticom digitālā televīzija? Kā ar kvalitāti? Ir doma pāriet no Baltcoma, kas par tv papildus istabā prasa kosmiskas summas.
28.oktobris 2014, 21:23 | links
 
Spiningists
Bloka plīsums maz iespēlams, un vispār, tad ir galīgais sviests!!? Šāsus remontus šodien neviens vairs nedara, it īpaši vecam Opel motoram, ar tiem pilni šroti, un nemaksā arī neko!?
Visbiežāk gaisu dzesēšanas sistēmā pumpē galvas blīves defekts,vai motora galvas savēŗpums, kurš radies motoru pārkarsējot! Vai arī, nereti, šāda problēma rodas pēc nemākulīga motora remonta, kad netiek atbilstoši pēc motora remonta novilkta motora galva!?
Dažkārt šādas problēmas rodas arī no tā, ka daudzi, vēljoprojām, nesaprotamu iemeslu dēļ, vācu un citu "ārzemju" auto dzesēšanas sistēmās lej "Tosolu", kurš ir krievu izgudrojums, un bija paredzēts krievu žiguļiem utt., dēl, kā korodē motors no iekšpuses, un īpaši motora galvas kanāli!!?
Nesaprotu, kādēl "Tosolu", šo mēslu intensīvi šodien vēl tirgo, un kāds viņu vēl lej savā auto, laikam jau idiotu vēl pietiek!?
28.oktobris 2014, 21:25 | links
 
Eglis-kāpēc neņem Lattelekom-2 televizori+fixais internets+parastais telefons=24eiro ?
plus vēl arhīvs-super štelle
28.oktobris 2014, 21:36 | links
 
Eglis-kāpēc neņem Lattelekom-2 televizori+fixais internets+parastais telefons=24eiro ?
plus vēl arhīvs-super štelle

jankar, 28.oktobris 2014, 21:36


Lattelecoms nāk ar saviem jaunajiem vadiem, bet man visi vecie vadi smuki paslēpti. Kā arī negribu 2-vas pultis.
28.oktobris 2014, 21:43 | links
 
Jā,ar parasto antenas vadu nepietiek gan,bet par tām divām pultīm nesapratu-abi tv dekoderi iet ar vienu pulti(respekt. tie ir vienādi)
28.oktobris 2014, 21:48 | links
 
Ā, poņal-lai nav atsevišķi teļļukam un dekoderim,ja?
28.oktobris 2014, 21:49 | links
 
Ā, poņal-lai nav atsevišķi teļļukam un dekoderim,ja?

jankar, 28.oktobris 2014, 21:49



Jap ) Pultis vēl varētu paciest, bet vadus gan pa jaunam negribu vilkt 3 istabām.
28.oktobris 2014, 21:51 | links
 
Bet tam balticomam jau arī vajadzēs ne jau antenas kabeli,man lattelecomam ir 8-dzīslu(laikam),nezinu,kā viņš tur pareizi saucās,vīto pāru kabelis,may be
28.oktobris 2014, 21:56 | links
 
Bet tam balticomam jau arī vajadzēs ne jau antenas kabeli,man lattelecomam ir 8-dzīslu(laikam),nezinu,kā viņš tur pareizi saucās,vīto pāru kabelis,may be

jankar, 28.oktobris 2014, 21:56


Nē, Balticomam vecie vadi. Šodien zvanīju, prasīju )
28.oktobris 2014, 22:01 | links
 
Šie arhīvu piedāvā?
28.oktobris 2014, 22:06 | links
 
Šie arhīvu piedāvā?

jankar, 28.oktobris 2014, 22:06


Laikam nē. Bet pats izmanto?
28.oktobris 2014, 22:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager